Slnečná sukňa: čo nosiť, fotografie módnych kombinácií

Moderná móda ponúka rôzne štýly sukní, ktoré sa dajú ľahko prispôsobiť dĺžke, veku a osobným preferenciám. A na prvých miestach podstavca sa slnečná sukňa dlhú dobu drží (foto), takže sa často kladú otázky o tom, čo ju nosiť.

Popularita takéhoto modelu je s najväčšou pravdepodobnosťou spôsobená skutočnosťou, že má hustú tkaninu, ktorá pri zostavení vytvára dokonca záhyby, ktoré sa podobajú lúčom slnka, a jej rovnomerný tvar priťahuje pozornosť mnohých ľudí.


Mnoho ľudí si myslelo, že tento štýl je prezentovaný iba v krátkej verzii na kolenách a je vhodný len pre mladé módne ženy. Ale v skutočnosti, sukňa slnka sa nachádza v dĺžke kolena a „maxi“, ale nie každý ju rozpoznáva kvôli uloženým stereotypom.

Aby sme sa lepšie zoznámili s prezentovanou témou, najlepšie z nich prichádza 2019 od módnych návrhárov.

Letné snímky pre pravé ženy

V horúcom počasí preto odborníci odporúčajú kúpu „slnečnej“ sukne so širokými okrajmi na podlahe z ľahšieho materiálu. Je oveľa ľahšie cítiť svoju ženskosť a vystupovať z davu v akejkoľvek spoločnosti. Naozaj, v móde teraz svetlé farby - bohatá oranžová, tmavo modrá, jedovatá červená a mnoho ďalších.

Aby vybrané oblečenie nerezalo oči a nevyzeralo harmonicky, sukňa sa najlepšie kombinuje s jednofarebnou košeľou neutrálnej farby, napríklad bielej, čiernej alebo béžovej. Konečným nádychom bude váš obľúbený prívesok na dlhej retiazke a topánky s otvorenou špičkou na plochej podrážke. Tí, ktoríchce sa objaviť vyššie, návrhári radia vyplniť košeľu dovnútra a nepoužívať široké opasky.

Okrem bežných tričiek môžete nosiť krátky top, ak to dovoľuje postava a vek. Zvlášť dobré s dlhou sukňou slnko vyzerá top v podobe korzetu alebo v štýle boho. Mimochodom, posledná možnosť, mnohí ozdobte sa korálky, výšivky alebo kamienky, takže ich obraz jedinečný.

Skryť široké ramená dievčat by mali mať na sebe vrchnú časť oblečenia bez ramenného popruhu alebo hľadať tričká s americkým prierazom okolo krku. Ale s úzkymi ramenami a širokými boky sú blúzky s rukávmi znížené a pletené tričká v minimalistickom štýle sú perfektné.

Ak vyvstáva otázka, čo je vhodné nosiť sukňu na slnku v lete v chladnom počasí (foto), potom vyberte skrátenú bundu alebo sveter, ktorý bude mať niekoľko odtieňov vo farbe samotnej sukne. Viac verzia pre mládež - použitie úzkej džínsovej bundy, dĺžka natiahnutia až k pásu alebo mierne vyššia.

S dokonalou postavou a štíhlymi nohami je to hriech, že sa nesmiete chváliť svojou postavou, najmä počas plážovej sezóny. V tomto prípade najlepšou kombináciou pre krátku sukňu vo forme slnka bude tesné tričko na pupok s tenkými popruhmi alebo bez nich.

Pre dievčatá s ladným tvarom je lepšie používať ľahké bundy s krátkymi rukávmi a imitáciou vône, plus použitie predĺžených viacvrstvových perličiek na tenkých nitiach. Vzhľadom k tejto hodnote, ako to bolobude natiahnuť a kilá nebudú tak nápadné.

Od topánok k tomuto obrázku sa hodia nenáročné monofónne baletné byty a sandále pri nízkej rýchlosti. Pre tých, ktorí chcú vizuálne predĺžiť nohy - v obchodoch sa predávajú sandále na platforme. Päty v tomto prípade je lepšie nepoužívať.

Podzimný vzhľad pre tých, ktorí milujú krátke sukne

Čoskoro príde september a teplota bude postupne klesať. Ale nechcete ísť rovno z pekných sukní do hrubých džínsov - pre takéto prípady dizajnéri vydali modely jemnej vlny, ktoré sú dokonale kombinované s krátkymi bundami a vysokými topánkami s nízkymi podpätkami.

Čo však môžete mať na jeseň v roku 2019:

  1. V chladnom počasí je najlepšie nosiť legíny pod sukňou, ale v tomto prípade to stojí za tabu na členkových topánkach, pretože holé členky holia a tak pokazia celý obraz.
  2. Namiesto skrátených búnd a bundy sa používa aj predĺžený sveter, ale nie je možné ho nosiť na otváranie alebo jednoducho zapínanie - pás je nepostrádateľnou súčasťou tohto obrazu.
  3. Tenisky Laconic, olympijské tričko a malý batoh sú vhodné pre športový štýl - tento obraz vám umožňuje stráviť posledné teplé dni s dôstojnosťou a chuťou.
  4. Na jeseň so sukňou sa slnko nosí nenápadne, bez objemových detailov roláka. Mimochodom, toto pravidlo sa vzťahuje na všetky vrchné odevy - žiadne volánky, veľké luky a flounces, pretože budú len pridávať nešikovnosť azmení módny obraz na hlúpe paródiu.

Je jasné, že čím bližšie je chlad, tým dlhšia je sukňa. V období zlatého jesene je ideálnou voľbou slnečná sukňa na kolenách a vždy vyrobená z hrubej tkaniny. Kožené modely sú kombinované s koženými bundami a hrubými šnurovacími topánkami.

Dievčatá, ktoré sa nechcú zúčastniť ženských postáv, by mali venovať pozornosť sukniam zo saténu, šifónu, bavlny, ľanu alebo v extrémnych prípadoch syntetickým tkaninám.

Takýto model na rozdiel od ostatných zahŕňa prítomnosť topánok s pätami, prednostne cvokov. Pokiaľ ide o hornú časť oblečenia, potom je všetko takmer nezmenené: výrobky vybavené tenkými popruhmi pre štíhle dievčatá a slouchy košele pre dievčatá v tele.

Pripomíname, že tieto obrazy dokonale dopĺňajú prívesky, krátke korálky alebo vlasový prúžok. Ale nezapojte sa do šperkov - ak si dáte na náhrdelník, potom náramky na ruke nie je lepšie nosiť a naopak.

Čoraz častejšie sukne sukní sukní dievčatá v škole (foto), ale musia si pamätať, aké to je nosiť. Všetky vyššie uvedené varianty obrázkov sú vhodné aj pre školáčky, ale najlepšie je vylúčiť tenké a vysoké podpätky, príliš krátke sukne a pestré farby.

Vyberte si pokojný typ odtieňov a nenechajte sa uniesť kozmetikou - tento typ oblečenia má rád skromnosť, najmä vo vzdelávacej inštitúcii. Za zmienku tiež stojí, že školské snímky sa odporúčajú kombinovať s jednoduchými účesmi vo forme vysokého chvosta,Malvinki alebo volumetrické copánky na boku.

Módne zimné sukne so slnkom

Mnoho dievčat nie je pripravených vzdať sa svojej milovanej sukne ani v zime, čo viedlo k zamysleniu sa nad tým, čo sa nosí so zimnou sukňou (foto).

V skutočnosti sa „zimné“ možnosti nelíšia od jesene. Všetky rovnaké krátke bundy, ale lepšie s kapucňou, ktorá má kožušinu. Vysoké topánky na sukne so strednou dĺžkou a teplé pančuchy pod nimi - nie je nutné riskovať zdravie nasadením bežných nylonových výrobkov. Koniec koncov, z chladu a choroby, nemôžu zachrániť.

Nezabudnite si vybrať módny klobúk - v tomto prípade, čiapky s roztomilé mačacie uši, ktoré sú veľmi módne v tejto sezóne, bude robiť. Ďalšia možnosť - teplé zimné slúchadlá, ktoré zodpovedajú farbe sukne alebo topánok.

Pomerne extravagantný obraz si zaslúžil svoju pozornosť na módnych prehliadkach - slnečná sukňa, dĺžka kolien v kombinácii s sveter, zapínaná tenkým popruhom. Pod sveterom videl vlnený sveter bez hrdla v tej sukni a na šatách sa nosil kožich z prírodnej kožešiny.

Z príslušenstva v tomto prípade potrebujete len malú kabelku „pre klasiku“ a teplé topánky s nízkou podrážkou so šnurovaním.

A ďalší obraz, ktorý je sotva vhodný pre každodenný štýl, ale na módnej párty môže vytvoriť skutočný pocit. To je našuchorená priesvitná sukňa s vysokým pásom. Pod ňou sa nosí čierna dlhá košeľa z hodvábneho materiálu. Blúzka je zastrčenápod sukňou a jej spodná časť slúži ako spodnička, ktorá je viditeľná pre každého.

A ako vidíte, slnková sukňa teraz vie, čo si obliekať s plnými dievčatami (fotografie), pre ktoré v tejto sezóne pripravila niekoľko módnych obrázkov. Vďaka správne zvolenému oblečeniu bude ľahké skryť chyby a zdôrazniť výhody. Hlavná vec je byť sebavedomý a neľutovať čas hľadaním "toho veľmi" módneho luku.

Pamätajte, že napriek móde je vždy miesto fantázie a sebavyjadrenia, takže sa nemusíte báť vyskúšať niečo nové a odchýliť sa od prijatých štandardov. Samozrejme, zlyhania na tejto ceste nie sú zriedkavé, ale stojí za to nájsť svoj jedinečný štýl a vždy vyzerať ako „päť plus“.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené12/01/2018