Štýlové klobúky - jar 2019

S cieľom zostať v trende v budúcej sezóne by ste mali vedieť, ktoré módne klobúky módnych návrhárov 2019 si vyberajú na jar. Zostaňte naladení na značky, prezerajte si časopisy v štýle a prečítajte si náš prehľad o najobľúbenejších klobúkoch a čiapkach v tomto roku.


Hlavné trendy

Klobúky na jar 2019 by podľa módnych trendov mali byť čo najjednoduchšie a stručné. Moderné návrhári počúvať túžby žien, takže nie sú žiadne nepríjemné alebo príliš komplikované klobúky a čiapky v zbierkach. Prehliadky predstavovali elegantné a zaujímavé barety, čiapky, klobúky so širokým okrajom, čiapky a šály. Mierne, zaoblené tvary prevládajú a prísne geometrie sú zriedkavé. Dnes módne klobúky dopĺňajú obraz viac a často sa nestávajú hlavným akcentom.

Farebné riešenia tiež nie sú príliš odvážne: klobúky si vyberajú buď niekoľko tónov svetlejšie alebo tmavšie ako hlavná paleta obrazu. Ak ste ešte nerozhodli o hlavných odtieňoch cibule, pozrite sa na horčicu, mrkvu, klasickú hnedú, modrú, bielu. Ak chcete, aby váš vzhľad, potom by ste mali vybrať čelenku vo fialovej, smaragd, alebo šarlátový.


Varovanie! Klobúky milujú tlač: sú zdobené kvetinovými vzormi, logami, korálkami, perlami, tartanom alebo námornými pruhmi.

Uzávery

\ t

Od okamihu, keď sa módny priemysel zmenil na športové oblečenie, ležérne oblečenie na každodenné noseniemnoho žien módy si ako doplnok zvolí čiapku. Táto čelenka zostáva obľúbená niekoľko sezón v rade. Módni návrhári a dizajnéri na jarnej kolekcii upozornili na čiapku, pretože je vhodné kombinovať ju s pouličným oblečením, ležérnym športovým oblečením, športovými luky.

Uzávery môžu byť vyrobené z rôznych materiálov v rôznych formách. Existuje niekoľko nasledujúcich hlavných možností.

  • Gavrosh. Takáto čiapka je objemná, masívna. Vyznačuje sa veľkým vrchom, ktorý vizuálne pripomína baret, ako aj tenký zorník. Najčastejšie je gavrosh vyrobený z hustého materiálu na zimu a na jeseň, ale na jar si mnohí ľudia vyberajú čiapky z ľanu alebo ľahkej bavlny.

  • Žokej. Je to šľachtická, elegantná čelenka, ktorá k nám prišla zo staroveku, dnes je opäť populárna. Zvonka vyzerá ako tvrdý nadhadzovač so stabilným malým zorníkom, preto je vhodný pre obézne ženy. Na jar by sa takáto čiapočka mala kombinovať s namontovanými kabátmi, vestami a malými peňaženkami.

Neuveriteľne elegantný a štýlový vzhľad

  • Cap. Najmä takýto klobúk zapadá do štýlu ulice alebo ležérneho štýlu. Jeho charakteristické črty sú okrúhly tvar, stredne dlhý priezor a ráfik až 5 cm, čiapka je už niekoľko sezón obľúbená vďaka svojej podobnosti s čelenkou vodičov.

  • Konfederácia. Táto čiapka sa presunula do ženského šatníka z armádyuniformy a pevne obsadili svoje pozície. Čiapka je vhodnejšia na skorú jar, pretože sa skladá z hustej korunky a kožušiny. Nosenie tejto čelenky by malo byť vo vojenskom štýle, ktorému dominujú tmavé farby a prísne formy.

Okrem štýlu je veľmi dôležité venovať pozornosť aj materiálom a ďalším ozdobám. Napríklad, koža je v móde dnes, čiapky z nej bude obzvlášť dôležité. Venujte pozornosť čiernej farbe, lesklej čiernej pleti - skutočný piskot módy.

Prijíma

Ďalším módnym doplnkom je baret. Rozdiel medzi baretom a čiapočkou je ten, že baret nemá priezor. Táto čelenka bude vyhovovať každej žene, pretože ju jednoducho kombinovať s akýmkoľvek oblečením. Pozrime sa na hlavné trendy.

  • Na jar roku 2019 je módne nosiť pletené barety. Vyberte si modely z hrubej nite, ukáže sa, že sú veľmi objemné, preto je zaujímavé sedieť na hlave. Sú tiež najteplejšie, takže sú vhodné na skoré jar. Pre veľké pletené módne návrhári zvyčajne pridať brošne, doplnky alebo korálky.
  • ​​

  • Za teplejšieho počasia si vyberte plstené klobúky. Sú stredne veľké a dobre sa miešajú s kašmírovými kabátmi alebo vestami. Na konci jari, dávajte pozor na celkový luky, najviac módne farba je béžová. Svetlý baret, stredne dlhá pieskovitá srsť, taška rovnakej farby, svetlá blúzka a sukňa so skladmi sú skvelým spôsobom pre každodenný život.

  • Barety je možné nosiť nielen na ulici, sú nezvyčajnévečerné luky. Ak to chcete urobiť, nevyberajte objemný klobúk, ale štýlovú úhľadnú pilulku. Ak pôjdete na párty v retro štýle, potom pridajte tenkú sieťovinu závoj na luku. Vyberte si svetlé farby: mrkva, fuchsia, ultramarín, čierna môže vytvoriť obraz vdovy.

  • Pri nákupe venujte pozornosť veľkosti baretu: nemal by byť príliš malý alebo veľký. Nesprávne zvolená čelenka môže buď poskytnúť bolesť hlavy alebo natrvalo zničiť účes.

Zaujímavé:Ako nosiť barety je módne: foto

Šály

Šál je novinkou na módnych prehliadkach, pretože bol naposledy nosený v poslednom desaťročí. Plus saténové, hodvábne šatky v tom, že pravidlá nosenia sú obmedzené len vašou predstavivosťou. Môžu byť tkané do copánky, chvosty, kravatu asymetricky, luk vpredu alebo vzadu. Neexistujú žiadne základné pravidlá, môžu byť kombinované s účesom, ako sa vám páči. Ale módne trendy diktujú, že je lepšie uviazať šatku v cigánke alebo ako bandanu, keď sú vlasy skryté alebo pustené.

Na jar av lete je najlepšie zvoliť ľahké, beztialové šály, v ktorých nebude horúci. Na fotografii z módnych prehliadok je jasné, že dizajnéri uprednostňujú striktné geometrické vzory, kruhové ozdoby, svetlé farby a kvetinové výtlačky. Môžete nosiť šatky so športovými bundami, klasickými kabátmi a dokonca s kožušinovými vestami.

Čelenky

Akonáhle sa športový štýl stal neoddeliteľnou súčasťoumódne prehliadky, veľa vecí v tomto smere sa presunuli do ženského šatníka. Dnes pripomínajú elegantné šperky, módnu čelenku pre ženy. V tomto roku sa odporúča zakúpiť si monofónne modely bez jasných detailov alebo dekorácií. Mali by sa nosiť v kombinácii s teplými pletenými kabátmi, dlhými rolákmi, nadrozmernými košami za teplého počasia. Najobľúbenejšie farby pre obväzy sú čierne, sivé, hnedé, pretože sa hodia do akéhokoľvek oblečenia a vyzerajú priaznivo s každým prvkom šatníka.

Venujte pozornosť! Na doplnenie pevného obrazu bandážou používajte masívne náušnice. Môže to byť zlaté alebo strieborné šperky, ktoré priťahujú pozornosť.

Pletené čiapky

\ t

Pletené čiapky sú navrhnuté pre teplé počasie. Vykonávajú dekoratívnejšiu úlohu, ale v chladnom počasí môžu chrániť pred vetrom. Fashionistas rád nosia klobúky v ulici ženy luky. V ležérnom vzhľade sú bundy, nadrozmerné džínsy, kožené poltopánky kombinované s pletenými modelmi. Ak chcete, aby sa populárny luk s pletenou čiapkou, musíte si osvojiť svetlé veci. Dnes je smer blokovania veľmi populárny, spája niekoľko vecí svetlých farieb. Vyberte si napríklad modrý klobúk, šarlátovú bundu a sivé nohavice. Týmto spôsobom sú 3 farby, ktoré sa navzájom zhodujú, každý má svoj vlastný blok.

Zaujímavé:Módne klobúky - jar 2019

ktorý z nichpokrývky hlavy plánujete nosiť tento rok na jar?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Klobúky so širokým okrajom

Ďalšia pokrývka hlavy na jar 2019, podľa módneho trendu a fotografie z výstav, je rozsiahlym klobúkom. To môže byť vyrobené zo slamy, ohýbanie vlákien, potom je ľahko ohnutý, má akýkoľvek tvar. Ak je čelenka je z plsti, potom je stabilný, potrebuje osobitnú starostlivosť. Verí sa, že modely slamiek sa dajú nosiť len na plážach, ale nie. V neskorom jar, môžete si urobiť more, ľahké luky, a nemôžu robiť bez široko-lemované klobúk. S kabátikom a vestami kombinujú teplé kašmírové možnosti, ktoré chránia pred počasím a vetrom. Tlačené čiapky sú obzvlášť populárne v poslednej dobe. V móde leopard, žíhaná farba, iné zvieracie výtlačky, etnické a kvetinové vzory.

Ženský a verejný obraz

Zaujímavé:Pokrývky hlavy pre ženy s okrúhlou tvárou po 50 rokoch

Ide o módne klobúky na jar 2019. Nebojte sa experimentovať, nasadiť neštandardné, asymetrické klobúky, správne ich skombinovať s oblečením, a potom sa váš luk bude určite dlho spomínať.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené03/07/2019Štítky: