Ružová bunda: módna manikúra 2019

Zriedkavá manikúra bude schopná súťažiť s ružovou bundou v elegancii a ženskosti. Ak aj vy tento dobový romantický dizajn, pozrite sa v tomto článku na jeho najaktuálnejšie variácie. Sme si istí, že dostanete nielen estetické potešenie, ale aj inšpiráciu pre novú manikúru!


Hlavné trendy

 • Skvelá správa pre každého, kto miluje experimenty s nail art! Skutočná paleta ružových odtieňov je taká rôznorodá, že si ich môžete vyskúšať v sezóne 2019. V trende ako jemný, prašno-ružový a takmer nahý tón, a sebestačný fuchsie pre pár s malinovou farbou.
 • Čerstvý roztok pre ružové je jeho doplnkom v rôznych farbách. Módne trendy odporúčame pozrieť sa na kombináciu s bielou, šedou, modrou, zlatou, fialovou, oranžovou, modrou a čiernou.
 • Smery sezóny 2019 boli prekvapivo univerzálne. Móda na jednej strane oznámila svoju obľúbenú klasickú bundu s minimálnym dekorom a na druhej strane nie je absolútne proti použitiu žiarivého šumivého dizajnu a iskier.
 • Ak sa vám páči kombinácia francúzskej manikúry s rôznymi vzormi, v novej sezóne sa spoliehajte na kvetinové, geometrické a krajkové motívy.
 • Matt ružová manikúra, rovnako ako prášok-piesok dekor získal veľkú popularitu.

Matné verzie sako

Zaujímavé : francúzština so vzorom 2019: foto

Číslo myšlienky 1

Túto možnosť odporúčamepoznámka pre tých, ktorí oceňujú stručnosť a pocit chuti v manikúre. Tu je skvelý príklad toho, ako môžete náhodne transformovať obvyklé francúzsky, pridaním k nemu jeden štýlový detail. V tomto prípade ide o tenký pruh ružového zlata, ktorý sa nachádza pod úsmevom.

Myšlienka číslo 2

Táto možnosť je blízky vzťah k predchádzajúcemu dizajnu, ale vyniká jasom. V tomto dizajne sa úsmev vykonáva v bohatom ružovom odtieni a je zvýraznený elegantnou zlatou líniou.

Idea č. 3

V prípade potreby môže bunda vyzerať nielen štýlovo, ale aj originálne. Ak nie ste ochotní robiť úpravy klasickej verzie francúzskej manikúry, fantazírujte nad jej úsmevom. Módne trendy vás neobmedzujú vôbec a umožňujú zmeniť tvar, veľkosť a umiestnenie hranice. Napríklad dvojitý úsmev tvorivej formy, ktorý naráža na efekt gradientu, vyzerá veľmi štýlovo.

Idea č. 4

Rôzne vzory môžu pomôcť, aby ružová bunda bola výraznejšia. Najbežnejším motívom je, samozrejme, s ružovou paletou krásne kombinovaných kresieb farieb. Najokázalejší a štýlový výsledok sľubuje, že ak budete mať objemový dekor s pieskom len na jednom alebo dvoch prízvukoch.

Zaujímavé! Dizajn s kvetmi sa môže dobre obrátiť doma pomocou samolepiek alebo pečiatkou. Výsledok používania týchto pomocníkov nie je o nič horší.práce profesionálneho majstra.​​

Zaujímavé:Manikúra s otvormi: dizajn 2019

Idea č. 5

Farebná bunda je obrovský priestor pre vašu predstavivosť. Môžete kombinovať rôzne odtiene v dizajne základne alebo úsmevov. V tejto sezóne je všetko možné a fotografia súčasnej manikúry je vynikajúcim potvrdením toho!

Idea č. 6

Použitie luxusných kamienkov - to je výborný kurz, aby sa bunda mohla diverzifikovať a pridať k nej veľkoleposť. Ak použijete malé kamene len ako akcent na jeden klinec, taká manikúra sa dobre hodí aj do každodenného luku a dodá mu trochu elegancie a pôvabu.

Pri vytváraní ružovej bundy s kamienkami je dôležité dodržiavať zmysel pre proporcie a stručnosť. Pamätajte, že hlavnou črtou francúzskeho dizajnu je elegantná krása a dokonalá chuť.

Idea č. 7

Nádherná ružová paleta so správnym prístupom môže vyzerať neuveriteľne jemne a energicky. Vynikajúci nápad by bol jeho doplnkom k minimalistickému dizajnu so striebrom vo forme tenkých prúžkov, ktoré len naznačujú francúzsky jazyk. Ak ste unavení z komplikovanej a efektnej manikúry, táto možnosť je to, čo potrebujete!

Idea č. 8

Tento krásny lakonický dizajn nie je bez hrozienok určite zapadne do štýlových lukov. Použitie niekoľkých odtieňov ružovej naraz je dobre známa technika, ktorá vám umožní vytvoriť veľkolepé amódna manikúra. Tam je ešte jeden detail, ktorý je zodpovedný za trend - úsmev s kovovým leskom.

Idea č. 9

Ak ste trochu znudený klasickou bundou, skúste to so štýlovým mixom s technikou ombre v dizajne úsmevu. Vytvorenie takého dizajnu je veľmi jednoduché - stačí len ľahko rozotrieť okraj úsmevu pomocou špongie. Toto nechtové umenie je dokonalé na tvare mandlí, mäkkého štvorca alebo oválu.

Idea č. 10

Veľmi pôsobivá francúzska manikúra, v ktorej je úsmev orámovaný vzorom leoparda. Použitie svetlej palety robí to ešte viac veľkolepé a výraznejšie. Takáto možnosť je vynikajúce riešenie pre stranu, aj keď najmä odvážne dievčatá nie sú odporné k vytvoreniu pocitu s takým nail art vo všedné dni.

Zaujímavé:Manikúra Leoparda

Idea č. 11

Neuveriteľne štýlová francúzska bunda s geometrickými motívmi. Možno je to tajomstvo jeho obrovskej popularity počas niekoľkých sezón v rade? Keď si myslíte, že prostredníctvom tohto dizajnu, môžete pridať ďalšie odtieň do ružovej farby - pastel alebo kontrast.

Idea č. 12

Kombinácia ružovej a modrej je ideálnou voľbou pre jarnú alebo letnú manikúru, ktorá vyzerá žensky a nežne. Okrem týchto dvoch farieb môže byť moderný dizajn doplnený o biely, béžový, čierny alebo strieborný odtieň. Táto fotografia je skvelým príkladom toho, ako dobre môžetekombinovať francúzsku a mesačnú manikúru pre pár s modernou technikou „negatívnych priestorov“.

Idea č. 13

Zaujímavou ružovou francúzskou manikúrou so vzorom ako na fotografii možno vytvoriť pomocou pečiatky. Táto technika vám umožní pečiatkovať absolútne všetky obrazy na nechtoch a vytvoriť tak jedinečný dizajn.

Idea č. 14

Ružová bunda sa môže spriateliť s technikou SPA manikúry, ak to urobíte čo najpresnejšie. Ako základ pre takýto dizajn sa používa jemný lak bez iskier a hlavný prízvuk - úsmev - je tvarovaný s hladkým gradientom s krásnymi jiskrami.

Idea č. 15

Kombinácia matnej a lesklej textúry sa nevzdá svojej významnej pozície v novej sezóne. Variácie takejto kombinácie obrovskej rozmanitosti av roku 2019 si môžete dovoliť akúkoľvek!

Idea č. 16

Bunda z marmelády je módnou novinkou sezóny, ktorá vyzerá veľmi výnimočne a štýlovo. Podstatou tejto techniky je vytvoriť francúzsky úsmev s imitáciou malinového želé, ktorý je zdobený bielym pieskovým peľom - práškovým cukrom. Takéto vyhotovenie sa spravidla vykonáva na svetlom alebo transparentnom podklade. Alternatívnou možnosťou sú samostatné „kandizované“ nechtíky.

Idea # 17

Francúzska manikúra s použitím polka-dot pattern vám povie o vašej veselej dispozícii a roztomilej bezprostrednosti lepšie ako akékoľvek slová. okremOkrem toho povie ostatným, že ste si vedomí najnovších módnych trendov vo svete nechtového umenia.

Zaujímavé : Manikúra Polka Dot

Idea č. 18

Ružová francúzska manikúra s jiskrami a kamienkami môže byť najlepšou ozdobou pre dámske perá na každý sviatočný deň. Keď je párovaný s ružovými odtieňmi, takáto dekorácia vyzerá obzvlášť elegantne a rafinovane - to, čo moderná dáma potrebuje na mašľu pre špeciálne príležitosti.

Idea č. 19

Nie je nič jednoduchšie ako nahradiť nahú základňu služobnej bundy jasnou ružovou. Takýto krok v okamihu premieňa klasickú manikúru a robí ju modernejšou a štýlovou.

Máte radi ružovú bundu?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Najlepšie možnosti pre krátke nechty

Francúzsky je krásny na nechty akejkoľvek dĺžky - a to je jeho významnou výhodou. Má však niekoľko požiadaviek na malú nechtovú platňu.

 • Klasická variácia francúzskeho oblečenia s neutrálnym povrchom a bielym úsmevom by mala znamenať tenkú a čistú hranu.
 • Môžete mierne zvýšiť biely pásik a ísť nad rámec prerastenej časti nechta. Hlavná vec je nepreháňať to tak, že manikúra nevyzerá smiešne.
 • Kategorickým tabu pre takýto dizajn je kombinácia mesačnej a francúzskej manikúry. Taký krokvizuálne robí nechty oveľa menšie a škaredé vyrovnáva ich.
 • Moderné hackovanie života pre krátke nechty je trojuholníková bunda, ktorej hlavnou črtou je úsmev príslušného formulára. Táto jednoduchá technika urobí z nechtov vizuálne viac, ako aj uistite sa, že hotová manikúra vyzerá štýlovo a elegantne.
 • Ak sa rozhodnete doplniť servisný plášť s gradientovým efektom, nemali by ste si zvoliť jeho vertikálny smer.
 • Na krátkych nechtoch, objemný dekor alebo jeho hojnosť vyzerá smiešne. Preto si vyberte stručné dekorácie alebo umiestnite akcenty na nie všetky nechty.

Byť vedený našou kolekciou fotografií a vybrať si najlepší manikúrový model z ružovej manikúry. Niet pochýb o tom, že niektorý z vašich rozhodnutí vytvorí najženskejší a očarujúci obraz s dôrazom na vašu eleganciu a vynikajúcu chuť.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané02/10/2019Štítky: