Módne trendy vo farbách v roku 2019: foto

Súčasné trendy v móde sa menia rýchlo, ale správna kombinácia farieb v oblečení stále hrá zásadnú úlohu v šikovnosti a šťastí výsledného obrazu. Farby 2019 a módne trendy sa skladajú z veľkého množstva kombinácií. Veľmi dôležitá je aj schopnosť kompetentne kombinovať farby, ktoré sa vám páčia. Pravidlom je, že dievčatá a ženy medzi svojimi obľúbenými odtieňmi nemajú jeden, ale niekoľko, a ako dobre ich žena používa vo svojich obrazoch závisí od jej vzhľadu, ako esteticky to bude vyzerať zvonku.

Prírodné a prírodné odtiene vo farbách z roku 2019

Najzákladnejšie farby budúceho roka budú tie, ktoré sú prirodzené. V takýchto farbách môžete stretnúť Nový rok. Tieto odtiene sú celkom jasné, nasýtené, prenášajú všetku živosť a hlbokú krásu okolitého sveta. Všetky farby, ktoré sprostredkúvajú atmosféru detašovanej prírody z civilizácie, či už je to tichá lesná húsenica alebo rajský ostrov v širokom mori.

Zaujímavé!Módne trendy v líčení na rok 2019

Spomedzi najlepších farieb, Pantone identifikuje sedem základných pre budúci rok 2019, ktoré určia celú škálu, ktorá bude v móde budúca jar a leto:

Farba Grenadín

Ide o červenú farbu, ktorá bola vždy relevantná pre niekoľko sezón. Dlhodobo nezmizne a vyzerá veľkolepé na rôznych štýloch av kombinácii s mnohými odtieňmi toho istého spektra (napríklad so žltými alebooranžová). Moderné dizajnéri neustále experimentujú s touto farbou, mení tón, robí to agresívnejší a chytľavejší, potom pomocou tmavšej verzie, ktorá hraničí s fialovou (foto 1).

Farba Grenadín

Avšak, stylisti neodporúčajú nosiť červené nasýtené tóny pre blondínky a dievčatá s veľmi ľahkým tónom pleti. Tiež nie je nutné používať príslušenstvo, ktoré je príliš blízko pri tvári, čo len zhoršuje vzhľad vášho oblečenia, pretože táto kombinácia nebude úplne úspešná.

Vo všetkých ostatných prípadoch je grenadín ideálny na gala večery a na každodenné nosenie. Napríklad, opálené dievčatá alebo prirodzene tmavej pleti, sú takmer povinní mať vo svojom šatníku veci červených odtieňov, pretože to len zdôrazní ich dôstojnosť, krásny tvar tváre a prirodzenú príťažlivosť. Ako základ je možné vziať monofónne oblečenie, ako aj kombináciu niekoľkých odtieňov naraz - fuchsia, burgundsko, atď.

Podobne, grenadín sa môže používať v doplnkoch, dobre sa hodí do sivej a väčšiny odtieňov červenej (napríklad s vínom).

Farebný port

Táto ušľachtilá a zároveň diskrétna farba je vhodná pre oblečenie, ktoré sa môže nosiť v chladnom období alebo v oblačnom počasí (foto 2). Je tma, ale zároveň vyžaruje teplo, veľmi príjemný a nie nepríjemný pohľad. Monochromatické veci tejto farby by sa nemali nosiť pre dievčatá s tmavou pokožkou alebo červenými vlasmi. Táto kombinácia budepre nich príliš tmavé, musíte riediť obraz jasnejšie odtiene alebo pridať vhodné príslušenstvo. Ale nenechajte sa uniesť a prejsť na iné farby, je lepšie zriediť vzhľad tónov z rovnakého spektra.

Farebný port

Farba portského vína je veľmi vhodná pre vrchné ošatenie, pretože to sú väčšinou veci, ktoré sú šité pomocou tohto odtieňa vytvoreného použitím ťažkých tkanín.

Topánky s farebnou špičkou

Tento odtieň má určitú nekonzistentnosť, v najbližšej sezóne sa ukázal ako najkontroverznejší. V zime a na jeseň je táto farba považovaná za najvýraznejšiu a najúspešnejšiu. Dievčatá s tmavými odtieňmi pleti by mali pri manipulácii s touto farbou dbať na maximálnu starostlivosť a opatrnosť.

Topánky

Bez menšej presnosti je potrebné priblížiť sa k odtieňom, ktoré chcete kombinovať s danou farbou, pretože je mimoriadne ťažké vybrať si farby, ktoré dokonale ladia s touto farbou, pretože pointe topánky sú veľmi nejednoznačné farby a odmieta mnohé ďalšie. Preto, ak nemôžete vyzdvihnúť odtiene, ktoré by mohli byť kombinované s pointe, potom je najlepšie ho nosiť v jednoduchých farbách, riediť ho s príslušenstvom.

Farba oleja

Farba oleja je pokojný odtieň hnedej farby, podobný čokoládovej paste s mliekom (foto 3). Táto farba je vhodná pre blondínky aj brunetky, je známa tým, že je univerzálna a väčšina farieb je s ňou voľne kombinovaná. Preto je možné nosiť olejovú farbu ako v jednej farbe.formulára a riedenie s inými, vrátane svetlých doplnkov.

Olejová farba

Najlepšie je použiť odtiene rovnakého spektra ako farba oleja, ale tiež dobre ladí s čiernymi, bielymi a červenými farbami. Preto s touto farbou môžete voľne experimentovať, takže môžete získať jedinečný a originálny obraz.

Morská pivónka

Táto farba bude najzákladnejšia v módnych trendoch z roku 2019, pretože väčšina módnych návrhárov ju vidí spolu s klasickými odtieňmi, na základe ktorých je postavené celé módne prostredie.

Pivoňka morská

Farba morského piona je schopná nahradiť štandardné farby - bielu a čiernu. Vzhľadom k tomu, že tento odtieň je dostatočne hlboký a tmavý, môže pomôcť v správnom okamihu dievčatá, ktoré chcú skryť nedostatky svojej postavy. Vizuálne, more pivonka je štíhly a v niektorých štýloch dokonca pridáva rast, takže väčšina dizajnérov odporúča používať v nadchádzajúcej sezóne (foto 4).

Poznámka!Dámske šifónové blúzky v roku 2019: módne trendy, fotografie nových výrobkov

\ t

Neutrálna sivá (strieborná)

Šedá je univerzálna v kombinácii s akýmikoľvek farbami a vyzerá krásne na väčšine štýlov šiat a blúzok (foto 5). Stylisti odporúčajú každému dievčaťu mať v šatníku niekoľko typov oblečenia tohto konkrétneho odtieňa. Okrem toho je to sivá farba, ktorá sa v nasledujúcom roku ľahko zladí s ostatnými tónmi módneho spektra.

Neutrálna sivá

Táto farba sa však odporúča riediť jasnejšími a nasýtenejšími dievčatami, ktoré majú bledú pokožku, pretože inak sa len spojíte s oblečením. Ale ženy s tmavou pokožkou a brunetky nemajú čo báť - táto farba len dodá vášmu vzhľadu.

Tieňový smrek

Táto farba veľmi pripomína odtieň jarného machu alebo hlbokomorských rias. Farba tienistého smreka (foto 6) vyzerá rovnako esteticky na neformálnom oblečení a večerných šatách na publikovanie.

Shady Spruce

Tento odtieň dáva osobitnú ušľachtilosť dievčatám s tmavou pokožkou, ktoré ju radšej nosia. Dokonale ladí so zlatými odtieňmi alebo pieskovými tónmi. V tomto prípade, blondínky a svetlé dievčatá musia byť opatrní s ním, pretože nie každý z nich môže prísť s tienistý smrek.

Javor jeseň

Jasne oranžová farba, ktorá sa nazýva javor jeseň, sa v budúcej sezóne považuje za najmodernejší odtieň (foto 7). Táto farba je dosť nasýtená, ale nie v takej miere, aby bola výrazne nápadná.

Javor javor

Ak vo vašich šatách prevládajú pokojné pastelové farby alebo oficiálne čiernobiele, potom určite musíte do šatníka zaradiť šťavnatosť tohto odtieňa. Klasické farby sa s ním dokonale kombinujú, môžete dokonca použiť efekt kontrastu - kombinovať javor jeseň s odtieňmi iného rozsahu. Vhodné je napríklad tyrkysové.

Na čo sa treba zamerať vo farbách budúcej sezóny

Módne trendy vo farbách z roku 2019 naznačujú, že v nadchádzajúcom roku bude veľký dopyt po práškových tónoch. Medzi nimi najmódnejšie a najobľúbenejšie budú:

  • tyrkysová;
  • odtieň spáleného smaragdu;
  • svetloružová.

Táto farba bude v móde aj v tmavom prevedení.

V roku 2019 mnohí návrhári odporúčajú dievčatám nosiť hodvábne oblečenie vyrobené v práškových odtieňoch. Príslušenstvo môže byť tiež vyrobené z rovnakého spektra, pretože perfektne zapadajú do obrazu. Môžete si vziať jednu vec zo šatníka a vmiešať ju do nového vzhľadu tak harmonicky, ako je to len možné. Podobne, stylistom sa odporúča nosiť dámsky šatník v budúcej sezóne získať oblečenie a doplnky z piesku kvetov.

Káva Shade

Medzi najvýznamnejšie farby patria:

  • pastel béžová;
  • odtieň kávy;
  • krémový tón;
  • priesvitný piesok.

Módni návrhári odporúčajú uprednostňovať viacvrstvové sukne a sukne "slnečného" formátu. Ak používate organzu v kombinácii s pieskovými odtieňmi, potom táto látka umožní maximálne odhaliť túto farbu. S pieskom by bolo najlepšie kombinovať sivú. Taký obraz bude vyzerať originálne a jemne. Práškové odtiene sú vhodné pre topánky, ako sú baletné topánky alebo topánky. Obaja vyzerajú neutrálne a biznis.

Vybrali ste si farbu 2018 pre seba?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Vydané12/01/2018Štítky: