Manikúra na Valentína

Manikúra na Valentína je neoddeliteľnou súčasťou obrazu, ktorý vytvára romantickú náladu. Sme si istí, že budete dobytý našimi nápadmi a nájdete medzi nimi aj samotný dizajn, ktorý tento rok ozdobí vaše nechty. Pripravte sa na inšpiráciu a dotyk!


Možnosti výhry

Každá dievčina v láske sa obzvlášť teší na 14. február a očakáva v tento deň špeciálny romantický večer. Dámy pri hľadaní princa tiež premýšľajú prostredníctvom svojho slávnostného obrazu do najmenšieho detailu. Na takú dovolenku, musí byť všetko v poriadku, aby špičky nechtov. Aký druh manikúry možno urobiť, aby bol dokonalým akcentom v obraze?

Valentín je dôvodom na ozdobenie nechtov tematickými kresbami:

 • srdcia;

 • kvety;

 • anjeli;

 • bozky;

 • darčekové krabičky;

 • luky.

Zaujímavé! Nie je nutné maľovať absolútne všetky nechtíky. Elegantnejšie bude vyzerať akcenty na jeden alebo dva prsty.

Klasická paleta tematického dizajnu je zvyčajne navrhnutá v červených a ružových odtieňoch. Ich nespornou výhodou je, že sú dokonale kombinované s akýmkoľvek tvarom a dĺžkou klincov. Zvolenú farebnú schému je možné doplniť zlatým alebo strieborným dekorom.

Ako urobiť krásny dizajn

 • Kreslenie jednoduchých výkresovmožno dokonca doma s jemným štetcom, ihlou alebo špáradlom. Stačí, ak sa zblázňujete s farebnými lakmi a začnete vytvárať majstrovské dielo!
 • ​​

 • Ak ste vynechali lekcie kreslenia, použite súpravu na razenie alebo hotové šablóny.
 • Manikúra s použitím samolepiek tiež nevyžaduje umelecké schopnosti.

 • Ak máte vo svojom arzenáli trblietky, kamienky, akrylový prášok alebo rôzne druhy iskier, prišla ich najlepšia hodina! Použite akýkoľvek dekor, aby sa slávnostná manikúra veľkolepejšie.

 • Kovové laky a škótske pásky môžu byť tiež užitočné, pretože úspešne odštartovali klasickú červenú paletu manikúry 14. februára.
 • Môžete vykonávať akékoľvek nechtové umenie v klasickom rozsahu sviatku alebo s pridaním sŕdc a zázračne sa stane témou.

Myšlienka číslo 1

Aký typ romantickej manikúry bez srdca - hlavný symbol krásnej dovolenky? Navrhujeme Vám kombinovať tematické umenie s trendom a aplikovať módnu techniku ​​„negatívny priestor“. Jej tajomstvom je, že časť nechtu zostáva transparentná a stáva sa vrcholom manikúry.

Myšlienka číslo 2

Francúzska manikúra je výhra z akéhokoľvek dôvodu. Vo svojej obvyklej verzii však nevyzerá príliš slávnostne. Ale stojí za to pridať do dizajnu očarujúce srdce ako na fotografii a okamžite sa premení na tematický.

SweetMožnosť Valentína

Výsledkom experimentov s klasikou môže byť táto verzia manikúry. Tradičný úsmev s nádychom zápästia sa zmení na polovicu srdca a vyzerá nekonečne roztomilý.

Zaujímavé: Francúzsky na nechtoch - módne novinky

Idea č. 3

Chcete zasiahnuť každého s veľkolepou manikúrou pri príležitosti dovolenky? Potom pripojte všetky druhy iskier pri vytváraní! Šumivé nechtové prevedenie je absolútnym hitom sezóny 2019, s ktorou sa určite ocitnete v móde módnych trendov.

Môžete ozdobiť všetky nechtčeky iskrou alebo vytvoriť impozantný akcent na niekoľko - každá možnosť zaručuje štýlovú a krásnu manikúru.

Idea č. 4

14. február láska vznáša všade a dokonca aj v manikúre! Rozptyl najkrajších sŕdc na nechtoch vyzerá tak očarujúco, že im sotva niekto dokáže odolať. Kontrolný úder je nápis „láska“, ktorý nenecháva žiadne pochybnosti - buď dievča dalo srdce veriacim, alebo v dôkladnom hľadaní kniežaťa.

Takýto dizajn sľubuje, že bude veľkolepý, ak použijete kontrastné odtiene lakov. Napríklad, čierne párované s svetlo ružová - skvelá voľba!

Idea č. 5

Zriedkavá dovolenka manikúra sa dodáva s luxusnými kamienkami. Mnoho dievčat čaká na špeciálne príležitosti ozdobiť nechty perlivými kameňmi. Manikúra na Valentína s brilantným dekorom je vynikajúcavyzerá v hlbokých nasýtených odtieňoch. Môžete tiež použiť hru matné a lesklé textúry, aby ste získali čo najpozoruhodnejší výsledok.

Dizajn v červených a béžových farbách v tandeme s neuveriteľnými kamienkami nemôže vyzerať zle!

Idea č. 6

Svoje pocity môžete vyjadriť nielen slovami. Zodpovedajúca manikúra môže byť vynikajúcim pomocníkom v tejto dôležitej veci. Napríklad, tento dizajn vám povie lepšie ako akékoľvek slová, ako váš pulz zrýchli pri pohľade na svojho muža a ako silná je vaša láska k nemu.

Aký dizajn sa vám páčil viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Idea No. 7

Na počesť sviatku nie je vôbec potrebné ozdobiť nechtami rozptyl srdca. Ak chcete povedať o svojich pocitoch, stačí jedno očarujúce srdce vo všetkých manikúrach.

Príjemným bonusom takéhoto dizajnu je jeho základná povaha. Je ľahké nakresliť jednoduchú postavu sami v niekoľkých pohyboch.

Idea č. 8

Kto povedal, že iba srdcia môžu ozdobiť manikúru na Valentína? Pozrite sa na fotografiu: dizajn s ružami nie je o nič menej pôsobivý!

Idea č. 9

Dizajn, ktorý vytvára celú kompozíciu len vtedy, keď sa nechtíky nachádzajú v blízkosti, vyzerá veľmi roztomilý akreatívne. Táto myšlienka s dvoma polovicami srdca na priľahlých prstoch je ideálna pre nechty akejkoľvek dĺžky a tvaru.

Idea # 10

Rôzne nápisy na nechtoch vyzerajú úžasne. Žiadny človek nemôže odolať svojim iniciálam v manikúre dievčaťa alebo dokonca uznaním lásky. Najjednoduchší spôsob, ako to urobiť, je vytvoriť skratku „Milujem ťa“ na nechtoch a polovice bozku na 2 prstoch sa môžu stať vrcholom umenia nail.

Idea č. 11

Manikúra na Valentína so srdiečkami môže byť postavená nielen pre romantickú, ale aj pre jarnú náladu. Nezabudnite, že 14. február je tiež pripomienkou, že prvý mesiac dlho očakávaného jari nie je ďaleko.

Zaujímavé: Manikúra s kvetinami

Vlastnosti nail art na krátke nechty

Dizajn nechtov je vo veľkej miere závislý od dĺžky klincovej dosky. Ako urobiť veľkolepú manikúru pre krátke nechty? S našimi tipmi je to jednoduché!

 • Paleta červených odtieňov sa úžasne pozerá na krátku dĺžku a vytvára jasný a slávnostný dizajn.

 • Dobrým riešením by boli ružové tóny. Neha je hlavnou zbraňou každej dievčatá a manikúra v takom rozsahu je skvelý spôsob, ako to zdôrazniť.

 • Je však nepravdepodobné, že by tmavá paleta farieb bola dobrým nápadom, pretože má zákernú vlastnosť vizuálneho zmenšenia nechtovej platničky.
 • Využívanie veľkého počtu odtieňov je tiež na miestekrátka dĺžka. Maximálny počet farieb v palete dosahuje 3 tóny a úspešne sa harmonizuje.
 • Trend minimalizmu manikúry na strane majiteľov krátkych nechtov. Laconic detaily a skromný dekor vyzerajú výhodne na tú dĺžku.

 • Moderná grafická manikúra bude tiež skvelou možnosťou. Ak dávate prednosť vertikálnemu smeru vzoru, potom dodatočne vizuálne predĺžite nechtík.
 • Nechcem byť obmedzený na skromný dizajn? Potom ozdobte 1 alebo 2 prstami pomocou akéhokoľvek luxusného dekoru. Bohatý dizajn všetkých nechtov bude vyzerať smiešne s krátkou dĺžkou.

Aký by mal byť vzor pre dlhé nechty?

Rozhodne ktokoľvek! Keď premýšľate o slávnostnej manikúre pre dlhé nechty, odporúčame vám, aby ste stelesnili svoje najdivokejšie fantázie a starostlivo si vybrali umeleckú zložku dizajnu.

 • Pre majiteľov dlhých nechtov neexistujú žiadne prísne obmedzenia pri výbere farebnej schémy nail art. Hlavnou podmienkou je kompatibilita odtieňov.
 • Skvelý nápad je ozdobiť špičky nechtov dekorom alebo kresbami. Vytvoríte tak veľkolepú manikúru a ukážte svojej dôstojnosti - dlhé, elegantné nechtíky.
 • Ak vám dĺžka dosiek umožňuje vytvoriť na nich kompozície kresieb, potom je sviatok najlepším dôvodom pre realizáciu tejto myšlienky!

Poučenie z kreslenia

Krásny dizajn pri príležitosti špeciálnej dovolenky môže byť vytvorený doma pomocou obyčajnéholaky a šrotové materiály. Výsledok úsilia vás určite poteší krásnou manikúrou.

Chcete zložitejšiu úroveň? Uveďte, prosím! Kreslenie srdca na nechty môže premeniť obyčajnú manikúru na skutočné majstrovské dielo!

Zaujímavé: Manikúra so srdiečkami

Dúfame, že po preskúmaní našej zbierky ste sa rozhodli pre manikúru na deň milencov v roku 2019. Kiež tento deň lásky vo februári nie je len v duši, ale aj vo výzdobe nechtov. S tematickým nail art je tak jednoduché vytvoriť romantickú náladu a perfektný slávnostný vzhľad. Vyskúšajte si to sami!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané01/22/2019Štítky: