Módny a štýlový kašmírový sveter, sveter a sveter (s fotografiou)

Teplý úplet môže patriť do rôznych kategórií. Tam sú blúzky určené pre použitie pre 1-2 sezóny. A tam sú skutoční "králi" pleteného sveta. Sú to kašmír, angora, mohér a iné podobné materiály. Takéto veci sú pomerne drahé a slúžia mnoho rokov a dokonca desaťročia. Dnes zvážime otázku, ako si vybrať štýlový kašmírový pulóver a sveter, ktorý po 2 až 3 rokoch nevyjde z módy a bude sa môcť zahriať bez straty vzhľadu.

Tipy budú tiež uvedené o tom, ako správne umývať kašmír a natiahnuť výrobok po neúspešnom umývaní. Módny kašmírový sveter pre rok 2019 nie je pulóver, vhodný pre kancelársky biznis štýl a nie jumper, ktorý vytvára pohodlné podmienky pre jesennú prechádzku v parku. Je to veľmi zvláštna vec s vysokým golierom, ktorý zahrieva krk a chráni ho pred vetrom na jeseň av zime. Nosia sa bez šatky s vrchným odevom a ako štýlový vrch v teplom počasí v kombinácii s nohavicami, sukňami a džínsami.

Pozrite sa na fotografie modelov v klasickom štýle, ktoré vám umožnia zadať tieto veci v roku 2019 v akomkoľvek štýle a šatníku:

Ako si vybrať štýlový cashmere sveter pre 2019?

Pri plánovaní a formovaní každodenného šatníka nie sú vždy dôležité módne trendy. Než si vyberiete štýlový kašmírový sveter pre rok 2019, bolo by pekné dozvedieť sa o tradičných a módnych štýloch a farbách. Toto pravidlo spravidla zahŕňa jednoduchérezané svetre s vysokým golierom. Jedná sa o biele a béžové, hnedé a čierne modely, ktoré sa ľahko zmestia do akéhokoľvek štýlu modernej ženy. Tenký kašmír na báze takéhoto produktu sa zahreje v chlade a umožní vám vytvoriť harmonický obraz pre prácu alebo návštevu kaviarne v spoločnosti priateľov.

- 44%
Aliexpress.com
Kvalitný dámsky sveter Yuoomuoo Nový sveter zimný rolák ...
1 793 .986 rub.
- 44%
Aliexpress.com
Nový jeseň 2016 - jarná móda ženy Sexy V-neck Knit ...
1 499trieť.840 rub.
- 39%
aliexpress.com
​​Waibo Bear nový 2016 cashmere sveter ženy jarné cashmere pulóvre s ...
1 203 .722 rub.

Aktuálne modely takýchto svetrov sú uvedené na tejto fotografii:

Pred odchodom do obchodu by ste sa mali rozhodnúť nielen na palete farieb, ale aj na určitých trendoch. Nie je potrebné podľahnúť vplyvom nových trendov a získať farebné modely zdobené strapcami, kamienkami, výšivkami a ďalšími prvkami. Kašmírový sveter vo väčšine prípadov neodkazuje na veci, na základe ktorých sú postavené skutočné obrazy. Túto vec možno skôr pripísať nenápadnému pozadiu, ktoré bude vyzerať skvelemódne balóny sukne a klasické nohavice v obchodnom štýle. Pre konečné dokončenie luku stačí vybrať vhodnú bundu alebo bundu.

Monochromatické hladké modely bez objemových vzorov, vzorov a dekoratívnych prvkov sa vždy považujú za klasiku. V základnej šatníku je potrebné mať dve veci v kontrastných farbách - béžovej a šedej, alebo bielej a čiernej. To bude stačiť na vytvorenie rôznych sád pre mimosezóny.

Trendy kašmírový sveter alebo pulóver pre ženy?

Módny vzhľad - nie je vždy pohodlný a vhodný na každodenné použitie. Ale niekedy stojí za to odchýliť sa od všeobecných pravidiel. Kašmírový sveter alebo jumper je oblečenie, ktoré okrem slušnosti a elegancie dáva pocit maximálneho tepla a pohodlia. Základom tohto materiálu je špeciálne plemeno kozej vlny. Tieto nite majú hodvábnosť a atraktívny vzhľad.

Čo si vybrať pre ženu na rok 2019, vzhľadom na to, že jumper je považovaný za mužský model a pulóver má dosť hlboký výstrih do V. Odpoveď tu nemôže byť jednoznačná. Všetko závisí od osobných preferencií dievčaťa. Venujte pozornosť anatomickým vlastnostiam. Ak je krk dosť dlhý, potom môžete určite nosiť jumper, ktorý ho kombinuje s vhodne zvoleným šatkou na krk alebo náplasť.

Ale majitelia krátkeho krku by určite preferovali cashmere pulóver., Jeho výstrih opticky predlžuje krk, vďaka čomu je elegantnejší a atraktívnejší. Taký model môže byť doplnený tenkým zlatým retiazkou alebo elegantným náhrdelníkom. Silne opustiť masívne prívesky a reťaze.

Ďalším dôležitým bodom pri výbere kašmírového výrobku je dostatočná dĺžka. Mal by sa dostať do stehna. Všetky modely s kratším rezom sú tu úplne nevhodné. Takzvané pulóverové šaty sú neustále v móde. Jedná sa o tesne priliehajúce modely s ľahkým vzorom prameňa a končiac gumovou páskou pozdĺž stredného stehna. Tento štýl je sebestačný a môže byť použitý v kombinácii s leggings a tesné pančuchy v jesennom a jarnom období.

- 44%
Aliexpress.com
Kvalitný dámsky sveter Yuoomuoo Nový sveter zimný rolák ...
1 793 .986 rub.
- 44%
aliexpress.com
Nová jeseň 2016 - jarná móda ženy Sexy V-neck Knit ...
1 499 .840 rub.
- 39%
aliexpress.com
Waibo Bear nový 2016 cashmere sveter ženy jarný cashmere pulóver s ...
1 203 .722 rub.

Ako umývať kašmír a natiahnuť produkt dole

Pred umývaním kašmíru by ste sa mali oboznámiť s informáciami uvedenými výrobcom na priloženom štítku. Najmä by ste mali venovať pozornosť sile farby. Pri takýchto materiáloch sa používajú šetriace spôsoby farbenia, takže pri nesprávnom umývaní existuje riziko straty pôvodného vzhľadu. Doma je správne umývať kašmír pomocou špeciálnych čistiacich prostriedkov pre jemné tkaniny. Povolené je len umývanie rúk vo vode s teplotou nepresahujúcou 35 stupňov Celzia. V opačnom prípade môže byť sveter alebo pulóver výrazne zmenšený.

Ako v tomto prípade natiahnuť kašmír?Je veľmi ťažké. Je potrebné vziať drevenú dosku s hladkým povrchom. Potom sa naň aplikuje vzor, ​​ktorý sa natiahne na požadovanú veľkosť. Na okrajoch vzoru sú malé klinčeky poháňané vo vzdialenosti 1 cm medzi nimi, namočené veci by mali byť navlhčené av tomto stave by mali byť opatrne natiahnuté na dosku so značkami, upevňujúce hrany karafiátmi.

Algoritmus - ako umývať kašmír doma:

  • nalejte teplú vodu do nádrže a pridajte dostatok pracieho prostriedku na jemné tkaniny;
  • namočte položku z k4shemiru na 20-30 minút;
  • ak sú škvrny, môžu sa trieť špeciálnou kefou;
  • dôkladne opláchnite v tečúcej vode;
  • namočte 20 minút vo vode s pridaním klimatizácie;
  • bez skrútenia sveter, vytlačte prebytočnú vodu;
  • froté uterák;
  • položte na neho umývanú vec;
  • Zakryte druhým uterákom a dôkladne umyte.

Sušenie by sa malo narovnať. Nie je možné zavesiť mokré veci z kašmíru, sú silne zdeformované. Uchovávajte by mal byť úhľadne zložený, ne zavesiť na záves.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené16.01.2018Štítky: