Módne dámske topánky na jeseň 2019 (s foto) \ t

Jeseň nie je čoskoro, ale nemali by ste stratiť zo zreteľa novinky z nadchádzajúcej sezóny. Môžete si už vybrať módne dámske topánky na jeseň 2019, pretože svetoví dizajnéri už vo svojich kolekciách prezentovali rôzne modely všetkých štýlov a odtieňov. Zakúpená obuv v pravý čas uľahčí život a umožní skôr ako iným kupovať najzaujímavejšie modely a štýly, s ktorými sa aktívne tešíme módnymi domami. Na jeseň av zime venujú značnú pozornosť topánkam, ktoré sú už dlho uznávané ako najpohodlnejšia, všestranná a preto veľmi obľúbená obuv. Bez neho nebudeme robiť dlhú dobu, niektorí dokonca dostanú dva alebo tri páry života pre všetky príležitosti.

Nie je to dôvod, aby sme zistili, čo pre nás v nadchádzajúcej sezóne pripravili módne domy a dizajnéri? Rozhodli sme sa im venovať dnešnú kontrolu. Nezabudnite sa pozrieť na fotografiu modelu bez päty a na praktickej praktickej platforme:

Módne jesenné topánky by mali byť pohodlné!

Okrem toho, že módne jesenné topánky pre ženy na rok 2019 by mali byť pohodlné, mali by byť aj štýlové. Prvá rada, že všetci dizajnéri bez výnimky dávajú, je zamerať sa na originalitu zvoleného modelu. Pútajú pozornosť a sú skutočným hitom nadchádzajúcej sezóny. Originálnosť veci môže byť vyjadrená v jasných farbách (možno aj dva a tri naraz), bohatom množstve dekoratívnych prvkov, nezvyčajnej kombinácii farieb, výtlačkov a rôznych materiálov. Najčastejšie je to kožušina, lak a mäkkákoža, semiš, pletené výrobky a guipure. Ak chcete vyniknúť, môžete si svoje topánky ozdobiť materiálmi, ktoré máte k dispozícii.

Aliexpress.com
Čižmy s gumenou podrážkou, dámske gumové čižmy pre dámske dievčenské ...
\ t
1 788 rub.
Aliexpress.com
Dámske topánky Vtotabotinki topánky dámske vysoké podpätky gymnastiku dámske topánky ...
2 364 rub.
- 38%
Aliexpress.com
Nové módne teplé dámske topánky s kožušinou, dámske topánky, zimné topánky a ...
2 192trieť.1 359 rub.

Návrhári sú tiež povzbudzovaní bohatou výzdobou s bleskom, okrajmi a rôznymi kovovými nitmi.

Pre mnohých sú ideálne topánky na jeseň a na jar vyzerajú takto: gumová (inými slovami, traktorová) platforma, nízka a stabilná päta so špičkou alebo zaoblenou špičkou. Topánky sú hojne zdobené zámkami, zipsami, retiazkami a pohodlnými bočnými gumičkami alebo zipsami. Najobľúbenejšie farby sú hnedá, vínová, bordová, čierna a čierna.

Pri výbere módnej jesennej obuvi v roku 2019 sa uistite, že venujete pozornosť špičke - mal by vyniknúť buď vo farbe alebo veľkosti.

Modely Chelsea a kožušiny - nie extravagancia, ale modernosť

BezpodmienečnéVedúcim sezóny sú lakované čižmy, či už sú úplne vyrobené z tohto materiálu alebo len z časti. Úspech je zaručený. Jeho popularita sa dá porovnať len s úspechom kože plazov, ktorá tretí rok v rade drží dlaň vedenia. A ak k tomu pridáte popruhy okolo členku a nezvyčajný tvar päty, potom si z vášho oblečenia jednoducho nevezmete oči. A to nie je extravagancia, ale modernosť, ktorá diktuje určité trendy v dievčenskom šatníku.

Ďalším populárnym typom obuvi v roku 2019 je Chelsea, o ktorej ste už pravdepodobne počuli v minulosti. A ak ste sa ešte nerozhodli, potom je čas, aby ste si do šatníka vybrali niečo také. Ich charakteristickou črtou je okrúhly nos a gumové vložky na bokoch, vďaka čomu sú topánky pohodlnejšie na nasadenie a vzlietnutie. Áno, a sú dokonale kombinované s ležérnym štýlom as romantickými šatami, najmä ak sú topánky lakované a kožená bunda na vrchole.

Zo všetkých materiálov si pamätáme najmä topánky z kožušiny - vyzerá to naozaj veľmi nezvyčajné. Fotografia ukazuje niekoľko podobných modelov - dobre, je možné prejsť takou krásou? Kožušinové modely zaplavili módne móla a dobyli si ich šokujúce. Jediná otázka, ktorá konfrontuje všetky módy je praktickosť tohto modelu. Ak ste tak statočný, potom by ste mali venovať pozornosť zbierke, kde sa tento materiál používa len ako povrchová úprava.

Módna obuv bez päty: púšte alebomotorové?

Chcel by som oddelene rozlišovať hrubé topánky s plochými alebo nízkymi podpätkami - plne spĺňajú svalovú tému, ktorá je neuveriteľne vyvinutá na jeseň roku 2019. Takéto veci dokonale podčiarkujú ženskosť a krehkosť ich majiteľa, takže by ste si určite mali aspoň jeden taký. Problémy s tým, čo nosiť to tiež nebude stáť: jemné šaty s kvetinou, a priateľ džínsy, a dokonca aj klasické nohavice budú vyzerať skvele tu.

Opäť zostávajú púšte populárne, ktoré nemajú vždy plochú podrážku, môžu mať malú pätu. Jedná sa o módne semišové topánky s guľatou špičkou a šnurovacími gumami alebo koženými podrážkami.

Najobľúbenejšie módne topánky bez päty sú motocyklové topánky, z ktorých mien je okamžite jasné, čo to je a ako ich nosiť. Priateľky cyklistky pravdepodobne chcú kúpiť podobný pár.

Rock-topánky topánky prilákať dievčatá s univerzálnosť a pohodlie, a neobvyklý dekor tiež priťahuje pozornosť módy: môžu byť nosené s džínsy a svetlé šaty.

Módne topánky na platforme - roztomilé šnurovacie modely

\ t

Ak by ste chceli byť najlepší, potom sú pre vás veľmi štýlové modely s podpätkami. A sú tu aj stabilné a veľmi tenké čapy. Niektoré modely sú inšpirované štýlom krásnych 70. rokov, čo určite spôsobí odpoveď v duši módy, ktorí dávajú prednosť retro.

Zostávajú módne roztomilé čipky-up modely, jediná vec, že ​​ich farbastále odvážnejší a jasnejší. Neobvyklé šperky budú len pridať výhody týchto topánok, a uistite sa, že poteší akékoľvek dievča. Na pätách dravých farieb prichádzajú módne semišové topánky, aj na platforme. Mnoho dievčat sa jej bojí, veriac, že ​​je veľmi ťažké sa o ňu starať, ale moderné prostriedky tento problém ľahko vyriešia. Najlepšie je nosiť ho len v suchom počasí.

Víťazne sa vracia na pódium, ktoré sme všetci tak dlho čakali. Takmer iste, že táto správa poteší mužov aj ženy - žena v takýchto topánkach vždy vyzerá žiaduco a štýlovo. Je to jednoducho nemožné prejsť okolo nej bez toho, aby ste venovali pozornosť. Ak sa vám nepáči stud, znamená to, že musíte venovať pozornosť módnej obuvi na platforme s pevným vysokým podpätkom.

aliexpress.com
Čižmy s gumovou podrážkou, dámske gumové čižmy pre dámske dievčatá ...
\ t
1 788 tr.
aliexpress.com
Dámska obuv s členkovými topánkami, dámska obuv s podpätkami, gymnastiku, dámske topánky ...
\ t
2 364 rub.
- 38%
aliexpress.com
Nové módne teplé dámske topánky s kožušinou, dámske topánky, zimné topánky a ...
\ t
2 192tr.1 359 rub.

Tento jeseň 2019rokov sa dizajnéri rozhodli premýšľať o podrážke - dáva najneobvyklejšie formy, ozdobia sa všetkými druhmi vzorov a čo najskôr vyzdvihnú a vyzdobia.

Autor - Irina Sysoeva


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované09.07.2018