New York Fashion Week 2019

Február - a to znamená, že v New Yorku sa uskutočnil ďalší týždeň módy, počas ktorého sa módy a módy z celého sveta mohli zoznámiť so súčasnými trendmi módneho priemyslu pre sezónu jeseň-zima 2019-2020. Ak patríte medzi tých, ktorí sú zvyknutí na prípravu „saní v lete“, ponúkame prehľad hlavných trendov a nových produktov, ktoré boli prezentované na mólach hlavného mesta módy.


Hlavné trendy

Tradične New York Fashion Week ponúkol módy módne nové veci. Ponúkame Vám možnosť zoznámiť sa s módnymi trendmi a vidieť fotografie z prehliadok významných dizajnérov.

Brandon Maxwell

Módny dom je obľúbený u osobností ako Megan Markl, Naomi Campbell a ďalších. Couturiers ponúkli všetkým milovníkom módy vytvoriť správnu kapsulárnu šatníkovú skriňu, ktorá môže byť zárukou istého štartu na ceste k hviezde Olympus.

Základom kolekcie sú diskrétne monochromatické farby a všestranné kombinácie vecí, vďaka ktorým vyzerá perfektne v každej životnej situácii. Na pódiu nájdete niekoľko desiatok rôznych variácií na tému „malé čierne šaty“, obrazy s klasickou kombináciou bieleho top a čierneho dna a iných štýlov, ktoré sa perfektne hodia na každodenné a slávnostné obrazy.

Zaujímavé : Ako sa obliekať v móde 2019

Proenza Schouler

Špecialisti módneho domu Proenza Schouler tiež nepreťažili svoje obrazy jasným,chytľavé a veľkolepé veci. Základom novej kolekcie je striktný architektonický strih, monochromatické farby a ich kombinácie. Extra objem, plisovanie, plynulé tkaniny - to všetko pomáha vytvoriť skutočne ženský a atraktívny obraz pre ženy akéhokoľvek veku, povolania a bohatstva. Bundy, sukne, šaty A-siluety sú skutočné módne nálezy, ktoré vyhovujú ako úspešnej obchodnej ženy a herečky.

Zimmermann

Módny dom zo vzdialenej Austrálie sa rozhodol potešiť dámy neštandardným dievčenským oblečením. Kamufláž prezentovaná na New York Fashion Week pre jaro-leto 2019 vybledla do pozadia, pretože nadchádzajúcim poklesom trendu budú oblečenie, ktoré nie je vhodnejšie pre skautov, ale pre hostí z budúcnosti, lovcov pokladov a len pekné dievčatá. skúste všetky druhy rolí a obrázkov.

Podľa Niki Zimmermanna by boli vhodné na výrobu jesenných lukov siluety pripomínajúce vzdialené osemdesiate roky - široké voľné nohavice, klasické kabáty Armani, priesvitné tkaniny z leoparda, blúzky a jemné krajkové šaty s mnohými ozdobami. quilling.

V zbierkach Zimmermann zohrávajú významnú úlohu podrobnosti o odeve. Tentoraz bol dôraz kladený na luky. Tieto dekoratívne prvky boli vyrobené nielen z hodvábnych šatiek a stuh, ale aj vo forme objemových aplikácií, ktoré zdobia šaty.

Zaujímavé! Už teraz sa môžeme pozrieť na štýlovú pokrývku hlavy, ktorá sa v nadchádzajúcej jeseň zahreje. Podľa Zimmermanna to trvá. Pokiaľ ide o topánky, mali by ste si vybrať, aby zodpovedali oblečeniu. A absolútne nie je dôležité, ak je vrch vytlačený, topánky by nemali byť horšie.

Zaujímavé : Zamatové šaty - Trend 2019

Longchamp

„Všetko nové je dobre zabudnuté staré,“ pomysleli si dizajnéri módneho domu Longchamp a rozhodli sa ponúknuť dievčatám nový pohľad na módne trendy, ktoré boli relevantné od 60. do 80. rokov minulého storočia. Hovoríme o modernej interpretácii módnych v tej dobe mini-sukne, šaty s farebnými farbami a štýl boho-chic. Ak nie ste proti reinkarnácii v bezohľadnej a zároveň citlivej dievčine, neváhajte vyskúšať nové položky z módnej prehliadky Longchamp.

Christiano Siriano

Konštruktéri tohto módneho domu sa naopak rozhodli nepoháňať minulosť, ale trochu snívať o vzdialenej budúcnosti. V novej kolekcii dominujú voľné siluety, holografické farby, kovový lesk a nekonečný pôvab. Vyskúšajte si obrázky, ktoré prezentoval Christiano Siriano, môžete ísť na pravidelnú prechádzku alebo na svetskú stranu a verte mi, že názory na milióny vám budú nýtované, pretože aj obyčajné spodné bundy tu vyzerajú nádherne.

Sies Marjan

Ak sa vám nepáči lesk kovu, ale necítite sa ako miešať v šedej hmote, pozrite sa na fotografiu sProvokatívna kolekcia Sies Marjan, prezentovaná v rámci New York Fashion Week. Mladý, ale už v čase, aby získal popularitu, návrhár Sander Luck navrhol módne ženy, aby zmiešali svetlé farby, kombinovali rôzne výtlačky a textúry.

Zaujímavé! Sander Luck dokázal, že na jednom obraze môžete ľahko kombinovať Swarovski kryštály, holografické kresby, kožené a čipkové vložky, ktoré všetko kombinujú s výraznými a jasnými farbami.

Monosuit

Toto nie je prvýkrát, čo ruská značka prezentuje svoje zbierky v týždni módy v New Yorku, február-2019 nie je výnimkou. Dizajnéri módneho domu sa tiež rozhodli, že si nebudú pripomínať minulosť, ale snívať, posielať svoje modely na výlety, ktoré sa neobmedzovali len na skutočný svet. Dievčatá na lávkach demonštrovali vesmírne obleky - transformátory, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť vrtošivému a premenlivému počasiu.

Carolina Herrera

Oblečenie z tohto módneho domu je veľmi obľúbené u celebrít z celého sveta. Prezentované veci sú určené pre svetlé a sebavedomé ženy, ktoré nie sú zvyknuté stáť a vždy chcú vyzerať štýlovo a atraktívne.

Zaujímavé! Samotná vévodkyňa Megan Markleová - manželka princa Harryho - sa opakovane objavovala na oficiálnych podujatiach v oblečení značky Carolina Herrera.

Ak chcete vyzerať ako skutočná vévodkyňa, potomNezabudnite sa pozrieť na veci uvedené v zbierke. Koniec koncov, tu nájdete nielen mini šaty a kostýmy na vytvorenie každodenného vzhľadu, ale aj romantické tlačené dlhé šaty s rukávmi na rukávoch, ako aj elegantné večerné šaty.

Páči sa vám obrázky prezentované na módnych prehliadkach v New Yorku?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Stojí za povšimnutie miniatúrne kabelky, ktoré sme predtým videli v zbierkach iných módnych návrhárov, ako aj topánky s ostrými hrotmi (nie najpraktickejšou voľbou pre každodenné nosenie) a flitrové nášivky zobrazujúce hmyz.

Zaujímavé : Trendy tašky - jar 2019

Módne tkaniny

Už teraz môžeme povedať, že jeseň-zima 2019-2020 bude originálna a atraktívna. Koniec koncov, dizajnéri sa tam nechcú zastaviť a vytvárať viac a viac nových nápadov.

Ak stále neviete, ktoré látky a farby budú uprednostňovať slávni couturiers, potom sa pripravte. Sotva ste očakávali niečo také.

Biely atlas je jedným z najmódnejších a najžiadanejších materiálov v New York Fashion Week. Napriek zložitosti a prefíkanosti takejto kombinácie (biela s prepadom môže ľahko zdôrazniť aj nepodstatné chyby), dizajnéri z celého sveta ju zahrnuli do svojejnové zbierky.

Šaty, tuniky, košele, šatky z bieleho saténu možno vidieť v zbierkach Helmut Lang, Ryan Roche, The Row, Adeam a ďalších. Okrem toho, módne guru nutia dámy, aby sa nestretli a položili na svetlo ľahký satén od hlavy až k päte.

Zaujímavé! Ak dávate prednosť veciam bez strihu saténu, pri chôdzi môžete vytvoriť pocit ľahkosti a vzdušnosti.

Zaujímavé : Módne tkaniny 2019

Módne tašky

Kabelka - základný atribút akejkoľvek ženskej predstavy. Pomocou tohto príslušenstva môžete transformovať akýkoľvek, aj ten najjednoduchší obraz, aby bol štýlový a atraktívny. Teraz vám povieme, ktoré kabelky nielenže doplnia váš luk, ale aj to, že je módne.

  • Mikro vrecia. Veľké tašky "nakupujúci" postupne vyblednú do pozadia, ich miesto je obsadené malými peňaženkami s retiazkami, ktoré sú tak pohodlné, že si ich môžete vziať so sebou. A nie je nutné nosiť ich na ramene, môžete si ho vziať do ruky alebo dokonca dať na krk.

  • Komody. Návrhári vždy chcú prísť s niečím novým. V nadchádzajúcom, aby vyzerali módne, mali by ste dostať zaujímavý ročník kufra.

  • Totes. Croc-reliéfne tote bag je ďalšou možnosťou, ktorá je vhodná pre vytvorenie módneho vzhľadu.

  • Kolónky. Ak chcete urobiť nielen štýlové, ale aj praktické luky, prineste si univerzálnu kabelku. Minimalizmus, jasná geometria foriem aAtraktívna pracka takéhoto príslušenstva určite osloví veľké množstvo módy.

  • Lopaty. Tašky a rukzaki v tvare vedra - skutočná nutnosť v nadchádzajúcej jeseni.

  • Tašky. Ďalšia praktická a praktická možnosť pre každodenné tašky. A v trende budú tašky všetkých druhov tkanín a materiálov - koža, semiš, kožušina, úplet.

  • Spojky. Textilné a mäkké - takéto spojky budú najviac žiadané medzi ženami módy, ktoré sa chystajú na zimu. Toto príslušenstvo môže byť navinuté tak, ako chcete, a nebojte sa vzniku záhybov a prasklín.

  • 90. roky. Malé kabelky na krátkych remienkoch pochádzajú z 90. rokov možno opäť nájsť v rukách módy po celom svete.

New York Fashion Week predstavil mnoho zaujímavých pohľadov na jeseň-zima 2019-2020. Vychutnajte si informácie a fotografie z módnych prehliadok a nakupujte!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané02/15/2019Štítky: