Dámske klinové topánky - módne trendy v roku 2019 na fotografii

Klinové topánky boli vždy predmetom adorácie mnohých dievčat, pretože táto topánka kombinuje bezpečnosť a stabilitu spolu s pozoruhodným chôdzou a okamžite sa objavujúcou harmóniou. V nadchádzajúcej sezóne jari, jesene a zimy v roku 2019 sú dámske topánky dámske v móde a získavajú si zaslúženú popularitu.


Pre tých, ktorí sú unavení z vysokých podpätkov, ale nemôžu sa pochváliť dlhými nohami alebo zaoblenými zadočkami, dámske módne kliny na klinoch budú rozumným riešením. Fotografie klinových topánok demonštruje širokú škálu materiálov, farieb a štýlov takýchto topánok pre zimu, jeseň a dokonca aj leto. Pokúsme sa vybrať módny pár pre nadchádzajúcu sezónu a zistiť, ktoré klinové topánky v roku 2019 budú v trende.

Zimné a jesenné modely na fotografii sú prezentované v širokej škále štýlov a povrchových úprav:

Jesenné klinové topánky: semiš, koža, guma na jeseň

\ t

Skôr ako si vyberiete jesenné topánky na klin pre rok 2019, pozrime sa presne, ako by mali vyzerať. Bohužiaľ, pre mnoho dievčat, pojem "klin" a "platforma" sú synonymom. V skutočnosti, klin - druh topánok na platforme. Platforma je vysoká podrážka, ktorej hlavnou úlohou je zvýšiť rast a vizuálne predĺžiť nohy. Platforma môže byť plochá, vidíme ju v módnych teniskách. Niekedy sa platforma nachádza len pod špičkou topánky s podpätkami. Klin nazývaný topánky, v ktorom má pevná podrážka zakrivený tvarhorná časť a výška sa zvyšuje od špičky k päte. Takéto topánky vám nielen dodajú centimeter rastu, ale aj zdvihnú zadok, čím sa postava stane viac chutnejšou, ako aj viac ženského chôdze a kráľovskej postavy ako topánky s podpätkami.

Pri výbere klinových čižiem na jeseň 2019 by sa mala venovať osobitná pozornosť materiálu. Kožené topánky budú ideálnou voľbou, nemajú strach z kaluží a špiny, sú ľahko umývateľné a tieto topánky vyzerajú pevné a štýlové. Semišové klinové topánky sú menej praktické, ale je tu aj riešenie. Špeciálne výrobky pre starostlivosť o semišové topánky môžu dať vašej topánky vodu odpudzujúce vlastnosti. Dvojica semišu je ideálna pre kožušinovú vestu alebo kašmírový kabát alebo klasický trenčkot. Na predaj sú tiež gumené klinové topánky. Gumové topánky už dávno prestali byť niečo konkrétne a sú ľahko rozpoznateľné stylistami ako módne a štýlové. Gumové čižmy na elegantnej vysokej platforme vyzerajú nádherne s plášťami, koženými bundami, krátkymi bundami a módnymi bombardérmi.

aliexpress.com
Nemaone 2017 veľké veľkosti 34–43 jesenné topánky Módne dámske topánky ...
4 238 rub.
- 14%
Aliexpress.com
Gdgydh Fashion Scrub Plush Snehové topánky dámske Klinové kliny ...
1 833trieť.1 558 rub.
-49%
Aliexpress.com
Taoffen /veľkosti 28-50 dámske členkové topánky krátke členkové topánky dúhové farby zimné ...
2 552 .1 301 rub.

Aké oblečenie by bolo najlepšie pre topánky na vysokej plošine? Takéto topánky s rozšírenými sukňami na koleno, s chudé nohavice a krátke rovné sukne vyzerajú skvele. So špeciálnou starostlivosťou stojí za to vybrať si vysokú pevnú základňu pre ceruzkovú sukňu, ak máte úzku panvu a tenké nohy, budete sa musieť tejto kombinácie vzdať. Nádherné pančuchy-topánky na platforme, v tejto sezóne je to model nad kolenom, ktorého okraj je skrytý pod lemom sukne. V trende topánky sú najlepšie nosené s úzkymi nohavicami. Ak si dáte krátke šaty alebo sukne na topánky, zakryte ich kabát tak, aby len nohy v pančuchách alebo legíny zostali v dohľade. Takéto oblečenie znamená, že pri príchode do cieľa a odstránení vrchného oblečenia sa zmeníte na menej masívnu obuv.

Dámske zimné topánky s vysokým skrytým klinom - praktické a štýlové

\ t

V zime sa každá žena módy neodváži ísť na päty, ale každý chce vyzerať veľkolepé. Ak chcete nastaviť chôdzu a vizuálne zvýšiť dĺžku nôh, vyberte dámske zimné topánky s klinmi. Na rozdiel od päty, platforma bude pohybovať na zasnežených a ľadových cestách bezpečnejšie, pretože vaša chôdza bude stabilnejšia vďaka pevnému dnu. Ďalšie plus takýchto topánok na zimu -zvýšená odolnosť proti mrazu. V zime zamrznú nohy v dôsledku kontaktu so studenou, zamrznutou zemou. Čím hrubšia je podrážka topánky, tým teplejšie budú vaše nohy. Ak máte v pláne chváliť kožušiny, vyzdvihnúť semišové topánky alebo kožené topánky s kožušinou čalúnenie. Obuv z kompozitných materiálov na vrchole popularity v nadchádzajúcej sezóne.
Veľmi štýlový vzhľad topánok na skrytom vysokom kline. V takýchto modeloch je platforma vyrobená z rovnakého materiálu ako vrch topánky, preto sa s ňou spája. V kombinácii s vysokou vrchnou časťou môže takáto podošva výrazne zvýšiť dĺžku nôh. Niekedy je skrytá platforma zdobená popruhmi alebo šnurovanie, zdá sa, že materiál na vrchole je natiahnutý na podrážke a pevné. Ďalšou zaujímavou možnosťou, ktorú navrhujú dizajnéri, je vysoká podrážka s klinovitým zárezom v strede nohy. To vytvára vizuálnu imitáciu päty, ale takýto konštruktívny pohyb neovplyvňuje praktickosť a pohodlie obuvi. Topánky na platforme s vysokým vrchom vyzerajú skvele ako s elegantnými kabátmi, tak s pološportovými bundami, pevnými kožušinami a sakami pre mládež - kožené bundy.

aliexpress.com
Nemaone 2017 veľké veľkosti 34–43 jesenné topánky Módne dámske topánky ...
4 238 rub.
- 14%
Aliexpress.com
Gdgydh Fashion Scrub Plush Snehové topánky dámske Kliny na kolená Slip-On topánky ...
1 833trenie. RUB 1,558
- 49%
aliexpress.com
Taoffen /Veľkosti 28-50 Dámske členkové topánky Krátke členkové topánky Rainbow Color Winter ...
2 552 .1 301 rub.


Ak chcete vyzerať veľkolepé a módne, pričom sa budete cítiť pohodlne a bezpečne, vyberte si topánky na klinoch. Tieto topánky budú vynikajúcou akvizíciou v každom ročnom období.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané24.9.2018Tagy: 136)