Štýlové účesy pre 1. septembra pre 9. ročník

Študenti stredných škôl, ktorí si vyberú účes pre 1. september, keď sa presťahujú do triedy 9, uprednostňujú jednoduché, pohodlné, ale zároveň krásne a štýlové účesy. Dni, keď senior školáčky robili obrovský bouffant a nalial tony laku na ich vlasy už dávno preč. Dnes v módnej jednoduchosti a prirodzenosti.

Zásoba 1. septembra pre platovú triedu 9

A čo by mohlo byť krajšie ako zdravé, bujné, dobre upravené vlasy? V našom článku sme pripravili fotografie a tipy stylistov, ktoré jasne demonštrujú módne trendy dospievajúcej módy.

Zaujímavé : 10 štýlových účesov pre dievčatá

Nové milénium nás nečakane priviedlo späť ku koreňom a dlhé, voľné vlasy sa dostali do módy veľmi starostlivo. Ale ako ľahko vstúpili, tak milovali mladí módy. Toľko, že takmer dve desaťročia, dievčatá a ženy dávajú prednosť dlhé vlasy.

Ako dlho sú vaše vlasy?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Prýmky - konštantný atribút módnych školských vlasov

Čo sa týka deviateho zrovnávača, chcú, ako nikto iný, vyniknúť, upozorniť na seba, prekvapiť. 1. septembra je to najkrajší dôvod. Po letných prázdninách je tak príjemné stretnúť sa s priateľmi, podeliť sa o svoje dojmy a samozrejme zapôsobiť na svojho nového módneho dospelého.

Štýlový dizajn školy

Aké účesy odporúčajú stylisti mladým módnym ženám 1. septembra? Všetko závisí od dĺžky srsti a tvaru tváre. Viac o každom účese, opisujeme nižšie.


Zaujímavé : Top-10: ľahké účesy na každý deň

Pre dlhé vlasy

Študenti stredných škôl s dlhými vlasmi, keď idete do 9. ročníka, môžete odporučiť niekoľko módnych účesov, ktoré budú veľmi vhodné 1. septembra:

 • Vodopády . Horná časť srsti je fixovaná bočným pigtailom prechádzajúcim cez zadnú časť hlavy. Zvyšok vlasov krúti a zostáva vo forme voľných kučier, kaskádovito cez chrbát.

Vodopád - jednoduchý a originálny účes

 • Francúzske vrkôčiky.Vplyv volumetrického tkania bude vyšší, čím dlhšie budú vlasy. Môžete experimentovať s formou vrkočov, ich objemom, množstvom. V každom prípade to bude veľmi slávnostný a krásny účes.

Pigtaily francúzske

 • Fishtail . Dnes má táto módna väzba mnoho zaujímavých možností. Pozrite sa na fotografiu dvojitého a trojitého tkania, určite sa vám budú páčiť tieto zaujímavé nápady dizajnérov.

Fishtail - vzor tkania

 • Grécke motívy . Vlasy, uložené po celom obvode hlavy špeciálnou páskou alebo elastickou, vyzerajú veľmi štýlovo a elegantne. A to je presne to, čo je potrebné pre školský proces.

Jemný účes v gréckom štýle

 • Očarujúce kučery . Čo by mohlo byť krajšie ako vlnité vlasy trblietajúce sa na slnku? Odporúčame vám navíjať pramene na kulmu a jemne ich narovnať prstami. Pred odchodom ich jemne postriekajte lakom. Predné môžu byť pevné pramene s vlásenkami alebo neviditeľné. Malvinka zdobená jednofarebnou stuhou bude s takýmito kučerami vyzerať veľmi pôsobivo.

Štýlové chvosty a romantické kučery

 • Chvosty . Táto sezóna v módnych chvostoch, ktoré sa zbierajú na úrovni krku. Môžete ich opraviť krásnymi stuhami alebo luky vlastných vlasov.

Zaujímavé : Zrážky v dĺžke ramena: 10 módnych vzhľadov

Vlasy strednej dĺžky

Účesy pre stredné vlasy pre dievčatá, ktoré prešli na platovú triedu 9, ktorá môže byť vykonaná do 1. septembra.


 • Dlhá kareta . Možnosti tejto hmotnosti účesu. Preto pre školský rok musíte vybrať účes tak, aby to nezasahovalo do procesu štúdia. Zlomené kučery môžu byť vždy skryté pod obručou alebo saténovými stuhami.

Zaujímavý účes na predĺženom štvordielnom

 • Nosník . Vlasy strednej dĺžky 1. septembra, môžete dať do elegantnej drdol v zadnej časti hlavy. Na tento účel musia byť predskrutkované a zaistené skrutkami. Zväzok môže byť hladký, ale môžete ho „prehrabať“ s neposlušnými kučerami.

Trendy nosníky

 • " Spikelets ". Rameno vlasy vyzerá veľmi krásne, keď niektoré z nich sú zdobené rôznymi väzbami.

Štýlové klásky

 • Postroje “. Kare na strednej srsti môže byť ozdobené pletencom, ktorý otvára prednú časť tváre. K tomu, na jednej strane vziať pramene a opatrne, zdvihnúť nasledujúce, zabaliť ich na čelo. Upevnite škrtidlo pod hlavným prameňom vlasov.

Cool Flagella

Pre dievčatá s krátkymi vlasmi je účes 1. septembra veľmi jednoduchý. Stačí len položiť pramene a opraviť ich lakom.

Skúste trochu prehrabnúť kučery. S pomocou klenotov s nízkymi kľúčmi môžete ľahko zmeniť bežný účes na slávnostný. Ale pozor! Krátke vlasy sú najmenej potrebujú jasné príslušenstvo!

Zaujímavé : Rezbárstvo na krátke vlasy: fotografia kučier pred a po zákroku

Účes s prepletenou stuhou na dlhých vlasoch pre študentov 9. ročníkado 1. septembra:

 1. Čisté vlasy sú mierne zvlhčené stylingovým prostriedkom.
 2. Zozbierame chvost na zadnej strane hlavy.
 3. Omotajte gumičku a jemne pritiahnite stuhu v strede šnúry.
 4. Upevníme špičku copu krásnym lukom.
 5. Pridajte objem opatrným vytiahnutím každého prameňa šnúry.
 6. Ukázalo sa, že je to veľmi zaujímavé tkanie, ktoré môže byť ponechané a tak, ale môžete vytvoriť zväzok vrstiev s páskou a upevniť ho kolíkmi.
Vyzdobte si vlasy krásnym vlásenkom alebo lukom a vo veľmi krátkom čase dostanete neuveriteľnú krásu vlastnými rukami.

Čisté a slávnostné stuhy so stuhou

Predstavili sme najmódnejšie a najmodernejšiezaujímavé modely účesov pre stredoškolské dievčatá, ktoré budú môcť aj samostatne vykonávať. Vyberte si, vyskúšajte a prekvapte!


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané18.8.2018Štítky: