Ako šiť sukňu s vôňou bez vzoru vlastnými rukami

Výhodou zábalovej sukne je, že je naozaj štýlová a je vhodná pre akýkoľvek ženský vzhľad. Kombinácia môže byť absolútne ľubovoľná, od etnických verzií oblečenia až po klasiku a oblečenie. K dnešnému dňu môže problém nastať len pri hľadaní takejto štýlovej sukne. Problém však môžete vyriešiť pomocou profesionálnych šijacích zručností. Potom sa naučíte, ako šiť sukňu s vôňou vlastnými rukami, rýchlo a bez vzoru. Pre túto veľkú zručnosť nie je potrebné.

V počiatočnej fáze, mali by ste premýšľať o tom, čo vaša sukňa bude kombinovaná s, čo bude fungovať najlepšie. Ďalej pokračujte vo výrobe vzorov vo svojej vlastnej veľkosti.


- 56%
kupivip.ru
Lesklá sukňa
3 350 .1 450 rub.
kupivip.ru
Sukňa HElium
6 750 rub.
kupivip.ru
Sukňa Karen Millen
2 990 rub.
lamoda.ru
​​Sukňa, vápno
lamoda.ru
Sukňa, LOST INK
lamoda.ru
Sukňa, stratený atrament Petite

Modelovanie

Prvou úlohou je rozšírená sukňa, ktorá bude mať priemerDĺžka. K dnešnému dňu, špeciálne problémy s vytvorením tohto prvku vášho šatníka nebudete mať problémy.

Na to budete potrebovať:

 • tkaninu, ktorú chcete použiť;
 • šijací stroj;
 • overlock;
 • nite, ihly;
 • nožnice.
V počiatočnom štádiu vypočítame požadovaný materiál. Nezabudnite vziať do úvahy také dôležité detaily ako zápach, príspevok na lemovanie, 12 centimetrov na spracovanie vrchu. To všetko je veľmi dôležité, pretože v dôsledku toho sa môže stať, že vaša sukňa nespĺňa pôvodné kritériá.

Krajčírstvo:

 1. Začneme brúsiť tck, potom spracujeme bočné švy.
 2. Hmotnosti pachov budú jednodielne. Police musia byť vyrezané o 7 centimetrov širšie.
 3. Vôňa zápachu sa musí otočiť naruby a zviazať.
 4. Ďalej prejdite na upevnenie pásu. Musíte začať s prednou časťou. Pás by mal zodpovedať dĺžke pásu. Je veľmi ľahké, aby sa to, pretože pre to je potrebné znížiť obdĺžnik, ktorý sa zmestí obvod pásu.
 5. Spodnú časť pásu pripájame k hornej časti, smerom k sebe.
 6. Spodná časť pásového dielu by sa mala otočiť smerom von, potom by sme sa mali postaviť. Linky by mali byť položené na prednej strane medzi pásom a sukňou.
 7. V závislosti od zvolenej tkaniny sa spôsoby spracovania môžu líšiť. Ak ste si vybrali tylu, môžete hornú časť spracovať pomocou kormidla a jednoducho ju zviazať
 8. Spodok sukne je lemovaný, potom potrebujetevšetko zastrčte a prejdite cez čiaru na overlocke. V závislosti od hrúbky tkaniny sa môže niekoľkokrát zložiť.
 9. Ak váš model sukne naznačuje prítomnosť gombíkov a slučiek pre nich, potom vykonáme všetky potrebné kroky.

Podľa predložených odporúčaní môžete vytvoriť sukňu, ktorá zodpovedá štýlu, ktorý zvýrazní váš obrázok. Ako základné materiály sa odporúča použiť úpletové tkaniny s požadovanou štruktúrou. Použite ľanové, bavlnené a iné variácie. Tak budete mať skvelý letný model s mnohými výhodami. Mnohí z vašich priateľiek budú žiarliť, pretože nebudú schopní nájsť podobný model.

Sukňa pre tehotné ženy

Ak ste položili otázku, ako rýchlo šiť sukňu s vôňou rukami a bez vzoru pre tehotné ženy, nasledujúce odporúčania vám pomôžu. Nižšie je obrazový náčrt, ktorý zobrazuje model sukne. Podľa označenia stačí z tkaniny vyrezať požadovaný tvar.

Uvedený zápis uvádza:

 1. Polomer je dĺžka vášho pásu;
 2. Výška je dĺžka sukne, vyberte si ju sami.

Charakteristickým znakom sukne s vôňou pre tehotné ženy je prítomnosť hornej časti z elastického materiálu. To je vysoký pás, ktorý pôjde okolo brucha bez toho, aby sa vytvorilo určité obmedzenie. Budete sa cítiť pohodlne. Odporúčané tkaniny sú viskóza, ľan, bavlna.

Samozrejme, v posledných mesiacoch tehotenstva sa neodporúča nosiť sukne s elastickými pásmi.

Predložené modely sukní na obrázku nemajú také detaily ako pružný pás pre brucho, pretože pletený materiál nevyvoláva nepríjemnosti. Sukňa je ovinutá okolo tela a viazaná v uzle. Mnohí sa čudujú, ako rýchlo šiť sukňu vôňou vlastných rúk a bez vzoru. Zostáva len to, aby ste ho z tkaniny vyrezali podľa veľkosti a spracovali hrany na šijacím stroji alebo overlock.

Výsledkom vašej práce by mala byť sukňa uvedená na obrázku vyššie. Jedná sa o pomerne štýlový a zaujímavý model sukne, ktorá osloví dievčatá a ženy akéhokoľvek veku. Sukne pre tehotné ženy sú vyrobené pre špeciálny strih, takže musíte dôsledne dodržiavať odporúčania a rady. Prezentované výkresy a inštrukcie krok za krokom sú tiež vhodným nástrojom pre mnohých.

Najjednoduchšia sukňa

Metóda má podobný štýl vykonávania ako predchádzajúci, ale v niektorých faktoroch sa líši. So vzormi je oveľa jednoduchšie šiť, pretože také pohodlné nástroje pomáhajú dosahovať dobré výsledky a robiť všetko správne.

Ďalej bude predstavená etapová implementácia všetkých podmienok, v dôsledku čoho dostanete skutočne slušnú sukňu:

 1. Budete musieť vykonať presné merania pásu. V tomto prípade nezáleží na obvode bokov, ako môžeteovládať dĺžku zápachu. Sukňa sama o sebe bude jediné plátno.
 2. Jedna zo spodných častí budúcej sukne musí byť zaokrúhlená, aby vytvorila chvost. Všetky uhly a bočné rezy budú musieť byť spracované. Látku zložíme dovnútra, zošívame a otočíme.
 3. Horný okraj sukne musí byť prešitý veľkými stehmi, potom sa zmršťujeme tak, aby bola horná časť plátna rovná vášmu pásu. Pripevňujeme pás tak, aby každá strana zostala na 20 cm. Bude to pohodlná kravata.
 4. Na prednej strane musíte prejsť šijacím strojom a vydláždiť čiaru. Spodný okraj je spracovaný overlockom. Výsledok už možno vyskúšať.

V tomto prípade je najdôležitejšie vybrať optimálne možnosti tkaniny, ktoré budú dokonale vyhovovať vášmu štýlu. K dnešnému dňu existuje neuveriteľne veľký počet zaujímavých a hodnotných variantov sukní s vôňou, ktorá vás skutočne zaujíma.

Tipy a triky

Keď sme sa zaoberali tým, ako šiť sukňu s vôňou vlastnými rukami rýchlo a bez vzoru, môžete pristúpiť k výberu materiálov. Toto je veľmi dôležitý aspekt nasledujúcich činností, pretože v týchto šatách by ste sa mali cítiť pohodlne. V súčasnej dobe existuje veľa zaujímavých vzorov, ktoré môžete použiť, ale pozreli sme sa na techniky bez použitia vzorov. Nemusíte mať veľa skúseností, pretože všetko je veľmi jednoduché aEfektívne vyrobené pomocou šijacieho stroja.


- 56%
kupivip.ru
Lesklá sukňa
3 350 . .
kupivip.ru
Sukňa HElium
6 750 rub.
kupivip.ru
Sukňa Karen Millen
2 990 rub.
lamoda.ru
Sukňa, vápno
lamoda.ru
Sukňa, LOST INK
lamoda.ru
Sukňa, stratený atrament Petite

Nebojte sa experimentovať alebo šiť niečo vlastnými rukami. Ak si vyberiete správne tkaniny a materiály, môžete šiť sukňu, ktorá vás poteší každý deň. Prezentované štýly sú kombinované s rôznymi štýlmi. Neexistujú žiadne osobitné ťažkosti, ale výsledok vašej práce závisí od kvality vybranej tkaniny. V súčasnosti sú všetky uvažované metódy vhodné pre dievčatá, ktoré naozaj chcú vytvoriť niečo zaujímavé a módne.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vyd.07.27.2018