Kožušinový kabát a klobúky: tajomstvo kombinácií!

Aký druh pokrývky hlavy, ktorý sa má nosiť s kožuchom? Táto otázka sa stáva dôležitejšou každý deň, pretože druhá polovica jesene je už v kalendári, čo znamená, že je čas pripraviť sa na zimu. Vytiahnite kožušiny a klobúky z mezaninu a určme štýl. Čo sa kombinuje s tým, čo je lepšie a čo „duet“ je lepšie nikdy sa nesnažiť na sebe - dnes o tom budeme hovoriť.

Krásny klobúk pod krásnym kožuchom

Zaujímavé : Kožušiny 2019: hlavné trendy sezóny!

Ako si vybrať ten správny klobúk?

Začnime základmi. Nižšie vám podrobne povieme, aké pravidlá by sa mali dodržiavať pri výbere čelenky.


Máte radi klobúky?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
  • Tvar čela . Toto je kritérium pre vás. To znamená, kúpiť klobúk, ktorý prvá vec príde na tvár, a až potom na kožušinu. Takže, bacuľaté dámy sú najvhodnejšie asymetrické, šikmé modely. Dievčatá s oválnou tvárou zapadajú do všetkého. A pre majiteľov štvorcovej tváre, len tie čiapky, ktoré pokrývajú čelo a uši. Ak je vaša tvár príliš napnutá, dajte si pozor na klapky na uši. Túto funkciu presne zdôrazňujú.

Ideálna voľba pre oválny a okrúhly povrch

Dôležité! Nezabudnite aže klobúk musí byť teplý a pohodlný, najmä ten, ktorý sa nosí v zime.

Výber klobúku na kožušinu

  • Farba vzhľadu.Toto kritérium pre výber čelenky je tiež jedným z hlavných, takže je nemožné ju ignorovať v snahe o módne trendy. Ale pre tých, ktorí nerozumejú tomu, o čom hovoria, vysvetľujeme, že typ farby je kombináciou farby vlasov očí a kože. Môžete to určiť sami, alebo s pomocou špecialistu v salóne, kde si farbíte vlasy.

Módne klobúky tejto sezóny - ideálna voľba pre kožušinu

Teraz sa obraciame na výber čiapok špeciálne pre kožušinový kabát.

Zaujímavé : Čiapky na jeseň - sú najštýlovejšie!

Mink Hat

Začnime s modelom vrchného oblečenia, ktorý je najobľúbenejší. Takže, aký druh pokrývky hlavy nosiť s norok kabát? V skutočnosti je odpoveď na túto otázku pomerne jednoduchá. Všetky najobľúbenejšie dámske klobúky tu budú vyzerať skvele: kožušiny a pletené čiapky, barety, šatky, turbany a dokonca klobúky. O každom z nich sa budeme rozprávať.

Mink s kožušinovým klobúkom

  • Kožušinová čiapka s kožou . Niekto povie, že toto je zlá chuť. Zrazu to bolo tak, ale teraz sa všetko dramaticky zmenilo a môžete nosiť aj kožušinu. Napríklad norka s norkami. Je to nudné Áno, trochu, ale ak pridáte kontrast k obrazu, všetko bude v poriadku. To isté možno povedať o akejkoľvek inej kožušine.Neváhajte si vybrať klobúk niekoľko odtieňov svetlejšie pod váš čierny alebo tmavo hnedý kožuch.

Minková srsť a objemná kožušinová čiapka

Dôležité! Keď už hovoríme o kontraste, myslíme nielen farbu. Pod hladkou srsťou sa tak dokonale priblíži nádherná čelenka. Napríklad ten, ktorý bol na čele Nadie Shevelevovej z „Ironie of Fate“.

Shaggy čiapka pod hladkou srsťou

  • Šály.Vieme, že mnohé dievčatá ich milujú a nosia ich s radosťou aj v zime. Preto sú v našom výbere skutočné Must-have. Ale vybrať si šatku pre kožušinový kabát, musíte byť tiež schopní. Najprv zabudnite na ľahké hodvábne a saténové šály. Nebudú vyzerať s norkami a nebudú vás zahrievať. Ale cashmere, pletené a rovnaké kožušiny šatky - vynikajúca voľba a aktuálny módny trend.

Šál pod kožušinovým kožuchom

  • Pletené klobúky.No, kde bez nich? Dobre padnúci, vybavený pletený klobúk vám pomôže vytvoriť krásny, romantický vzhľad a urobiť z vás mladší vzhľad. Okrem toho bude vyzerať skvele s kožou kožušiny a stojanom golierom.

Čiapka s čiapočkou Mink

Dôležité! Tak, že pletená čiapka nemá devalvovať svoj vzhľad, dávajú prednosť všetkým rovnakým kontrastné farby a elegantné jemné pletenie. Ale modely s pompoms sú vhodné len pre krátke norkové kabáty. Je to skôr verzia pre mládež.

Pletený klobúk pre norkový kožušinový kabát

\ t
  • Turban aleboturban. Staršie ženy módy jednoducho zbožňujú tieto orientálne klobúky, pretože vyzerajú trochu exoticky a chytľavo. Napriek tomu, že ide o východnú módu, stále sa dokonale kombinuje s ruským norkom. Mimochodom, mnohí ľudia dopĺňajú svoje turbany ozdobami s perlami a kameňmi (samozrejme neprirodzenými), ktoré sú v dokonalej harmónii s kožušinou (viď foto).

Hat-turban na norkový kabát

  • Klobúk a baret.Tieto klobúky sú vhodnejšie na teplé zimy.

Mink kožušina s baretom

Móda pre nich je teraz v jeho apogee, takže ak si vyberiete v prospech čistého baretu alebo luxusného klobúka, nebudete sa mýliť.

Štýlový klobúk na kožušinu

Zaujímavé : Módne kožuchy z umelých kožušín

Hlavový diel pre kožušinu Arctic Fox

Aký klobúk sa nosí s kožušinou z líšky? Ďalšia naliehavá otázka, na ktorú teraz odpovieme.

Čiapka pod kožušinou líšky

Existuje teda len jedno základné pravidlo: klobúk pod kožušinou líšky by nemal byť príliš objemný. Zapamätať si kontrast? To znamená, že ak je váš vrchný odev načechraný, potom je lepšie si vybrať čiapku, ktorá sa dobre hodí k vašej hlave. Napríklad model fazule. Bude vyzerať perfektne s líškou. Mimochodom, výtlačky je tiež lepšie zvoliť opatrne. Nemali by byť chytľavé a nie príliš výrazné.

Pletený klobúk pre kožušinu z líšok

\ t

Čelenka na kožušinu z mutónu

TerazPoďme sa rozhodnúť, čo je kombinované s kožou z mutonu. Aj tu je všetko veľmi jednoduché. Kožušina alebo elegantný šál. A kožušiny by mali byť rezané stredne alebo krátko. Bujné možnosti, ktoré tu nepotrebujete. Ale môžete hrať s farbou. Šedý klobúk bude vyzerať skvele s čiernym kožuchom a tmavohnedým svetlom. Šál radikálne odlišných odtieňov, ale bez pestrých kresieb je tiež dobrý.

Svetlý kožený kabát s klobúkom

Dôležité! Pletené čiapky s kožušinou z mutónu nie sú kombinované. Takýto „duet“ je lepšie, ak to nedovolí.

Čelenka pre kožušiny z líšok

Sú tu milovníci líšok? Ak áno, potom odpoveď na otázku: čo nosiť s červeným kožuchom presne pre vás.

Čiapka Fox pod líškovou srsťou

Po prvé, majte na pamäti, že tu nefunguje pravidlo kontrastu, o ktorom sme dnes tak veľa hovorili. A to znamená, že ako pokrývka hlavy pre kožušiny z líšok by ste si mali vybrať pletené čiapky z jemných odtieňov v blízkosti farby hlavného oblečenia. Patrí medzi ne: béžová, mäkká ružová, prášková, broskyňová, svetlooranžová. A samozrejme, líška kožušiny dobre zapadá do fox klobúka.

Kožušinový kožušinový kožušinový s šálkom

Hlavový diel pre kokosové kožušiny

Aj s astrakhanským kožuchom je všetko jednoduché a jasné. Vzhľadom k tomu, že tento model je celkom hladký, objem môže byť „vyhodený“ pomocou čelenky. Niektorí stylisti tvrdia, že by tu bolo vhodné.dokonca aj klobúky s klapkami na uši (ale zdá sa nám, že ide o bod, ktorý sa dá zdvihnúť). Ale klobúk čiapky a hrubý, masívny úplet je ďalšia vec. Budú veľmi harmonickí.

Čiapka pre kožušinový kožušinový kabát

Dôležité! Uvedenie na čiapku s kožušinovým kožušinom z Korakul, pamätajte, že objem a textúra sú rôzne veci. Hlasitosť je tu povolená, ale treba sa vyvarovať textúrovaného príslušenstva.


Klobúk pre kožušiny z líšok

Povedzme stručne a jasne: s kožušinou zo striebornej líšky budú jednoduché a stručné klobúky vyzerať najlepšie. A to všetko preto, že tento kožušinový kabát je veľmi chytľavý a vynikajúci, takže čelenka by mala byť len doplnkom, a nie pretiahnuť všetku pozornosť na seba. V opačnom prípade nedostanete nádherný obraz, ale hračku.

Strieborná srsť Fox s čistým klobúkom

Zaujímavé : Plstené klobúky pre rok 2018 - štýlové a elegantné klobúky

Čiapka na kožušinu s kapucňou

Aký druh pokrývky hlavy, ktorý sa nosí s kožuchom s kapucňou, je ďalšou dôležitou otázkou, na ktorú musíme odpovedať dnes. S najväčšou pravdepodobnosťou mnohí ľudia chápu, že samotná kapucňa je pokrývkou hlavy, takže na sebe nenoste nič iné. Žijeme však v Rusku a naše zimy sú niekedy veľmi drsné a to znamená, že sa nikdy nezhorší, aby sa ďalej zahrieval. Preto, pamätajte: pod kapotou, ak existuje taká potreba, mali by ste mať pevne priliehajúci, nenápadný klobúk, napríklad bini, ktorý sme už spomínali vyššie. Ideálne, ak je v tom istomfarebnú schému, že kožušiny sám.

Uzáver pod kožušinou s kapucňou

Zaujímavé : S kožušinou bez kapucne: tipy, foto

Tu, možno, všetko, čo sme vám dnes chceli povedať. Ako môžete vidieť, kožušinový kabát a klobúk sú navzájom úplne kompatibilné. Aj napriek tomu, že každý z týchto odevov je úplne sebestačný. Čelenka sa môže nosiť s kožušinou: bez kapucne, s kapucňou, so stojacím golierom a všeobecne s akoukoľvek kožušinou. Ale hlavná vec je, aby ste sa cítili pohodlne a teplo.


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené10.26.2018Štítky: