Najkrajšia matná manikúra

Matná manikúra je najvyšší módny trend odchádzajúcich 2018. Rýchlo si získal popularitu, veľmi rýchlo prešiel poradím lesku, ktorý bol pre každého nudný a s istotou vyšplhal na vrchol módneho Olympu. Čo možno povedať o umení matného nechtu? Po prvé, je to nezvyčajné, čo znamená, že sa čoskoro nebude unavovať. Po druhé, nápady na dizajn, ktoré možno realizovať v takejto manikúre, veľa. Určite to stojí za to, aby sme o tom dnes písali.

Zaujímavé : Najkrajšia manikúra pre oválne nechty

Matná manikúra - ktorá voľba dizajnu si vyberiete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Vlastnosti matnej manikúry

Matnú manikúru možno aplikovať na dlhé aj krátke nechty. V oboch prípadoch to bude vyzerať veľmi originálne, ženské a čerstvé. Techniky tohto nail art je málo, ale len dva sú považované za najobľúbenejšie: pokrývajúce nechty s pravidelným matným vrchom alebo gélovým leštením, alebo kropením lepkavým leskom špeciálnym práškom alebo prachom. V oboch prípadoch bude výsledok vynikajúci. Existuje však niekoľko pravidiel, ktoré treba striktne dodržiavať.

Vrchná vrstva z nechtíka lekárskeho

 • Povrch nechtovej platničky pred začiatkom procesu farbeniaperfektný stav. Faktom je, že matný náter zvýrazní akúkoľvek nepravidelnosť nechtu. A ak sa to stane, bude manikúra pokazená.
 • Nikdy nezakrývajte matný vrch s leskom. Účinok zamat zmizne.
 • Pred zákrokom neponierajte ruky mastnými krémami a olejmi. V opačnom prípade zlyhá.
 • Vypočítajte si čas pred začatím manikúry, pretože matný povlak schne oveľa dlhšie ako lesklý.

Dôležité! Manikúra s matným gélom je považovaná za veľmi odolnú. Ak sú dodržané všetky pravidlá aplikácie a sušenia, môžu byť držané na rukách až mesiac. A toto je jedna z jeho hlavných čŕt.

Delikátna matná manikúra

Zaujímavé : Jemná manikúra - nové položky

Nápady na zdobenie na matnom povrchu

Ako sme uviedli vyššie, existuje veľa nápadov na dizajn matného nechtového umenia. S cieľom zjednodušiť vašu úlohu sa tu zbierajú hlavné a najlepšie z nich. A niektorí technici sú tak elementárni vo svojom výkone, že sa ľahko stelesňujú doma. Tak skúste s nami!

Manikúra typu „mačacie oko“

 • Francúzska a mesačná manikúra . Opakovane sme písali, že servisná bunda a bunda sú dva nadčasové módne trendy. Preto nie je prekvapujúce, že obaja otvárajú naše nápady na dizajn nechtov. A ich vykonanie v matnej verzii je rovnako jednoduché ako pôvodné.

Matte Classic French

K tomu budete potrebovať dva typy lakov v kontrastných farbách, z ktorých jedna bude lesklá. V prípade klasického francúzskeho nechtového umenia je klinec úplne pokrytý matnou základňou a línia úsmevu je lesklá.

Matná lesklá bunda

V prípade mesačnej manikúry je otvor už lesklý. Ak je to potrebné, dizajn môže pridať kamienky a iskry.

Dôležité! Ideálne farebné riešenia pre francúzsku manikúru budú: čierna a červená, čierna a strieborná, čierna s priehľadným lakom (negatívny priestor), béžová a biela, rovnako ako zelené a fialové odtiene.

Štýlová matná francúzština

 • Geometrické údaje . Abstraktná geometria je obľúbeným dizajnom nechtov v roku 2018. Všetko sa tu považuje za relevantné: veľké a malé body, trojuholníky a štvorce, diamanty a kruhy, špirály a cikcaky, tenké a hrubé čiary.

Tento počet je možné aplikovať pomocou matrice a kovovej fólie, alebo ťahaním vlastnou rukou. Rovnako ako v prípade sako, by mal byť lak použitý na toto umenie nechtov kontrastné a diverzifikované.

Zaujímavé : Geometria na nechtoch - hit v roku 2018

 • Výkresy na nechtoch . V nasledujúcom roku 2019, rovnako ako v tomto, módne vzory na nechtoch každodenného života nezmiznú. Tu môžete stále nájsť všetky svoje obľúbené kvetinové motívy, etnické vzory, nápisy, zvieracie ozdoby a mnoho ďalšieho. Sú veľmi populárnejedinečné, nie „opotrebované“ na nápady dizajnu otvorov. Opatrne pristupujte k kresbe na matnom povrchu.

Neobvyklé vzory na matných nechtoch

Pamätajte, že každý ďalší dotyk okamžite zasiahol! Obrázky môžu byť usporiadané podľa klasickej schémy. Ak je tlač objemná, znamená to, že by mala zaberať jeden prst na každej ruke. Ak sú obrázky tenké, elegantné, ozdobte ich dvoma alebo dokonca tromi prstami.

Vzory na matných nechtoch

Dôležité! Môžete získať najkrajší dizajn vytvorením kompozícií z nasledujúcich farieb: čierna, tmavo modrá, bordová, bohaté odtiene zelenej, béžovej, šedej a červenej. Táto paleta je ideálna pre všetky vekové kategórie a je univerzálna pre každú sezónu.

Objemové údaje

 • Kamienky.Môžu byť považované za klasiku moderného dizajnu. Oni absolútne nejdú z módy a sú schopní urobiť, aj ten najslabší manikúru, slávnostné. Vzácny lesk drahokamu v kombinácii s matným povrchom bude vyzerať veľmi originálne a bohaté. Môžu ozdobiť nechtovým umením akéhokoľvek odtieňa a podľa želania môžu byť kamienky na nechtiach umiestnené buď po jednom, alebo vytvárať celé objemové vzory.

Matná manikúra s kamienkami

 • Trenie.Matná manikúra s trením vo vzhľadu je dokonalá. Každý z týchto módnych trendov je nádherný sám o sebe, a spoločne vytvárajú jedinečný a neuveriteľne krásny tandem. Blikanie hryPerly dokonale dopĺňajú akúkoľvek farebnú povrchovú úpravu, podľa toho, čo si vyberiete.

Dôležité: V roku 2019 bude ďalšia verzia rub-in dizajnu v móde: môžete ozdobiť kovovým leskom nielen obyčajný prstenec a stredné prsty, ale aj iné. Okrem toho môžu byť na každej strane iné. Napríklad, na pravej strane, jemne votrite na ukazovák a malý prst, avľavo na strednom a veľkom .

Zaujímavé : Krásne a všestranné trenie nechtov

 • Flock.Matná manikúra s kŕdľom je módnym trendom nadchádzajúcej zimy. Povedali sme viac ako raz, že froté vzory na nechtoch sú dokonalým nechtovým umením pre chladné obdobie a vytvárajú pocit pohodlia.

Ďalšou výhodou stáda je, že vyzerá skvele s lesklým aj matným povrchom. Malé kresby vo forme srdiečok, monogramov alebo copánky dokonale dopĺňajú akýkoľvek obraz.

Krásny dizajn

 • Gradient.Pre milovníkov netradičného dizajnu je sklon ďalšou skvelou príležitosťou na prekvapenie všetkých okolo originality ich nechtov. Pozrite sa na fotografiu z výberu, ktorý sme pre vás pripravili, pozrite sa, ako tieto farebné prechody vyzerajú úžasne nežne? Navyše, ombre môže existovať nielen v odtieňoch jednej farby. Pamätajte si, že kontrast je v móde, čo znamená, že prechody z Marsaly na čiernu alebo z tmavo fialovej na bielu budú relevantné.

 • Flitre.Práve oni dokončia našu revíziu. V poslednej dobe mnoho módnych žien ocenili čiernu matnú manikúru s leskmi. A to všetko preto, že vyzerá veľmi pôsobivo.

Zaujímavé : Shellac Nail: Top Najlepšie vzory

Je možné aplikovať lesk na jeden klinec, úplne ho prekryť, a na niekoľkých, len ich čiastočne zdobiť. Súčasne môže byť farba iskier zlatá, strieborná alebo iná, podľa vášho uváženia. Ale to sú prvé dva odtiene, ktoré vytvoria najvýhodnejšiu kombináciu s čiernym matným lakom.


Matná manikúra ako módny trend si v priebehu roka 2018 udržala vedúcu pozíciu. V roku 2019 ich nepripustí. Budeme sa tešiť z našej stručnosti a šik na dlhú dobu, čo nepochybne poteší.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené06.11.2018Štítky: