Módne dámske hodinky 2019 (foto) \ t

Módne trendy v roku 2019 ponúkajú na doplnenie ženských obrázkov štýlové náramkové hodinky. V kolekcii jar - leto predstavili návrhári rozsiahly výber týchto doplnkov, a preto každá žena módy si bude môcť vybrať, čo má rada.

Hoci nebolo možné predpovedať takúto popularitu hodiniek, pretože v predchádzajúcich sezónach boli úplne vylúčené zo zoznamu povinných vecí pre dievča, ktoré sleduje jej štýl. Módne trendy sú však nepredvídateľné, a preto sa tieto doplnky stali na prvom mieste v zozname vecí, ktoré si tento rok kúpite.

Hodinky sa však sotva používajú na svoj účel, ale skôr pôsobia ako štýlové doplnky. Kúpiť naozaj módne náramkové hodinky pomôže váš zmysel pre štýl, rovnako ako vedomosti o tom, čoženské modelyboli prezentované na výstavách svetových dizajnérov v roku 2019.


Aké dámske náramkové hodinky prezentovali módne domy Chopard a Louis Vuitton v roku 2019?

Podľa popredného módneho domu Louis Vuitton je dobré hodinky stavom, drahou výzdobou, ktorá nesie určitú myšlienku. A to sa stalo láskou k „luxusnému“ cestovaniu.

Tento rok zaviedla značka úplne nezvyčajné modely pre svoju triedu. Boli to hodinky s jednoduchým a nekomplikovaným dizajnom. Veľké formy s dobre čitateľným oceľovým ciferníkom a prídavným zrkadlom alebo saténovým leštením sa ukázali byť skutočnou dekoráciou.

A čo je najviac prekvapujúce pre Louisa Vuittona, je úplná absencia inkrustácie diamantom.

Popruhy pre tieto hodinky sú vyrobené z krokodílej kože v neutrálnych farbách. Možno toto provokatívne a odvážne rozhodnutie sľubuje, že bude v tejto sezóne najviac módne.

Náramkové hodinky z módneho domu Louis Vuitton

Iná značka Chopard vo Švajčiarsku má iný názor na to, čo by mali byť dámske náramkové hodinky. Vo svojej zbierke nájdete modely s okrúhlymi a oválnymi tvarmi z bieleho alebo ružového zlata. Ale číselník je skôr lakonický - iba ruky a logo značky.

Hlavným zameraním je popruh. Je to on, kto mení obyčajné príslušenstvo na skutočné umelecké dielo. Na ňom môžete vidieť viacvrstvovú vložku diamantov, vytvorenú v kvetinových motívoch. Chopard ponúka aj alternatívu k diamantovým remienkom. Milovníci neobvyklých doplnkov majú možnosť zakúpiť si popruh z bieleho alebo čierneho saténu so zapínaním z ružového zlata.

Náramkové hodinky švajčiarskej značky Chopard

Brutálne a stručné - to je, ako módne domy Chopard a Louis Vuitton vidia ženské náramkové hodinky v roku 2019 a musia byť zlaté.

Zaujímavé: Módne trendy tašiek jar-leto 2019: foto

Hodinky Chanel

\ t

Väčší záujem majú demokratickejšie značky, ktoré určujú mód pre túto sezónu. Koniec koncov, ich modely sú určené na nosenie hodiniek v každodennom živote. Vďaka nim sa možnosti módnych hodiniek stávajú oveľa viac.

Teraz vtrendy filigránske a nezvyčajné maľovanie číselníkov. Môžu zobraziť rôzne vtáky, orientálne motívy, kvety a dokonca aj francúzsku čipku. Hrany číselníkov sú presnejšie a jemnejšie ako Louis Vuitton. Popruhy sú tiež jednoduchšie, môžete nájsť ako kožené a kovové číselníky. Ale vzhľadom na ich modely vyzerajú veľmi elegantne.

Ale pre demokratické modely a pre tých, ktorých cena sa odhaduje na niekoľko tisíc dolárov, je inštalácia jedna - hodinky sú dekoráciou.

Náramkové hodinky Chanel s neobvyklými maľovanými diapozitívmi

Dámske hodinky značky boli prezentované v štýle futurizmu. V tejto sezóne sa svetoví dizajnéri rozhodli, že klasická verzia hodiniek s rukami a číslami je trite, a preto nám ponúkla niečo zvláštne a jedinečné. Na svetlej farbe popruhu sa nachádza len obvod číselníka a rúk. Takýto minimalizmus dokonale doplní akúkoľvek letnú výbavu.

Zvýraznenie najmodernejších hodiniek nesmieme spomenúť plastikové modely, pretože sú prezentované v dvoch variantoch naraz. Prvá možnosť je mládež a zároveň ročník. Tu sú quartzové hodinky s číselníkom vloženým do širokého náramku svetlej farby. Na jar roku 2019 sa uprednostňujú také farby:

  • citrón;
  • ružová;
  • oranžová.

Možné a dodatočné výtlačky na remienku. Elektrické odtiene nie sú vylúčené.

Módne dámske hodinky s potlačou na remienku

\ t

Zdá sa, že ide o výnimočne športový model. Avšak,Pri pohľade na obrazy, ktoré nám dizajnéri ponúkajú, je jasné, že ide o nový trend módy mládeže.

Nižšie uvedená fotografia ukazuje modely z mládežníckej zbierky Chanel. Vychádzali z obvyklých plastových hodiniek a mierne ich interpretovali. Teraz je to hodinky s tradičným kruhovým číselníkom a širokým plastovým popruhom. Veľké veľkosti a mužský štýl kompenzujú farby - jemné perleťovo ružové a biele odtiene robia z týchto modelov ženský a elegantný. Ako dekor, módny dom používal už známe vlastné vložky z malých kubických zirkónov.

Takéto modely sa nezmestia do obrazu obchodnej dámy, ale ako príslušenstvo v neformálnom alebo neformálnom štýle - to, čo potrebujete. Väčšina módnych kritikov označila tieto hodinky za ikonické, pretože neuvážene odkázali svojich majiteľov na špičkových znalcov módy.

Hodinky z kolekcie Chanel Youth

Zaujímavé: Módne topánky jar-leto 2019: novinky s fotografiami

Miniatúrne hodinky

Možno je to to najlepšie, čo sa objavilo v novej jarnej kolekcii. Miniatúrne, na tenkých páskových hodinkách - univerzálne, budú vhodné pre akékoľvek oblečenie.

Ich rozmanitosť je jednoducho úžasná. Môžu byť z kovu, plastu a dokonca aj zo zliatin drahých kovov. Takéto modely prezentovali mnohé módne domy, konkrétne Gucci, Dolce a Gabbana, a ďalšie.

Vďaka svojej jednoduchosti vyzerajú veľmi sofistikované, drahé a štýlové, a preto môžu zdôrazniť vašu eleganciu a veľký zmysel pre štýl.

Elegantné hodinky s tenkým kovovým náramkom

Tvar číselníka môže byť ľubovoľný, ale najobľúbenejší variant je klasický, okrúhly. Ale ak chcete vyniknúť, môžete si kúpiť neobvyklé hodinky s obdĺžnikovým alebo trojuholníkovým číselníkom.

Zaujímavé: Dámske módne slnečné okuliare 2019: novinky, foto

Masívne hodinky

\ t

Takéto modely sú na vrchole popularity niekoľko sezón v rade. Napriek tomu, že boli požičané z pánskej šatníkovej skrine, na krehkých a miniatúrnych dievčatách vyzerajú veľmi štýlovo.

A to všetko je spôsobené viacvrstvovým popruhom, ktorý zdôrazňuje ženskosť a nehu svojho majiteľa. Takéto hodinky tiež hovoria o odvahe a odhodlanosti dievčaťa. Tento rok budú použité ako dekoratívne prvky:

  1. kamene;
  2. reťaze;
  3. kamienky.

Dámske hodinky so stázou a reťazou

Práve vďaka tejto výzdobe sa masívne hodinky stali trendom jarnej kolekcie z roku 2019. Odporúčame vám pozrieť sa bližšie na tieto modely. Koniec koncov, sú prezentované v rôznych verziách, a preto si každý bude môcť vybrať niečo pre seba.

A ak sa vám nepáči masívne doplnky, potom najlepšou možnosťou je klasické hodinky. Nie sú v móde, a preto budú vždy relevantné. Ich charakteristické vlastnosti sú:

  • Popruh, ktorým môže byť koža aj kov;
  • Prísny číselník (kruhový alebo obdĺžnikový);
  • Úplný nedostatok výzdoby. Inak sledujteprestali byť klasické.
  • Toto príslušenstvo je najvhodnejšie pre biznis dievča. Zdôrazní svoju silu a postavenie.

Náramkové hodinky s pravouhlým číselníkom

Na fotografii sú zobrazené všetky dámske náramkové hodinky, ktoré budú v jarnej kolekcii z roku 2019 módne. Dúfame, že článok bol pre vás užitočný, a vy ste boli schopní určiť model hodín pre túto sezónu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané04.21.2018Štítky: