Módne prstene 2019

Malo by tam byť veľa šperkov, čo znie slogan 2019, a je čas zistiť, ktoré módne prstene môžu váš vzhľad doplniť.


Túto sezónu by ste sa nemali báť preháňať dekoráciami. Hlavná vec je, že sa navzájom prekrývajú a sú vyrobené v rovnakom štýle. A aby sme vám uľahčili výber štýlového príslušenstva, zvážime nielen modely zlata alebo striebra, ale aj jednoduché šperky.

Prsteň je dôležitou súčasťou každého luku, pretože pomáha vytvoriť štýlový akcent a zdôrazniť osobnosť jeho majiteľa.

Smalt

Krúžky na smalt sa stali v tomto roku skutočným hitom. Módne domy sa snažili prezentovať nezvyčajné doplnky, ktoré dokážu dobyť akúkoľvek modernú módy.

Ich hlavnou črtou bolo, že jednoduché, jednoduché formy sú kompenzované jedinečným vzorom alebo vzorom.

Predložili sa mnohé zbierky smaltovaných krúžkov, ktoré sú schopné spôsobiť vážnu konkurenciu drahým šperkom. Pochýb o tom? Potom venujte pozornosť nižšie uvedenej fotografii.

Za zmienku stojí aj skutočnosť, že takéto prstence by boli vhodné v každom obraze. Dokonca aj oblek je schopný hrať s novými farbami, ak si vyberiete správne príslušenstvo.

Kvetinárstvo šperky

\ t

V roku 2019 sa stali obzvlášť obľúbené krúžky s rôznymi kvetmi. To je obľúbená téma mnohých dizajnérov a klenotníkov, a preto vám odporúčame kresliťna takéto dekorácie. Sme si istí, že vo vašom obraze určite zaujmú svoje správne miesto.

Prstene vyrobené v kvetinových motívoch nielen zdôrazňujú krásu ženských rúk, ale aj štýlový vzhľad dodajú poznámky o nežnosti a elegancii.

Neviete, ktorý model si vybrať? Možno vám naše fotky pomôžu rozhodnúť.

Jemný prsteň

Kvety vytvárajú vynikajúci tandem s polodrahokamami a drahými kameňmi.

Zaujímavé: Módne šperky 2019: Nové položky

Živočíšne šperky

Animalistic témy v šperkoch práve začínajú získavať lásku svojich fanúšikov. Ale každý rok ich počet neustále rastie, a preto, ak chcete byť v trende, musíte si kúpiť aspoň jednu takúto dekoráciu.

Zvieracie prstene nemusia byť vyrobené zo zlata, jednoduché šperky tiež dobre vyzerajú.

Doplnky s obrazom hada, predátorov, vtákov a iných roztomilých zvierat sú schopné dať osobitnú pozornosť akejkoľvek strane.

Takéto prstence sa môžu kombinovať len s náušnicami alebo príveskami v rovnakom štýle. V opačnom prípade je lepšie upustiť od iného príslušenstva.

Trend 2019 - masívne zlaté prstene

Ste fanúšikom všetkého veľkolepého a nádherného? Potom vám prinesieme naozaj nádherné prstene.

Mnohí dizajnéri ich nazývajú „kráľovskými“. Súhlasím s týmJe ťažké nesúhlasiť, najmä ak ste sa pozreli na fotografie nižšie.

Obzvlášť obľúbené sú prstene s masívnymi drahokamami a minerálmi. Ale mali by ste byť s nimi opatrní a vybrať si oblečenie tak, aby na konci bol obraz úplný a výstižný a nebol preťažený detailmi.

Neuveriteľná krása

Snubné prstene 2019

Svadobné úsilie zahŕňa veľa dôležitých vecí, vrátane výberu snubných prsteňov. Na kúpu tohto symbolu večnej lojality a lásky, mnoho párov má osobitnú úzkosť.

Nevesty prezerajú katalógy klenotníckych obchodov pri hľadaní najideálnejšieho páru. Navrhujeme uľahčiť tento proces a zistiť, aké módne snubné prstene pre nás rok 2019 pripravil.

Pamätajte si, že pred niekoľkými rokmi boli v trende tetovanie na prstenci ako znak večnej lásky medzi novomanželmi? Tento rok, v Amerike, milovníci šli ešte ďalej a začali robiť snubné prstene v podobe piercingu. Rozhodli by ste sa to urobiť?

Zaujímavé: Módne doplnky Jeseň-Zima 2018-2019

Vinotéky

Ak máte vo svojich zásobníkoch babičku, potom je čas, aby ste si ju našli a našli v nej dokonalý snubný prsteň. Ale v prípade, že takýto poklad neexistuje, nemali by ste byť rozrušený. Koniec koncov, väčšina klenotníkov ponúka vytvorenie dvojice krúžkov na objednávku.

Na účinok staroveku sa používajú špeciálne metódy.starnutie drahých kovov.

Najobľúbenejšie budú dekorácie v štýle Art Deco s jednotlivými kameňmi alebo celými kyticami zhromaždenými v krásnych figúrach.

Ryté krúžky

Tento trend na módnom Olympuse sa koná niekoľko sezón v rade. A to všetko vďaka neobvyklému vzhľadu.

Nápisy na kruhu môžu byť veľmi rôznorodé a zrozumiteľné len pre vás. Rytierstvo si vyberajú aj novomanželia. Môže byť na vnútornej aj vonkajšej strane krúžku.

Tento dekor nielenže urobí z výzdoby jedinečnú, ale stane sa aj skutočným talizmanom novej rodiny.

V roku 2019 môžu byť takéto módne prstene vyrobené zo striebra. A vyzerajú o nič menej zaujímavé. Ale šperky pre svadbu sa nehodí.

S farebnými kameňmi

Snubné prstene s diamantmi sú samozrejme nadčasovou klasikou, ale v tejto sezóne budú mať vážnu konkurenciu, a to šperky s farebnými kameňmi.

Ako dekoráciu možno použiť:

  • Emerald.
  • Ruby.
  • Zafír.

Ako si vybrať kameň? Vy sa rozhodnete. Môžete sa riadiť chuťou alebo horoskopy, symbolikou kameňov.

Ktoré krúžky sa vám páčili viac

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Novinka 2019 diamantové prstene s perlami

Chcete, aby bol váš symbol lásky jedinečný a neobvyklý? Potom odporúčame kúpiť snubné prstene s perlami, ktoré sú orámované drahými kameňmi. Tento duet určite nie je ignorovaný.

Kombinácia viacerých kovov

Nedá sa rozhodnúť, čo je lepšie: zlato alebo striebro? V tomto prípade, rovnako ako možné nasadenie krúžkov, vyrobené z niekoľkých kovov.

Najbežnejšie používané kombinácie sú:

  • Striebro a zlato.
  • Platina a žlté /červené zlato.
  • Biele + žlté zlato.

Existujú modely krúžkov s tromi druhmi kovov, ale je ťažké ich nájsť.

Výhradné možnosti

Nikoho neprekvapíte obyčajnými kruhovými krúžkami, ale štvorcovými modelmi alebo s nerovnými hranami je ďalšia záležitosť.

Takéto originálne modely určite nebudú bez povšimnutia.

Na tomto konci skončíme. Dúfame, že náš výber fotografií, v ktorom boli prezentované všetky módne prstene zo zlata v roku 2019, vám pomohol rozhodnúť o modeloch šperkov.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené01/20/2019Štítky: