Manikúra šedá so striebrom

Šedá manikúra so striebrom je obľúbená vďaka svojej neutrálnej a zároveň zaujímavej palete. To vám umožní vytvoriť každodennú manikúru, ktorá vyzerá veľkolepé. Ak ukážete kreativitu, pridáte zaujímavé kresby alebo použijete zložité techniky a kombinujete niekoľko tónov naraz, získate luxusný dizajn pre večerný alebo slávnostný výjazd.


Populárne odtiene sivej

Klasická sivá nie je veľmi žiadaná medzi majstrami alebo ženami. V poslednej dobe v móde komplexné odtiene, napríklad hnedo-šedá. Je blízko k nahej palete av rámci umenia nail nie je menej elegantný a rafinovaný.

Teple sivohnedá

Ďalší zaujímavý odtieň je studený šedo-modrý. Mierne zafarbená farba je najlepšie opísaná v lakoch s matnou textúrou.

Zaujímavé: Manikúra je hnedá so zlatom

Jemný a studený sivý-modrý

Jednoduché konštrukčné možnosti

Najjednoduchším spôsobom, ako spojiť špecifikovanú kombináciu lakov v jednej manikúre, je použiť sivý tón ako hlavný povlak na troch alebo štyroch klincoch jedného štetca. Zvyšné nechtové platne by mali byť natreté jednoduchým strieborným náterom alebo lakom rovnakého tónu s trblietkami.

Podobné možnosti dizajnu sa zriedka dopĺňajú niektorými komplexnými vzormi, ktoré sa dajú ľahko vyrobiť doma sami, bez toho, aby sa obrátili na pána.

Francúzsky dizajn

FrancúzštinaMôžete tiež vidieť príklady šedej manikúry v kombinácii so striebrom, ale spravidla to nie je klasická technika nanášania laku s jasne odnímateľným okrajom nechta. Aby sa zabránilo manikúre, aby vyzerala hrubá, majstri dali rôzne odtiene sivej pomocou ombre techniky, počnúc od okraja nechta, a potom čiastočne alebo úplne zakryť dosku s trblietkami striebornej farby.

Manikúra francúzštiny a Mesiaca

Ombre

Ďalšou verziou manikúry, nejasne pripomínajúcou francúzsky jazyk, je odstraňovanie laku s prechodom z béžovej do taupe a modrej farby. V tomto prípade sú hranice prechodov oddelené špeciálnymi striebornými prúžkami. Tento dizajn nie je o nič menej pôsobivý a zaujímavý, ale len na stredných alebo dlhých nechtoch.

Zaujímavé: Ombre manikúra: najaktuálnejšie novinky!

Manikúra Mesiaca

Táto technika je alternatívou k služobnému plášťu. Dôraz v tomto prípade je kladený na otvor nechtu. Môžete ho vybrať niekoľkými spôsobmi:

  • nanesenie strieborného povlaku na vnútorný okraj klinca pomocou špeciálnej šablóny;
  • ťahaním geometrických tvarov v oblasti otvoru.

Studne označené trojuholníkmi

V prípade výkresov majstri čoraz viac uprednostňujú trojuholníky. Najlepšie je použiť ich na krátke nechty, pretože vizuálne vytiahnu nechtovú platňu.

Prúžky strieborného lesku

Mramorové škvrny

\ t

Ozdoby typické z prírodného kameňa, \ t, Ktoré boli populárne v minulom roku, zostane na hrebeni módnej vlny v roku 2019. Na fotografii si môžete všimnúť, že je to kombinácia bieleho a čierneho laku, ktorý pri zmiešaní produkuje niekoľko odtieňov šedej. Samotný dizajn vyzerá veľkolepý. Ak je to žiaduce, výrazné línie vzoru je možné ďalej ozdobiť strieborným lakom alebo jiskrami.

Mramorové škvrny a fólie

Ak sa rozhodnete urobiť, použite tenkú kefu pozostávajúcu z niekoľkých štetín. Takže manikúra bude čistá.

Nail art nie je o nič menej zaujímavý, v ktorom len dve z piatich klincov vyniknú striebrom a mramorom.

Kombinácia textúr

\ t

Dôraz na textúru nechtov získal popularitu po vzniku gélových leštidiel s matným efektom. Spojte ich s inými druhmi krytia sa stali mnohí majstri. Tento trend nevynechal kombináciu striebra a sivej.

V rámci jedného dizajnu môžu odborníci používať niekoľko odtieňov šedého, lesklého, matného a strieborného laku s perleťovým leskom alebo trblietkami. Spravidla sa podobná manikúra vyrába vo forme prúžkov.

Zaujímavé: Najkrajšia matná manikúra

Rôzne faktúry

Ak sa vám tento variant dizajnu zdá byť príliš komplikovaný, môžete venovať pozornosť klasike a pokrývať rôzne nechty rôznymi lakami.

Skupina výkresov

Výkresy na manikúre so sivým základom majstrov sa odlišujú. Líšia sa v technike ačasovo náročné.

Ak naozaj chcete komplexný model, ale čas je tesný alebo vaše umelecké schopnosti nestačia, použitie špeciálnych šablón by bolo skvelým nápadom. Na už pripravený necht so sivým podkladom sa nanesie šablóna a nanesie sa naň strieborný lak alebo lesk.

Výkresy vytvorené pomocou šablón

Výkresy sa môžu tiež kresliť nezávisle a od začiatku. Téma bude závisieť od nálady a ročného obdobia. V zime je najčastejšie snehové vločky a snehuliak. Okrem nich môžete zobrazovať stromy alebo abstraktné pruhy.

Je dôležité, aby obrázky vyzerali elegantne. Príklady obrázkov, ktoré boli populárne počas zimného obdobia, boli zobrazené na fotografii Vezmite prosím na vedomie, že biele maľované snehové vločky budú vyzerať jasnejšie a zaujímavejšie, ak sú zdobené lakom a striebrom a iskrou.

Dizajn s nenáročnými kresbami

Ďalšou možnosťou pre tých, ktorí nechcú používať známky a nemôžu kresliť, tento riadok v štýle minimalizmu. Jeden alebo dva čierne pruhy na sivom pozadí, doplnené striebornými striebornými glitrami, budú viac ako dosť.

Výkresy

Aký dizajn s obrázkami sa vám páči viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
Keďže kombinácia striebra a sivej je mierne prísna a studená, kvetinové motívy sa v dizajne používajú len zriedka. Oveľa častejšie nájdete pruhy, abstrakcie a obrázky na zimnú tému.

Kamienky

Prítomnosť jasného a dynamického striebra alebo trblietky neumožňuje použitie hojnosti kamienkov na nechtoch. V rámci takého dizajnu sú doslova upevnené niekoľkými trikmi, a tak nie sú vyrobené všetky klince, ale iba jeden alebo dva klince.

Zaujímavou alternatívou kamienkov v šedej manikúre so striebrom sú dekoratívne prvky, ktoré vizuálne pripomínajú kovové nity .

Kreatívne modelovanie

Medzi veľmi zložité typy výkresov patrí modelovanie akrylovej pasty. V tomto prípade je obraz volumetrický a strieborný lak tento efekt zvyšuje. Aby to vyzeralo harmonicky a nie vulgárne, použite šedý tónový substrát.

Objemové údaje

Fólia

Ak chcete na nechty umiestniť akcenty a prísť s kreatívnou verziou dizajnu, môžete použiť striebornú fóliu. Lak rovnakého tónu, ktorý nepotrebujete. Nanesením sivej základne a po miernom zaschnutí náteru pripojte k nechtu kúsok fólie. Výsledný výkres opravte transparentným povrchom.

Šedá manikúra + fólia

V kombinácii s ružovým

Klasickou kombináciou win-win je použitie šedej a ružovej farby v jednej manikúre. niemenej organicky dopĺňa takéto kresby lakom striebornými jiskrami.

Kombinácia sivej a ružovej

Zaujímavé: Šedo-ružová manikúra: nové položky

Na fotografii sme jasne ukázali, ako šedá manikúra so striebrom môže pôsobiť pôsobivo a originálne. Dúfame, že nájdete variant dizajnu, ktorý vás osloví osobne.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené01/09/2019Štítky: