Leopard manikúra

Jedným z najmódnejších trendov sezóny je leopardí manikúra - dnes sa s vami podelíme o inšpirujúce návrhy s fotografiou, ktoré ju vytvoria. Odvážne zvieracie motívy určite prinesú pohľad na nechtík!


Módne farby

Myslíte si, že by sa leopardová manikúra mala tradične vykonávať v hnedých odtieňoch? A tu a tam - v roku 2019 trendové spoty môžu mať akúkoľvek farbu a na fotografii návrhov uvidíte všetky druhy kombinácií. Móda nail art viac ako inokedy podporuje čerstvé a originálne nápady.

Jemné odtiene takejto manikúry sú vítané - karamel, mliečne biely, bledo sivý, bledoružový, béžový, broskyňový. Jasná farebná paleta vytvára viac extravagantných dizajnov. Použiteľné sú červené, modré, modré, mäty, fialové a iné svetlé laky. Nezabudnite na zlaté a strieborné odtiene, budú dávať strakaté manikúra špeciálne chic.

Môžete experimentovať s farbou samotných škvŕn a farbou základne. Zaujímavá kombinácia, napríklad, bude tvoriť viacfarebné škvrny v čiernom obryse na bielom podklade.

Zaujímavé : Jarná manikúra 2019

Tvorivé nuansy

Dĺžka a tvar nechtov sú dôležitou súčasťou manikúry s jasnou potlačou. Forma môže byť ľubovoľná, ale nechtový priemysel v tejto sezóne uprednostňuje mäkké štvorcové, oválne a mandľové tvary.

Vytvorenie manikúry leoparda - inštrukcie krok za krokom

Takéto farbyskvele vyzerá na nechtoch s krátkou alebo strednou dĺžkou. Ale majitelia krátkeho nechtového taniera sa neodporúčajú pokryť všetky nechty takýmto vzorom. Vyberte jednu alebo dve farby v jednej farbe.

Módna manikúra leoparda sa vykonáva aj na dlhých alebo dlhších nechtoch. Hlavnou vecou nie je strata umiernenosti v dĺžke - inak to bude vyzerať vulgárne. Pre dlhé nechty je najlepšie zvoliť pokojné odtiene a základnú farbu a škvrny. Majitelia takých nechtíkavcov si budú môcť dovoliť väčší výber vzorov - napríklad sako z leoparda.

Zvieratá môžu zdobiť všetky nechtíky alebo striedať monochromatické a iné manikúrové techniky. Môžete tiež zakryť časť nechtíka umiestnením malých škvŕn do zvislého radu pozdĺž okraja dosky.

Ako vykonávať?

Takýto dizajn môžete vytvoriť doma - nebudú potrebné žiadne špeciálne nástroje. Samozrejme, jeho realizácia si vyžaduje prax pre začiatočníkov, skôr ako dostanete dokonalú tlač. Rýchlejšie zvládnuť vytvorenie manikúry leopard vám pomôže krok za krokom s fotografiami.

 • Na začiatok sa musia nechty pokryť svetlým béžovým povlakom, najlepšie v dvoch vrstvách. Každá vrstva sa úplne vysuší (gélový lak sa polymerizuje v UV lampe).
 • Použiť škvrny vybranej farby. Skvrny by nemali byť rovnaké, naopak - rôzne veľkosti sú vítané, rozdiely v tvare. Ich počet môže byť aj akýkoľvek. Hlavným pravidlom jefarba škvŕn by mala byť aspoň jeden alebo dva tóny odlišné od základne. Takáto tlač sa vytvára naopak.

Ak je to leopardí manikúra v klasických „safari“ odtieňoch, oranžová alebo tmavo béžová alebo luxusná zlatá. Niekedy je časť škvŕn ponechaná prázdna na základnej farbe a jednoducho nakreslí obrys.

 • Pomocou tenkej kefy nakreslíme čiernym lakom, gélovým lakom alebo gélovou farbou obrys škvŕn - okrúhly, oválny. Chaotickým spôsobom. Pre realizmus musíte vytvoriť malé medzery v kontúre. Upravte aj hrúbku kontúry - získajte úplne iné možnosti. V trende, mimochodom, vplyv nedbanlivosti.

Idea! Ak urobíte obrys škvŕn trochu rozmazaný, a hrany sú nerovnomerné - dostanete skutočný efekt živočíšnej vlny.

 • Okrem toho čierne bodky môžu byť vyrazené vedľa miest.
 • Použite fixátor - vrchný náter alebo číry lak. Dajte ju úplne vyschnúť. Naša luxusná manikúra je pripravená - nič zložité!

Ako príklad uvádzame takýto návrh. Môžete si vybrať ľubovoľnú inú dostupnú farebnú kombináciu - základňu, samotné spoty. Ich obrys však musí zostať vždy tmavý - čierny alebo tmavo hnedý.

Úplne sa to dosiahne pomocou bežných lakov, ale v tomto prípade je krátkodobý. Povlakový gél alebo gél Vám bude slúžiť viac ako jeden týždeň. Môžete tiež výrazne zjednodušiť vytvorenie takejto manikúry pomocou špeciálnych samolepiek alebo pečiatok.

Manikúra Leopard so špeciálnymi známkami

Zaujímavé : Jednofarebná manikúra 2019: nové položky

Nápady na dizajn s Leopardom

Obrázky v najobľúbenejších farbách dodajú vášmu obrázku mačaciu pôvab a zvodnú "húževnatosť". Najdôležitejšie je vybrať si dobrý dizajn. A aj táto zdanlivo chytľavá a sebestačná tlač je veľmi dobre kombinovaná s inými technikami manikúry. Zvážte tie najobľúbenejšie:

 • Manikúra Leopard so služobným plášťom.Zvierací výtlačok je vynikajúci na zakrytie špičky nechtovej platničky - ale na dlhé alebo stredne dlhé nechty. V tomto uskutočnení môžete vykonávať všetky nechty, alebo jeden alebo dva úplne pokryté potlačou. Najčastejšie izolované prstene.

Ďalšou možnosťou je natrieť vyčnievajúcu špičku nechta inou farbou a zvyšok priestoru by mal byť ozdobený vzorom leoparda (najlepšie nie na príliš dlhých nechtoch - bude to príliš chytľavé). Môžete použiť čierne, tmavo hnedé alebo iné odtiene, ktoré zodpovedajú základnej farbe.

Ďalšou obľúbenou alternatívou je opačná francúzska. Nakreslite tenkú čiaru na základňu nechta (ako by ohraničenie okraja) s inou farbou, a kresliť zvyšok s leopard vzor.

 • Dizajn Mesiaca s leopardovou potlačou . Môžete lakovať nechty úplne, takže diera v dôsledku "negatívne priestor" - to znamená, že prázdny. Odrievanie nechtov v tomto dizajne bude menej viditeľné. Ak chcete nakresliť čiaru úsmevu, môžete použiť aostatné farby sú biele, čierne, červené, oranžové a tak ďalej. Experimentujte s kombináciami.

 • Matný povrch.Čierna manikúra vyzerá skvele na matnom základe. Leopard škvrny možno tiež použiť v čiernej farbe a robiť to objemné. Budú veľmi zaujímavé vyniknúť vďaka úplne odlišným textúram. Tento dizajn môže byť doplnený práškovou zlatou farbou. Takáto myšlienka je vhodná pre akékoľvek iné odtiene!

Máte radi leopard manikúru?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Leopard v kombinácii s ombrevyzerá veľmi harmonicky vďaka úspešnej kombinácii farieb. To môže byť vykonané len na pár nechtov Ale nevyhnutne v tých odtieňoch, v ktorých je gradient vytvorený na zvyšných nechtoch.

Zaujímavé : Krásna každodenná manikúra

 • Leopard so srdiečkamiosloví milovníkov nových výrobkov v oblasti manikúry. V tomto prípade sú škvrny nakreslené vo forme malých srdiečok, na tento účel je zvolená hlavne červená farba. Ďalej vytvorte obrys srdca v tmavom tóne (napríklad tmavo hnedá). Upraviť jeho hrúbku - niekde tenšie, ale niekde naopak.

Farba podkladu v tomto dizajne môže byť ľubovoľná, podľa vášhopodľa chuti. Veľmi jemná kombinácia bude tvoriť bledoružový základný odtieň a červené škvrny.

Zaujímavé : Lisovanie na nechtoch

 • Dizajn leoparda s kameňmi a kamienkamiurobí váš dizajn ešte veľkolepejším. Samozrejme, tieto prvky dekoru môžu jednoducho splynúť s "farbou zvierat". Ale ak urobíte niekoľko nechtík v jednofarebnej verzii, môžete na ne umiestniť kamienky alebo kamene - s mierou.

Je dobré jednoducho ozdobiť jeden klinec monochromaticky malým strazikom. Manikúru môžete doplniť aj plochými sklenenými perlami.

 • Škvrnité nechty s brilantným práškomsú vynikajúce pre každú špeciálnu príležitosť. Jemný prášok so iskrami je možné aplikovať na základnú farbu aj na samotné miesta. Nepreháňajte to s dizajnom pre každodenné nosenie, pre luxusný lesk bude stačiť na pokrytie len škvŕn.

Zaujímavé : Manikúra s akrylovým práškom

 • Manikúra Leopard s kresbami . Na jednom z nechtov, vyrobených v monochromatickom režime, môžete nakresliť mačacie oko - tak posilníme celkový štýl "zvieracej". Všimnite si aj geometrické čiary.

V tejto sezóne zvieracie výtlačky aktívne dobývajú svetové zbierky oblečenia, obuvi, doplnkov a umenia nail art. Vyberte si vhodnú leopardí manikúru na fotografii, hrajte s variáciami tohto dizajnu astelesnite v ňom najoriginálnejšie a najsvetlejšie nápady!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané07.02.2019Štítky: