Šaty s vysokým pásom - pre akúkoľvek postavu!

Šaty s vysokým pásom si zaslúžia obsadiť čestné miesto v šatníku každej módnej ženy. Ak náhle ešte nemáte štýlovú novinku, rozptýlime vaše pochybnosti v tomto článku. Takýto štýl oblečenia bude priaznivo zdôrazňovať vašu postavu a pomôže vám v akejkoľvek situácii, keď si myslíte, že nemám čo nosiť.

Krásne šaty s vysokým pásom

Zaujímavé : Šaty košele 2019: módne fotografické novinky

Za to, čo všetci milujú takéto šaty

Pripravte sa, teraz objavíme tajomstvo popularity módneho oblečenia s vysokým pásom!

Máte radi modely oblečenia s vysokým pásom?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Každý človek potvrdí, že najkrajšia ženská postava je tenký pás v kombinácii s okrúhlymi bokmi. Avšak, nie všetky fair sex sú tak šťastní. Ak chcete vytvoriť atraktívnu siluetu postavy, ktorá otočí hlavu každého muža, vyberte si taký model oblečenia.

Vysoký pás

 • Vysoká línia pásu kladie dôraz na výstrih. Ak sa nemôžete pochváliť veľkými prsiami, tieto šaty ho vizuálne zvyšujú. Dvojitý účinok možno dosiahnuť, akšaty v šatách s hustým živôtikom a dekorom pod prsiami.
 • Aké triky nejdú ženy, ktoré chcú vytvoriť efekt štíhlej postavy. Najjednoduchší spôsob, ako dosiahnuť požadovaný - nosiť krátke šaty s vysokým pásom. Pekný bonus: nohy v takýchto šatách sa zdajú dlhšie.

Elegantné šaty s vysokým pásom rôznych dĺžok

 • Nedostatky v malých číslach - to nie je dôvod na rozrušenie. To je dôvod pre štýlové nakupovanie! Napríklad šaty s vysokým pásom zručne skryjú nedokonalé bruško alebo boky. Upozornenie: Tento efekt sa dosiahne len vtedy, ak vyberiete model s lichobežníkovým dnom.

Šaty s vysokým pásom v plnej výške

Do obleku

Z výhod oblečenia s vysokým pásom môžeme vyvodiť závery, ktorým idú. To je model s nádhernými vlastnosťami, aby dievčatá atraktívnejšie a sexier. Ale na koho takéto šaty vyzerajú najlepšie?


 • Štíhle dievčatá by mali mať určite jeden alebo viac z týchto šatov vo svojom šatníku. Inak, ako sa ľudia okolo dozvedia o jej krásnej postave a dobrom vkuse?

Vysoký pás pre štíhlé dámy

 • Aj majitelia veľkých bokov, bez toho, aby boli šaty kdekoľvek. Vizuálne robí postavu štíhlejšou a upravuje proporcie. Čo potrebujete!
 • Ak váš pás nie je jasne vyjadrený alebo vôbec nie, vytvorte ho správnym oblečením. Ako ste možno uhádli, modely s vysokým pásom budú veľmi užitočné.

Vysoký pas na vytvorenie krásnej siluety

 • Stylistom sa odporúča, aby dievčatá v očakávaní, že dieťa kúpi taký štýl oblečenia, pretože jeho schopnosť zdôrazniť ženskosť tehotnej postavy. A ak chcete skryť zaoblené brucho, potom sa na záchranu dostanú šaty s vysokým pásom. Vezmite prosím na vedomie: v tomto prípade by mal byť voľný strih.
 • Šaty s vysokým pásom sú skvelé pre obézne ženy. Stylisti pre nich prichádzajú so špeciálnymi štýlmi, ktoré majú tenké a skryté nedostatky.

Šaty s vysokým pásom v plnej výške

Zaujímavé : Neobvyklý a módny sveter: nové položky v roku 2019 na fotografii

Rôzne štýly

\ t

Takéto šaty sú dizajnérmi tak milované, že nikdy neprestanú vymýšľať rôzne varianty. Vybrali sme najpopulárnejšie štýly tohto modelu a teraz vám o nich povieme.

 • Populárne šaty s vysokým pásom v gréčtine sú populárne. Líšia sa dĺžkou v podlahe (existujú však aj výnimky) a jednoduchá streamingová tkanina. Takéto modely si vyberajú romantické dámy, ktoré chcú vytvoriť jemný ženský obraz. Tiež krásne grécke šaty sú milované dievčatá s nádhernými formami pre ich super-schopnosť skryť nedostatky.

Svetlé šaty v gréckom štýle

 • Móda je cyklická a modely oblečenia detských bábik to dokazujú. Tento štýl bol populárny v 50-60 rokoch minulého storočia, a (hurá!) On sa vrátil. Šaty v tomto štýle môžu premeniť akúkoľvek dievčinu na krásnu princeznú.Avšak, bez ohľadu na to, aké sú krásne, takéto šaty budú vyhovovať len majiteľom štíhlych nôh.

Šaty pre bábätká

Zaujímavé : Elegantné šaty na šaty

 • Vysoká línia opasku sa vzťahuje na klasické plášte. Je to skvelý nápad na pracovný obraz, ktorý vyzerá zdržanlivo a zároveň ženský.
 • Šaty s vysokým pásom a rozšírenou sukňou ako na fotografii - ďalší obľúbený štýl. Na sebe takéto šaty, dievča ľahko skryje chyby. Okrem korekčnej funkcie má tento model ďalšiu dôležitú vlastnosť. Ona robí akékoľvek dievča viac romantické a ženské.

Koktejl Šaty s vysokým pásom

 • Letné verzie tohto štýlu prezentujú sundresses s tenkými popruhmi alebo modelmi s otvorenými ramenami. Je to praktická a štýlová voľba na plážovú dovolenku alebo na objavovanie mesta.
 • Materiály, z ktorých sú šaty vyrobené s vysokým pásom, sú široko prezentované. Najmä v cti dizajnéri majú guipure, organza, šifón, satén a zamat. Ak hovoríme o teplejších modeloch, potom sa používa úplet, dres, vlna alebo kostýmová tkanina. Vďaka tejto rôznorodosti môže moderná móda kedykoľvek nosiť svoj obľúbený štýl oblečenia.

Módne materiály

Čo je v móde

\ t

Stylisti zdôrazňujú niekoľko módnych trendov použiteľných pre šaty s vysokým pásom. Zapamätajte si tieto skvelé nápady!

 • Na letnú sezónu je hlavnou stenou hlavná časť sviežej dnaorganza. Tento viacvrstvový štýl je vhodný pre malé a krehké dievčatá. V tejto šaty bude dievča vyzerať ako princezná alebo balerína.

Modely s nafúknutými sukňami

 • Metalizované tkaniny - ďalší hit módnej sezóny 2019! Výber šaty z brilantného materiálu, určite nebudete bez povšimnutia.
 • Najmodernejšie farby roku 2019 sú bordó, tmavo purpurové, farba červenej hrušky a žltej farby. Ako môžete vidieť, stylisti nedovoľujú módnym ženám nudiť sa a ponúkať sa na svetlé, odvážne oblečenie.

Módne šaty s vysokým pásom

Spájame a vyhráme

\ t

Predpokladajme, že máte jeden alebo niekoľko modelov oblečenia s vysokým pásom. Ale nie vždy viete, čo je s nimi najlepšie kombinovať. Zozbierali sme pre vás najviac možností výhry!

Štýlový vzhľad s šaty s vysokým pásom

Ako topánky na krátke modely si vyberte klinové sandále alebo ploché topánky. Rôzne sandále alebo oxfords sú tiež skvelé. Dlhé večerné možnosti dokonale dopĺňajú topánky na vysokom podpätku. Prednosť šaty s vysokým pásom v chladnom období, uistite sa, že doplnok s elegantné topánky.

Štýlové obrázky

Ak to počasie dovolí, tieto šaty môžu byť zmiešané s džínsovou vestou alebo bundou. Kožená bunda alebo voľný sveter je tiež výborným doplnkom. Ak chcete ozdobiť večerný vzhľad, vyberte si bolero alebo svetlé šaty pre šaty.

Šaty s sandálmi a džínsovou bundou

Úspešne vybraté príslušenstvo vždy urobí obraz elegantnejším a zaujímavejším. Ak chcete vyzerať romanticky, vyberte si prelamované náušnice a lakonickú spojku. Príležitostný luk obchodnej ženy bude doplnený prísnym objemným vreckom a diskrétnou bižutériou.


V prípade potreby môžete pás ďalej zvýrazniť. V tomto prípade vyberte tenký pás, ktorý sa hodí na šaty alebo široký pás. Musí byť v súlade s hlavným oblečením.

Krásne šaty s vysokým pásom

Dúfame, že šaty s vysokým pásom z nášho výberu fotografií vás presvedčili o všestrannosti a príťažlivosti tohto modelu. Vyberte si tento obrázok vo všedný deň alebo slávnostnú príležitosť, a nemôžete pokaziť!


Materiál, ktorý pripravili redaktori stránky outletvoderady.sk


Vydané24.9.2018Štítky: