Módne šaty 2019: nové položky, trendy

Šaty, ktoré robia ženu elegantnou a jedinečnou, odrážajú v roku 2019 hlavné módne trendy a ostávajú obľúbenými stylistami. Na módnych prehliadkach couturiera na jar-leto 2019 a na fotografii módnych časopisov sa im venuje osobitná pozornosť. A to nie je prekvapujúce. Praktické oblečenie alebo unisex je pohodlné, ale len v šatách sa môžete cítiť žensky a neodolateľne.


Čo ponúkajú módne domy

Čo ukázali dizajnéri na dráhach na rok 2019? Max Mara napríklad navrhuje ozdobiť úzkymi volánkami pozdĺž rukávov pletených a kožených šiat. Oscar de La Renta dal svoje modely do lietania s vlnitými podlahami s bodnutou americkou bránou. A tiež sa používa na výzdobu letných šatiek strapcov rôznych dĺžok. Brandon Maxwell tiež ponúkol vlnené šaty na leto, rovnako ako plášť-fit puzdrá z rôznych korálových odtieňov.

Tadashi Shoji, Rebecca Taylor, Oscar de la Renta

Vo všetkých prítomných zbierkach:

  • asymetrický živôtik s jedným ramenom;
  • šaty s košeľovým golierom;
  • A-silueta;
  • kvetinové a geometrické výtlačky;
  • otvorené ramená.

Anna Sui, Josie Natori

Pamella Roland, Bottega Veneta

Preto sa takéto podrobnosti dajú pripísať módnym trendom ženských šiat v roku 2019. Poďme pochopiť štýly a vidieť ich na fotografii.

Zaujímavé : Módne šaty s Lurexom 2019

Košele

\ t

Obľúbené a všeobecné zostáva naďalej relevantné. Tento štýl bude zdobiť a štíhle a plné postavy a fitdámy všetkých vekových kategórií. Vertikálna čiara upevňovača vpredu vytiahne obraz vizuálne.

Pre plné krásy a miniatúrne dámy je tento štýl dokonalý. V ňom budete vyzerať štíhlejší a vyšší.

Puzdro môže byť dlhé, 3/4 alebo krátke. Na leto je lepšie vybrať si tričko bez rukávov s bodnutým prierazom. Zdôraznite krásu ramien a nebude horúca. Dĺžka od mini po podlahu - vyberte si tú, ktorá sa vám najviac páči. Tento štýl vyzerá veľkolepé z jednofarebnej tkaniny alebo s geometrickou potlačou: pásik, bunka, abstraktná geometria.

Trapezium

Silueta A patrí medzi lídrov v módnych šatách z roku 2019. Späť v móde pred pár rokmi, vyzerá sviežo a zaujímavo. Tieto šaty vyzerajú dobre čiernobielo alebo s geometrickým vzorom. Výstrih strih pod hrdlom alebo golierom košele je krásne kombinovaný s bodnutým prierazom. Dĺžka od mini k maxi. Vlnitá tkanina je vítaná.

Pletené šaty A-line

Tento štýl pokryje ideálny pás. Tak to môže byť odporúčané pre plné dievčatá.

Šaty s pásom

Idea!Tento model sa môže nosiť pod pásom, úzkym alebo širokým. Silueta oblečenia sa úplne zmení a budete mať nový luk. Ak použijete túto techniku ​​na mini modely, potom budete mať tuniku pre nohavice. Kombinácia šaty s nohavicami je vlastne hitom v módnych trendoch s pásom alebo bez neho .

Romantická kvetinová potlač

Lietajúce šaty s ozdobami a ozdobami v kvetinovom vzore budú nosené tento rok. Kvety sú malé, s kyticami alebo veľké púčiky zdobia štýly s volánikmi, sviežimi sukňami a striktnými šatami.

Venujte pozornosť!V takýchto šatách sa na rukáv kladie osobitný dôraz. Môže to byť baterka alebo krídlo od prehnane veľkých až elegantne malých veľkostí "ahoj ahoj päťdesiat."

Takéto výtlačky na otvorených letných šatách a šatách sú obzvlášť dobré. S jasným vzorom zosvetlia náladu pre vás a pre tých, ktorí sú okolo vás, jemným pastelom dodá obraz rafinovanosti a nehy.

Etnické motívy

Šaty v ľudovom štýle idú na móle. Jednoduchý strih, ozdobený výšivkou, aplikáciou, prenášajú energiu starovekej estetiky. Môžete použiť štylizované výšivky na moderné tvarované, šaty-košele alebo trapéz. To poskytne popri individualite.

Používajú sa aj tkaniny s tradičnými orientálnymi ornamentmi, zvieracie výtlačky, ktoré prenášajú africké motívy. Sú doplnené strapcami, strapcami a veľkými etnickými ornamentami.

Ako často nosíte šaty?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Geometrické vzory

V módeTeraz minimalizmus a stručnosť štýlu. V ideálnom prípade sa kombinujú s geometrií vo výtlačkoch. Pásy, bunky, uhlopriečky a hrášok len zdôrazňujú jasnosť rezu. Kombinácia čiernej a bielej je najpozoruhodnejšia a najobľúbenejšia.

Módny pásik

Možné sú aj iné farby: modrá s bielou - námorná téma, červená alebo žltá s bielou alebo čiernou farbou dodá obrazu bohatosť. Geometrické vzory môžu byť abstraktné, bez rešpektovania pravých uhlov a čiar na obrázku. Šaty v klietke alebo páse vyzerajú veľmi originálne.

Štýlová bunka

Látka s abstraktnou geometriou dobre maskuje chyby v obraze, ako napríklad malé bruško alebo nie veľmi štíhle boky, pretože celkový obraz je vďaka vlnovým čiarkam mierne rozmazaný, bez akcentov.

Americký pancier

Rameno, ktoré odhaľuje ramená, dodáva siluetu koreniu. Vyzerá veľkolepé vo večerných a koktejlových šatách. V kombinácii s elegantnou tkaninou, ako je šifón, satén, jemná pletenina alebo zamat, dostanete elegantný vzhľad, s rúškom z ľahkej tkaniny alebo s pevným živôtikom z hrubého materiálu.

Všestrannosť tohto prvku strihu spočíva v tom, že sa dá aplikovať na rôzne štýly šiat a zároveň získať zaujímavé netriviálne modely. Pre každodenné letné oblečenie je táto technika tiež použiteľná.

Zaujímavé : Čierne šaty: čo je štýlové kombinovať s

Treba poznamenať, že šaty s americkou priečkou zdôrazňujú ramená. Krásne s hladkým chrbtom bude vyzerať fascinujúce. Osrstené a znížené ramená zničia váš vzhľad.

Límec pod hrdlom, v tvare písmena V alebo košeľu s takýmto prierazom vytvorí módny luk.

Transparentné tkaniny

Ďalší trend v roku 2019. Jedná sa o transparentné šifóny, šnúrky, siete. Z nich môžete šiť celé oblečenie alebo použiť ako vložky alebo čalúnenie. Tieto šaty dopĺňajú malý nepriehľadný kryt v tóne hlavnej tkaniny alebo kontrastu. Viac odvážne dievčatá môžu nosiť spodnú bielizeň vo farebnom oblečení, béžovej alebo čiernej.

Šaty z mriežky so spodným oblúkom sa menia na strapce dlhé alebo krátke, dynamicky a provokatívne.

Zaujímavé : Čo nosiť so sivými šatami: foto

Transparentné šifónové šaty sú doplnené výšivkou, tkaním šnúrkami, čo robí obraz zaujímavejším.

Večerné a koktejlové šaty

V elegantných šatách samozrejme odzrkadľovali aj detaily trendu. Toto je použitie americkej priehradky, priehľadných tkanín, ako aj asymetrie. Jednodielny živôtik, asymetrický lem alebo výstrih dodávajú šatám zaujímavý dotyk.

Zostáva relevantné šaty na popruhoch alebo holých ramenách. Jedná sa o klasické večerné šaty. Sukňa môže byť našuchorená, pevná alebo rok. Štýlový štýl je tiež obľúbený v ženskom štýle.

Čipka, satén, šifónna večerné šaty mimo súťaže. A pozrite sa na lesklé flitrové tkaniny alebo jemné kovové pletené priadze, ktorá má jemný trblietavý lesk. Šaty z nich nevyžadujú špeciálny štýl, samotná látka vytvára slávnostný vzhľad.

Zaujímavé : Leopard šaty - módny trend 2019

Chcel by som poznamenať návrat pozornosti k zamatovým šatám. Elegantný a ženský materiál v roku 2019 možno bezpečne pripísať módnym trendom. Bohatá štruktúra textílie poskytuje popri slávnosti.

Možno povedať, že zrozumiteľnosť strihu a hladkosť línií v celkovej siluete sú obsiahnuté v módnych šatách z roku 2019. Zameranie sa na naše fotografie a módne trendy, môžete si vybrať ležérne, ležérne a elegantný štýl pre leto a jar, ktorý bude klásť dôraz na šarm a ženskosť. A vašou úlohou je vybrať si ideálny model pre seba. A skutočnosť, že šaty by mali byť v šatníku každej ženy, bezpochyby.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené01/18/2019Štítky: