Priehľadná manikúra s leskmi

Veľmi silná pozícia v trendoch umenia nail si vzala transparentnú manikúru s leskmi. Trblietavý rozptyl malých alebo veľkých častíc na bezfarebnom základe bude pre vaše nechtové klince luxusnou dekoráciou!


Nehľadáme dôvod

Tento dizajn je vhodný nielen pre špeciálne a slávnostné príležitosti. Vďaka kombinácii s priehľadnou farbou je možné dizajn s jiskrami vyrobiť každý deň, vôbec ne oslňujúci a zároveň štýlový. Určite pridá chuť do absolútne akéhokoľvek obrazu. Okrem toho nie je absolútne viazaný na sezónu a nestráca svoj význam.

Priehľadná trblietavá manikúra dokonale ozdobí krátke i dlhé nechty. Tento dizajn je skutočne univerzálny. Pre krátke nechty sú perfektné jemné lesklé vzory alebo gradient.

Jemný gradient iskier

\ t

Ale s takou dĺžkou je lepšie sa uchýliť k francúzsko-sekvenčnej verzii - blikajúce častice na špičke nechta môžu vizuálne skrátiť nechtovú platňu. Ale taká neobvyklá francúzska manikúra je jednoznačným „Masthevom“ pre dlhé nechty.

Francúzština s trblietkami

Priehľadný lak alebo gélový lak, trblietky - to je celý arzenál na vytvorenie šumivých nechtov. Mimochodom, ďalším bonusom takejto manikúry bude, že zarastená časť nechtov bude menej viditeľná.

Venujte pozornosť! Nepreháňajte množstvo iskier vo svojom dizajne. Štýlový - to znamená s mierou. Držte sa hoPravidlá budete vždy v trende.

Zaujímavé: Manikúra na Valentína

Čo si vybrať?

Sparkles, ako spievané v jednej z veľmi populárnych piesní, sú rôzne - čierne, biele, červené. To je pravda, ale záležitosť nie je ani zďaleka obmedzená! Môžu sa líšiť v rôznych parametroch a ideálne dopĺňať širokú škálu vzorov:

  • Farba.Môžete si vybrať napríklad klasické čierne a biele farby, vynikajúci zlatý alebo strieborný odtieň. A tiež dávajte pozor na svetlejšie odtiene a - pre každý vkus a farbu. Zelená, ružová, modrá, žltá, bez ohľadu na vaše srdce túžba!

  • Veľkosť.Od veľmi jemných vo forme prášku alebo prášku až po pomerne veľké častice. Veľké sa zvyčajne aplikujú na nechtovú platňu pomocou bodiek.

  • Formulár.Či už sú to hviezdy alebo srdcia, geometrické tvary alebo kvety - môžete pozerať iskry na akýkoľvek vzhľad.

Zaujímavé : Nehty s čiernym leskom

  • Transparentnosť.Niektoré druhy iskier sú trochu osvietené a niektoré nie sú vôbec. Môže byť tiež regulovaná aplikačnými technikami.

  • Typ flitrovje suchý alebo mokrý. Aplikované s menšími rozdielmi. Napríklad mokré flitre sú v čírom laku, v tomto prípade sa povrch nevyžaduje. Suchá je najlepšie rozložená na suchý kryt na nechty, potom doslova "palicu"nechtová platňa podľa zamýšľaného vyhotovenia.

Vynikajúci život hacking - stačí znížiť prst v trblietky s nie úplne vysušené transparentný náter. Zvyšky sa ľahko odstránia jednoduchým poklepaním na okraj nádoby. Z vyššie uvedeného je potrebný fixátor - transparentný lak alebo gélový lak.

Možno kombinovať rôzne typy flitrov, upraviť hustotu aplikácie. Už pripravený a najjednoduchší variant - lak alebo gél na leštenie s leskmi. Líšia sa vo firmách, farbe a koncentrácii flitrov. Ideálne pre začiatočníkov.

Miešanie rôznych druhov flitrov

Máte radi glitter manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Veľmi obľúbený s trblietkami a lesk. To je vtrblietky , že najväčší počet flitrov do 1 mm v priemere sú koncentrované, čo dáva ďalšie nápady pre dizajn. Medzi nimi sú brilantné kresby a maľované nechty, pretože povlak je rovnomerný a hustý. Vyrába sa brúsením fólie na inú veľkosť, priemer a tvar. Existujú ako v suchej forme, tak vo forme lakov.

Schimmerje hustý hustý lak s mikroskopickými leskmi, čo znamená „slabý lesk, blikanie“. Táto voľba je obľúbenejšia pri výbere jasných farieb. Ale lesk manikúry pri používaní vytvára skutočnýhra svetla na nechty Je ľahšie aplikovať ako trblietky.

A iskry vo forme najmenšieho prachu, dokonca menšie ako trblietky, sa nazývajú „Dats“.Sú vynikajúce pri práci cez najmenšie detaily a kresby v manikúre. Tiež, konfety alebo kamifubuki , veľmi neobvyklý trend krásy, začínajú byť používané viac a viac! Brilantné kruhy jasných farieb budú vynikajúcim doplnkom k priehľadnej báze. V súčasnosti sú konfety iných foriem na predaj, ako aj v inej farebnej palete - nielen v jednofarebnej verzii. Takýto originálny dôraz môže byť urobený na jednom alebo viacerých nechtoch.

Zaujímavé : Manikúra s kvetinami

Najmodernejšia technológia

Existuje mnoho rôznych možností pre transparentnú manikúru s jiskrami - hneď pod ňou budeme diskutovať o ich väčšom prehľade a posilňovať fotografiu pre jasnosť.

  • Pokrytie celého nechtu čírym lakom s trblietkamije najjednoduchšou možnosťou v zhone, najmä ak si náhle spomeniete na dôležitú udalosť. Nie je to vôbec ťažké, ale veľmi pôsobivé. Veľkým plusom tejto konštrukcie je, že nevykazuje triesky a iné nedokonalosti náteru. Mimochodom, je ľahké si to urobiť sami - pridajte lesk pravidelnej čírej farby laku. A určite to nezasiahne váš rozpočet.

  • Svietiaca dieraje skvelou náhradou za pravidelnú mesačnú manikúru! No dal a flitre, a kamienky - čo je fantáziadosť. Blikajúca línia úsmevu môže byť úplne ľubovoľného tvaru: rovnako ako farba iskier. Ukazuje sa veľmi jemný dizajn.

  • Francúzska manikúra . Vykonávanie transparentnej manikúry s trblietkami na špičkách pôvodne diverzifikuje servisnú bundu, ak sa už klasická verzia už nudí. Pre tento fit absolútne všetky možnosti z bohatej palety farieb.

  • Účinok ombresa vzťahuje aj na dizajn s transparentným leskom. Stačí len postupne znižovať koncentráciu iskier a vytvárať hladké roztiahnutie blikajúcich častíc - zdola nahor alebo naopak.

  • Iné nápady na zdobenie.Transparentná manikúra je dokonale kombinovaná so vzorom, vzorom alebo glitrovou maľbou. Veľmi štýlový vzhľad prúžkov iskier, vyrobený na niekoľkých nechtoch - vizuálne predlžujú nechtovú platňu. Na príkladoch z fotografie nájdete súbor rôznych možností.

Ak chcete vytvoriť vzor, ​​stačí aplikovať obrys so špeciálnym lepidlom a trblietky na vrchu. Aplikovaný vzor sa bude javiť veľmi zreteľne a zbytočné zvyšky sa dajú jednoducho čistiť. Mimochodom, iskry môžu byť harmonicky kombinované s inými prvkami - kamienkami, kamienkami alebo fóliou.

Zaujímavé : Manikúra s perlou s dizajnom

Idea! Pre milovníkov iskier, najmä krásu trend bola aplikácia veľkých častíc na kožu okolo nechtu. Táto technika, nazvaná "idú ďalej" bola vidieť na prehliadkach móla adosť rýchlo.

Ako vidíte, desiatky kombinácií sa dajú vyrobiť aj s obvyklým jasným plášťom s trblietkami! Áno, aby boli v dokonalej harmónii s vaším obrazom a zdôrazňovali náladu. Vďaka tomu môže byť transparentná manikúra so iskrami vyrobená skutočne exkluzívnym a luxusným!


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené01/22/2019Štítky: