Ružová manikúra - fotografie módnych nápadov

V roku 2019 navrhujú dizajnéri nechtov vo svojich zbierkach fotografií osobitnú pozornosť ružovej manikúre, ako aj výber odtieňov, ktoré definujú módne trendy tejto sezóny.

Módna manikúra s hrachovým vzorom

Ružová paleta

Ružová farba sa najčastejšie používa v manikúre. A nielen preto, že má „ženský (dievčenský)“ začiatok. Paleta ružová je obrovská - má 168 odtieňov. Pozrime sa bližšie na základné tóny a zároveň zistíme, aké odtiene ružovej farby v manikúre budú módne v sezóne 2019-2019.

Ombre a pruhy na jasne ružovom pozadí

  1. Bledoružová (smotana, ružový šľahač, pochúťka, mrak, dymová ruža, perla, raj, nevesta, ružový kryštál).
  2. Lilac (ružový primula, uspávanka, fialový večer, kreolský, bledý drieň, zamračený-ružový)
  3. Lilac (ružová krieda, orchidea, mandľové kvety, jahodový krém, ružový parfait, ružová hmla)
  4. Prášok (šľahaná broskyňa, večerný piesok, oblak ruží, bledý červenavý, zaprášený ružový)
  5. Coral (losos, ružový korál, broskyňový budík, marhuľový ruměnec)
  6. Fialová (ružová fuchsia, Aurora, divoká ruža, fuchsia, azalka, fialová, ružová popolavá)
  7. Jasne ružová (plameniak, šokujúca ružová, plamienok, červená repa, malina, bobule, Beyton Rouge).

Francúzska a horúca ružová manikúra

Toto je dôležité! Pokiaľ ide o kombináciu ružovej farby s inými farbami v manikúre, najštýlovejšie budú variácie s mincovňou,zlato, biela, strieborná, modrá a sivá.

Kombinácia ružová a sivá + obrázky

Jemná ružová manikúra

\ t

Najobľúbenejší typ povlaku v akejkoľvek technike nechtového dizajnu je bezpochyby ružový vo svetlých odtieňoch. Na vytvorenie jemného vzhľadu sa odporúča vybrať si manikúru vo svetle ružovej a fialovej škále. Z teplých farieb je vhodnejšie prebývať na nahej palete, ale fialová je vhodnejšia pre rafinovanejšiu manikúru s dekorom.

Bledoružové mramorové škvrny

V jemnej ružovej farbe bude manikúra vyzerať skvele v rôznych technikách, vrátane: ombre, francúzštiny, rubu, mesiaca.

Zaujímavé: Módna manikúra: príklady zo svetových hviezd: foto

Kombinácia ružová a sivá


Jasne ružová manikúra

Fuchsia, koralové, cyklámenové, plameniaky, malinové odtiene sa zvyčajne vyberajú v letnej sezóne. Toto je čas, keď sú svetlé farby prírody naplnené sviežosťou a šťastím a chcem preniesť tieto pocity na každodenný vzhľad.

Nasýtená ružová manikúra so vzorom

Jasne ružová manikúra vyzerá najlepšie na dlhých nechtoch, najmä preto, že možnosti dekorácie v tomto prípade sú oveľa väčšie. Ale stylisti tiež ponúkajú množstvo fotografií s rôznymi umeleckými nápadmi a módnymi trendmi pre ružovú manikúru, s použitím gélového leštenia a zdobenia pre krátke nechty.

Manikúra svetlej fuchsie

Výkresy na ružovom

V roku 2019 by návrhy na nechty nemali byťpríliš ťažkopádne. Odporúča sa použiť tenké čiary, drobné detaily, minimálne zloženie.

Ružová manikúra s kresbami

Veľmi dobrá kombinácia čierneho alebo bieleho vzoru na ružovom pozadí. V lete sa najčastejšie používajú kvety ako nápady a pre jesennú manikúru si vyberajú vzory alebo geometriu.

Zaujímavé: Biela manikúra: nápady a fotografie módneho dizajnu 2019

Ružová manikúra a maľba z farebného skla s trblietkami

Maľba z farebného skla na ružovom pozadí

Prúžky

Vertikálne, horizontálne, šikmé pruhy budú vhodné v akomkoľvek prevedení. Tu je dôležitá kombinácia odtieňov. Nádherná vyzerá manikúra v bledoružových odtieňoch, striedavo so striebornými pruhmi. A pre žiarivo ružovú farbu je lepšie zvoliť zlato pre kontrast.

Prúžky na svetle ružovom pozadí

Vertikálne pruhy vizuálne predlžujú necht. Venujte pozornosť fotografii, ktorá kombinuje ružové a sivé čiary. Tento dizajn bude jedným z najlepších módnych trendov 2019-2019.

Ružová manikúra so zvislými pruhmi

Francúzština a Mesiac

Oddelenie „úsmevu“ alebo „diery“ sa snažíme sústrediť na tieto detaily. Pokiaľ ide o primárnu farbu, je zvyčajne v jednom z mnohých ružových odtieňov.

Originálna mesačná manikúra

Diely sa môžu vybrať pomocou farebných alebo dekoratívnych prvkov. Jasné kontrasty sa v tejto sezóne neodporúčajú. Najkrajší nechtový dizajnUkazuje sa v kombinácii úzkych odtieňov jednej farby.

Mesiac manikúra a francúzska bunda s prelamované vzory na ružovom pozadí

Negatívny

Je ružová, čo je základná farba v technike priestorového negatívu. Pomocou neho sa vytvára efekt „holého“ priestoru v plánovanom zložení. Na tieto účely používajte najjasnejšie, takmer transparentné odtiene ružovej. Tento pád, návrhári ponúkli mnoho nových produktov v tejto konkrétnej techniky.

Zaujímavé: Návrh nechtov v pastelových farbách: kreatívne nápady a fotografie

Ružový negatívny priestor

Ktoré odtiene ružovej manikúry sa vám páčia?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Lesk a viac

Klasická lesklá povrchová úprava postupne ustupuje matnej štruktúre. Manikúra bez lesku sa stala populárnou pred niekoľkými rokmi. Matná povrchová úprava nechtov robí obraz štýlovým a módnym.

Kombinácia matnej povrchovej úpravy a lesku na ružovom pozadí

Striedanie matného a lesklého povlaku nie je o nič menej zaujímavé, čo je na fotografii jasne uvedené.

Matná ružová manikúra s obrázkami

Brilantná ružová

Trenie, lesklý piesok, „zlatý prášok“, fólia pomôže pri dekorácii ružovej manikúry. Budú nielen vytvoriť skvelú základňu, ale aj správnehlavný odtieň.

Ružová manikúra s trením

Ak máte po ruke aspoň jednu z týchto zložiek, môžete použiť módne trendy z roku 2019 a urobiť brilantnú ružovú manikúru doma. Nápady s najzaujímavejšími možnosťami sú uvedené na fotografii nižšie.

Zaujímavé: Šelak: módny dizajn na leto 2019


Objemový dekor

Pri vytváraní manikúry na slávnostné príležitosti sa zvyčajne používa objemová dekorácia. Pre tieto účely, kamienky, perly, kryštály, sametové vzory, výlisky.

Francúzska + mesačná manikúra s modelovaním dekoratívneho objemu

Na ružovom pozadí vyzerajú najlepšie dekorácie v bielej verzii alebo v rôznych odtieňoch základnej farby.

Gentle Ombre + Stamping

Výber najkrajšieho ružového manikúrového dizajnu, počúvanie rád profesionálov a zoznámenie sa s ich nápadmi a módnymi trendmi obsiahnutými v prezentovaných fotografických zbierkach.

Ružová a modrá, ružová a modrá

Odtiene ružovej sú veľmi mnohostranné a sebestačné. Všimnite si, že takmer celá paleta farieb je univerzálna, ale tmavé odtiene sú viazané na špecifický štýl. Nezabudnite na to pri vytváraní štýlového obrazu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované28.8.2018Štítky: