Módne pánske účesy 2019

Zrážky mužov už dávno prestali byť jednoduché a monotónne. Preto v nadchádzajúcom roku 2019 budú módne veľmi zložité účesy s prechodmi v dĺžke, ako aj textúrami a odlišnými prameňmi. O nich vám povieme neskôr v našom článku.


Módne trendy

V pánskej móde je dnes tiež niekoľko istých trendov krásy, ktoré by sa mal každý člen silnejšieho pohlavia vždy snažiť vyzerať štýlovo. Patria sem nasledujúce trendy.

Módne pánske účesy 2019

Zaujímavé : Pánska móda jeseň-zima 2018-2019: novinky a trendy

 • Český štýl.Napriek tomu, že skoršie dlhé vlasy u mužov neboli vítané, teraz to nie je pravda. Úhľadne orezané pramene tesne pod úrovňou ramena budú perfektným doplnkom k obrazu. Hlavná vec - vlasy v takomto účese musia byť čisté a dobre upravené.

Štýlové príklady celebrít

 • A la Elvis.Zrážky s najviac strihanou spodnou a predĺženou korunou vám umožňujú experimentovať s obrázkami a štýlom. Ale najviac módne bude považované za variant s prameňmi zhromaždenými v druhu chumáča, niečo podobné ako účes Elvis.


 • Vzory.Rovinné vzory pozdĺž časových a okcipitálnych zón sú dokonalým trendom nadchádzajúcej sezóny. Okrem toho umožňujú nielenosviežiť aj tie najjednoduchšie účesy a urobiť z neho viac originálne, ale aj ukázať svoju individualitu. Pokiaľ ide o vzory, môžu to byť buď bežné pruhy alebo celé vzory, vrátane geometrických.

Dôležité! Dnes nie sú len oholené chrámy v móde, ale aj bočná zóna. Ukazuje sa teda, že je výraznejší a účes je vo všeobecnosti jednoduchší.

 • Oholené strany.Toto je ideálna voľba pre držiteľov okrúhlej tváre, pretože takáto recepcia kaderníka ju pomáha vizuálne natiahnuť. Je však dôležité nielen oholiť boky, ale zvoliť správne proporcie a vypočítať prechody medzi dĺžkou prameňov.

Zaujímavé : Módne obrazy pre muža na svadbu

 • Odstupňovanie.​​Technika vrstveného strihania vlasov sa dnes používa aj v účesoch mužov. Vďaka tomu môžete nielen vizuálne upraviť vzhľad, ale aj urobiť obraz jedinečnejším. A aby ste o tom mohli byť presvedčení, ponúkame vám možnosť pozrieť sa na našu zbierku príkladov mužských odstupňovaných zrážok.

 • Ultrashort.Štýlové účesy, ktorých hlavným vrcholom je najkratšie strihanie prameňov. Sú vhodné výhradne pre majiteľov správneho pomeru vzhľadu.

Ako dlho by mal byť mužský účes?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Vrchol najlepších účesov mužov v roku 2019

Trendy v segmente kozmetického priemyslu pre mužov sú také rozmanité, že stylisti silnejšieho pohlavia ponúkali veľa módnych účesov. Medzi nimi v nadchádzajúcom roku 2019 v trende budú aj možnosti uvedené nižšie.

Krátky

Pre mužov sú krátke účesy základné, pretože na základe nich môžete experimentovať s obrázkami a zároveň vždy vyzerať sviežo a elegantne.

 • Briti.Trendy 50. rokov sú späť na módnom podstavci, medzi ktorými je krátky britský účes. V tejto sezóne, stylisti odporúčajú robiť to aj na hrubé a kučeravé vlasy, pretože je možné vytvoriť úplne iný štýl.

V modernom výklade britskej ženy sa vyznačujú predĺženými rany, ako aj oholenými chrámami a šijou. Prechody medzi vrstvami môžu byť hladké a pomerne kontrastné.

Dôležité! Aj v dnešnej móde je britský štýl grunge, v ktorom sú asymetrické prechody a roztrhané pramene. Doplnenie takejto zostrih pomôže zvýrazniť a styling so zdvihnutými vlasmi hore.

Zaujímavé : Zrážky s krátkym zátylkom: foto

 • Box.Jeden z najpopulárnejších účesov, ktorý doslova putuje od sezóny k sezóne. Jeho hlavnou charakteristikourysy sú krátke prúžky nie viac ako 3 ml na časových a okcipitálnych zónach, ako aj viac predĺžené v korunke.

Stylisti však odporúčajú, aby sa tieto parametre nezaobchádzali a trochu upravovali tento účes pomocou oholených zón.

 • Kanadský.Štýlový účes pre mládež, založený na objemných parietálnych a okcipitálnych zónach, zatiaľ čo časová ostrihanie je strihané čo najkratšie. Prechody medzi vrstvami by mali byť nevyhnutne hladké.

 • ježkoOriginálny účes, ktorý je určite vhodný pre majiteľov oválneho alebo okrúhleho tvaru tváre. Jeho zvláštnosť spočíva v treskách, ktoré sú vo vzťahu k ostatným vetvám oveľa dlhšie. Rovnaká forma ostrihania úplne opakuje tvar hlavy. Špičky prameňov musia byť narovnané tak, aby celkový účes vyzeral objemnejšie.

Zaujímavé : Kaskádové zrážky - trend 2019

 • Anderkat.Toto je základná možnosť pre tenké a riedke vlasy, pretože v dôsledku ostrých prechodov medzi vrstvami chýba výsledný objem. V srdci tohto účesu sú predĺžené pramene na parietálnej zóne. Zadná časť hlavy a chrámy sú orezané o niečo kratšie a niekedy môžu byť oholené. Môžete nosiť tento účes, ako s miernym zmätkom, av rôznych štýloch.

 • Pompadour.Jeden z najmodernejších pánskych účesov v roku 2019, ktorý sa vykonáva na krátkych vlasoch. jehozvláštnosťou je predĺžená parietálna, korunová a bangová zóna. Ale vedľajšie pramene sú strihané dosť krátko. Môžete hrebeň tento účes späť, vytvára efekt mokré vlasy, alebo výťah na vrchol.

Priemerný

Stredne dlhé zostrihy zostanú u mužov menej populárne.

 • Muž Ban.Jedna z najrelevantnejších možností v súčasnosti, ktorej význam spočíva v orezaných postranných a okcipitálnych zónach, zatiaľ čo zvyšok vlasov zostáva pomerne dlhý. Môžete si takú ostrihať, či už v odeve, alebo zbierať v rôznych strapcoch.

 • Caret s maturitou . Z ženského „arzenálu“ sa tento účes hladko sťahoval do mužského. V tomto výklade, klasifikovaný štyri druhu je najviac nositeľný a všestranný účes, ktorý vyhovuje majiteľom, ktorí majú kučeravé a rovné jemné vlasy.

 • Bob.Podľa väčšiny odborníkov tento konkrétny účes v budúcom roku zaberie špičku módnych trendov. Objemová zadná časť hlavy, dlhé chrámy a rany sú hlavnými charakteristikami tohto strihu. Fazuľa je často doplnená o odstupňovanie alebo roztrhané pramene.

 • V štýle grunge.Mnohí považujú takéto zrážky za provokatívne, ale sú vhodné pre všetkých. Ich zvýraznením sú asymetricky oholené chrámy, vrstvenie a roztrhané pramene, ktoré ďalej zvýraznia zvýraznenie.

Ako vidíte, v roku 2019 sa za zložité budú považovať skôr komplikované účesy mužov, ktorých príklady môžete vidieť aj pri pohľade na fotografie uvedené v našom článku.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené02.01.2019Štítky: