Pánske náramkové hodinky 2019

Chcete vedieť, ktoré náramkové hodinky pre mužov budú najobľúbenejšie v sezóne 2019? Potom ste na adrese! Povieme vám o hlavných trendoch v pohybe hodiniek, ako aj odporúčame hodnotenie súčasných modelov, ktoré sa môžu stať nielen štýlovým a praktickým doplnkom na pánskej ruke, ale aj dokonalým indikátorom stavu.


Módne trendy

Či sa nám to páči alebo nie, žijeme vo veku, kde sa stretávame s oblečením. Taký detail ako náramkové hodinky by mali nielen plniť svoju priamu funkciu, ale aj štýlové dokončenie obrazu. Úspešný človek nebude kupovať prvý dostupný model hodiniek, pokiaľ ukáže čas. Študuje módne trendy vo svete hodiniek a vyberie si aktuálnu a štýlovú možnosť. A my mu v tom pomôžeme!

 • Úplne všetky zbierky sa spoliehali na okrúhly číselník v kombinácii s koženým remienkom. Farebné riešenie pre dizajnérov dial si vybralo svetlo, čierne alebo modré. Dnes, trend nie je 2, ale 3 šípky, rovnako ako ďalšie okno pre dátum.

Módne hodinky na koženom remienku

 • Na vrchole popularity je číselník strednej veľkosti 42-44 milimetrov.

 • Milujte klasické farby hodiniek? Móda je na vašej strane! Hlavnými favoritmi novej sezóny sú tradičné čierne, hnedé a tmavo zelené.

 • Silná polovica ľudstva tiež ocenila mechanické hodinky s transparentným prípadom. Čipom takéhoto modelu je, že pracovný mechanizmusOtvorí sa a je to nielen veľmi zaujímavé, ale aj štýlové.

 • Kombinácia náramkových hodiniek s koženými šnúrkami, náramkami, cetkami alebo ružencami už nie je len výsadou žien. Ďalšie doplnky v brutálnom štýle vyzerajú v pohode a vytvárajú obraz moderného štýlového muža.

 • Znalci jedinečných detailov, ktoré zdôrazňujú individualitu a dobrý vkus v novej sezóne, si vyberajú v prospech historických doplnkov. Takéto hodinky vyzerajú drahšie a prestížne, a to najlepšie ukazuje stav človeka.

Pánske klasické hodinky

 • Zaujímavý výkon sa môže pochváliť dvojfarebnými hodinkami s kombináciou 2 farieb v dizajne. Spravidla sa v takomto príslušenstve prezentuje žltý a biely kov, vďaka čomu sa ľahko kombinuje so zlatými a oceľovými časťami.

Zaujímavé : Pánske módne košele 2019

Športové hodinky

V móde športového životného štýlu a silná polovica ľudstva aktívne sleduje tento trend. V tomto ohľade sa športové hodinky rýchlo získavajú na popularite. Samozrejme, že funkčnosť takéhoto príslušenstva na prvom mieste, ale konštrukčný prvok nemá malý význam.

Pri výbere športových hodiniek ponúkajú módne trendy trochu odklon od klasických riešení a vyberajú si originálnejší model. Zaujímavým ťahom je voľba jasného príslušenstva, ktoré zodpovedá farbe bundy alebo tenisky. Tvar číselníka môže byťžiadne, ale nezabudnite, že kruh sa stal uznávaným lídrom tejto sezóny.

Prípad športových modelov je zvyčajne vyrobený z plastu alebo gumy, čo zvyšuje ukazovatele praktickosti a štýlového vzhľadu.

Smart - hodiny

Muži, ktorí sú si vedomí inovatívnych inovácií, sú v prospech inteligentných hodiniek. Ide o elektronické modely s viacerými doplnkovými funkciami - napríklad definícia počasia a nastavenie budíka.

Žiť aktívny životný štýl? Potom budete určite prísť ochutnať ďalšiu možnosť "inteligentný šport" s možnosťou vypočítať kalórie, kroky alebo zaťaženie. Moderné hodinky sa tiež môžu pochváliť vodotesnosťou, WiFi, 3G funkciou a možnosťou ovládania dotykom.

Takéto modely majú nielen funkčný, ale aj vonkajší dizajn vo výške. Moderné modely vyzerajú tak cool, že ich vôbec nechcú strieľať!

Ak si chcete kúpiť náramkové hodinky so sadou ďalších doplnkov, zostaňte naladení na nové produkty od obľúbených značiek.

Zaujímavé! Spoločnosť Samsung potešila moderného spotrebiteľa pomocou hodiniek „Gear S2“, ktorých hlavnou výhodou je schopnosť monitorovať ich zdravie pomocou 5 funkcií. Takéto štýlové príslušenstvo vám umožní zobrazovať správy aj v e-maile.

O štýle minimalizmu

Pri výbere príslušenstva sa primárne zameriavate na jedinečný štýl? Potom vám prinesieme hodinky v modernom minimalistickom prevedení.

Takéto modely sú zriedka vybavené mnohými ďalšími možnosťami a ešte viac, takže sa nebudú môcť pochváliť honosným dizajnom s rôznymi detailmi. Tieto hodinky len 2 destinácie - ukázať čas a zdôrazniť chuť a imidž majiteľa. Stojí za zmienku, že hodiny zvládajú tieto úlohy 100%.

Na takýchto modeloch často nie je ani strelec vidieť - tento krok ich robí ešte originálnymi a exkluzívnymi.

Chcete, aby príslušenstvo vyjadrilo dokonalý štýl a vašu individualitu? Potom minimalistické majstrovské diela - určite vaša možnosť.

Príslušenstvo v štýle minimalizmu možno prezentovať v rozpočtových verziách aj v prémiových modeloch. Obaja, a iní dokonale sedia na silnom mužovi. Drahšie modely zvyčajne predvádzajú kovové puzdro v kombinácii s koženým remienkom. Tieto hodinky sú dokonalým doplnkom k obleku.

Akú formu voľby máte radi?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dokonale zapadá do luku s džínsami a košeľou alebo s tričko a sako modely v podobnom štýle s minimalistickým dizajnom.

Zaujímavé : Módne pánske účesy 2019

Hodnotenie ruských modelov

Najlepšie ruské náramkové hodinky môžu byť vyrobené v Rusku.Mechanické alebo elektronické modely „vyrobené v Rusku“ sa osvedčili ako vysoko kvalitné, odolné voči poškodeniu a štýlovo. To je presne to, čo moderný človek potrebuje!

 • Victory PW-04-62-10-0007 sú hodinky s pohybom kremeňa, s ktorým sprcha a kúpanie nie sú hrozné. Tento model spoznáte podľa červeného čísla "12". Cenová kategória takýchto hodiniek sa pohybuje v rozmedzí 8000 rubľov.

 • Hodinky Volmax sú populárne vo viac ako 25 krajinách. Ruské modely sú zastúpené populárnymi značkami "Shturmanskie", "Buran" alebo "Aviator".

Letec

 • Hodinky Vostok-Europe sú pozoruhodné svojím štýlovým dizajnom a vynikajúcou kvalitou. Ich cenové rozpätie sa pohybuje od 150 do 500 dolárov.

 • Štýlový model pre vážne sebestačných mužov je, samozrejme, „Nick 1054.0.9.51“. Ich elegancia a brutalita na vrchole.

 • Mechanické hodinky s automatickým navíjaním „Vostok 301733“ sú ideálne pre bežných mužov slušných mužov.

 • „Shturmanskie 51524-3336819“ je najlepšie pre tých, ktorí milujú jedinečné veci s históriou. Ide o kvalitatívny remake modelov z Antarktídy z roku 1957, vytvorených na počesť expedície na južný pól.

 • Hodinky „Romanoff 10156B4BR“ sú obrovským úspechom pre mužov, ktorí sa snažia udržať si solídny imidž. Sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele s minerálnym sklom a majú funkciu proti šoku.

 • Laconic design a tiché hodinky “Sekonda 1L45 /3321116” sú perfektnéVhodné pre každodenné nosenie.

 • Ruské značky X-SPORTS a RFU sa objavili na trhu elektronických hodiniek relatívne nedávno, ale už našli kupujúceho a ukázali sa ako veľmi populárne.

Zaujímavé : Módne náramkové hodinky 2019

\ t

Hodnotenie najlepších značiek

Ak si vyberiete niektorú z týchto značiek pri výbere takéhoto dôležitého príslušenstva, uistite sa, že ide o vysokú kvalitu, ergonómiu a bezchybný výkon modelu. Všeobecne sa uznáva, že postavenie človeka v modernom svete určuje obuv a hodinky, takže si vyberiete to najlepšie pre seba.

 • Casio je japonská značka s bohatou históriou. Vaša pozornosť si určite zaslúži obľúbené hodinky G-SHOCK a PRO TREK, určené pre milovníkov extrémnych športov a cestovania.

 • Nafta má výrazný štýl, veľkosť a primerané náklady.

 • Orient je stelesnením dokonalej estetiky a neprekonateľnej japonskej kvality. Značka môže ponúknuť širokú škálu modelov, z ktorých každý má jedinečný štýl.

 • Občania s najkvalitnejšími materiálmi a mechanizmami sú prezentovaní v širokej cenovej kategórii.

 • Tissot - švajčiarska kvalita s bohatým sortimentom.

Zaujímavé : Pánska móda jeseň-zima 2018-2019: novinky a trendy

 • Swatch je tiež švajčiarske hodinky, ale hlavne pre mládež.

Náramkové hodinky pre mužovObľúbené značky dokážu zdôrazniť jedinečný štýl a stav majiteľa, pričom zohľadňujú najnovšie módne trendy. Doprajte výber tohto dôležitého príslušenstva s náležitou zodpovednosťou a za tie roky vás poteší perfektnou kombináciou dizajnu a vysokej kvality.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané01/24/2019Štítky: