Tortoiseshell nechty - módny trend 2019

Manikúra korytnačky aktívne prichádza na päty svojich konkurenčných návrhov. Štýlový a krásny, s istotou vrhol do zoznamu hlavných trendov a vážne plánuje na dlhú dobu udržať si vedúcu pozíciu. Navrhujeme, aby ste boli o krok vpred a vyskúšajte si tento nový produkt.


5 argumentov pre manikúru korytnačky

 • Univerzálna paleta tohto dizajnu vyzerá vhodne v každom obraze - každý deň alebo slávnostne. Nemusíte zápasiť s výberom vhodného oblečenia pre túto manikúru - umenie korytnačky sa majstrovsky prispôsobí oblečeniu akejkoľvek farby a štýlu.

Zaujímavé: Žltá manikúra - trend 2019

Zaujímavé! Najmodernejšia kombinácia, ktorá sa objavuje na špičkových predstaveniach, sa získava so smaragdovými šatami a manikúrou v hnedom odtieni.

 • Najprv sa dohodnite, že vyskúšate horúci trend na vás - misia je veľmi príjemná. S takou manikúrou je veľmi ľahké byť na vlne módnych trendov a cítiť sa čo najlepšie. Vyskúšajte si to sami!

 • Pre takýto dizajn nezáleží na vašej pleti a vlasovom tóne, pretože sa hodí všetkým bez výnimky.
 • Dizajn korytnačky, ako aj iné módne motívy zvierat sú možné pre krátke aj dlhé nechty.
 • Takéto nechtové umenie vyzerá úžasne na nechtoch akéhokoľvek tvaru, dokonca aj na tých šokujúcich, ale najpozoruhodnejší dizajn sa prejaví na „balerína“ alebo nechtových tvaroch.

Stručne povedané, všestrannosť a praktickosťkorytnačka dizajn - vážny argument v jeho prospech.

Zaujímavé: Foto čiernej manikúry so zlatom

Spájame a vyhráme

Kombinácia viacerých farieb v manikúre naraz v sezóne 2018-2019 je dokonca odporúčaním. Fashionistas len rád kombinovať korytnačka dizajn s inými farbami.

 • Tvoj tandem takéhoto nail artu so zlatými akcentmi si zaslúži vašu pozornosť. Tento luxusný dekor môže zvýrazniť vzor korytnačky v dizajne a môže pôsobiť ako dizajn pre jednotlivé nechtíky.
 • Ak hľadáte štýlovú, ale zároveň zdržanlivú manikúru, postavte si tím korytnačiek na nechty s béžovou, krémovou alebo tmavohnedou farbou.

 • Môžete tiež vytvoriť pokojné umenie v kombinácii s jemnými pastelovými tónmi nahej palety.
 • Ak vezmete ako základ korytnačku a pridáte k nej modrý lak, dostanete módnu a originálnu manikúru.
 • Škvrnitá farba sa dobre hodí s tmavočervenými odtieňmi laku.

 • Ak chcete pridať farby do nechtového dizajnu a zároveň veselé žlté akcenty v korytnačke manikúru pomôžu v každodennom živote. Takáto štýlová a jasná kombinácia určite urobí nádych vo vašom pohľade!

Manikúra korytnačky vyzerá skvele s dodatočným dizajnom v rôznych technikách. Chytiť najrelevantnejšie nápady, ako urobiť takéto nechty ešte chladnejšie!

Idea č. 1

Starostlivosť o nechty bude zaručená, ak vyna nich stelesňujú dizajn korytnačky v nádhernej izolácii. Táto sezóna je najlepším spôsobom, ako ukázať svetu, že viete veľa o hlavných trendoch.

Neobvyklá a jasná manikúra

Myšlienka číslo 2

Takýto dizajn môže byť absolútne jedinečným vzorom na každom klinci. V tejto manikúre sa nemusí snažiť opakovať jeden obraz na všetkých nechtoch. Charakteristické škvrny sa môžu líšiť veľkosťou a mierne farbou. Veľmi štýlový!

Myšlienka číslo 3

Zaujímavý dizajn sa získa kombináciou farby korytnačky na niektorých nechtíkoch a monochromatického povlaku na iných. Akú farbu si vybrať? Použite naše výherné kombinácie, ktoré sme napísali o niečo vyššie.

V tejto manikúre vyzerá lesklá povrchová úprava skvele, ale módna technika mačacieho oka bude vyzerať rovnako pôsobivo.

Zaujímavé: Manikúra - mačacie oko

A samozrejme kamene, kdekoľvek bez nich! Ak tento dekor v každodennej manikúre nevítate, môžete ho nahradiť malými bodkami striebra alebo zlatého laku. Takže dizajn bude vyzerať skromnejšie a zdržanlivejšie.

Idea č. 4

Pozrite sa na fotografiu, ako vyzerajú nechty v kombinácii s inými technikami manikúry. V tomto prípade ide o mesačný a matný dizajn. Podobnú kombináciu môžete opakovať na dlhých nechtoch. Krátka dĺžka zase bude ohromená takou manikúrou.

Idea # 5

Neboj sa iskier v každodennej manikúre. Keď pôsobia ako lakonické akcenty, vyzerá skromne a elegantne. Napríklad hotový dizajn korytnačky môže byť pokrytý finálnym náterom z číreho laku so zlatými jiskrami.

Idea č. 6

Túto manikúru môžete ľahko zopakovať doma. Zjednodušená farba korytnačky sa vykonáva pomocou lakov hnedo-čiernej palety a matná textúra sa dá ľahko dosiahnuť jednoducho pridržiavaním nechtov nad parou. Ako vidíte, byť v trende je veľmi jednoduché!

Číslo myšlienky 7

Táto myšlienka manikúry dokazuje, že aj na nechty na krátku dĺžku môžete vytvoriť skutočné majstrovské diela. Pozrite sa, ako úžasne vyzerá dizajn korytnačky so zlatým dekorom a jednotlivými nechtíkmi ozdobenými lesklou páskou. Kontrastná paleta určuje dynamiku takejto manikúry a upozorňuje na ženské ruky.

Idea č. 8

Minimalizmus sa stále uchováva v zozname hlavných trendov, takže môžete bezpečne kombinovať prvky stručného dizajnu s módnou strakatou farbou nechtov. Ako znaky štýlového minimalizmu zvyčajne pôsobia tenké prúžky, body, jednoduché geometrické útvary, abstrakcie a hviezdy.

Ak spojíte skutočnú techniku ​​„negatívneho priestoru“ s takouto manikúrou, potom to bude určite stopercentný hit v trendoch.

Idea č. 9

Imitácia povrchovej vrstvy korytnačky a presný výrazný zlatý akcentpridajte body k svojmu obrázku.

Zaujímavé: Zlatá manikúra pre nový rok

Idea č. 10

Imitácia farby korytnačky v manikúre môže vytvoriť priateľov s rôznymi jednoduchými kresbami. S týmto dizajnom je lepšie spoliehať sa na stručnosť a minimalizmus.

Páči sa vám manikúra korytnačky?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Nechajte sa inšpirovať hotovou prácou a vymyslite si vlastný dizajn špičkovej manikúry!

Chcem veriť, že naša kolekcia fotografií vás mohla inšpirovať a motivovať k tomu, aby ste korytnačili manikúru - horúci trend v roku 2019. Nepopierajte si potešenie z toho, že ste v centre módy a vyberte si ten najštýlovejší a najkrajší dizajn nechtov!



Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené12/25/2018Štítky: