Čo sa dá urobiť zo starého kožichu vlastnými rukami - kreatívne nápady

Ak máte „starú koženú srsť“ visiacu na prianie vo vašom šatníku a odhodenie drahej veci, ktorá kedysi nestúpa, myslite si, že môžete urobiť veľa zaujímavých a užitočných vecí zo starého kožuchu. Prírodná ovčia koža má fantastické vlastnosti, nielen ohrieva, ale pomáha aj pri ochoreniach kĺbov a bolesti chrbta. Ale aj umelá koža sa bude používať v domácnosti - je to ešte lepšie, ako byť odvezený na skládku. Zmenené opotrebované predmety jej dodajú nový život a ušetríte peniaze.

Pred začatím zmeny zvážte, či srsť zostane vrchným ošatením, alebo ísť na výrobu menších predmetov. Ak sa väčšina vecí ušetrí, materiál sa musí dať do poriadku - na čistenie osolených miest a odstránenie škvŕn. K tomu použite chlieb kôru, guľku omrvinky alebo pravidelnú gumu, môžete tiež trieť problém oblasť s krupice, a potom ísť na vysávač s nábytkom prílohu. Začnime. Pozrime sa, čo môžete šiť vlastnými rukami zo starého kožuchu - navrhované kreatívne nápady pomôžu určiť smer budúcich aktivít.

Ako zmeniť kabát z ovčej kože v saku?

Pred zmenou srsti z ovčej kože v plášti pre každodenné nosenie sa najprv rozhodnite pre dlhý budúci produkt. Môžete si vyrobiť zimnú bundu z prírodnej kože z ovčej kože, takže je lepšie, aby nebola príliš krátka, a aby sa z umelej kópie ľahko zmenila na skrátenú bundu. Poskytnúťveci vyzerajú továreň, aby police zaoblené. Orezať police a lem s kožušinou, a zdobia dolné rohy s aplikáciou. Takzvané termo-samolepky pre každú chuť sa predávajú v šijacích obchodoch za veľmi priaznivé ceny a na ich prenesenie do budúcej bundy stačí prejsť s teplým železom cez látku. Gombíky môžu byť nahradené originálnymi a zips môže byť doplnený o zapínanú sponu. Snažte sa ozdobiť produkt "kožušiny" priadze, je vyrobený pomocou techniky predĺžených slučiek. Táto možnosť je vhodná pre umelé výrobky - prírodná ovčia priadza zníži cenu.

Šijeme ohrievač ovčej kože

Ak sú rukávy rukávov príliš tuhé a nedajú sa obnoviť, môžete zošívať vestu zo starého kožuchu. Takže, rýchlo šiť ovčej bundu, stačí vytiahnuť rukávy a čalúnenie panciera s kožušinou. S najväčšou pravdepodobnosťou budete chcieť produkt skrátiť, potom bude musieť byť lem tiež ozdobený kožušinou - to je najjednoduchší spôsob, ako skryť surový okraj s jeho možnými nezrovnalosťami. Spona môže byť všeobecne odstránená alebo obmedzená na čipku v hrudníku, skryté háčiky, pár vrchných uzáverov. Vesta, ako bunda, môže byť ozdobená aplikáciou, a ak očakávate, že budete nosiť vestu doma a vo dvore, budú užitočné vrecká s hlbokými náplasťami - použite pre nich lem alebo rukávy.

Aliexpress.com
2017 kožené kabáty pre ženy hrubé semišové bundy Autumn-Winter Ladies ...
2 847 tr.
Aliexpress.com
5XL Kožiarsky plášť z umelej ovčej kože veľkoplošné Dámske oblečenie veľkoobchod s ...
2 587 rub.
aliexpress.com
Cazadoras Park chaquetas americanas mujer dlhé dámske kožené kabáty ...
4 371 rub.
​​

Vyrábame domáce topánky zo starého ovčího kabátu vlastnými rukami

V zime snívame o teplých a útulných papučiach, tak prečo ich nevyšívať z nepotrebnej srsti? robíme pohodlné domáce topánky zo starého kožichu s vlastnými rukami pomocou hotových vzorov a vzorov

Domáce topánky z ovčej kože zahrejú vaše nohy a ochránia pred chladom. Použite rukávy ako vrch, a aby jediný vzor pomocou príkladu vložky z niektorej z vašich topánok. Aby ste sa neobťažovali s hľadaním vzorov, snažte sa brať ako základ mäkké mokasíny, ktoré potrebujete vo veľkosti a opláchnite ich materiálom z ovčej kože. Ďalším plusom tohto riešenia je odolná podrážka. Niektoré takéto domáce topánky sa zdajú nepraktické, ale detské topánky vyrobené z ovčej kože budú apelovať na väčšinu rodičov. Mäkké a neuveriteľne teplé takéto topánky sa postarajú o zdravie dieťaťa a nebudú zasahovať do jeho aktívnych hier.

Čo môže šiť zo starého koženého kabáta pre domáce zvieratá?

Máte mačku alebo psa, ktorý žije v dome? Je to útulná podstielka z ovčej kože. To nie je všetko, čo môže byť zošité zo starého kožuchu.pre svojich domácich miláčikov, s využitím zručností a predstavivosti.

Zmenou srsti z ovčej kože je to problematické a strihanie kruhu alebo obdĺžnika z roztrhanej bundy je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým. Táto rohož môže byť položená priamo na podlahu, umiestnená v dome alebo koši, kde váš maznáčik rád spí. Prechádzka so psom v blizzarde a zima, určite ste si mysleli, oblečenie pre zvieratá. Zmeniť srsť z ovčej kože na deku psíka je tiež jednoduchá - je tu veľa materiálu a veľkosť je malá, máte právo urobiť chybu. Pokazený fragment môže byť nahradený novým, správne prispôsobeným.

Nábytkové príslušenstvo

\ t

V zime sa nielen domáce zviera, ale aj jeho majiteľ nevzdá mäkkého a teplého lôžka. aby sa nábytkové doplnky, rozprestreté kožuchu a urobiť z neho dokonalé stoličky kryty alebo divandeca pre stoličku. Potreba kožušinového vankúša je obzvlášť akútna pre vodičov, ktorí musia v zime zahriať auto. Pamätajte si, ako to bolo kedysi módne zdobiť obývacia izba s zvieracie kože? Ale koža na podlahe hrá nielen dekoratívnu úlohu v interiéri - je to tak príjemné chodiť naboso na to, cítiť teplo a mäkkosť prirodzenej kožušiny. Kožušiny z ovčej kože urobia vynikajúce obliečky na vankúše pre dekoratívne vankúše, ak šijete jednu polovicu ovčej kože a druhú z textílií alebo priadze. Kožušinu je možné položiť na okraj vankúša, ako je to zvyčajne povolené.

aliexpress.com
2017 kožené kabáty pre ženy hrubé semišové bundy Autumn-Winter Ladies ...
2 847 rub.
aliexpress.com
5XL Faux ovčí kožich veľkoplošné Dámske oblečenie veľkoobchod s ...
2 587 tr.
aliexpress.com
Cazadoras Park chaquetas americanas mujer dlhé dámske kožené kabáty ...
4 371 rub.

Stále sa pýtate, čo sa dá urobiť zo starého kožuchu z ovčej kože? Vráťte sa k nemu po chvíli, keď sa rozhodnete, čo potrebujete - nová bunda alebo štýlový divandek.

Autor: Marina Laktionova


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené08.07.2018
]