Módne kožené kabáty 2018-2019

Kabát z ovčej kože ako zástupca vrchného ošatenia sa stal jedným z najmodernejších trendov jesennej a zimnej sezóny 2019-2019, ktorý bol schopný vytlačiť aj kožušiny a bundy.

Okrem luxusného vzhľadu je tento výrobok tiež veľmi praktický a odolný pri opotrebovaní. Preto sa dizajnéri snažili ponúknuť moderné módne ženy rôzne modely ovčej kože plášťov, ktoré budeme diskutovať neskôr v článku.


Aké oblečenie si vyberiete na zimu?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Súčasné trendy

\ t

Kabáty z ovčej kože sa stali tak populárne, že okrem klasických štýlov existujú aj nezvyčajné výrobky s bohatým množstvom všetkých druhov dekorácií, ako aj neštandardných konštrukčných riešení. Ak však vezmeme do úvahy hlavné trendy, tieto zimné modely budú v móde, ktoré sú uvedené nižšie.

Zaujímavé : Kabáty ovčej kože pre vášnivých fashionistas!

 • Vybavené.Napriek tomu, že nadrozmerné oblečenie je teraz „vládnuce“, mali by byť plášte z ovčej kože pozoruhodné svojou osobitnou ženskosťou a rafinovanosťou vo forme prispôsobeného strihu. Najmä stylisti odporúčajú venovať pozornosť výrobkom, v ktorých je ako dekor prítomný pás alebo dekoratívny pás.

Dôležité! Vybavené štýly ovčej kože kabáty sú považované za hlavný model pre plné dievčatá, ako oniVizuálne pomôžu upraviť tvar a zvýrazniť líniu pásu.

 • Z neobvyklých materiálov . Okrem štandardného dabingu a ovčej kože sú v móde aj modely kožichov z kože, džínsoviny, semišu a craquelure. Pokiaľ ide o farebnú paletu, v trendových základných farbách, ako je čierna, hnedá, béžová a červená.

Nevzdávajte sa jasnejších rozhodnutí vo forme viacfarebných tlačených výrobkov alebo neónových farieb.

Štýlové farebné možnosti

Zaujímavé : Ako čistiť kožušinu z ovčej kože v čistiarni alebo doma?

 • Svetlo.Toto je skvelá voľba pre demi sezónu. V podstate sú vyrobené z najkratšej kožušiny, takže vlna je orezaná na maximum. Väčšinou sú tieto modely určené pre každodenné nosenie, ale sú tu aj výrobky, ktoré môžu slúžiť ako doplnok k večernému outfitu.

Ľahký kožený kabát - dokonalá každodenná voľba.

 • S ovčou kožou . Vložky z ovčej kožušiny prírodného alebo umelého pôvodu v súčasnosti aktívne používajú dizajnéri pri šití vonkajšieho oblečenia vrátane ovčích koží. V tomto prípade môže byť ovčia koža ako hlavný materiál na výrobu a vykonávať dekoratívnu úlohu vo forme manžiet na rukávoch, orámovaných golieroch alebo okrajoch na vreckách.

 • Neobvyklý strih . V tejto sezóne by ste mali zabudnúť na klasické štýly v prospech viac origináluvýrobky. Môže to byť napríklad ovčia koža vo forme kabáta alebo kabáta letec. Ďalšou možnosťou je hra s dĺžkou. Asymetrický lem, ktorý sa v spodnej časti rozširuje, vyzerá menej pôsobivo v kombinácii s rôznymi štýlmi oblečenia.

Srsť ovčej kože s diagonálnym zipsom

Zaujímavé : Módne kožuchy z umelých kožušín

 • S výšivkou . Tento typ dekoratívneho dizajnu oblečenia bol vždy veľmi cenený, ale tento rok doslovne dosiahla výšivku. Ona kreslí absolútne všetko, vrátane vrchného ošatenia, ktoré sa tiež dotklo ovčej kože. Výšivky na nich môžu byť prítomné, a to ako vo forme malých akcentov, tak aj plnohodnotných obrazov na zadnej strane výrobku. Čo sa týka predmetu, môže to byť floristika, abstrakcia, ako aj ornamenty etnickej povahy.

Dôležité! Dizajnéri na posledných výstavách vydali samostatnú zbierku kožichov v ruskom štýle, ktoré sú bohato zdobené prvkami ruskej ľudovej výšivky.

Kabáty z ovčej kože v ruskom štýle

 • S objemnými goliermi . Výrobky s kapucňou majú dlhú cestu k modelom s objemovými objímkami. Môžu byť vyrobené z toho istého materiálu ako samotná koža alebo vyniknúť oproti všeobecnému pozadia kontrastnými alebo kožušinovými vložkami.

Kožušina z ovčej kože s odmerným golierom

\ t

Zaujímavé : Módne kožušiny 2019 od norkov: fotografie, trendy a modely z prehliadok

Určite štýl

Pri pohľade cez rôzne fotografie s príkladmiJe možné jednoznačne dospieť k záveru, že títo zástupcovia vonkajšieho oblečenia sa už dávno odvrátili od kánonov klasického štýlu, ktoré sú módne v jesennej a zimnej sezóne 2019-2019. Preto dnes existuje mnoho originálnych štýlov, medzi ktorými sú najrelevantnejšie nasledujúce možnosti.

Módny plášť z ovčej kože na zimu 2019-2019

 • Suchý plášť.Ženský a odvážny štýl, ktorý je ideálny pre priaznivcov ľahkých kožichov. Takýto produkt je navyše všestranný, pretože sa hodí do každodenného aj večerného luku. Pokiaľ ide o dekor, tam sú hlavne kožušiny čalúnenie, dekoratívne zips a klopy.

 • Bunda . To je ďalší ľahký model kožuchu z ovčej kože, ktorý je vďaka svojej presnosti najlepší pre každodenné nosenie. Dĺžka a prevedenie tu môžu byť odlišné, pretože tento štýl neznamená žiadne obmedzenia. Kožušiny Couturiers zdobia tieto kožené kabáty prevažne dekoratívnym zipsom, ktorý sa zmení na jarmo, kapucňu a tiež kožušinový dekor.

 • „Autolady “. Hlavnou charakteristikou takýchto ovčích koží je ich krátka dĺžka. To je spôsobené tým, že dievčatá, ktoré trávia veľa času za vrchným oblečením kolesa z dlhého sedadla, sa jednoducho deformujú. Preto mnohí spravodliví sex dávajú prednosť práve takýmto kabátom. Dizajn je tu minimalistický a môže mať len kožušinový golierdekor.

Skrátený model je ideálnou voľbou pre užívateľov automobilov

Zaujímavé : Štýlová a módna nadrozmerná srsť

 • Coat.Tento štýl vrstiev sa však z roka na rok hladko potuluje a všetko zostáva relevantné. Dnes, na vrchole najnovších módnych trendov 2019-2019 odľahčené výrobky s rovným alebo osadeným strihom. Pokiaľ ide o dizajn, srsť z ovčej kože je vždy bohato zdobená kožušinou, klopami, manžetami, ozdobnými gombíkmi alebo zipsom.

 • Obojsmerný . Univerzálny model, ktorý bude len darom pre každé dievča. Na jednej strane je táto kožená koža vyrobená z kože a zdobená malými kontrastnými kožušinami. Ak ho otočíte naruby, výsledkom bude štýlový kabát s krátkosrstou srsťou.

Dôležité! Pri výbere obojstrannej ovčej srsti vždy dbajte na jej kvalitu, pretože tento model je veľmi ťažké vyrobiť, takže nie vždy vyzerá krásne na oboch stranách.

 • Lietadlo . Trochu hrubý plášť z ovčej kože, ktorý bol predtým výsadou výlučne mužov, a teraz sa stal plnohodnotným ženským trendom oslňujúcim na fotografii vo svetových žiadostiach. Ovčia koža je vyrobená z hrubej kože a zdobená manžetami na pleciach, ako aj širokým popruhom v bokoch. Je však možné stretnúť sa s produktmi s viac nasýteným dizajnom, napríklad zdobené výšivkami, pruhmi a aplikáciami, ako aj kamienkami.

 • Transformátor.Novinka, ktorá získava čoraz väčšiu popularitu medzi obdivovateľmi praktických a všestranných vecí. Jeho vrcholom je schopnosť transformácie odstránením určitých prvkov, ktoré sú pripojené k produktu pomocou tlačidiel alebo skrytého blesku. V priebehu niekoľkých minút môžete namiesto srsti z ovčej kože dostať krátku bundu alebo vestu.

Srsť ovčej kože, ktorá sa môže v prípade potreby skrátiť

\ t

Dámsky kožený kabát je nielen praktickým zástupcom vrchného ošatenia, ale aj módnym výrobkom, ktorý sa stal jedným z lídrov najnovších trendov jesennej a zimnej sezóny 2019-2019. Preto dnes musí byť prítomná v základnom šatníku každej dievčatá. Hlavnou vecou je nezabudnúť, že srsť z ovčej kože je drahý výrobok, ktorý je často falošný z nekvalitných materiálov. Preto pri výbere konkrétneho modelu vždy dbajte na jeho kvalitu, ako aj certifikáty výrobcu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené17.7.2018Štítky: