Manikúra s perím

Manikúra s perím je jednou z možností dizajnu pre tých, ktorí sú unavení z klasického monofónneho náteru. Kreslenie je možné vykonať rôznymi spôsobmi. Najobľúbenejšie z nich sú uvedené nižšie.


Čo je dobrý dizajn a jeho nevýhody

Manikúra s maľovaným perom vyzerá originálne a svetlé. Bezpochyby pritiahne pozornosť iných, aj keď je vyrobený v neutrálnych farbách.

Perie na tmavom pozadí

Pávie perie maľované v zlatom laku

Má niekoľko nevýhod.

 • Opakovanie tohto návrhu je ťažké. Aj keď použijete hotové samolepky a šablóny, technika si vyžaduje maximálnu starostlivosť a istotu, plnú ruku.

 • Na vytvorenie krásneho a komplexného kreslenia sú potrebné umelecké zručnosti. Nie každý sa môže pochváliť.

Možnosť Dreamcatcher a mesiac manikúra

 • Viacvrstvový náter, najmä s použitím prírodného peria, v porovnaní s monofónnym, netrvá tak dlho.

Jasná manikúra s kombináciou rôznych techník a náterov

Aby sa dizajn ukázal naozaj krásne, musíte hľadať majstra so skúsenosťami s umeleckými zručnosťami.

Pero v technike akvarel

Zaujímavé: Manikúra s kameňmi

Konkurenčná práca s perím

Kde čerpať perie?

V závislosti od myšlienky je možné usporiadať perie v niekoľkýchspôsobom.

 • Ako prízvuk. Najčastejšie maľujú dievčatá na jeden klinec, napríklad prstenec. Vyzerá to zaujímavo. Zvyšok dosiek môže byť lakovaný v akomkoľvek tóne alebo v niekoľkých zhodných odtieňoch. Tento dizajn je vhodný pre ženy, ktoré si kvôli práci alebo štýlu môžu dovoliť jasnú manikúru.

Malé perie možno umiestniť na všetky nechty a ten istý bezmenný musí vždy vyniknúť osobitným prízvukom. Môže použiť zásadne odlišnú techniku, farby alebo tematický vzor, ​​napríklad vtáka.

Možnosť jemnej manikúry

 • Vo forme tlače. Ak používate šablóny alebo hotové samolepky malej veľkosti, môžete vytvoriť rovnakú potlač na všetkých nechtoch. Bude to vyzerať roztomilý.

Vytlačiť

 • Účinne a jasne vyzerá ako perie, natreté na niekoľkých nechtoch naraz. Je veľmi dôležité premýšľať nad dizajnom a každým prvkom dekoru, aby sa kresba neukázala byť hrubá a myšlienka bola úspešná.

Čiernobiela manikúra

 • Keďže perie je podlhovasté, najčastejšie sa nachádza pozdĺž nechta. Takže vizuálne prsty sú vytiahnuté, a dokonca aj veľké perie na krátkych nechtoch vyzerá harmonicky.

Možnosť svetlého dizajnu

 • S týmto obrazom sú dievčatá o niečo menej časté. Najčastejšie vhodné pre tento obrázok sú fragmenty lapača snov zdobené perím.Niekedy pero podčiarkuje francúzsky jazyk.

Francúzština s pavími perami

Základné techniky

Perie možno na nechtoch znázorniť rôznymi spôsobmi.

Akrylový prášok a kamienky

\ t

Hromadné perie

Šablóna

Najjednoduchším spôsobom kreslenia pera bez akýchkoľvek umeleckých zručností je zhotovenie hotových šablón. Prvá vec, ktorú by ste mali položiť na nechtový základ. Môže to byť číry alebo farebný lak. Po zaschnutí sa na papier prilepí polotovar a vrch sa prekryje ďalšou vrstvou laku, ktorá sa od základu líši farbou alebo tónom. Najlepšie je odstrániť pomocný prvok tenkou pinzetou.

Zobrazenie na obrazovke

S pomocou šablóny, môžete dosiahnuť zaujímavý efekt, ako keby sa perie z vášho nechta odfúklo trochu vetrom.

Ombre

Všimnite si, že v tejto technike dostanete iba obrys pera. Nie je možné kresliť žiadne malé prvky.

Hotové nálepky

Ďalším veľmi jednoduchým spôsobom, ako urobiť manikúru s perím, bez toho, aby vedel kresliť, je použitie hotových samolepiek. Implementovať ich v špecializovaných predajniach a webových stránkach. Najlacnejšie z nich - čierne samolepky so vzorkovníkom pera. Tiež na predaj sú sofistikovanejšie perie, pomocou niekoľkých farieb naraz alebo trojrozmerné ornamenty.

Nálepky

Práca v takejto technike je tiež jednoduchá. Najprv sa aplikuje na nechtzákladňa, potom, čo je kresba preložená, a na konci je všetko pokryté dokončovacou vrstvou.

Manikúra s perím sa dá ľahko robiť doma na základe fotografií a videí. Je na to vhodný ako gél na polievanie a obvyklý náter na nechty.

Zaujímavé: Perleťová manikúra s dizajnom

Odmerný strieborný vzor

Priehľadný vzor

Manikúru s priehľadným perím je možné urobiť pre dievčatá a ženy, ktoré chcú zaujímavú odrodu, ale nemôžu si dovoliť jasné prebytky.

Východiskom pre tento návrh je príjem negatívneho priestoru. Urobiť to oveľa jednoduchšie ako kresliť zložité kreslenie. Najprv je potrebné položiť na necht transparentný podklad. Potom nalepte šablónu a dosku prikryte béžovo sfarbeným lakom. Akonáhle odstránite nálepku, získajte úplne priehľadné pero.

Kresba prelamované

Aký dizajn peria sa zdá byť najúspešnejší?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Postupný postup obrazu pera na nechte

Výkresy

Umelecký obraz peria na nechtoch je zložitá technika. Pred aplikáciou takýchto výkresov stojí za to precvičiť si tipy alebo aspoň na papieri.

V závislosti na skúsenostiach a schopnostiach majstra môžete zobraziť:

 • kreslené perie;
 • krásne prelamované vzory;
 • perie v technike akvarel s plynulým prechodom farieb;
 • realistické obrazy peria.

Na vytvorenie takéhoto dizajnu sú nevyhnutne potrebné špeciálne jemné umelecké štetce.

Kreslenie sa vykonáva tenkou kefou

Etno

V poslednej dobe sa etno témy stali populárnymi. Keďže perie sa najčastejšie vyskytuje v indickej kultúre, čarodejníci zobrazujú zachytávače snov. Na klinec môže byť použitý ako jednotlivé prvky predmetu dekor, a znovu celé plot linky.

Etno

Takáto manikúra je obzvlášť dôležitá v lete, v teplom období. Milovaný jeho nasledovníkmi boho štýlu.

Jemná verzia etna

Hromadné perie

\ t

Na nechtoch sa pomocou akrylového prášku vytvárajú krásne textúrované vzory. Táto technika tiež vyžaduje určité zručnosti od pána. Prášok by sa mal aplikovať nielen jasne na dané čiary, ale aj striktne dodržiavať postupnosť krokov, aby sa manikúra udržala čo najdlhšie.

Kamienky

Kúzelné dekoratívne kamene možno použiť aj pri návrhu kresieb s perím. Je veľmi dôležité, aby ste to neprečítali ich počtom. Najzaujímavejšie vyzerajú s pávovým perím. Najčastejšie sú na dekoráciu vybrané veľké modré kamienky.

Kreslenie s kamienkami

Skutočné perie

Napriek zdanlivo jednoduchej technike vytvárania manikúry s prírodným perím si vyžaduje maximálnu presnosť od pána a dostupnosť kvalitného materiálu. Dekoratívne zdroje si môžete kúpiť v špecializovaných predajniach alebo si ich sami kúpiť. Perie pre prácu potrebuje tenké, ľahké a najlepšie so vzormi.

Postupný proces navrhovania so skutočným perím

Zaujímavé: Polka-bodkovaná manikúra

Rovnako ako v prípade samolepiek sa na necht aplikuje základný náter. Po nanesení pera na platňu. Orezáva sa pozdĺž okraja a potom spolu opäť laky, teraz transparentné.

Ak sa predtým použil len veľmi lesklý vrchný náter, teraz majstri experimentujú s matnými textúrami. V tomto dizajne vyzerá perie ešte zaujímavejšie. Kresba sa stáva jasnou, viditeľné sú tenké čiary.

Matná povrchová úprava

Vo fotografických majstrovstvách sme vám ukázali základné techniky vytvárania manikúry s perím, ktoré budú relevantné v roku 2019. Neváhajte s nimi experimentovať a nepopierajte si potešenie z toho, že ste vždy iní.



Materiál pripravený redaktormi webovej stránky outletvoderady.sk


Publikované01/25/2019Štítky: