Módne náramkové hodinky 2019

Dámske hodinky sú módne doplnky, ktoré v roku 2019 pomôžu vytvoriť krásny obraz. Tento dekoratívny prvok môže nielen zdôrazniť vašu individualitu, ale aj pomôcť zorientovať sa v čase a správne s nimi nakladať.

Ak chcete byť v trende, potom ponúkame, aby sme spoločne zvážili módne trendy od známych dizajnérov.


Zaujímavé:Štýlové a módne kúzlo pre náramky: novinky z roku 2018 na fotografii

Hlavné trendy vo svete hodiniek

V tejto sezóne, moderná móda ponúka veľa možností pre takéto doplnky, a preto každá dievčina bude môcť vybrať príslušenstvo, ktoré bude plne uspokojiť všetky jej požiadavky.

Aby bol obraz naozaj zaujímavý, odporúčame vám počúvať rady stylistov:

 • V tejto sezóne na vrchole popularity zostal minimalizmus, a preto by ste sa mali pozrieť na modely hodiniek bez číselníka alebo iných označení. Toto príslušenstvo však musí byť použité na pochopenie času.

Hodinky v štýle minimalizmu

 • Ak dávate prednosť všestrannejšiemu modelu, potom vám hodinky v športovom štýle dokonale vyhovujú. Budú vhodné, a to ako v dennom obraze, tak v obchodnom štýle.

Módne hodinky v športovom štýle

\ t
 • Kvetinový ciferník pomôže pridať „chuť“ každému vzhľadu. Tieto hodinky sú ideálne pre jemné, romantické a elegantné dievčatá.

 • Klasika zostáva aj v móde aIdeálnymi predstaviteľmi tohto trendu sú napríklad hodinky z Orientu, to sú modely https://chasovoy.watch/orient/tip/zhenskie.

Štýlové hodinky Orientu

 • Hodiny s geometrickým vzorom. Geometria pre niekoľko sezón v rade zostáva relevantná, a to pri vytváraní oblečenia a doplnkov, a preto hodinky s podobnou potlačou pomôžu vytvoriť zaujímavý obraz.

Zaujímavé: Módne nechtové formy 2018-2019

Aká farebná škála bude relevantná v rokoch 2018-2019?

Na fotografii sú zobrazené dámske hodinky, ktoré nám ponúkajú módne trendy v roku 2019. Ako vidíte, toto príslušenstvo je prezentované v niekoľkých variantoch naraz, pretože v tomto roku sa dizajnéri rozhodli nepokračovať v žiadnej farebnej schéme. Preto pri výbere hodiniek musíte postupovať len z vašich preferencií.

Venujte pozornosť! Verzia hodiniek pre mládež je prezentovaná v jasnejších a živších farbách.​​

Ak uprednostňujete pokojnejšie a serióznejšie možnosti, odporúčame venovať pozornosť príslušenstvu týchto farieb:

 • Béžová.
 • Karamel.
 • Brown.
 • striebristý.
 • Golden.
 • Brown.

Venujte pozornosť! Ak hodinky majú svetlý dekor, veľké množstvo kamienkov a kameňov, potom je najlepšie dať prednosť svetlým farbám. Koniec koncov, všetko by malo byť v miernosti.

Zaujímavé: Náušnice-strapce: nápady na štýlové obrazy

Ktoré hodinky si vybrať?

Dizajnéri urobili všetko, čo bolo v ich silách, a prezentovali zaujímavé a niekedy nezvyčajné novinky tohto doplnku na módnych prehliadkach. Aby sme vám uľahčili pochopenie a výber modelu, zvážime najoriginálnejšie možnosti.

Futuristické modely

Milujem vyniknúť z davu a byť centrom pozornosti? Potom venujte pozornosť hodinám, ktoré sa zdali byť dodané len z budúcnosti. Neobvyklé tvary a farby pomôžu vytvoriť naozaj cool a štýlový luk. Na fotografii môžete bližšie vidieť hlavné trendy v tomto smere.

Športový štýl

Hlavný dôraz sa kládol na tento smer, a preto je výber hodiniek v športovom štýle jednoducho obrovský. Sme si istí, že každý bude schopný nájsť model podľa svojho vkusu. Najobľúbenejšie sú elektronické príslušenstvo, ktoré okrem štandardnej funkcie dokáže odmerať pulz a počet vykonaných krokov. Hodinky v športovom štýle sú skutočným nálezom pre ľudí, ktorí vedú aktívny životný štýl.

Hodinky vo forme prívesku

Takéto modely sú často spojené s minulým storočím, keď dopĺňali obraz grafu. Samozrejme, teraz toto príslušenstvo takmer nie je podobné jeho predchodcovi, pretože je rafinovanejšie a viac ako krásne ženské prívesok.

Romantický štýl

Ak ste milá romantická dáma, potom by ste sa mali bližšie pozrieť na hodinky, ktorých popruh napodobňuje náramok so všetkými druhmi reťazí a vreckoviek. takýPríslušenstvo zvýrazní všetok váš jemný a ľahký charakter.

Hodinky klasického štýlu

Klasika je relevantná mimo času a módy. Takéto hodinky budú vhodné pre akékoľvek oblečenie. Kožený remienok a okrúhly ciferník môžu zvýrazniť váš vkus a stav. Hodinky v klasickom štýle - ideálne pre ženy.

Hodinky Elite

Unavený z jednoduchých vecí? Potom ponúkame Vašej pozornosti elitné produkty, ktoré môžu „povedať“ každému o vašom postavení v spoločnosti. Pamätajte však, že takéto príslušenstvo je dosť drahé. Šľachta takýchto hodiniek zdôrazňuje ušľachtilý kov, ako aj rozptyl drahokamov.

Maľovaný ciferník

Chcete niečo jedinečné a originálne? Potom hodinky s maľovaným ciferníkom sú to, čo potrebujete. Dokonca aj obyčajná krajina na hodinách bude vyzerať celkom zaujímavo.

Aké štýlové hodinky by ste si vybrali?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Pánske hodinky

V našom progresívnom čase si dievčatá môžu jednoducho dovoliť „vyskúšať“ mužskú verziu hodiniek. Veľké a hrubé príslušenstvo môže zvýrazniť jemnosť a ženskú jemnosť.

Venujte pozornosť!Ak váš manžel alebo priateľ má hodinky, ktoré ste už dokázali, potom ich odvážne používajte, kým si druhá polovica nevšimla stratu.


Teraz už viete, ktoré dámske hodinky budú módne v roku 2019, a preto môžete s nimi bezpečne dopĺňať všetky vaše zimné pohľady. Hlavná vec je nebáť sa experimentovať a vybrať si skutočne štýlové a zaujímavé modely.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/11/2018Štítky: