Krátky predný účes, dlhý chrbát

V našom výbere fotografií nájdete najaktuálnejšie možnosti účesu, v ktorých sú vlasy dlhšie vzadu a kratšie vpredu. Pri pohľade do budúcnosti otvorme jedno tajomstvo: akákoľvek asymetria je absolútnym hitom tejto sezóny! To znamená, že takéto zrážky si určite zaslúžia pozornosť všetkých módy.


Do obleku

 • Hlavnou požiadavkou takýchto zrážok sú rovné vlasy. Rozdiel v dĺžke bude vyzerať veľkolepý a viditeľný len v tomto stave. Ak ste vlastníkom kučeravých alebo kučeravých vlasov, odporúčame, aby ste hľadali inú aktuálnu možnosť. V opačnom prípade sa denné vyrovnávanie a tvarovanie prameňov rýchlo pneumatikuje a nepriaznivo ovplyvňuje stav vlasov.

Krásny účes s inou dĺžkou - „líška chvosta“

 • Asymetrické riešenie účesu vždy kladie dôraz na krk. V ideálnom prípade, ak je dlhá a elegantná a módny účes opäť zdôrazňuje túto dôstojnosť.

Módny účes "Gavrosh"

 • Tento účes je ideálny pre tých, ktorí si nechali narásť na stredne dlhé vlasy a chcem pridať rozinky do obvyklého účesu bez radikálnych zmien. Krokový dizajn prameňov s hladkým predĺžením na zadné zámky vyzerá sviežo, moderne a prirodzene.

Rozšírené fazule

 • Milujem experimentovať so stylingom? Zrážky s pretiahnutými prameňmi na boku sú veľmi naklonené tvorbe krásy! Okrem toho vám umožní pletiť rôzne účesy.
 • Ak vaše vlasy nemajú dynamiku a objem,rozhodnite sa pre účes, kde pramene sú dlhšie vzadu a kratšie vpredu. Takéto riešenie určite vyrieši váš problém.

Zaujímavé : Modelové zrážky pre ženy

Rebrík

Najobľúbenejší účes s postupným predlžovaním na zadné zámky sa nazýva rebrík. Tajomstvo jeho významu spočíva v mnohých výhodách. Identifikovali sme najdôležitejšie z nich!

účes "rebrík"

 • Haircut vyzerá úžasne na vlasoch akéhokoľvek typu, tak slávny pre svoju univerzálnosť.
 • Pramene v tomto odrezku sú narezané schodmi rôznych dĺžok a hĺbok. Táto technika zaručuje zaujímavý dynamický a atraktívny objem jemných vlasov. Súčasne je rebrík schopný upokojiť a organizovať neposlušnú a hrubú hlavu vlasov.
 • Účesy na základe rebríka nepotrebujú častú korekciu. Viacúrovňové pramene rastú hladko a prirodzene, takže vyzerajú elegantne. Dievčatá s takýmto účesom zvyčajne navštevujú kaderníka raz za 3 mesiace.
 • Ďalšou nespornou výhodou rebríka je základná pilóta. Riedené tipy dokonale ležia na svojich vlastných, a ak do toho ešte dáte trochu úsilia, bude určite zaručený veľkolepý štýl.

Zaujímavé : Dámsky účes The Ladder

Kaskáda

Pohodlie a všestrannosť kaskády vo výške, tak od sezóny k sezóne, má vedúcu pozíciu medzi módnymi trendmi. Podstatou účesu je aj postupné skrátenie korunkových popruhov,pri ktorom chĺpky za chrbtom vypršia dlhšie.

Kaskáda

Prechod hladkej dĺžky obnovuje známu kaskádu. Strih bude tiež prínosom, ak použijete riedenie alebo farbenie.

Zaujímavé : Kaskádové zrážky - trend 2019

Kare

Jedna z tvorivých variácií legendárneho námestia spočíva aj v tom, že predné pramene sú vyrezané kratšie ako zadné. Táto technika sa podobá účesu rebríka, ale s ním sa skrátia len vlasy vpredu a celková dĺžka zostáva rovnaká.

Kare

Tento účes je skutočný nález pre dievčatá s riedkymi vlasmi, pretože dáva majiteľovi impozantné množstvo. Táto variácia štyroch druhov má ďalšiu výhodu - pomáha zmäkčiť rysy tváre a robí jej oválny predĺženejším.

Fox tail

Hlavným znakom „foxtail“ je strih vlasov v trojuholníku, preto je optimálny pre stredne dlhé alebo dlhé vlasy.

Zrážka na chvost Fox

Dôležitou podmienkou je aj zdravá a dobre upravená srsť. Ak im chýba objem, je to silný argument v prospech rezania horúcimi nožnicami. Pre majiteľov hrubých vlasov, kaderník zvyčajne navrhuje rednutie a vytvorenie dôrazu na jednotlivé prameňmi.

Ktoré z navrhovaných variantov účesov s krátkou prednou časťou sa vám páčia viac?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Ako si vybrať ideálnu možnosť

 • Dôležitá je úroveň rezania najkratších prameňov vpredu. Napríklad, ak máte okrúhlu tvár, nemali by ste začať ostrihať z úrovne líca alebo brady - to bude ďalej zdôrazňovať kruhovitosť. V akejkoľvek forme budú počiatočné pramene tesne pod ramenami výhrou.

 • Keď premýšľate o budúcich zrážkach, zvážte, akú farbu vlasov si vyberiete pre ňu. Viacstupňová technika dokonale ladí s akýmkoľvek odtieňom vlasov, ale najlepšie vyzerá v kombinácii s módnymi druhmi farieb. Pramene rôznych tónov pridávajú farebnú hĺbku a podčiarkujú nepravidelný strih vlasov.

Štvorcestná kaskáda s módnymi zvýrazneniami

Venujte pozornosť! Viacfarebné farbenie s trblietavými tónmi je vynikajúcou technikou pre jemné vlasy, ktoré potrebujú objem.

 • Filirovka - to je skvelý doplnok k účesu s rôznymi dĺžkami prameňov. Pri takejto technike potrebujú ťažké a hrubé vlasy, ktoré následne získajú ľahkosť, dynamiku a textúru. Bohužiaľ, riedenie nie je vhodné pre tenké vlasy.

 • Ak potrebujete maturitu, opýtajte sa svojho stylistu, pretože strihanie v určitom uhle dokonale ladí aj s viacúrovňovými zrážkami.

Zaujímavé : Haircut Tresh: tučný a efektívny obrázok

Potrebujete rany

Módne trendy v sezóne 2019 s istotou konštatujú: rany - to je hlavný hit súčasných zrážok! A aj keď ste nikdy nedokončili účes s takými štýlovými detailmi, moderné trendy sú vynikajúcim dôvodom na experimentovanie na obrázku.

Zaujímavé! S účesom, v ktorom sú zadné prúžky dlhšie ako predné, rôzne typy rán dokonale harmonizujú.

V móde buchne v niektorom z jeho prejavov, ale hlavnou obľúbenou je možnosť obočia. Vlasy môžu byť zároveň rovné a dlhé alebo zriedené. Každá možnosť vyzerá úžasne s viacstupňovou technikou rezania. Podobné tresky idú na dievčatá s úzkym, oválnym alebo podlhovastým tvárou.

Ak ste pripravení na odvážne módne experimenty, vyberte si tresku nepravidelného tvaru. Na špičkových výstavách nikto nebude prekvapený štýlovým ultra krátkym treskom - každý okamžite ocenil novinku. V trende sú tiež šikmé, asymetrické a klenuté rany, ktoré dokonale korigujú štvorcový alebo okrúhly tvar tváre.

Módne trendy zvažujú odpoveď na otázku „Potrebujú to rany?“ Je určite pozitívna. Ak tento detail vyhovuje vašim individuálnym vlastnostiam vzhľadu, rozhodnite sa o zmenách.

Zaujímavé : Zrážky s krátkou zadnou časťou hlavy: foto

Čo tak štýlový štýl?

Zrážka s krátkymi prednými a dlhými chrbtovými prameňmi ponúka veľkýrozmanitosť pre štýl. Môžete aspoň každý deň experimentovať na vašej ceste!

 • Denná úprava sa zvyčajne vykonáva pomocou sušiča vlasov a okrúhleho hrebeňa. S ich pomocou je jednoduché vytvoriť bazálny objem a nastaviť vlasové špičky správnym smerom.

 • Vyzbrojený stylingom, musíte upevniť pramene v špicatom tvare a vytvoriť dôraz na zaujímavú techniku ​​vlasov.

 • Veľkolepý účes sa získava z neopatrných kučier, stočených na kliešti v smere od tváre.

 • Podnikateľský imidž štýlovej dievčatá je perfektný s rovnými vlasmi.

Fotografia v našom článku je dokonalým dôkazom toho, že účes ženy, v ktorom sú vlasy dlhšie vpredu a kratšie v chrbte, je štýlovým riešením pre moderné módne ženy. Obraz s týmto dizajnom vlasov je jasný, praktický, svieži a módny. Určite na to len čakáte z účesu!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené17.7.2019Štítky: