Módne dámske nohavice jar-leto 2019: najnovšie trendy, fotografie

Tieto časy už dávno prešli, keď len muži mohli nosiť nohavice. V modernom svete ženy nielen „ťahali“ tento druh oblečenia do svojho šatníka, ale tiež chceli nosiť len módne predmety nadchádzajúcej sezóny. Preto teraz budeme hovoriť o módnych trendoch jarných a letných dámskych nohavíc v roku 2019 (foto).


Sezóny zostali pozadu, keď bola praktickosť horšia - v nadchádzajúcej sezóne sa dôraz kladie na pohodlie a minimalizmus. Či už si žena vyberie nohavice, mala by sa v nich cítiť pohodlne a nemusí sa starať o to, čo bude vyzerať smiešne.

Preto pred nákupom by ste mali venovať pozornosť:

 • nohavice mali správnu veľkosť, nebránili pohybu a boli voľné okolo pásu;
 • ich strih je praktický a nemá kudrlinky, vo forme veľkého množstva šperkov, perličiek a podobných dekoratívnych detailov;
 • v novej sezóne, "bezpečné" a prírodné materiály budú v móde, takže odborníci odporúčajú nákup výrobkov z vlny, ľanu, kože, saténu, zamatu alebo žakárové tkaniny.

Na jar av lete 2019 sa módne trendy dámskych nohavíc veľmi neodlišujú od dnešných (foto). Takže sa neponáhľajte vyhodiť:

 • klasické nohavice, ktoré už dávno presahujú kancelársky štýl a používajú sa aj na každodenné nosenie pre viac farieb a charakteru;
 • nohavice, šité v "mužskom štýle", pretože teraz majú priaznivcov a medzi fair sexa pri správnej kombinácii s iným oblečením môžete získať neuveriteľný a nezabudnuteľný luk;
 • rozšírené spodné nohavice, ktoré spadajú pod rámček retro štýlu, ktorý sa vrátil na módne podstavce pred niekoľkými rokmi a neopustí top miesta;
 • predĺžené a skrátené modely so širokými modelmi po celej dĺžke;
 • skrátený capri zúžený na dno. V teplej sezóne sú obľúbení medzi ženskými divákmi.

Farebná paleta v nadchádzajúcej sezóne je tiež dosť rôznorodá, takže si každý nájde svoju vlastnú verziu pre každodenné nosenie a pre prácu. Pre milovníkov klasiky a pre tých, ktorí nechcú ísť ďalej, módni návrhári ponúkajú základné „nohavicové“ farby - čiernu, šedú, mokrý asfalt a bielu.

Pre teplé obdobie sa odporúčajú všetky odtiene olivovej, čokoládovej, žltej (od bledej po citrónovú) béžovú. Sú tiež vhodné pre klasický štýl, ale v tejto situácii budú vyžadovať viac prídavných prvkov, aby sa mierne tlmil výsledný jas.

Módni návrhári pridali do zoznamu módnych odtieňov fialovú farbu pre mladých módy a tých, ktorí dávajú prednosť uprostred pozornosti. Tieto nohavice sú najlepšie vybrať si jednofarebné tričko alebo tričko so zaujímavým, ale nenápadným vzorom. Neobvyklé "detské" doplnky s masívnou tlačou budú tiež fungovať.

Zároveň pre milovníkov teens a geometrie v roku 2019 poskytne jarné a letné módne trendydámske nohavice s geometrickým vzorom alebo obrazom "vrany nohy" (foto).

V takejto výbave bude ťažké nezaujať pozornosť - malá kresba trochu zasiahne oči a sústredí sa na ňu okoloidúci.

Klasická verzia dámskych nohavíc: vlastnosti módy 2019

V nadchádzajúcej sezóne má klasika základné miesto v šatníku každej ženy. Nohavice tohto štýlu sa v ničom nelíšia od mužských: ani dlhé, ani široké, ani výška fit. Ale nebojte sa vyzerať ako muž, pretože tento model dokonale zdôrazňuje všetky kúzlo ženskej postavy, vizuálne predlžuje nohy (najmä ak nosíte tenké päty) a dám ženám elegantnejší a dokonalejší vzhľad.

A aby bol obraz logicky úplný a nespôsobil posmech iným ľuďom, klasické dámske nohavice sa najlepšie kombinujú s:

 1. Pletený široký sveter, ktorý má dlhé rukávy. Ak je sveter s veľkým viskóznym, potom je pre neho ideálny biely alebo monotónny rolák.
 2. Pletený chudý sveter. V niektorých prípadoch vyzerajú skvele s klasickým nohavičkovým modelom s názvom "bat".
 3. Biela blúzka pre klasiku vyrobenú z ľahkých a príjemných materiálov, s monochromatickými veľkými tlačidlami.
 4. "Pánske" tričko v klietke alebo monofónne, bez zbytočných výtlačkov a šperkov.
 5. Obľúbená bunda. Vhodné pre dovolenku aj každodenné.
 6. Kabát, pláštenka alebo sako, ktoré budú na tej istej palete s nohavicami. Je to veľmi dôležitétieto veci sa navzájom dopĺňali, namiesto vytvárania rozporov.

Móda 70. rokov na moderných mólach módy

Ďalším zo zoznamu módnych trendov v jarnom lete roku 2019 sú dámske nohavice, ktoré k nám prišli zo 70-tych rokov (foto).

Sú to nohavice, ktoré majú dva typy rozšírenej nohy - od kolena a od bedra. Môžu vyhovovať vkusu dievčat s nádhernými formami, ktoré snívajú, že skrývajú prebytočný tuk a nedokonalosti svojej postavy od iných očí. Tiež rozšírené nohavice pomôcť príliš tenké dievčatá "vyzdvihnúť" trochu na váhe a robiť chutné boky a nohy všeobecne.

Často sa nosia so skrátenými topánkami a podpätkami (bodce). Odborníci im odporúčajú, aby si z oblečenia vybrali tieto možnosti:

 1. Objemové (nafúknuté) bundy v romantickom štýle. To znamená, že sa berie do úvahy farebná paleta a prítomnosť "ženských" kresieb alebo jemných výtlačkov.
 2. Batniki pevne. Zdôrazňujú všetku dôstojnosť postavy a spôsobujú, že sa žena cíti istejšie.
 3. Svetre rôznych farieb a vzorov, ktoré dokonale zapadajú na postavu a nebudú sa dostávať do nepríjemnej rezonancie s rozšírenými nohavicami.
 4. Bundy a plášte, ktorých dĺžka je zvolená podľa typu postavy a ročného obdobia.

Pánske nohavice sa prakticky nelíšia od dvoch už prezentovaných modelov. Takáto voľba oblečenia prináša rôznorodosť do príležitostného vzhľadu a napodiv dáva ženskej postave ešte viac neživosti aromantika.

Žena, ktorá sa rozhodla kúpiť si pre seba túto formu oblečenia, by sa však mala starať aj o to, aby bola v pánskom štýle prítomná košeľa a sako. Pretože tieto veci sa dokonale dopĺňajú a dávajú žene právo postaviť sa na rovnakú úroveň ako muži.

Kožené nohavice pre ženy: odvaha alebo príležitostná?

Predložený model sa najčastejšie odporúča nosiť na jeseň, pretože dobre udržiava teplo a vyzerá veľkolepý medzi farbami jesene. Ale aj na chladnom jeseň sa odporúča nosiť na mladé ženy módy.

Mnohí ľudia si myslia, že nasadenie kožených nohavíc je veľkou odvahou, ale v skutočnosti sa tento stav medzi mladými ľuďmi už dávno stáva bežným.

Problém je v tom, že nie každý vie, ako správne skombinovať túto časť skrine s inými vecami, a preto to vyzerá dosť hlúpe.

Ale všetko nie je také hrozné, ako sa to na prvý pohľad môže zdať, a dokonca aj koža sa dá ľahko skombinovať v súbore s obvyklým oblečením. Zahŕňa:

 1. Svetre vyrobené z vlny alebo úpletu.
 2. Kožená kožená bunda alebo bunda s podobným štýlom.
 3. Hodvábna blúzka alebo jednofarebné tričko s dlhými rukávmi.
 4. Nadýchaný okrúhly sveter alebo dámsky sveter.

Orezané nohavice pre horúce počasie

Nasledujúca jar a leto diktujú už známe módne trendy ženských nohavíc v roku 2019, ale v mierne odlišnej verzii (foto). Ide o výber farebnej schémy, ktorá nebola relevantná v minulých ročných obdobiachprítomnosť náplasťových vreciek a objemných pásov pre krásu a leptanie jasných akcentov.

Uvedený model možno nosiť pre dievčatá a ženy všetkých vekových kategórií a znaky tohto čísla v tomto prípade nemajú význam. Koniec koncov, všetko a všetko rozhodujú o praktickosti a praktickosti.

Stojí za zmienku, že niektoré dievčatá nosia orezané nohavice aj v zime, potom sa vyberú len modely z prírodnej vlny a musia mať na sebe vysoké topánky. V tomto prípade to môže byť koketné pozrieť sa z kolena pod nohavice, čo dodáva obraz zvláštneho kúzla.

Prítomnosť skrátených nohavíc v šatníku znamená nákup takýchto vecí:

 1. Ľahké pletené svetre a svetre s trojštvrťovým rukávom.
 2. Klasická bunda alebo sveter bez ďalších detailov a neutrálnych farieb.
 3. Pletené vesty alebo podlhovasté tuniky.
 4. Kožená bunda s dlhými alebo krátkymi okrajmi.
 5. Dlhá srsť, ktorá dosahuje dĺžku kolien.

S použitím módnych dámskych nohavíc z roku 2019 v jej obraze sa odporúča postarať sa o prítomnosť všetkých druhov doplnkov, ktoré sa dajú premeniť na umelecké dielo.

Neignorujte takéto malé detaily, pretože dávajú dôveru vo svoju vlastnú ženskosť a krásu, ako aj pomáhajú odlišovať sa od ostatných a vytvárajú svoj vlastný štýl.Materiálpripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Uverejnené08/11/2018