Týždeň módy v Moskve

Fashion Week v Moskve v roku 2018 je naplánovaný na október a každá žena z módy označila tieto dátumy do kalendára. Toto je naozaj významná udalosť, na ktorú sa teší celý módny priemysel. Nakoniec zistíme, aké trendy budú v budúcej sezóne rovnaké a aké novinky nás prekvapia slávnych dizajnérov. Jedným slovom, celé Rusko je v očakávaní niečoho veľkého, veľkolepého a dôležitého.

Týždeň módy Moskvy

Zaujímavé : Týždeň vysokej módy v Paríži

Čo je tento týždeň módy

Tentokrát je to o prirodzenosti a prirodzenosti a to je v poriadku. Ako téma Týždeň módy 2018 vyhlásil slogan "Bez filtrov". To znamená, že dizajnéri sa spoliehajú na prirodzenú krásu a jemnosť ženskej prírody. Odstráňte masku, páni!

Týždeň módy v Moskve október 2018

Couturierovci a dizajnéri sa rozhodli urobiť odvážny krok - tentoraz budú kombinovať mestské pouličné vybavenie s vysokou módou. Okrem toho sa nezabúda ani na tradície a dlhú históriu hlavného módneho podujatia hlavného mesta.


Je alebo nie je potrebná móda pre deti?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Dôležité mená

Ako oficiálny vizážistka MFW sa zaviedla známa značka Yves Rocher. Predstavujú rastlinnú kozmetiku, čo je pre túto tému veľmi symbolické.udalosti. Yves Rocher má za úlohu povedať o hlavných trendoch v make-upu a demonštrovať ho v celej svojej kráse na modeloch. Značka vyhlasuje hlavnú novinku sezóny - jej odolný základ s matnou textúrou.

Yves Rocher - oficiálny umelec MFW

Tím stylistov Wella Professionals sa uistil, že obrazy modelov môžu prekvapiť a inšpirovať verejnosť. Všetky ghd nástroje sú spojené s vytváraním štýlových outfitov.

Wella Professionals - oficiálny stylista MFW

Červená hruška

Pantone vyhlásila za hlavnú farbu sezóny odtieň Red Pear. Odtieň zrelej hrušky, hlbokej a šťavnatej, sa tiež stal oficiálnou farbou hlavnej módnej akcie v hlavnom meste.

Red Pear - hlavná farba sezóny

Fashionistas! Dávajte pozor! Mali by ste si pamätať túto farbu s výrazným vínovým podtónom, pretože teraz sa často objavuje v módnych veciach a zbierkach. Farba „Červená hruška“ nahradila odtieň „Marsala“, ktorého popularita klesla v minulom roku. Sú podobné a patria do rovnakej farebnej schémy, ale hruška vyzerá bohatšia a optimistickejšia.

Módne oblečenie Shade Red Pear

Zaujímavé : 7 módnych farieb tejto jesene

Čo očakávať od podujatia

\ t

Samozrejme, ako vždy, z Fashion Week čakáme na inšpiráciu pre štýlové luky, nové svetlé trendy a pôsobivé nové produkty. Z oznámenia podujatia je jasné - bude to všetko a viac.


Módny priemysel v poslednej dobe miluje rozbiť stereotypy a pre ženy módy je tento trend rozhodnepáči sa mi to. MFW tentoraz opäť prekvapí značku La Redoute. Je to on, kto sľubuje, že dámsku kolekciu predloží dievčatám s nádhernými formami. Je to veľký trend, ktorý má šancu stať sa tradíciou.

La Redoute - Obrázky pre báječné krásy

Ďalšou sľubnou udalosťou Moskovského týždňa módy je Deň detí. Hlavné novinky detskej módy budú prezentované najmladšími modelmi na móle, pretože pre tento štýl nie je žiadny vekový rámec. Tešíme sa na zistenie, aké farby a výtlačky budú ocenené, že budú najtrendovejšie v jarnej a letnej sezóne.

Deň KIDS

Všetka Moskva sa dozvie o hlavných trendoch v detskej móde od Stilnyashky, Julie Asyutiny, Poliny Golub & amp; Pablovsky, L'Enfant Royal a mnoho ďalších značiek.

Stilnyashka - zákonodarca detskej módy

Mená sľubných mladých dizajnérov sa učíme zo záverečnej časti festivalu „Tochka RU. Vyrobené v Rusku.

Výstava mladých dizajnérov

Zaujímavé : Milan Fashion Week 2018

Ak sa chcete dozvedieť viac o nových trendoch v líčení a zoznámiť sa s novými výrobkami v kozmetickom priemysle, bude stačiť ísť na ulicu Beauty. Podľa predbežných informácií pre nás kozmetický trh pripravil množstvo zaujímavých prekvapení, takže sa pripravujeme na prekvapenie.

Bod RU. Vyrobené v Rusku

Mierne otvoril závoj intrigy Dermatime. Španielska značka predstaví rad produktov CAVIAR DELIGHT - skutočná inovácia vo svete kozmetológie. Kozmetika je založená na peptidoch a extrakte čierneho kaviáru. Jeho tvorcovia spojili všetky svoje vedomosti a najnovšieúspechy v kozmetike. Je to sľubná novinka pre dievčatá, ktoré hľadajú spôsob, ako udržať svoju krásu a mladosť.

CAVIAR DELIGHT od spoločnosti Dermatime

Zaujímavé : Módna prehliadka na jeseň-zima 2018-2019

Dlho očakávaní účastníci a výstavy

Fashion Week v Moskve S /S19 sľubuje prekvapenie divákov úžasnými predstaveniami a očakávanými účastníkmi. Zvýraznite tých, na ktorých najviac čakáme.

Zaujímavé : New York Fashion Week 2018

  • Výstava Valentin Yudashkin pret-a-porter jar-leto 2019 je naplánovaná na prvý deň podujatia. Samozrejme, toto je triumfálny a sľubný začiatok. Zbierka je načasovaná na 30. výročie Fashion House, ktorý zdôrazňuje jeho význam a význam. Hlavný štýl Valentina Yudashkina vyhlásil fúziu. Rozhodol sa spojiť hlavné aspekty európskej a ázijskej kultúry a stavil na veľkoleposť záhradných kvetov.

Valentin Yudashkin pret-a-porter jar-leto 2019

  • Návrhári AnjKids vytvoria španielsky prízvuk v detskej móde. Tvár ich šľachtických obrazov bude Christina Rylyakova. Sľubujeme, že malé modely na móle sa zmenia na rozprávkové princezne s moderným charakterom. Znie to zaujímavé a veľmi zaujímavé! Podporte príbeh na výstave ruskej značky Choupette.

AnjKids - móda pre deti

  • Ďalším dôležitým slovom v móde pre deti bude značka Stilnyashka. Plánuje sa impozantná a magická show. Nastya Knyazeva, najkrajšia dievčina na svete, podľa The Daily Mail, ju otvorí.

Stilnyashka - zbierka pre väčšinumladí modi

  • Hera Scandal predstaví svoj nový pohľad na módu pre deti a mládež. Tam bude veľa šokujúce, štýl a jas.

Hera Scandal

  • Všetci milovníci kožušiny netrpezlivo čakajú na show zo salónu Manzari Gold. Predstaví špičkové luxusné kožušinové oblečenie. Salón má jedinečnú chuť majiteľa, takže zbierka, ako vždy, bude zaujímavá a pôsobivá.

Kožušinová kolekcia od Manzari Gold

  • Designer šaty, ktoré sú ideálne pre ženské a sebavedomé dievčatá budú prezentované Olga Grinchuk. Tento účastník Fashion Week sľubuje, že s pomocou oblečenia odhalí všetky aspekty ženskej prírody.
  • Lisa Romanyuk predstaví svoju víziu ruskej duše. Uvidíme jej pohľad na svet v krásnej kolekcii „Dych“.

Módny obrázok Liza Romanyuk

  • Podľa vášho názoru je možné spojiť historické motívy s modernými módnymi trendmi? Olya Kosterina sa rozhodla, že je to zaujímavá myšlienka a použila ju na vytvorenie novej kolekcie. Návrhár hľadal inšpiráciu vo viktoriánskej a alžbětinskej ére.

Štýlové luky Olya Kosterina

  • Retro štýl na Fashion Week 2018 sa vráti vďaka dizajnérovi Xenia Gray. Vo svojich dielach berie ako základ estetiku 70. rokov a odvážne ju mieša s futuristickými motívmi. V protiklade s odvážnym dizajnom sa nachádzajú pokojné farby a útulný úplet.

Zbierky od Ksenia Sery

  • Alisa Kuzembaeva predstavuje originálny a jedinečný prístup k dizajnu odevov. Značka je pravidelne spomínaná vo Vogue Talents Issue ako sľubná a sľubná.

Alisa Kuzembaeva

Ako vidíte, skutoční odborníci na túto prácu pracujú. Takže by ste mali určite vidieť, čo pripravila hlavná módna udalosť na jeseň. Účastníci Týždňa módy v Moskve, ktorý sa bude konať v októbri 2018, dokážu: všetko je v štýle v Rusku.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Publikované10/25/2018Štítky: