Šedo-ružová manikúra: nové predmety

Šedo-ružová farebná kombinácia v dizajne manikúry vyzerá veľmi jemne a harmonicky, o čom svedčia rôzne fotografie s príkladmi takýchto nechtov. Preto sa dnes šedo-ružová manikúra stala jednou z najpopulárnejších medzi modernými dievčatami, čo viedlo k vzniku mnohých nových dizajnov. Najzaujímavejšie z nich sme prezentovali v našom článku.


Páči sa vám kombinácia šedej a ružovej na nechtoch?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Vlastnosti sivohnedej manikúry

\ t

Šedo-ružové nechtové umenie nie je len módou manikúrového dizajnu, ktorý je v tejto sezóne módny, ale aj pomerne všestranný, pretože sa dá nosiť na nechtoch akejkoľvek dĺžky, vrátane krátkych, a tiež kombinovaných oblečenie.

Ďalšou rovnako významnou výhodou šedo-ružového súboru v dizajne nechtov je schopnosť kombinovať ho s inými kontrastnejšími paletami, ktorých príklady sú uvedené nižšie.

Zaujímavé : Tajomstvo dokonalej domácej manikúry

 • S bielym.V tomto prípade sa biela stane jasným a osviežujúcim vrcholom celej manikúry. Môže byť použitý ako podklad alebo v kontrastnej farbe na zvýraznenie okrajov vzoru.

 • S čiernou farbou.Toto je univerzálna farba, ktorá dokonale zapadne doabsolútne žiadne manikúry. Dá sa rozlíšiť ako jednotlivé prvky dizajnu a úplne vytvoriť obraz.

 • So striebrom.Imitujúci kovový povlak, fólia, flitre, trblietky a iné prvky dekoru, vyrobené v striebornej farbe, dokonale zapadajú do šedo-ružovej manikúry a sú elegantnejšie.
 • ​​

Dôležité! Napriek tomu, že zlatá farba je teraz obzvlášť dôležitá, v šedo-ružovom dizajne nechtov je lepšie ju nepoužívať.

 • S rôznymi odtieňmi ružovej farby.Ak si vyberiete svetlé pastelové odtiene ružovej a šedej, nemôžete bez svetlých a kontrastných „škvŕn“ vo forme fuchsie, lila a karmínovej naozaj urobiť. Vďaka prechodom medzi odtieňmi v tej istej farbe sa manikúra ako celok prejavuje nielen jasnejšie, ale aj objemnejšie.

 • S mätou.Jedna zo základných kombinácií, ktorá bude ideálnou voľbou pre vytvorenie pružinového dizajnu. Mäta môže byť prítomná najmä vo forme samostatného prvku vzoru alebo dekoru, napríklad drahokamu alebo iskier.

Zaujímavé : Lila manikúra s dizajnom

Pôvodné myšlienky šedo-ružového umenia nail

Poprední majstri nechtov v sociálnych sieťach prezentovali širokú škálu príkladov manikúrového dizajnu v šedo-ružových tónoch, medzi ktorými sú aj bežné návrhy a absolútne novinky. Zo všetkých navrhovaných rozsahov sme identifikovali najneobvyklejšínápady, ktoré viedli nižšie.

 • „Očarujúci hrášok“.Skutočne dievčenský dizajn, ktorého význam spočíva v tom, že sivé bodky sú usporiadané na ružovom podklade s bodkami. V podstate sú týmto spôsobom oddelené jeden alebo dva prsty a zvyšok je zdobený jednotným povlakom. Čo sa týka samotných bodov, v tomto prípade všetko záleží výlučne na fantázii.

Môžu byť usporiadané chaoticky alebo vo forme prúžkov, ozdôb a dokonca kresieb. Pridať poznámky chýbajúce pôvab pomôže kamienky, ktoré môžu byť umiestnené priamo na miestach sám, alebo ozdobiť iné nechty.

 • „Sakura Blossom“.Krásna a jemná manikúra, založená na kresbách vo forme vetvičiek rozkvitnutej sakury, vyrobených na sivom podklade. Môžete vybrať niekoľko prstov alebo úplne celú ruku.

 • Jemný akt.Jednoduchá každodenná manikúra, ktorá osloví ženy všetkých vekových kategórií. Šedo-ružová gama v tomto prípade je samotný dekor, ktorý rozlišuje niekoľko prstov. Zvyšné nechtíky sú zdobené svetlým priesvitným povlakom. Niektoré svetlé ružové puky umiestnené nad základňou nahá dodajú tomuto dizajnu zvláštne čaro.

 • Matte.Vynikajúci a elegantný dizajn založený na monochromatickej šedo-ružovej povrchovej úprave s matným vrchom. Velvety textúra, ako aj malý rozptyl kamienkov na spodnej strane nechtovej platne robia takú manikúrunaozaj luxusné a nevyžaduje žiadnu dodatočnú dekoráciu.

Zaujímavé : Najkrajšia matná manikúra

 • Monochromatický.Jedna z najjednoduchších, ale nie menej zaujímavých možností pre manikúru. Jeho vrcholom je dekorácia nechtík v jednofarebnom prevedení, vyrobená v rôznych odtieňoch šedej a ružovej. Hlavnou vecou je zapamätať si jeden prst s hrubým strieborným trblietkovým povlakom alebo kamifubuki, aby sa manikúra ako celok stala jasnejšou.

 • S frázami.Slová, slogany, obchodné značky a dokonca celé vety budú štýlovým doplnkom k šedo-ružovému nail artu. Môžu byť ťahané ručne, vo forme samolepiek alebo aplikované prekročením neutrálneho substrátu, napríklad bieleho.

Zaujímavé : Manikúra s kamifubikami

 • Skutočná geometria.Rôzne pruhy, diamanty, trojuholníky a štvorce dokonale zapadnú do šedo-ružovej manikúry. Môžu byť, ako vo forme obvyklých výkresov alebo samolepiek, a výpočty kamienkov alebo bujónov.

Ďalšou nemenej zaujímavou myšlienkou je výber prvkov geometrického ornamentu pomocou vločkového prášku alebo piesku, ktorý robí takýto dizajn textúrovanejším.

Zaujímavé : Geometria na nechtoch - hit v roku 2018

 • Zvieracie farbivá.Živočíšna tlač je trendom nadchádzajúceho roku 2019, ktorý sa často používa v priemysle na nechty. Zároveň to urobtenie nevyhnutne v obvyklých béžových a hnedých odtieňoch. Škvrny a pruhy môžu byť natreté, či už v čiernej bridlice alebo v kyslom odtieni fuchsie. V tomto prípade to všetko úplne závisí na vašich preferenciách.

 • Mramor.Ďalší univerzálny dizajn, ktorý vyzerá perfektne na dlhých aj krátkych nechtoch. Je založený na vytvorení vzoru vo forme sivých pruhov na bielom podklade, ktorý napodobňuje povrch kameňa. S týmto dekorom sa vyznačuje len niekoľko prstov a zvyšok je zdobený monochromatickým ružovým povlakom.

Zaujímavé : Mramorová manikúra: krásne možnosti

 • Maľovanie.Umelecká maľba vo forme kvetov, monogramov, vetvičiek atď. v šedo-ružových tónoch vyzerá veľmi chytľavo a pôsobivo. Preto je takáto manikúra len možnosťou výhry, a to tak pre každodenný život, ako aj pre návštevu rôznych slávnostných akcií.

Nástenné maľby v novoročnom štýle

 • Pletené.Výkresy vo svetlom ružovom prevedení napodobňujúcom vzor pletenia cez sivú základňu sú originálnym nápadom pre skutočnú zimnú manikúru.

Vzory môžu byť najjednoduchšie alebo vo forme nórskeho pletenia so snehovými vločkami, jeleňmi a domami.

 • Velvetový gradient.Plynulý prechod zo svetlošedého do svetložltého odtieňa z vločkového prášku vytvára veľmi štruktúrovaný a účinný dizajn. Neem môže vydať jeden alebo hneďniekoľko nechtov a zvyšok doplňte šelakom alebo gélovým lakom ružovým alebo sivým.

 • S mačkami.Šedo-ružová manikúra určite nemôže urobiť bez mačky. To môže byť roztomilé tváre, siluety a labky, vyrobené v rovnakom rozsahu ako manikúra sama alebo v kontrastných farbách.

 • Trojuholníkový mesiac.Modifikovaná lunárna manikúra je obzvlášť dôležitá dnes. Jeho zvláštnosťou je mesiac, ktorý nie je v klasickom polkruhu, ale vo forme trojuholníka. Súčasne môže byť základ samotný monofónny alebo kombinovaný.

Šedo-ružová manikúra sa stala jednou z najmodernejších možností na zdobenie nechtov nielen v roku 2018, ale aj v nadchádzajúcom roku 2019. Preto teraz môžete na internete nájsť veľa foto-príkladov s rôznymi návrhmi, ktoré môžete tiež vidieť preskúmaní nášho výberu nápadov.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/04/2018Štítky: