Spojky 2019: trendové novinky sezóny

Módne spojky vyhrali módny priemysel v sezóne 2019. Zozbierali sme pre Vás fotografie nových produktov, ktoré si zaslúžia pozornosť každej módy.


Farba rozhoduje všetko

Kráľ sezóny 2019 je živý korál, takže všetky módne ženy na svete majú svoje oči na vreckách v takom veselom a ženskom tieni. Nákup koralovej spojky je najlepší nápad na jar alebo v lete. Šťavnatá farba je v súlade s farebným teplým obdobím a dobrou náladou módy.

Na pódiách sveta sa hlasno ohlásili spojky modrej kože. Vezmite si ceruzku: najlepšie kombinujete s modrými, červenými, sivými, čiernymi a oranžovými šatami.

Zaujímavé:Štýlové obrazy s modrou taškou

V šatníku módnej ženy sa môže objaviť aj štýlová červená taška. Áno, to nie je možnosť pre každý deň, ale najjasnejšie a nezabudnuteľné luky sú vytvorené s ním.

Štýlová a svetlá možnosť

Nevychádzajte z módy a klasických farieb - čiernej, hnedej a tmavomodrej. Takéto kópie budú úplne zaberať hodné miesto v šatníku praktického dievčaťa.


Pri zaujímavejších obrázkoch dizajnéri žiadajú opustiť tmavé farby v prospech romantickej modrej, ružovej alebo fialovej verzie.

Kabelka bielej alebo mliečnej farby sa môže stať verným spoločníkom pre luky na jar a leto. Ona je veľmi osviežujúci obraz a kompetentne dáva akcenty! Okrem toho táto farebná schéma - lídrom v praktickosti a všestrannosti.

Zelená spojka bude tiež schopná riediť nudné kombinácie a obrazy. V závislosti od jasu farieb by bol takýto model vhodný na pozeranie do každodenného, ​​obchodného alebo večerného setu.

Medzi módnymi trendmi existujú aj metalizované spojky. Sú vyrobené z kože zo zlatého alebo strieborného odtieňa, alebo očarene zdobené flitrami.

Stále v trende nezdravej tlače hrachu sa až teraz týka nielen oblečenia, ale aj doplnkov.

Ak nie je čo skrývať

V sezóne 2019 príbeh pokračuje o transparentnom príslušenstve. Tentokrát dizajnéri ponúkli štýlovú kombináciu plastu s inými textúrami, kombináciu transparentnej spojky s ďalšími doplnkami rovnakej textúry, ako aj bezfarebnými topánkami.

Taška pre odvážne ženy módy

Zaujímavé:Žltá taška: vytvorenie módnych obrázkov

Snake Print - musí mať ročné obdobia .

Ak sa v poslednej dobe móda líšila od tlačov zvierat, ale v posledných rokoch sa jej preferencie radikálne zmenili. Hit sezóny 2019 - veľkolepý a odvážny had farbenie ako na fotografii. Spojka v takom štýlovom dizajne vyzerá v pohode so šatami alebo teniskami, môže byť tiež perfektným doplnkom večerného luku.

Módna forma

Módne trendy z roku 2019 sa opierali o neobvyklú formu spojok a vyhrali. Kabelky neštandardných rozmerov a obrysov naozaj vyzerajú neuveriteľne cool. Zapamätajte si najrelevantnejšie možnosti!

 • Malý kufrík je variantom pôvodnej spojky, ktorá vyzerá draho a reprezentatívne. V špeciálnej cti pre módne možnosti s dekorom alebo koženým lemom. Ak sa nudíte svojou každodennou kabelkou, pozrite sa bližšie na tento model - perfektne zapadne do pracovných snímok a prenesie ich na novú úroveň.

 • Okrúhla spojka je skvelou alternatívou k obvyklým obdĺžnikovým modelom. V praktickosti nie je vôbec horší, ale štýlovo vyniká.

 • Clutch-zložka je dar z nebes pre módy, ktorí radi vyzerajú štýlovo a reprezentatívne. Takéto vrecká sa vyznačujú podobnosťou s veľkou obálkou a prítomnosťou malého pera.

 • Hitom jarnej letnej sezóny je zaujímavý oválny model.

 • Chcete sa vymaniť z davu? Potom prijať neštandardné spojky nejakej nezvyčajnej formy. V sezóne 2019 to môže byť trojuholník, lichobežník, tvar knihy, zvieracia hlava alebo fľaša parfumu.

 • Kabelka s prísnym geometrickým tvarom vám tiež pomôže bez povšimnutia. Dizajnéri milujú, aby sa maximálny výkon tohto modelu a ozdobili drahokamami, korálkami, výšivkami alebo kvetmi. V takej luxusnej kópii sa môžete zamilovať na prvý pohľad a použiť ju pri každej príležitosti, keď sa spárujete s lakonickými outfitmi.

 • Pridá k obrazu spojky vo formulári chuť a veľkú časť romantikyheart. Podobné modely predstavovali rôzne značky, takže určite nájdete, kde si vybrať.

Skutočná štruktúra

Návrhári ponúkli tak široký výber, že bude ťažké prebrať len jeden prípad. A nie! Sme presvedčení, že spojky sa nestávajú veľa!

 • Reliéfna koža nikdy nenarušila kvalitu a bola vždy zodpovedná za eleganciu a reprezentatívnosť obrazu. Takže v novej sezóne bude takáto spojka verne slúžiť všetkým módnym ženám.

 • Semiš je ušľachtilý a textúrovaný materiál, ktorý je skvelý pre jarno-letnú sezónu.

 • Najvýhodnejšou alternatívou pre luxusný večerný luk je taška spojky vyrobená z pravej plazovej kože.

 • Letné a romantické kúsky sú slamené sáčky alebo tkané spojky.

 • Kožušinová spojka dokonale zdôrazňuje vašu ženskosť a skvelú chuť, ako aj najlepší doplnok zimného, ​​demi-sezónneho alebo večerného súboru.

 • Návrhári odporúčajú venovať osobitnú pozornosť módnej prešívanej pletenine. Takéto modely sú v dokonalej harmónii s oblečením vlny a tvídu.

 • V tejto sezóne budú veľmi obľúbené malé tašky s retro náladou z luxusného zamatu alebo saténu.

Venujte pozornosť! Dámske spojky takýchto luxusných materiálov vhodne vyzerajú len v párevečerné šaty. Kombinácia s každodenným oblečením bude zlou formou.

 • Láska všetkých módy bola rýchlo získaná modelmi lakovanej kože. Súdiac podľa všetkého som ich dobyl výnimočným vzhľadom a štýlovou lesklou textúrou.

Zaujímavé:Tašky na leto 2019: nové položky

Výhľad trendu

V sezóne 2019 sa dizajnéri rozhodli, že spojka by nemala vykonávať len praktické funkcie, ale aj vyjadriť individualitu hostesky. O to sa postará zaujímavý dekor.

Kvety pomôžu svetu rozprávať o ich romantickej nálade - môžu sa objaviť vo farbách aj v dekore.

Veľmi prepracované modely s lemovaním alebo pletenými prvkami.

Bezpodmienečným zásahom sú kamienky, šumivé flitre, imitácie perličiek, výšivky a korálky. Štýlová spojka s takým veľkolepým dekorom sa stane nielen predmetom pre maličkosti, ale aj trendovým akcentom vo večernom pohľade.

Modely na reťazi

Šialenstvo sveta módy v mikrobákoch v sezóne 2019 dosiahlo svoj vrchol. Na vrchole prehliadky vystupoval ako veľmi malý model veľkosti matchbox, a ďalšie praktické príklady. Väčšina týchto spojok bola doplnená dlhou reťazou, ktorá hrá úlohu popruhu.

Varianty na reťazi vyzerajú štýlovo, čo znamená, že môžu pôsobiť ako akcentový detail obrazu. Táto kabelka bude perfektným doplnkom romantického alebo elegantného vzhľadu. Ak je spojka vyrobená v klasickom štýle acharakterizované neutrálnymi farbami, môže byť ideálnym spoločníkom pre každodenný život.

Módne pravidlá kombinovania farieb

Posledným vŕzganím sezóny je náhoda farby alebo potlače oblečenia a kabelky. Napriek tomu, že spojka v tomto obraze sa jednoducho mieša s výbavou, luk vyzerá štýlovo a zaujímavo. Najviac hit je opakovanie textúry oblečenia a doplnkov.

Aká spojka sa vám páčila?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Trendy sezóny 2019 z našej fotografickej zbierky zabezpečili, že módne spojky dokonale dopĺňajú a menia obraz. Nepodceňujte taký malý detail - pri vytváraní módneho luku má jednu z hlavných rolí. Niet divu, stylisti odporúčajú módy mať aspoň 2-3 spojky v ich arzenálu!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované08/04/2019Štítky: