Módne spodné bundy pre ženy v zime roku 2019 (s foto) \ t

Zima nie je čoskoro, ale myslieť na zimné oblečenie je už teraz, a mnohí dizajnéri a stylisti majú rovnaký názor, najmä preto, že niektorí prezentovali zbierky z jesene-zimy 2019, hlavné trendy sú už známe a smer prúdu. Najťažšie je zvyčajne vybrať si vrchné oblečenie, čo je dôvod, prečo odporúčame, aby ste sa starali o vašu voľbu čoskoro. Predstavujeme Vašej pozornosti výber najštýlovejších a najpohodlnejších spodných bund na sezónu jeseň-zima 2019.

Pozrite sa na fotografiu nových produktov, ktoré môžu byť populárne modely módnych spodných bundy od zimy 2019 kolekcie v každodennom šatníku:

Zimné zimy a módne trendy v roku 2019

\ t

Mnohé dievčatá si zvykli na to, že v zimnom oblečení si musia vyskúšať dva polárne extrémy - buď si vyberiete teplo, alebo si vyberiete krásu. Módne domy v aktuálnej sezóne prezentujú svoje kolekcie nových produktov, rozbijú všetky stereotypy a ponúkajú obrovské množstvo úžasných modelov pre každý vkus, ktorý kombinuje oba extrémy. Zdá sa, že po prvýkrát za mnoho rokov sa zima a súčasné módne trendy konečne stávajú priateľmi.

Okrem toho sú prezentované štýly z roku 2019 tiež prekvapivo pohodlné a univerzálne. Môžete ich riadiť, chodiť so svojím dieťaťom, ísť na rande a nosiť do práce. Zároveň budete vždy vyzerať štýlovo a sviežo, čo určite pritiahne pohľady iných.

Každá žena módy má svoje vlastné požiadavky na oblečenie, ale ak chcete vyniknúť medzi davom, určite oceníte modely neobvyklého strihu a svetlé alyapistyh farby, s vôňou, s jarmom na páse, atď. možnosti, ktoré vidíte na fotografii. Zimné a jesenné bundy už dávno prestali byť súčasťou športového štýlu, naša pozornosť je stále viac prezentovaná modelmi ženských a elegantných foriem. Možno to je dôvod, prečo v nadchádzajúcej sezóne takéto bundy strednej dĺžky a klasického strihu, veľmi podobné nádherným siluetám kabátov, budú také populárne. Rôzne tkaniny a farby vám umožňujú vybrať si model nielen pre vaše, ale aj pre každý konkrétny prípad: napríklad modely zlatých a strieborných odtieňov strednej dĺžky a neobvyklého strihu budú vynikajúcou voľbou pre večerný večer. Uvoľnenejšie odtiene budú vynikajúcou každodennou možnosťou.

Mnohé dámske zimné bundy sú zámerne vytvorené dizajnérmi v obraze zimných a jesenných plášťov, sú ako ich náprotivky. Časť športu a každodenného štýlu postupne prestáva byť taká - a hľa, už je to prvok oficiálneho obchodného štýlu.

Lyžiarske bundy tiež nevzdávajú dlaň niekoľko sezón v rade - sú objemnejšie ako prešívané bundy, ale zároveň veľmi teplé a útulné. Štandardný zástupca tejto triedy má kožušinu, ktorá pevne zatvára hlavu a oči pred všetkými možnými nárazmi počasia a má dĺžku mierne pod zadok.Výhodné sú napríklad tiché a svetlé tóny - modré, zelené a svetlosivé. Názov modelu hovorí sám za seba, ale dni, keď sa nosili len v lyžiarskych strediskách, prešli - teraz bez nich nemôžete robiť na stenách veľkomesta.

Aký je princíp vybrať si bundy na nadchádzajúce obdobie?

Pozrime sa, ako si vybrať ten správny štýl pre zimnú bundu pre nadchádzajúcu mrazivú sezónu. Ďalším detailom, ktorý nepochybne pritiahne pozornosť dievčat, je asymetria, ktorú v nadchádzajúcej sezóne uvidíme častejšie ako kedykoľvek predtým. Akákoľvek asymetria je vítaná - rukávy, manžety, vrecká, golier atď. Len buďte opatrní pri výbere, pretože nesprávny štýl bude pokaziť nielen proporcie vašej postavy, ale aj celkový dojem vzhľadu. A v zime je bunda základom, ako viete. Nezabudnite na neobvyklé asymetrické zipsy a zipsy a nezvyčajné detaily dekorácie so stojacím golierom komplexného strihu.

Ak je zvolená asymetria lemu, predná časť by mala byť vždy kratšia ako zadná časť - toto je dôležité pravidlo, ktoré pridáva sofistikovanosť a nohy jej majiteľa ho robia vizuálne štíhlejším. Mimochodom, stojí za to spomenúť si na dno nielen asymetrickým výbrusom, ale aj objektom pre ďalší strih - môže to byť kožušina kontrastnej farby, nezvyčajná podšívka, komplexná textúra, zaujímavo tvarovaný steh a iné.nuansy, ktoré určite zaujmú vašu pozornosť.

Tí, ktorí v nadchádzajúcej sezóne uprednostňujú športový štýl, si vyberajú módnu bundu z rôznych materiálov, ale vždy neuveriteľne štýlovo a módne. Mimochodom, milovníci elegantných lukov ocenia aj tento model - moderné dizajnéri nám predstavili niekoľko nádherných spodných sak, ktoré sú dokonale kombinované s ceruzkou a obchodnými nohavicami a dokonca aj večernými šatami.

aliexpress.com
Dámska zimná bunda Parka Dámska zimná bunda MOHNASS 2017
4 105 rub.
- 69%
aliexpress.com
MIEGOFCE 2016 spodná bunda zimné ženy kabát dole bunda nové oblečenie značky Winter ...
15 364trieť.4,609 rub.
aliexpress.com
Zimná bunda Dámska slim 90% biela Duck Down Jacket Ultralight Down Coat ...
3 341 rub.

Pozrite sa na fotografiu módne a štýlové dámske spodné bundy, nové modely z roku 2019 ponúkajú množstvo možností na strihanie a farbenie:

Súčasná zbierka zimných módnych bundy pre rok 2019 je úžasná!

Ďalším dôležitým pravidlom pri výbere materiálu je kombinácia širokej škály materiálov v jednom jednom plášti. Najobľúbenejšie kombinácie tvídu, kože, úpletu, kožušiny a vlny, nylonua rúška s vodou odpudzujúcou tkaninou, ktorá je pre neho povinná. Nie je to desivé, ak kombinujete dva alebo tri materiály naraz v jednom outfite - dizajnéri už dlho používali túto techniku ​​a celkom úspešne - môžete si to pozrieť sami na fotkách z 2019 módnych zimných kabátikov:

Súčasná kolekcia niekedy udivuje rad predložených štýlov a variantov strihu. Kožušina, ako obvykle, zaujíma v nadchádzajúcej sezóne zvláštne miesto, ako vždy v jesennej a zimnej sezóne. Veľa z toho a na dokončenie puhovikov, ktorý vo všeobecnosti nebol prekvapením pre skúsených módy. Pre nás je v klasickej forme - na rukávoch, vreckách, kapucni. Tento materiál nás poteší nepokojmi jasných farieb: od oranžovej, šťavnatej smaragdovo zelenej, modrej a červenej až po neutrálnejšiu bielu, čiernu, sivú a béžovú.

Ak by si však vybrali povrch bez srsti, potom by sa detaily mali pritiahnuť neobvyklým strihom - presne to sa stalo s kapucňou. Tu používali detaily jasného strihu a kontrastné výtlačky a netypické tvary.

Od minulých ročných období sú štýlové prešívané a nafukované bundy späť, čo bude znamenať záchranu v extrémnom počasí. Ale okrem toho, že sú veľmi teplé, sú často veľmi pohodlné pre každodenné nosenie. Neobvyklý tvar a správne zvolená dĺžka poskytujú správne vonkajšie proporcie a môžu dokonca skryť pár ďalších centimetrov. Výber takýchto modelov je skutočne obrovský,takže žiadna žena módy nebude porazená. Obzvlášť ženský a neuveriteľne štýlový vzhľad nad prešívanou veľkosťou s obrovským kožušinovým golierom a nezvyčajnou potlačou na bunde. Nie je škoda chodiť do práce a chodiť s priateľmi, a dokonca si môžete obliecť šaty - bunda dole vás dokonale ukryje pred všetkým snehom a blizzardmi. Niektoré ďalšie podobné modely môžete vidieť na fotografii nižšie.

Jednou z kľúčových farieb v zimnej kolekcii bundy pre nadchádzajúcu sezónu je, samozrejme, biela. V zime doslova vyzerá ako kráľ medzi rovnakým snehovo bielym snehom. Tento odtieň je vhodný pre každý jeden, takže by ste mali premýšľať o kúpe podobného pre seba v šatníku. Ďalšia nová kolekcia z roku 2019 bude tiež vyzerať štýlovo a sviežo - to je downy down bunda (napr. Rovnaká biela) s jasným, takmer kričajúcim nezvyčajným výtlačkom.

aliexpress.com
MOHNASS 2017 Dámska zimná bunda Parka Dámske oblečenie zimných novorodených žien ...
4 105 rub.
- 69%
aliexpress.com
MIEGOFCE 2016 spodná bunda zimné dámske kabát nadol bunda nový odev značky Winter ...
15 364 .4,609 rub.
aliexpress.com
Zimná bunda Dámska slim 90% biela Duck Down Jacket Ultralight Down Coat ...
\ t
3 341 rub.

Autor - Irina Sysoeva


Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené09.07.2018