Aké náušnice budú v roku 2019 módne

Dokonca aj malé doplnky dokážu úplne zmeniť obraz, a preto sa dnes pokúsime zistiť, ktoré náušnice pre ženy a dievčatá budú v roku 2019 módne.


Matte, puzeta, manžety, podlhovasté, s perím a perlami, v takej odrode nie je prekvapujúce, že sa zmiasť. A aby sme sa tomu vyhli, pripravili sme pre vás zoznam najštýlovejších náušníc v nasledujúcom roku. Dúfame, že vám to pomôže pri vytváraní módneho luku.

Postupujte podľa módy dobre, ale nie slepo to, zabúdajúc na ich preferencie.

Zaujímavé: Módne šperky 2019: nové položky

Odporúčania pre výber príslušenstva

\ t

Pri rozhodovaní, ktoré náušnice si kúpite, musíte byť vedení nielen módnymi trendmi a tipmi z lesklých časopisov, ale aj vlastnou intuíciou. Koniec koncov, móda je móda, ale pravidlá dobrej formy neboli zrušené.

Aby ste sa uistili, že toto príslušenstvo len zdôrazňuje vašu vynikajúcu chuť, a nie naopak, postupujte podľa týchto pravidiel:

  • Počas dňa je lepšie uprednostniť skromné, malé, strieborné alebo zlaté výrobky. Ale na večernú promenádu ​​si môžete vybrať bizarnejšie, v dobrom zmysle slova, "štýly" náušníc.

  • Ak chcete vyzdvihnúť niekoľko šperkov naraz, potom najprv musíte vybrať náušnice, a až potom, od ich dizajnu, vyberte náhrdelník alebo náramok. To je jediný spôsob, ako získať perfektnú súpravu.
  • V tejto sezóne vám moderné trendy umožňujú kombinovať žltý a biely vzhľad.metal. Využite túto príležitosť.

Dôležité! Pri nákupe náušníc musíte venovať pozornosť ich hmotnosti. Zvlášť ak ich plánujete nosiť každý deň. Masívne výrobky, ak sa nosia celé roky, môžu natiahnuť ušný lalôčik a deformovať ho, a preto ich používajú len na špeciálne prípady.

Okrem všetkých ostatných pravidiel musíte zvoliť správne príslušenstvo pre váš typ osoby. Napríklad, bacuľaté dievčatá lepšie kúpiť podlhovasté náušnice. Majitelia podlhovastej tváre by sa mali pozrieť na okrúhle modely.

Módne náušnice s geometrickým tvarom - trend 2019

Chceš niečo jasné, niekedy dokonca extravagantné? Potom odporúčame pozrieť sa na doplnky s nezvyčajným a zaujímavým tvarom.

Čas od času sa geometria v šperkoch objavuje v módnych zbierkach slávnych dizajnérov, a preto stojí za to kúpiť aspoň jeden pár takýchto náušníc.

Stylisti odporúčajú vybrať náušnice s explicitnými geometrickými tvarmi: kruh, trojuholník, štvorec, kosoštvorec. S ich pomocou môžete ženskému obrazu pridať trochu brutality.

Zvlášť dobré takéto náušnice budú vyzerať v štýle punk, armády, ako aj futurizmu.

A teraz život hacking pre dievčatá, ktoré často strácajú jednu náušnicu. V tejto sezóne bude v trende asymetria, a preto návrhári radia nosiť jednu veľkú náušnicu alebo dve rôzne.

Hlavným znakom takýchto výrobkovje, že môžu dokonale dopĺňať slávnostný aj neformálny vzhľad.

Na tejto fotografii sa môžete postarať o krásne a módne náušnice pre nadchádzajúce roky 2019.

Zaujímavé: Módne doplnky jeseň-zima 2018-2019

Výrobky vo forme hmyzu

\ t

Toto je ďalšia módna ponuka od slávnych stylistov.

Téma týkajúca sa zvierat bude relevantnejšia v obraze mládeže, ale pre ženy po 50 rokoch sa oplatí vybrať viac klasických možností.

Zaujímavé produkty nájdete v zbierkach Ungaro, Lanvin a tiež Roberto Cavalli. Fotografia zobrazuje niektoré z najoriginálnejších a nezabudnuteľných možností.

Stojí za povšimnutie, že módny dom Lanvin sa neobmedzoval len na vytváranie náušníc proti hmyzu, ale uvoľňoval aj rad oblečenia s takýmto zvieracím potlačom. Navrhuje nosiť svetlú blúzku s včelami spolu s brošňou vo forme malej včely.

Ak si myslíte, že je to príliš odvážne, môžete si vybrať z kolekcií značiek Top Shop, Forever 21, ktoré pracujú pre širokú verejnosť.

Zlaté náušnice

\ t

Hľadáte každodenné výrobky? Potom zlaté náušnice sú presne to, čo potrebujete. Laconic a štýlové produkty budú vhodné v každom obraze.

Takéto šperky sú veľmi sofistikované a elegantné. Hlavnou vecou je, že spĺňajú len jednu požiadavku pre túto sezónu - sú jasné.

Elegantné náušnice

Takéto šperky nie súopustiť módu Olympus niekoľko sezón v rade. A to všetko kvôli tomu, že sú veľmi svetlé, nezvyčajné, a preto je potrebné mať v nadchádzajúcom roku.

Pokúste sa nájsť náušnice, ktoré sú podobné skutočnému umelcovi. Napríklad na fotografii.

Takéto výrobky majú mnoho výhod, pretože môžu odvrátiť pozornosť od tašiek pod očami, nie celkom dokonalého make-upu a dokonca osviežiť obraz, urobiť ho módnejším a štýlovým.

Zaujímavé: Náušnice-strapce: nápady na štýlové obrazy

Studená cibuľa s klincami

Ide o klasickú verziu, ktorá vyhovuje všetkým bez výnimky pre dievčatá bez ohľadu na ich výšku, stavbu a typ vzhľadu.

Takéto elegantné príslušenstvo môže zušľachtiť akýkoľvek obraz, urobiť ho elegantnejším, pridať zvláštne kúzlo.

Zapínanie karafiátov s nespôsobí uši žiadne nepríjemné pocity.

Náušnice-karafiáty - to je presne ten malý detail, ktorý pomôže urobiť úplný pohľad.

Vedeli ste, že predtým takýto doplnok používali výlučne muži, aby preukázali svoje postavenie?

Náušnice s príveskom

Je tu skvelá správa pre všetkých milovníkov víz - tieto výrobky opäť získavajú svoju bývalú popularitu. Okrem toho dizajnéri ponúkajú nielen dvojité gombíky, ktoré už milovali všetci, ale aj nové predmety v retro štýle rôznych tvarov.

Charakteristické znaky takýchto výrobkovsú:

  • Tenké a masívne reťaze.
  • strapce.
  • Rôzne pozastavenie.
  • Veľké drahokamy.

Ušné manžety

Novovytvorené náušnice pre všetky uši nestrácajú svoje pozície. Výrobky, ktoré zdobia nielen ušného lalôčika, ale aj časť ucha, sa stali skutočnými favoritmi moderných módy. A to všetko na úkor neobvyklej formy.

Neobvyklé ženské príslušenstvo

Obdivovali dievčatá a horolezecké náušnice. Ich zvláštnosťou je, že nie sú zavesené na laloku, ale sú umiestnené na celom povrchu ušnice.

Náušnice z peria

A hneď hovoríme, že to vôbec nie je večerná verzia. Ak si vyberiete ten správny produkt, môžete ho dokonca nosiť na prácu alebo na prechádzku s priateľmi.

Hlavnou vecou v tomto prípade je výber malého peria. Áno, s farbami musíte byť opatrní. Pre denný čas je lepšie dávať prednosť svetlým béžovým alebo pastelovým odtieňom.

Máte obľúbené náušnice?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Náušnice krížené

Toto je snáď najneobvyklejší, ale veľmi štýlový doplnok, ktorý by malo mať každé samoúctivé dievča.

Nemyslite si, že ide o výlučne mládežnícku verziu. Ak si vyberiete správne náušnice, budú relevantné nielen nadátum alebo prechádzka v parku, ale aj pri dôležitých rozhovoroch a svetských kolách.

Nezvyčajné pre odvážne dievčatá

A ak pridáte celú vec k zodpovedajúcim reťazcom alebo dvojitým krúžkom, dostanete nereálne chladný a štýlový luk.

Remeslá

Ide o samostatný druh šperkov, ktorý sa vždy môže stať centrom pozornosti v každom obraze. Zdôrazňujú všetku ženskosť a tajomstvo ich šťastného majiteľa.

Stylisti odporúčajú vybrať náušnice v indickom štýle, ktoré sú bohato zdobené drahými kameňmi.

Teraz sme si istí, že každá žena módy vie, ktoré módne náušnice pre ženy majú byť v roku 2019 (viď foto), a preto si budú môcť jednoducho vybrať vhodné príslušenstvo. A prajeme si, aby všetky dekorácie len zdôrazňovali vašu krásu.Materiál vypracovali redaktori internetovej stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/25/2018Štítky: