Dámske hodvábne blúzky pre rok 2019 s fotografiami štýlových modelov

Hodvábne blúzky pre ženy sa stali stelesnením nehy a nenápadným šikom. Tento hladký lesklý materiál je neuveriteľne príjemný pre telo a prírodné hodváb môže dokonca odstrániť podráždenie pokožky. Návrhári sa pohybujú ďalej a ďalej unisex, spoliehajúc sa na ženskosť, preto táto sezóna nebola bez hodvábnych blúzok pre rok 2019.

Módni návrhári navrhujú nosiť štýlové a módne modely s krátkymi a dlhými rukávmi s biznis kostýmmi, ktoré majú romantické stretnutia alebo si vyberajú ako praktickú výbavu na celodennú prechádzku. Niet pochýb o tom, že v roku 2019 je potrebné kúpiť dámsku hodvábnu blúzku, ale ktoré štýlové modely si vybrať? Pozrime sa na fotky módnych dámskych blúzok a určíme štýl, farby a štýl budúceho nového oblečenia:

Hodvábne blúzky: prísny obchodný alebo príležitostný romantický štýl?

V akom štýle budú nové módne hodvábne blúzky, čo dávať prednosť - striktný obchodný alebo romantický ležérny štýl a strih? Predtým boli výrobky z hodvábu veľmi drahé a nosili sa výlučne na slávnostné udalosti. Teraz existuje veľa tkanín podobného vzhľadu a dokonca na dotyk prírodného hodvábu, ktoré sú celkom prijateľné. Nosiť jeden z hodvábnych blúzok v roku 2019 do práce, budete zodpovedať šaty, zatiaľ čo pocit, ako skutočná žena, ktorá je pripravená dobyť srdce mužskej polovice tímu s jedným pohľadom.Ak ste romantická osoba, vyberte si hodvábnu blúzku pre rok 2017 namiesto bežných topov. Vytvoríte tak sofistikovaný outfit a jemný, jemný obraz. V takýchto šatách budú aj módne ženy vo veku vyzerať mladšie a mladé dámy budú klásť dôraz na novo získané ženské znaky siluety.

- 14%
Aliexpress.com
Letné dámske blúzky 2017 nové ležérne šifónové hodvábne blúzky štíhle ...
865trie.736 rub.
- 46%
Aliexpress.com
Dámske saténové hodvábne blúzky, hodvábne saténové košele v ...
2 747trieť.​​1 456 rub.
aliexpress.com
ICEbear 2017 Business kancelárske obleky blúzky pre ženy letné módne plné rukávy ...
1 474 rub.

Čiernobiela klasika a štýly hodvábnych blúzok (s fotografiami)

Čiernobiela klasika v aktuálnej sezóne je relevantnejšia ako kedykoľvek predtým. Achromatické odtiene sa najlepšie hodia do šatníkovej skrine obchodnej ženy a čierna blúzka vyzerá ešte zaujímavejšia ako obyčajná biela.

Štýly hodvábnych blúzok zvyčajne neokúsia oko veľkou rozmanitosťou, celá šik je v správnej kombinácii modelu a materiálu. Čierne hodvábne košeľu možno nosiť pod čiernymi nohavicami alebo sukňou, potom musíte obrázok zriediť svetlým bodom, napr.topánky. Ak nosíte biele nohavice alebo sukňu na ceruzku, je lepšie si vybrať topánky, aby zodpovedali košeľu. Experiment s pastelovými farbami - béžová, ružová, fialová, broskyňové farby sú perfektne kombinované s čiernou. Biela hodvábna blúzka je ideálna pre prácu a nie je o nič menej dôležitá v deň, najmä ak model zahŕňa vložky čipky alebo koketné flounces. Biely top je skvelou voľbou pre každodenný život, môžete si vytvoriť obraz v morskom štýle, vybrať modré nohavice alebo pruhovanú sukňu. V kombinácii s vašimi obľúbenými džínsy alebo khaki nohavicami sa biela blúzka stane atribútom ležérneho vzhľadu.

Pozrite sa na fotografické štýly a modely hodvábnych blúzok v rôznych prevedeniach strihu:

Módne štýly a štýlové modely dámskych hodvábnych blúzok (krátke a dlhé rukávy)

Módne hodvábne blúzky v tejto sezóne sú reprezentované diskrétnymi odtieňmi. Monochromatické produkty stylistov ponúkajú na nosenie v kancelárii, ale na prechádzku alebo párty si vyberte aspoň topické blúzky s jasnou výšivkou, ako aj odvážne výtlačky - zvieracie a kvetinové. V trende, možnosti na gombíky, rovnako ako štýlové modely v sedliackom štýle, ale najlepšou voľbou sú klasické košele modely s tradičným golierom a nenápadnými gombíkmi. Táto sezóna sa neuskutočnila bez prispôsobených štýlov, ale drvivá väčšina modelov sú výrobky voľného strihu. Ak chcete zdôrazniť pásový lem, môžete zaplniť nohavice alebo sukňu.

Hodvábne dámskeblúzky s krátkymi rukávmi sú ideálne pre každodenné nosenie, ale môžete ich nosiť pri práci, ak je nesnesiteľne horúci vonku. Rukávy ¾ alebo dlhé rukávy, zabalené do lakťov, pôsobia pôsobivo.

Ako sa starať o hodváb doma?

Ak neviete, ako sa starať o hodváb doma správne, je lepšie nekúpiť výrobky vyrobené z tohto materiálu. Je veľmi rozmarná, prírodný hodváb sa umýva iba ručne. V práčkach sa často používa funkcia „ručného prania“ alebo špecifický program na pranie hodvábnych predmetov, ktoré sa dajú použiť na pranie niekoľkých hodvábnych predmetov naraz alebo napríklad na dlhé šaty. Ak zvolíte stroj, použite tekutý prací prostriedok. V prípade umývania rúk, vezmite detské mydlo a vec umyte v mydlovom roztoku. Tkaninu netierajte, len ju opláchnite vo vode. Voda by mala byť mierne teplá a nevyhnutne mäkká, zmäkčiť vodu pridaním pravidelnej sódy. Stláčanie hodvábnej veci, jej otáčanie do zväzku, je prísne zakázané. Oblečenie môžete stlačiť uterákom alebo len pretrepať a zavesiť mimo vykurovacích zariadení.

- 14%
aliexpress.com
Letné dámske blúzky 2017 nové ležérne šifónové hodvábne blúzky štíhle ...
865 .736 rub.
- 46%
aliexpress.com
Ženysaténové hodvábne blúzky, hodvábne saténové košele v ...
2 747 .1 456 rub.
aliexpress.com
ICEbear 2017 Business kancelárske obleky blúzky pre ženy v lete móda plný rukáv ...
1 474 rub.

Teraz ste oboznámení so štýlmi hodvábnych blúzok z roku 2019, módnych farieb a pravidiel starostlivosti o jemný výrobok. Dúfame, že nová vec bude váš obľúbený kus oblečenia.

autor: Marina Laktionova


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené06/07/2018
]