Aká je farba vlasov v móde 2019

V roku 2019 sa stalo zaujímavé, aká farba vlasov je v móde? Pozrime sa spolu, čo je najlepšie urobiť v nasledujúcich sezónach.


Hlavné trendy

\ t

V nasledujúcom roku budete určite štýloví, ak si vyberiete prírodné odtiene. Vo všetkých oblastiach módy je teraz populárna prírodná krása, minimum kozmetiky alebo komplexných prvkov. Preto je lepšie zvoliť si minimalistické možnosti farbenia, ktoré budú odrážať vašu pozíciu, pozrieť sa na módu.

Akú farbu vlasov je teraz v móde v roku 2019, môžete vidieť v našej foto recenziu. Berieme do úvahy najaktuálnejšie možnosti farbenia vlasov.

  • Čierna

Modrá čierna je favoritom mnohých dievčat. To bude populárne v budúcej sezóne, pretože je skvelé pre okázalé, ženské luky. Odtieň sa dobre vyžaruje pri strihaní po rebríku, oheň alebo len s dobre tvarovanými koncami. Potom je každá vetva zvýraznená textúrou, dĺžka je podčiarknutá. Brunetky tiež musia premýšľať o treskoch - je zaujímavé vyvážiť obraz, robiť to celé a premyslené.

Elegantný odtieň vlasov

Takúto módnu farbu vlasov možno doplniť aj o nezvyčajné sfarbenie. Ak ste odvážny dievča, ktoré sa nebojí experimentov, dávajte pozor na jasne červené, modré alebo fialové farby. Tieto prvky budú vyzerať organicky v štýlovej ulici alebo príležitostných lukoch.

  • Ash Blonde

Blond vlasy sú klasika, ktorá sa hodítakmer každý typ farby. Dievčatá - blondínky vyzerajú jemne, romanticky, ale môžu vytvoriť kontrastnú ulicu alebo športový luk. Ash blond - najjemnejšia, zdravotne nezávadná možnosť. Charakteristickým znakom tejto farby sú ľahké konce a korene niekoľko odtieňov tmavšie. Tým sa dosiahne účinok maximálnej hlasitosti, môžete schovať tenké vlasy.

Venujte pozornosť! Sfarbenie v blondýne by sa malo uskutočniť v niekoľkých etapách. Náhly prechod z brunetky alebo hnedej vlasy na blond môže byť škodlivý pre zdravie vlasov, takže je najlepšie poradiť sa s odborníkom.

  • Nasýtená čerešňa

Ak chcete upriamiť pozornosť na vlasy, sústrediť sa na vlasy, potom by ste mali svoje vlasy farbiť v odtieňoch čerešne. Táto farba vlasov je dnes na vrchole popularity, pretože je veľmi bohatá, hlboká, ale nevadí. S čerešňovým alebo slivkovým tieňom môžete vytvoriť jedinečné obrazy, ak si vyberiete kontrastné oblečenie. To môže byť akýkoľvek účes, ale dlhé, rovné vlasy budú vyzerať obzvlášť pôsobivé. Potom bude tieň odhalený čo najviac, budú viditeľné podtóny tónov a zaujímavé kombinácie.

Predpokladá sa, že tento odtieň je ideálny pre ženy nad 40 rokov. Skryje svoje sivé vlasy, ale zároveň nestarne, robí všetky obrazy mladosti a moderného.

  • Medový odtieň

Medový odtieň vlasov je niečo ako popolavý blond, ale ten rozdielje omnoho teplejší a jemnejší. Med je veľmi blízky svetlohnedej, ale zároveň kombinuje niekoľko tónov naraz, čo sa výhodne leskne. Napríklad, v rôznych farbách osvetlenia môže dodať farbu lieskových orechov, tmavého zlata, krémovej alebo svetloružovej farby. Odroda je veľmi veľká, takže každé dievča si bude môcť vybrať vhodný tón pre seba.

Zaujímavé:Módne farbenie na stredné vlasy 2019

Kombinácia kučier a svetlých odtieňov je tiež v móde. To robí obraz tak ľahkým, vzdušným a ženským. Ak vaše jarné luky vyzerajú matne alebo monotónne, možno by ste mali farbiť vlasy blondína?

  • Mäkká červená

Rusovlasé dievčatá budú vždy v móde, pretože táto farba vlasov vám umožní vytvoriť desiatky zaujímavých obrázkov. V nasledujúcich sezónach bude možné vybrať si z ohnivej oranžovej až zlatej, ale najobľúbenejšou možnosťou bude mäkká červená s hnedým odtieňom. Ide o pokojnú možnosť, ktorá sa dobre hodí pre akýkoľvek typ farby.

Venujte pozornosť! Na dosiahnutie tohto odtieňa je potrebné zmiešať gaštanovú a mahagónovú farbu. Dosiahnutie najlepšieho výsledku bude dosiahnuté len v holičstve, pretože miešanie farieb doma môže viesť k neočakávanému finále.

  • Ružové zlato

Odtieň ružového zlata je veľmi neobvyklý. Spája v sebe teplú blond a bledoružovú, so všetkými prechodmi hladko, takmer nepostrehnuteľne. V závislosti naváš typ farby, môžete nastaviť pigmentáciu, pridať viac studeného alebo teplého odtieňa. Napríklad, ak ste blond, potom zameranie je najlepšie urobiť na zlato, zdôrazniť teplo obrazu. Pre brunetky musíte urobiť postupné zosvetľovanie, aby nedošlo k poškodeniu vlasov, aby sa zvýraznili ružové tóny.

  • Ombre

Technika Ombre dnes v trende, s jej pomocou, môžete vytvoriť neobvyklé jasné obrazy. Obzvlášť obľúbená je maľovať hlavu vlasov v dvoch odtieňoch - jednu základňu a druhú niekoľko odtieňov tmavšiu alebo svetlejšiu. Charakteristickým znakom ombre techniky je, že špičky vlasov sú farebné, získa sa hladký, mäkký prechod z tmavého na svetlé alebo naopak.

Venujte pozornosť!Ak chcete vyskúšať niečo nezvyčajné, pridať na obrázok farby, dávajte pozor na odtiene červenej, modrej, bledoružovej alebo mäty. Je žiaduce mať dlhé vlasy, pretože potom sa najlepšie prejaví prechod farieb.

Zaujímavé:Ombre na stredne dlhých tmavých vlasoch: sfarbenie

  • Balajazh

Táto technika vám umožňuje zdôrazniť hĺbku farieb, hrúbku vlasov, vytvára zaujímavú hru medzi koreňmi a špičkami. Mnoho žien módy láska balayazh pre rôzne techniky, farby a odtiene. S plynulým prechodom môžete použiť približne 5-6 tónov a obraz bude harmonický a vyvážený.

Štýlové sfarbenie

Balayazh skvelý pre blond vlasy. tododáva vlasom objem a dokonca aj keď korene rastú, účes vyzerá sviežo. 2019 zaviedol nový trend - vrchol svetla medzi hornou a dolnou časťou vlasov, ako keby ste niekoľko mesiacov žili pod spalujúcim slnkom a nie len opustili holičstvo.

Zaujímavé:Balajazh pre krátke vlasy

  • Shatush

Ide o relatívne nedávnu techniku, ktorá sa podobá účinku spálených vlasov. Shatush je obzvlášť populárny v tomto roku, keď každá žena módy má tendenciu robiť luk prirodzené a prírodné. Pramene sa stávajú ako bozkávané slnkom, sú tu hlavne popol, medové tóny. Ideálne pre jarno-letnú sezónu, pretože budete vyzerať ako príchod z dovolenky.

Aké je vaše sfarbenie?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Výber takejto techniky je pre dievčatá s blond vlasmi: blondínky alebo blond. Pre brunetky alebo hnedé vlasy Shatush nebude fungovať, oni dávajú pozor na zvýraznenie alebo sfarbenie.

Uvažovali sme o tom, aká farba vlasov je teraz v móde, najmä v nasledujúcich 2019 obdobiach. Pamätajte na hlavné trendy, poraďte sa s profesionálnym kaderníkom, vyberte si skutočné farby - potom budú vaše obrázky jedinečné!Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované dňa28.3.2019Štítky: