Sukne pre ženy s vyčnievajúcim bruchom: aký štýl si vybrať

Sukňa je jedným zo základných prvkov ženského šatníka. Tento typ oblečenia, spolu s šaty, je veľmi ženský. Sukňa by mala mať každú krásnu dámu. Štýl, materiál, z ktorého je vyrobený, je detail, ktorý si každý sám definuje v závislosti od typu postavy a účelu tohto odevu.

Stylisti sú presvedčení, že pre akýkoľvek typ ženskej postavy, bez ohľadu na jej vlastnosti, si môžete vybrať ideálnu možnosť, ktorá skrýva chyby a zdôrazňuje dôstojnosť na správnych miestach.


Zvážte modely sukní pre ženy s vyčnievajúcim bruchom pre každú príležitosť.

Priame sukne: Možnosti kancelárie

Pre krásne dámy pracujúce v kancelárii alebo pre tých, ktorí dávajú prednosť prísnemu klasickému štýlu, si môžete vybrať sukňu vhodnú pre daný typ postavy. Pre dámy, veľkoryso nadané s objemom v bruchu, si môžete vybrať modely rovných sukní. Zapadnutie tejto sukne by malo byť mierne vyššie ako pás. Dĺžka takýchto modelov môže byť až po koleno alebo mierne nižšia. Tento parameter závisí od rastu mladej dámy. Prísna sukňa, vhodná pre pracovný deň, môže byť úplne rovná alebo zúžená.

V ideálnom prípade budú rovné modely sukní pre ženy s vyčnievajúcim bruchom a širokými boky zdobené aspoň malou štrbinou vpredu. Tento prvok opticky predlžuje nohy a zoškrabuje objem z brucha a bokov.

Rovná sukňa, kompletná so zipsom v celej dĺžke vpredu, odvádza pozornosť od objemu v oblasti brucha a vizuálne roztiahne postavu.

Rukávy s krátkym rukávomalebo zdobené asymetrickými prvkami sú tiež schopné maskovať zbytočný objem na bruchu, dať harmóniu svojmu majiteľovi.

Ďalším pikantným prvkom vo výzdobe sukne je baskičtina. Pre krásne dámy, ktoré majú dosť impozantný objem v oblasti brucha, je to skvelá cesta von. Basque na páse rovný sukne skryje objem. Úroveň pásu takého sukňa dáva zmysel trochu nafúknuť.

Model s rovnou sukňou s pálením pre ženy s vyčnievajúcim bruchom a úzkymi boky skryje tieto chyby a vyrovná proporcie.

Rovná sukňa so širokým pásom, v istom zmysle hrajú úlohu korzetu, môže byť jednoducho prútikom pre ženy s bruchom. Pomerne široký pás navyše zvýrazní pás a vizuálne zvýši dĺžku nôh, čím sa postava roztiahne a urobí ju štíhlejšou.

Priame modely sukní pre ženy s vyčnievajúcim bruchom sú celkom prijateľné na šitie zo závesov. Tento pomerne hustý materiál si udrží svoj tvar a nedovolí, aby sa postava plazila. Široký opasok v takejto sukni zakryje žalúdok, čím sa štíhlejší.

Farebné riešenia pre rovné sukne

\ t

V prípade, že boky sú široké a majú brucho, je potrebné uprednostniť tmavú jednofarebnú sukňu - ceruzku. Svetlý vrch je schopný odvrátiť pozornosť od problémovej oblasti a harmonizovať proporcie.

Ak voľba padla na svetlé, nie jednofarebné sukne, potom je potrebné dať prednosť takýmto číslam ako:

 • malá kvetina;
 • hrášok (tiež malý);
 • zvislý pásik;
 • malýbunka.

Veľmi úspešná kombinácia látok vo farbe. Ak chcete odvrátiť pozornosť od brucha a širokých bokov, môžete si vybrať rovnú sukňu s jasným, pestrým alebo lesklým zahrnutím v stredných a tmavých monochromatických matných stranách.

Farby rovných sukní s výraznými grafickými ozdobami sú dnes relevantné. Jasné grafické farebné inklúzie veľmi odvádzajú pozornosť od chýb a objemov obrázku. Tieto sukne sú vhodné na monochromatický vrch a svetlé doplnky na krku alebo zápästí.

Ľahké a široké modely

\ t

Na leto, relaxáciu a len príjemnú zábavu si môžete vybrať jeden z modelov sukní pre ženy s vyčnievajúcim bruškom šifónu alebo ľubovoľnou tečúcou ľahkou tkaninou. Z ľahkých tkanín si môžete bezpečne vybrať objemné nafúknuté sukne so zloženými záhybmi vpredu (ak má dáma široké boky) alebo na bokoch (ak sú boky úzke). Sukne "slnko" alebo "pol slnka" bude skvele vyzerať na dámu s bruškom. Pre tých, ktorí majú široké boky nevyberajte skladané tkaniny. Sukňa tejto látky zvyšuje objem brucha a bokov. Pozrite sa na skvelé modely s hlbokými hladkými záhybmi do stredu. Tento model môže byť vyrobený z ľahkej tkaniny alebo viac hustý.

Modely sukní pre ženy s vyčnievajúcim bruchom (fotografie sú uvedené v článku) sa na to neobmedzujú. Veľmi populárne dnes sukne rôznych dĺžok, ktoré sú oveľa dlhšie v chrbte, ako vpredu, skryje brucho veľmi priaznivo. Ak ich pridáte do efektu vône,potom cena takýchto sukní nebude. Šírka tohto modelu môže byť určená podľa priania. Široké sukne a úzke sukne s rôznou dĺžkou a vôňou vpredu sú rovnako dobré.

Pre dámy s bruškom sú vhodné viacvrstvové široké sukne, hlavná vec je vybrať si tie, ktoré nie sú na vrchole objemné, vyrobené z mäkkých, tečúcich tkanín, ktoré nepridávajú zbytočný objem v problémovej oblasti. Perfektne skryje brušnú sukňu smerom nadol. Orezaný lichobežník sa hodí takmer do každého tvaru.

Akékoľvek zvislé alebo diagonálne čiary v tejto oblasti môžu pomôcť skryť nepotrebnú hlasitosť. Môže to byť dobré farebné riešenie alebo konštrukčné (zloženie, zvlnenie, basque, horná vrstva šikmej rôznej veľkosti). Dĺžka širokej sukne by mala byť stredná alebo maxi.

Keď už hovoríme o farbe širokých sukní, stojí za zmienku prípustnosť veľkého vzoru. Ako s ceruzkovou verziou sukne, aj široké sukne môžu mať vzor s kvetinovými motívmi, ale len malé, hrach a klietku. Pás je povolený vertikálne.

Okrem štýlu sukne stojí za to zvážiť varianty kombinácie s vrchom, aby sa skrylo brucho. Ženy s veľkými, širokými boky by si mali vybrať voľnú blúzku s lukom alebo ruche na vyváženie proporcií hornej a dolnej časti a pre ženy s úzkymi boky a rolákmi. Ak je potrebné odviesť pozornosť od brucha, potom by mala byť spodná časť ponechaná tmavá a vrch by mal byť zdvihnutý ľahšie.

Plaid sukne

Budeme oddelene prebrať takúto tlač ako bunku. Dlho bol na vrchole módy a nebudezaujať pozície. Klietka je ideálna pre obchodný oblek a pre sukňu do kancelárie, ale tiež skrášľuje ležérne, dokonca aj večerné oblečenie.

Sukne v klietke pre plnohodnotné ženy alebo majiteľov ženského bruška sú veľmi dobré, hlavná vec nie je zamieňať sa s veľkosťou klietky. Pre obrázok tohto typu bude malá alebo stredná bunka dobrá. No, ak sa sústredí na vertikálne pruhy bunky.

Takúto farbu sa hodí takmer každý, sukňa - ceruzka s vysokým pásom alebo sukňa - slnko pomôže skryť bruško. Ak je bunka trochu uhlopriečka.

Široké kockované sukne na podlahu - vynikajúca voľba pre tento typ postavy, ak nie sú silne zmontované v páse. Všeobecne platí, že široký maxi veľmi dobre skrýva všetky nie veľmi atraktívne rysy ženskej postavy v bokoch a bruchu.

Čo sa vyhnúť

Pri výbere sukne pre dievča s bruchom existuje niekoľko vecí. S takou konkrétnou postavou by ste nemali dostať sukňu:

 1. Štýl morskej panny (dlhý, rovný k kolenu a rozširujúci sa smerom dole). Tento model dodá objem bokom.
 2. Voľné, nešpecifikované sukne, obrysy sukní.
 3. Pri veľkých náplastiach alebo iných detailoch v bokoch a bruchu to zvýši objem.
 4. Sfarbenie sukní vo veľkom hrášku alebo s objemnými kvetmi.
 5. Obruba by nemala byť príliš tesná alebo väčšia. Mala by perfektne sedieť.
 6. Len kontraindikácia pre dievčatá sbrucho a plné boky sú horizontálne pruhované sukne.

Modely sukní pre ženy s vyčnievajúcim bruchom so vzormi

\ t

Pre ručne vyrobené dámy, dajme a zvážme niektoré modely sukní pre ženy s vyčnievajúcim bruchom so vzormi.

Pre tých, ktorí už poznajú techniku ​​strihania a šitia, nie je ťažké navrhnúť vzor a šiť požadovaný model sukne.

Pre ženy s bruchom by sa mali dodržiavať tieto zásady:

 • uprednostňuje sa vysoký pás a široký pás;
 • look maxi sukne;
 • zväčšiť objem sukne smerom nadol v dôsledku záhybov - rok alebo zvlnenie;
 • Basque v páse môže skryť objem;
 • vyberte monotónnu tmavú tkaninu alebo tkaninu s malým vzorom, v bunke alebo vo vertikálnom páse.

Zameraním sa na tieto odporúčania môžete šiť sukňu, ktorá bude trvať dlhú dobu a bude zakrývať nedostatky a zdôrazňovať zásluhy.

Ak chcete vytvoriť model sukní pre ženy s vyčnievajúcim bruchom, môžete použiť hotové vzory, ktoré sú uvedené nižšie.

Je celkom jednoduché postaviť si sukňu sami - slnko. Skvelá možnosť pre tých, ktorí chcú skryť brucho. Pre ňu potrebujete dve merania: obvod pásu a dĺžku sukne. Pre obézne ženy je lepšie robiť sukňu na podlahu alebo na koleno, mierne ju zakrývať. Pre zostavenie vzoru je potrebné odložiť segment od stredu: dĺžka obvodu pásu delená 6,28 (konštantné číslo). Tento segment je vyňatý z prevádzkystredový bod, tvoriaci polkruh.

Toto je vytvorené v páse. Ďalej od prijatého polkruhu nakreslíme ešte jeden, ktorého dĺžka sa rovná dĺžke budúcej sukne. Vzor je pripravený. Prenáša sa na tkaninu zloženú na polovicu, ak šírka rezu umožňuje alebo na mieste záhybu vytvoríme švy. Sukňa je pripravená na slnko. Dali sme ho na gumu alebo na opasok pomocou gombíka.

Podľa tohto vzoru môžete vytvoriť baskiku na existujúcu rovnú sukňu. Jednoducho znižuje dĺžku vzoru podľa požiadaviek Basques. Ak rovná sukňa silne zdôrazňuje objem visiaceho brucha, môžete k nemu pripojiť basque. Na tento účel vyberte tkaninu v tóne sukne alebo naopak, kontrastne. Napríklad, ak je sukňa čierna, Basque bude vyzerať skvele v klietke alebo červenej farbe. Pre sukňu akéhokoľvek iného odtieňa môžete vytvoriť čierny podklad. Teda vec sa transformuje a pomôže skryť nepotrebný objem v oblasti brucha.Materiál, ktorý pripravili redaktori outletvoderady.sk


Uverejnené17.8.2018