Biela bunda s dizajnom

Biela bunda s dizajnom v sezóne 2019 presahuje klasický rámec a objavuje sa pred ženami módy v novom modernom svetle. Teraz sa presvedčte sami!


Vlastnosti

Ďaleko od všetkých žien módy si uvedomujú, čo robí bielu bundu odlišnú od klasickej verzie. V skutočnosti celé tajomstvo rozdielov spočíva v základnom pokrytí. V bielej variácii francúzskej manikúry zostáva základňa priehľadná alebo pokrytá prírodným béžovým alebo mäsovo-ružovým odtieňom. Ružové alebo nahé tóny sú najlepšie pre klasickú francúzštinu.

Biela francúzska manikúra je zosobnením elegancie, elegancie a dokonalej chuti. Rovnako ako každé klasické riešenie, môže sa pochváliť všestrannosťou a praktickosťou. Po dlhú dobu sa verilo, že takýto dizajn sa nedá lepšie nájsť na svadbe alebo v kancelárii. Tak to je. Ale teraz sa rozšírili hranice používania bielej bundy, ako aj jej konštrukčné prevedenie.

Venujte pozornosť! Módne trendy sezóny 2019 sa riadia prirodzenosťou, preto je lepšie nepoužívať bielo-bielu farbu v dizajne francúzskej bundy. Mliečne a krémové tóny vyzerajú mäkšie a prirodzenejšie.

Tvar a dĺžka nechtov

Francúzske nechty vyzerajú úžasne na každom nechte, ale módne trendy odporúčajú pri pohľade na oválny a mandľový tvar. S týmto dizajnom, krátka dĺžka vizuálne vyzerá dlhšie a dlhé nechty vyzerajú dômyselne a elegantne.

Čosa týka trendu dĺžky dosiek, v hornej časti je „zlatý priemer“. Predátorské bodce a nehorázne dlhé nechty sú zaradené do pozadia a láskavo dávajú cestu vedúcemu v pohodlnej krátkej alebo strednej dĺžke.

Sezónne kresby

Ďalším jasným trendom sezóny 2019 je bunda kombinovaná s tematickými vzormi. Napríklad, domáce zvieratá jar a leto sú šťavnaté ovocie a bobule, morské scenérie, svetlé kvety. Pozrite sa na fotografiu, ako dobre vyzerá biely sako s takým aktívnym dizajnom na prsteň. Výzdoba každého nechtu v takejto manikúre by však vyzerala náročne a nevhodne.

Jemná manikúra

Zaujímavé! Biela bunda s jasným vzorom bude vyzerať štýlovo s transparentným alebo matným základom.

Spektakulárny dizajn na jednom prste

Okrem sezónnych vzorov je možné na prsteň umiestniť ďalší moderný dekor. V sezóne 2019 na vrchole popularity modelovania, geometrických motívov, zvierat, hmyzu, nápisov a floristiky.

Zaujímavé:Jednoduchý dizajn nechtov

Krajkové motívy

Marigolds každej ženy módy budú vyzerať luxusne, obraz bude ženský a elegantný s čipkou bunda. Existuje mnoho variantov takého módneho dizajnu! Najjednoduchšia je kombinácia transparentnej základne s úsmevom v podobe čipky. Táto romantická výzdoba môže byť tiež stelesnená vo forme kresieb na samostatných nechtoch.

Krásny dizajn

Kombinácia so zlatom a striebrom

Kľúčovým trendom posledných období je kombinácia francúzskeho dizajnu so zlatými alebo striebornými prvkami. Úsmev môže byť metalizovaný - vyzerá výnimočne a štýlovo. Tento elegantný dizajn sa nazýval francúzske tisícročie. Je tiež módne ozdobiť zlatými a striebornými rôznymi vzormi - geometria, kvety alebo nápisy.

Ombre

Hitom sezóny 2019 je gradientová verzia bieleho francúzskeho jazyka. Pre každodenný život módy milujú vybrať neutrálny krém, nahé a svetlo ružové tóny. Najmodernejšou možnosťou je babyboomer nechty s plynulým prechodom z bielej na prírodnú.

Francúzska bunda s tónom tlmených tónov je skvelý nápad na ostré a dlhé mandľové nechty. Takéto rozhodnutie o dizajne ich urobí ženskejším a sofistikovanejším.

Zaujímavé:Manikúra gradientu: krásny dizajn

S bohatou paletou však môžete vykonávať živú a chytľavú servisnú bundu. Módne obľúbené sú tandem červenej a čiernej výhry, rovnako ako ružová, modrá, smaragdová a bordová v harmonickej kombinácii s rôznymi tónmi.

Dekor z piesku

Pieskové dekorácie vyzerajú luxusne, a preto už niekoľko rokov neopustili módny Olympus. Je pravda, že v sezóne 2019 módne ženy zvyčajne zdobia len niekoľko prízvuk nechtov: dva na jednej strane a jeden na druhej.

Dvojitý pás

Medzi novinkami bielej bundy, s dvojitým dizajnomako na fotografii. Zdôraznite úsmev s tenkou kontrastnou líniou alebo lesk s leskom a váš dizajn sa stane megastiel.

Ďalšou myšlienkou trendu je bunda s viacfarebnými pruhmi, ktoré sa navzájom prekrývajú. To je veľký chvenie pre klasický dizajn!

Experimenty s úsmevom

Ak chcete urobiť novinku vo svojej obľúbenej bielej bunde, spoliehajte sa na kreatívny dizajn úsmevu. Trendy vývoja nechtov ponúkajú, aby pásik bol rovný, zvlnený, diagonálny alebo cik-cak. Dekor kresieb a kamienkov sú tiež vítané.

Zaujímavým ťahom je bočný úsmev. Táto fotografia-cheat list vám povie, ako vytvoriť také kreatívne manikúru.

Nič v tomto dizajne neobmedzuje vašu predstavivosť! Ak je myšlienka vynaložená príliš svetlá a originálna, nemusí sa nachádzať na všetkých nechtoch, ale iba na prstenci prízvuku.

Mattové fantázie

Náš výber fotografií je skvelým dôkazom bieleho francúzskeho štýlu a matného dizajnu. Najviac elegantná je táto textúra s geometrickými vzormi, ako aj veľkolepá kombinácia s lesklými alebo lesklými prvkami.

Zaujímavé:Matná manikúra 2019

Brilantná výzdoba

Každá módna sezóna ponúka svoj nový dekor, čo znamená, že biely plášť sa nikdy nebude nudiť. Hit sezóny 2019 je luxusné kamienky, laconic kamifubuki, trblietky a efekt "zlomenýsklo. " Pozrite sa, ako môžu tieto trendy zmeniť klasický dizajn.

Pre ženy módy, ktoré uprednostňujú minimalizmus, existuje nové riešenie: francúzsky dekor s glitrami alebo kamienkami na 1-2 nechtoch. Najštýlovejšou recepciou je lepenie brilantného dekoru čo najbližšie k otvorom.

Ak sa vám nepáči takýto aktívny dekor, pozrite sa na skromnejší rub. Presne, módne biele sako v sezóne 2019 nebude bez elegantného chrómového trenia.

Hole + Smile

Módnym doplnkom francúzskeho dizajnu bude ozdobený otvor na základni nechtíka. Takáto zaujímavá kombinácia môže byť povolená len vtedy, ak majú klince dostatočnú dĺžku, pretože sú charakteristické pre vizuálne skrátenie dosky.

Negatívny priestor

Biela bunda s jasnými vzormi na transparentnom základe jednoducho nemôže byť nazývaná nudná a banálna. Toto zobrazenie štýlovej technológie "negatívny priestor" vyzerá mimoriadne a módne - čo potrebujete pre veľkolepú manikúru.

Čo je potrebné vyvodiť z takéhoto návrhu? Nechajte sa inšpirovať abstrakciou, nezvyčajnou geometriou, šťavnatým ovocím a bobuľami.

Nápady na krátku dĺžku

V novej sezóne neexistujú žiadne prísne požiadavky na tvar krátkych nechtov, ale je tu bezpodmienečné pravidlo pre dizajn úsmevu - malo by striktne nasledovať kontúru klinca a nesmie prekročiť 2 mm. Ak toto obmedzenie ignorujete, biely okraj zaberie príliš veľa voľného miesta.a vizuálne skrátiť dĺžku.

U krátkych nechtov je uprednostnený dizajn so vzorom alebo dekorom len na jednom prste. Ale nemali by ste sa obmedzovať pri výbere prízvuku - luxusné výlisky alebo kamienky majú miesto, ktoré má byť, a nie priemernú dĺžku.

Ktorá bunda dizajnu sa vám páčila viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Biela bunda je stelesnením nenápadnej elegancie a s módnym dizajnom v sezóne 2019 bude elegantným doplnkom k vášmu štýlovému vzhľadu. Experimentujte na tomto klasickom nechtovom umení a budete vždy vyzerať módne a žensky. Verte mi, biela bunda nenechala žiadne módy!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené08/04/2019Štítky: