Módne plavky 2019

Elegantné plavky sa stali hitom leta 2019 - dokonale podčiarkujú postavu a okrem toho vždy vyzerajú svetlé a veľkolepé. Letná sezóna sa blíži a je čas premýšľať o vašich plážových lukoch, vyzdvihnúť štýlový a moderný model plaviek. Aké možnosti by sa mali pozrieť na túto módnu sezónu?


Sklad výhod

Prečo boli plavky zaznamenané v trendoch v roku 2019? Vyzerajú nielen veľmi štýlovo, ale majú aj mnoho ďalších výhod:

 • Opravujú obrázok- tieto modely skrývajú žalúdok, krásne zdôrazňujú hrudník a niektoré štýly môžu doslova „kresliť“ pás. Aj pre obdĺžnikový tvar! Aj takéto plavky určite predlžujú nohy.

Zaujímavé:Módne trendy v oblečení: jar-leto 2019

 • Vyzerajú ako sexy bikiny . Spoločne - neznamená zatvorené a každý dizajnér sezóny nás poteší oslnivými novinkami. Odvážne škrty, najviac holé chrbát, čipky, úprimný výstrih - dievčatá v týchto plavkách jednoducho nebudú bez povšimnutia.

 • Uzavreté modely skrývajú chyby kože- rôzne jazvy, popáleniny, strie.

 • Pohodlné a praktické nosenie- netreba sa obávať, že niečo rozruší alebo odletie zo silnej vlny. Ponorte sa aj prehĺtať, nehrozí, že zostanete nahý.

Veľmi krásne plavky

Ale nieJedna vec je mať na pamäti, že na opaľovanie zostane menej miesta. Ale ak nie ste príliš znepokojení, neváhajte a zakúpte si jednodielne modely, ktoré sú v trende! Alebo striedajte takéto plavky s oddelenými, potom opálenie bude ležať rovnomernejšie. Stylisti odporúčajú mať vo svojom arzenále niekoľko modelov rôznych štýlov.

Idea! Zmiešané plavky možno použiť nielen na plážové luky. Vyzerajú skvele aj pod džínsami alebo vysokými pásmi. Stavať na tejto otázke plavky štýlu.

Takéto plavky možno nosiť nielen na pláži

.

Módne výtlačky a iné vrcholy

V roku 2019 nás módne trendy pre jednodielne plavky neobmedzujú vo farbách. Môžu to byť svetlé farby a pastelové farby. S hnedou farbou vždy vyzerá ako biele plavky. Neuveriteľne relevantné koralové a všetky jeho odtiene. V trende tiež burgundskej, ultrafialovej, olivovej farby.

Z jemných možností vyberte svetlo ružovú, svetložltú, broskyňu, mätu, levanduľu, modrú. Venujte pozornosť aj metalickým farbám, napríklad striebro - toto leto je veľmi dôležité.

Najtrendovanejšie však v roku 2019 sú stále mimoriadne výtlačky. Je to vo fúznych modeloch (najmä pevných plavkách), ktoré sú vyjadrené najjasnejšie - oblasť plaviek umožňuje ukázať viac predstavivosti. Najobľúbenejšie zostali tropické vzory a geometria. byťsú opatrní len s horizontálnymi pruhmi - oveľa širší obrázok v hladkých plavkách.

Veľmi zaujímavá možnosť

Polka-dots sa stal pozdravom z 80. rokov - veľmi relevantným vzorom pre túto sezónu, a to nielen v klasickej čiernobielej verzii. Takéto retro obrazy vyzerajú úžasne a vo viacfarebnom prevedení. A aj zvieracia tlač doslova vnikla do radov trendov a priťahovala pozornosť všetkých. Môžu to byť leopard alebo tiger škvrny, nezvyčajné hadí kože vzory.

Z dekoru tejto sezóny sú neuveriteľne populárne veľké volány a prepady. Zvyčajne sú tieto prvky zdobené vrchnou časťou produktu - môžu kontrastovať s hlavnou farbou alebo ísť v tóne. Tiež populárne modely s volánikmi na uhlopriečke. Dokonca aj súdržné plavky môžu byť zdobené čipkou, strapcami, strapcami alebo lesklými flitrami.

Zaujímavé:Plavky pre obézne ženy 2019

Trendové modely

Medzi módnymi plavkami v roku 2019 nájdete skutočné množstvo modelov rôznych strihov, farieb, štýlu. V našom výbere s fotografiami predstavíme najrelevantnejšie možnosti - v týchto plavkách môžete dobiť všetky pláže sveta!

 • Plavky v štýle spodnej bieliznesú veľmi populárnym trendom, ktorý pochádza zo svetových lávok. Tento model pripomína neuveriteľne veľkolepé čipkové spodné prádlo. Najčastejšie sú priesvitné a zdobené koketnou čipkou. Mimochodom, najviac zdôraznil spodná bielizeň štýlje to kontrastná čipka.

Niektoré variácie týchto plaviek sa podobajú mini-pyžamám - ich vrch je prišitý živôtikom na remienkoch, odkiaľ ľahká tkanina padá na samotné nohavičky. Takéto štýly sa nazývajú tankini.

 • Plavky so sieťkou.Už počuli o uznávaných modeloch dámskych šiat, sukní, topov v rybárskej sieti? Tento trendový trend dosiahol plavky - tu je veľmi nápomocný v motívoch morských sietí.

Trendová transparentnosť sa vytvára rôznymi spôsobmi. Typicky, tieto modely vyzerajú ako bikiny, sieť-spojené od zhora nadol. Ale existujú aj iné možnosti: môžu to byť horizontálne alebo vertikálne vložky na bruchu, na bokoch a dokonca aj na hrudi (v mierach slušnosti). Veľmi štýlové modely majú vo všeobecnosti pletivo s dlhým rukávom.

Mimochodom, v tomto trende boli sem privedené aj akékoľvek manuálne práce - pletené plavky. Vyzerajú veľmi romanticky a hlavne exkluzívne! Na vytvorenie takýchto plaviek sa používa špeciálna priadza, ktorá odoláva všetkému vystaveniu slnečnému žiareniu a slanej vode. Na našich fotografiách nájdete rôzne vzory priadze, vrátane háčkovania.

 • Plavky gangsuitsú šité bez ramenného popruhu a vyzerajú ako korzet. Jeho poháre dokonale podporujú a zdôrazňujú hrudník. Živôtik môže byť zdobený sieťovinou, v tvare srdca alebo môže mať obvyklý strih vo forme strihového pásu. Aj v štýlových modeloch môžu byť poháre prepojené kovovými krúžkami.alebo šnurovanie. Ďalším bonusom takýchto modelov je, že na ramenách nebudú žiadne opaľovacie prúžky.

 • Monokinije jednou z najobľúbenejších variantov jednodielnych plaviek. V takýchto modeloch sú nohavičky a živôtik spojené pruhom. V našej kolekcii jednodielnych plaviek s fotografiami nájdete rôzne variácie tohto spojenia: čipka, kovový krúžok, sieťovina. V trende, mimochodom, všetky druhy rezov na bruchu. Vrátane asymetrie.

 • Plavky s hlbokým V - tvarom- niekedy až do stredu pásu! Rezy sa môžu zužovať až na dno a môžu sa dokonca rozchádzať do strán. Tieto modely sú doplnené vysokými pásmi nohavíc - výrezmi na nich.

 • Plne otvorené stehenné plavkysú ďalšou variáciou módnej nahoty v prijateľných medziach. V takejto dvojici plaviek nájdete na bokoch veľmi vysoké výrezy, ktoré mimochodom veľmi predlžujú nohy. Sú položené holé, pokrývajúce iba rozkroku. Najčastejšie sa v takýchto modeloch prezentujú tangá nohavičky.

 • Denim plavky- kto by si myslel, že denim v jeho popularite pôjde tak ďaleko! Samozrejme, toto nie je skutočné džínsy, ale imitácia tohto obľúbeného materiálu všetkých. V opačnom prípade by plavky museli vyschnúť veľmi dlho! Takéto plavky nájdete v rôznych verziách - gang, so sieťovinou, so šnurovaním na bokoch a pod.

 • Pevné plavky s asymetriou na jednom ramene.Tu nájdete rôzne modely - s hrubým popruhom alebo tenkým, s hladkým prechodom z hrudníka alebo ostrým. Neuveriteľne krásny vzhľad modelov, ktoré sú zdobené na vrchole živôtika s flounces alebo veľké basky. Na lávkach sa dokonca predstavili plavky s jedným dlhým rukávom.

 • Športové plavkyvyzerajú skvele, podobne ako ozveny od záchranárov Malibu. Obvykle sú doplnené širokými popruhmi a často používané kontrastné vložky na boku výrobku vizuálne zužujú pás. Napriek ich blízkosti sú tieto modely veľmi sexy a sú vhodné len pre štíhle dievčatá. Venujte pozornosť aj takým plavkám s otvoreným chrbtom.

Zaujímavé:Módne plavky 2019

Tieto modely sa vyznačujú skôr lakonickým dekorom - môžu byť zdobené len zaujímavou kombináciou farieb a zipsom. Menej často nájdete športové plavky s výrezmi na bokoch.

Aké plavky budete nosiť tento rok v lete?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Trendy v plážovej móde vítajú originálne aj klasické uzavreté verzie. V roku 2019, štýlový a veľmi ženský jednodielne plavky bude váš vzhľadnaozaj presvedčivé!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené09.03.2019Štítky: