Kožené bundy pre obézne ženy

Výber fotografií v našom článku je skvelou príležitosťou pre ženy s nadváhou vybrať si najlepší model spomedzi rôznych kožených bund. Poďme?


Typ údajov

Aby kožená bunda potešila svojím štýlovým vzhľadom a dokonalým strihom, musíte pri výbere vziať do úvahy typ postavy.

  • Najlepšou voľbou pre ženy s postavou v tvare hrušky sú modely s objemným vrcholom vo forme skladacieho goliera, romantických kožených ozdôb alebo nápadných vreciek na prsia. Pri výbere je potrebné dbať na opatrnosť - v žiadnom prípade by nemala byť umiestnená na úrovni najširšej oblasti bokov, aby ste ich vizuálne nezväčšili.

Zaujímavé! Pri vytváraní úspešného obrazu pre dámu s obrázkom "hruška" príslušenstvo tiež príde na záchranu - šatka z veľkého úpletu alebo dlhý šál okolo krku. Stručne povedané, všetko, čo vytvorí prízvuk na vrchole.

  • Typ postavy „obrátený trojuholník“ naopak vyžaduje prízvuk na spodnej strane plášťa. Návrhári navrhujú použitie kožušinových vložiek, rôznych dekorácií alebo náplasťových vreciek na to. Tiež určite vaša voľba je model s vertikálnou rezu čiary v hornej časti bundy a horizontálne na dne.

  • Ak chcete skryť široké ramená, pozrite sa na bundu s raglánovým rukávom.
  • Hlavným cieľom ženy s postavou „jablka“ je maskovať bruško a vizuálne predĺženie siluety. Akčný plán je jednoduchý - hľadajte kožené bundy s pásom, zvislými čiarami alebodekor v páse. Ak chcete vyzerať štíhlejšie, spoliehajte sa na predĺžený model.

  • Ak máte parametre veľkosti a zároveň proporcie presýpacích hodín, neváhajte a vyberte si model bundy s pásom na veľkolepý akcent.

Upozornenie! Kľúčovým faktorom v perfektnej voľbe je presný zásah vo veľkosti. Tašky a voľné modely vyzerajú ako neatraktívne ako štýly preplnenia.

Výber farby plášťa

Najlepšou voľbou pre obézne ženy je matná, hustá textúra s jednou farbou. Ale lesklý povrch môže hrať krutý vtip, odkryť všetky nedokonalosti obrázku pre show.

Zaujímavé:Módne nohavice 2019 pre obézne ženy

Pri výbere farieb sa môžete tiež spoľahnúť na typ farieb.

Takže "letné" módy odporúčali chladné a matné tóny. "Jar" ​​má na výber svetlé farby, je tiež na počesť hnedej a sivej farby. „Zimný“ typ farby je argumentom v prospech nasýtenej zelenej, modrej, červenej, čiernej alebo tmavohnedej bundy. "Jesenné" dievčatá sú krásne vo všetkých odtieňoch lístia - hnedé, čerešňové, tmavo zelené a žlté.

Pekná verzia výšivky na koženej bunde

Existuje kategória farieb s krásnym štíhlym efektom. Patrí medzi ne čierna, tmavo modrá, zelená, hnedá a bordová. Táto paleta nielen zodpovedá módnym trendom sezóny 2019, ale ajnemá vekovú hranicu.

Trend pre obliekanie plazov plazov by sa však nemal ignorovať - ​​toto nie je najlepšie riešenie pre celé číslo.

Skrátený štýl

Koketné a štýlové krátke bundy vytvoria dramatický akcent na páse. Ak si vyberiete správnu dĺžku, potom bude postava so sviežimi boky vyzerať elegantnejšie.

Dievčatá s veľkým poprsie by mali venovať pozornosť štýlu s miniatúrnym golierom alebo výrazným zvislým spona. To bude skvelý spôsob, ako vyzerať štíhlejší.

Krátke modely koženej bundy vyzerajú skvele s džínsami, nohavicami alebo sukňami. Hlavnou vecou nie je vybrať príliš široký štýl pre dno.

Kosuha

Suchá bunda sa dá ľahko použiť v šatníku mladej dievčatá, ale zjavne nie je vhodná pre obézne ženy vo veku 60 rokov. Ak váš vek umožňuje nosiť odvážne a trendy veci, vyberte model, ktorý neskončí v problémovej oblasti.

Tohtoročný módny trend kožených bund je kožená bunda

.

Vynikajúcou voľbou by bola bunda s asymetrickým zipsom. Takáto bunda zaujme svojou všestrannosťou - vyzerá skvele s romantickými šatami a džínsy s párom hrubých topánok.

Priamy rez

Po 40 rokoch by žena nemala byť šokovaná neobvyklým štýlom a farbou, ale mala by byť dobytá rafinovanosťou a šľachtou. Preto by mal byť vonkajší odevdiskrétne, štýlové a pokojné. Výhodou je klasický štýl.

Zaujímavé:Obleky letných nohavíc pre obézne ženy

Extra dlhé kožené bundy budú najlepšou voľbou pre obézne ženy akéhokoľvek veku. Dĺžka do polovice stehna v kombinácii s rovným strihom dokonale maskuje chyby na obrázku.

Dizajnéri často dopĺňajú takéto bundy štylistickými akcentmi - vertikálnymi lamelami, elegantnými stojacími goliermi alebo zadnou časťou v páse. Módne ženy sa tiež ľahko zmestia na ruky, čo robí postavu ženskejšou.

Modely sako

Vždy z bundy trendy v štýle bundy. Môžu byť jednořadové alebo majú zips. Ak je kovový a svetlý, v plášti sa vytvorí dodatočná vertikálna s efektom chudnutia. Výrazné, ale nie príliš veľké kovanie tiež dokonale prispôsobí siluetu.

Bunda s basky

Neuveriteľne elegantný a ženský model, ktorý je nevyhnutný pri tvarovaní tela. Koketná Basque ľahko zamaskuje malé bruško a boky, a tiež pomáha vytvárať atraktívne presýpacie hodiny siluetu, ktoré všetky ženy túžia.

Správne zvolený štýl vám umožní vyzerať štíhle - bez mágie a diéty!

Bomber

Skrátený štýl bombardéra je skvelým riešením pre dievča s úzkymi boky. S takýmto plášťom sa dá ľahko vytvoriťštýlové luky pre mládež.

Štýlové obrázky

Kožená bunda je nepostrádateľnou vecou pre všetky príležitosti. Môže slúžiť nielen ako vrchné ošatenie, ale aj funkciu štýlového akcentu v obraze. Pozrite sa, koľko štýlových súprav je možné vyrobiť s takouto vecou a tým, čo sa dá kombinovať.

Najromantickejšie komplety sa vyrábajú s šaty midi alebo maxi. Dokonalá je hladká aj tlačená verzia. Voľba obuvi závisí od prípadu - päty sú nepostrádateľné pre špeciálne príležitosti a v hrubých topánkach môžete ísť na prechádzku alebo do kina.

Obchod a prísny obraz možno vytvoriť v tandeme s rovnou sukňou alebo klasickými nohavicami. S touto kombináciou môžete ľahko prispôsobiť koženú bundu pre každodennú prácu.

Plné dámy môžu a mali by nosiť kožené oblečenie s džínsami. Mimoriadne pozoruhodné sú modely priameho strihu, svetlom rozšírené, rúry a milenci. Ak sa hore a dole dostať celkom zadarmo, nezabudnite na topánky s podpätkami.

Neuveriteľne ženské luky sú vyrobené zo sukní a blúzok. Najviac víťazný štýl pre dno je rok, ceruzka alebo zvlnenie. Pokiaľ ide o optimálnu dĺžku, najlepšou možnosťou by bola úroveň kolena alebo mierne nižšia.

Zaujímavé:Móda pre obézne ženy 2019

Môžete hrať glam rock štýl pomocou tejto bundy spárované s legíny alebo kožené nohavice. Skryť plnosťboky, nezabudnite tiež vyzdvihnúť voľné predĺžené blúzka alebo tričko. V takomto luku máte istotu, že budete centrom pozornosti.

Netriviálny luk s brutálnou náladou dopadne na kockovanú košeľu alebo na rockerové tričko. Dokonca aj keď ste fanúšik romantického štýlu, niekedy budete chcieť "oklamať" trochu s obrazom. Teraz už viete, ako na to!

Dúfame, že naša nová fotografia 2019 vám pomôže orientovať sa v bohatom sortimente módnych kožených búnd pre obézne ženy. Spoľahnite sa na vlastnosti vašej postavy, nezabudnite zdôrazniť dôstojnosť a určite nájdete dokonalý model!


Čo by ste radi nosili s koženou bundou?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Publikované04/10/2019Štítky: