Kožušiny 2019: hlavné trendy sezóny!

Tieto rôzne vrstvy z rokov 2018-2019 sú hlavnými módnymi trendmi vo svete vrchného ošatenia. Naša fotografická zbierka vám povie, že dnes je kožuch prakticky „univerzálnym vojakom“ v šatníku moderného dievčaťa. Možno ani neviete, ako dobre sa dá kombinovať s polovicou vášho šatníka.

Kožušina neobvyklej farby s kapucňou

Trend

Móda v oblasti kožuchov je skôr konzervatívna Klasické štýly zostávajú relevantné pre mnoho sezón v rade. Napriek tomu sa niekoľko zmien, ktoré dizajnéri rozhodli urobiť.

 • Medzi najrôznejšími modelmi sa moderné ženy módy stále častejšie rozhodujú pre kožušiny s kontrastnou tkaninou a kožušinovými vložkami. Toto štýlové riešenie vám umožní stratiť sa v dave a byť známy ako najmodernejšia krása.

Zaujímavé: Módne bundy na jeseň-zimnú sezónu

 • Pokiaľ ide o farbu kožuchov z roku 2019, hlavnými módnymi trendmi sú monochromatické modely: najlepším dôkazom toho sú fotografie z módnych prehliadok. Dizajnéri si čoraz viac vyberajú prírodné a prírodné odtiene. Pastelové farby kožušinových výrobkov vyzerajú drahé a elegantné.

Módny svetlý kožušinový kabát

 • Ale nie všetci dizajnéri sú tak konzervatívni. Mnohí z nich radia dievčatám, aby sa nebáli štýlových experimentov a skúšali si kožušiny neobvyklých odtieňov. Na vrchole popularity je dnes červená, bordová, smaragdová a fialová. Zima je ďalším dôvodom na to, aby bola jasná!
 • KvetDnes aplikácie možno nájsť na takmer všetky šaty modernej módy. Kožušiny nie sú výnimkou.
 • Každý dizajnér, ktorý rešpektuje seba samého, nevynechal trend v zámorí a pri vytváraní kožuchov. Modely, neobmedzujúce pohyby - symbol slobody a uvoľnenosti modernej krásy.

Prírodné odtiene sú vždy v dopyte

 • Kožušiny tiež spôsobili úspech u samice. Nie sú tak jednoduché nájsť v nákupných centrách, ale to je určite najlepší model. Ak ste vyhodili, aby ste ju kúpili, vaše „vyhľadávacie pole“ je módne butiky s jedinečnými položkami v obmedzenej kópii.

Zaujímavé: Módne dámske kožené kabáty pre zimu 2018: recenzia s fotografiami

 • Ak sa vám zdá, že mnohé moderné modely kožušinových plášťov sú príliš odvážne a vymyslené, dizajnéri sa o vás postarali. Elegantný vo svojich jednoduchých štýloch la cardigan vyzerá slušne a elegantne.

Srsť s dlhým zdriemnutím

 • Umelé kožušiny sú nielen praktické, ale aj veľmi módne. Eko-kožušina je dnes celým prúdom, ktorý našiel mnoho fanúšikov po celom svete. Medzi hviezdnymi krásami sú aj mnohí, ktorí si vyberajú v prospech umelej kožušiny.

Ktoré plášte sa vám najviac páči?

 • \ t

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
Ak si chcete vybrať prírodný kožušinový výrobok, potom je pre vás užitočné vedieť:v roku 2019. Vyzerajú luxusne a dodávajú pevnosť. Modely s kombinovanou kožušinou sú tiež na vrchole popularity.

Trendy krátke kabáty

Nebudete chytení: zistite kvalitu srsti

Kožušinový kabát je luxusnou súčasťou ženského šatníka, ktorý zdôrazňuje stav jeho majiteľa. Aby sa táto značná investícia peňazí ospravedlnila, je potrebné starostlivo zhodnotiť kvalitu položky pred nákupom. Po oboznámení sa s hlavnými kritériami pre dobrý kožuch, budete plne vyzbrojení v obchode. Zapamätaj si to!


 • Kvalitná kožušina je určená hustou kožušinou. Posúdiť jeho hustotu a jednotnosť vo všetkých častiach veci. Ak vás toto číslo rozruší, nákup je mimo otázky.

Módne kožušiny z práškových odtieňov

 • Ak si vyberiete kožušinu s prírodnou kožušinou, jedna jednoduchá metóda pomôže vyhodnotiť jej kvalitu. Zdvih kožušiny v rôznych smeroch - prírodné po takejto manipulácii nebude ohýbať alebo zlomiť.

Svetlé viacfarebné kožušiny

 • Nezastavujte pri jednoduchom hladení kožušiny. Prírodný materiál vydrží stláčanie a natiahnutie. Jedným slovom, bez ohľadu na to, ako "posmievaný" ste nad kožušinou, dobrá srsť nebude z toho poškodená a nezmení svoj tvar.

Zaujímavé: Top 10: módne kabáty 2018-2019

 • Samostatné kožušinové komponenty na vysokokvalitnom kožušine by mali byť pevne prešité a nemali by byť zlepené.
 • Zatriasaním srsti by ste nemali počuť žiaden zvuk. Okrem toho by z neho nemali padať ani jednotlivé chlpy srsti.
 • Svetlé kožušinyv etnickom štýle

Len po takejto dôkladnej kontrole môže kožušinový srsť primerane niesť názov vysokokvalitného kožušinového výrobku.

Toto číslo rozhodlo

.

Módne trendy nie sú ani zďaleka jediným faktorom, ktorý by sa mal zohľadniť pri hľadaní odevov. Hlavná vec, na ktorej stojí za to, aby ste sa stavili pri výbere dokonalého kožuchu, sú jednotlivé znaky postavy.

 • Pre dievčatá s nádhernými formami je lepšie zastaviť výber na modeli s rozšírenou sukňou na kolená. Kožušina na kožušine, ktorá je navrhnutá tak, aby bola tenká, bude krátka. Jedinou výnimkou je obojok - môže to byť s luxusnou dlhou srsťou.

Štýlové každodenné obrazy v kožušinách

 • Chic kožušiny na podlahe primerane vyzerajú len na dievčatá vysoké. Ale pre nich to nie je jediný štýl. Skvelá správa: vysoké krásy sú kožušiny.

Štýlové obrazy a kožušiny s potlačou

 • Ale pre dievčatá s nízkou postavou je lepšie uprednostniť verziu kolena.
 • štíhlosť - to je dôstojnosť dievčatá, ktorá môže a mala by byť zdôraznená pomocou dokonale zvolenej srsti. Krátke modely, kožichy a štýly sú perfektné.

Populárne farby kožuchov

 • Aby sa skryli široké ramená, vyhnite sa rukávom-lucernám a štýlom s vysokým pásom. Najlepšou voľbou sú zúžené rovné rukávy a prepadnuté vzory.
 • Kožušiny s vysokým pásom a širokým golierom sú vhodné na hrušiek.

Zaujímavé: Trendytopánky na jeseň-zima

Úspešná kombinácia

Po výbere dokonalého strihu a dizajnu kožušinového kožušiny zostáva len rozhodnúť, čo sa má nosiť s novým oblečením, aby sa vytvoril štýlový vzhľad.

Kombinácia kožuchov a sukní

 • Vyberte si šatku, klobúk, baret alebo široký šál ako klobúk.
 • Krátka kožušina je najlepšou voľbou pre majiteľov dlhých nôh a štíhlej postavy. Tesné kožené legíny alebo džínsy sú perfektne kombinované s krátkym strihom. Na nohy si vyberte topánky, čižmy alebo vysoké topánky. Ak sa chcete obliekať do oblečenia, kombinácia s krátkym kožichom a vysokými podpätkami bude vyzerať jednoducho úžasne.

Elegantné obrazy v kožušinách

 • S kožušinou na koleno, sukne a šaty majú dĺžku kolien alebo nižšiu. Trendy ako sveter šaty s legínkami a tesný úplet sú skvelou voľbou.
 • Pre dlhé kožušiny, vyzdvihnúť topánky 2 odtiene tmavšie alebo svetlejšie.

Ako spojiť kožušinu s džínsami

 • Moderné obchodné ženy a dievčatá na stroji si čoraz viac vyberajú modely s kapucňou alebo golierom. Takéto štýly vyzerajú harmonicky s chudými nohavicami a sukňami.

Klasický vzhľad a svetlá kožušina

 • Pokiaľ ide o vrecúško okrem kožušiny, nemal by byť na opasku, aby sa kožušina nepokazila. Štýlová spojka malá veľkosť - to, čo potrebujete.

Kombinácia kožuchov a športovej obuvi

 • Kožušinový kabát bez goliera vyzerá skvelešál. Poznámka: jeho farba by nemala opakovať odtieň kožušiny. Pozrite sa na fotografiu: dnes v trende ľudových ozdôb a vzorov.

Od extravagantnej až po klasickú, od umelej po norku - všetky kožušiny z roku 2019 si zaslúžia pozornosť módnych dievčat. Rad štýlových štýlov a farieb vám umožní vyskúšať na rôznych obrázkoch a nájsť perfektnú voľbu pre akýkoľvek tvar.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované14.9.2018Štítky: