Manikúra Rozbité sklo 2019

Manikúra s rozbitým sklom sa stala jedným z najpozoruhodnejších a najoriginálnejších návrhov umenia nail art. Môžete obdivovať jeho fascinujúce hlboké modulácie pre veky - aj tie sofistikovanejšie ženy módy nebudú ľahostajné.


Bez obmedzenia

Imitácia rozbitého skla sa vytvára nanesením na holografické kusy nechtov fólie alebo celofánu so zrkadlom a perleťovým leskom. Vzhľadom k lomu svetla a vytvára efekt rozbitého skla, ktoré je pevne zakorenené v trendoch manikúry umenia.

Vďaka širokej palete farieb môžete vo svojom dizajne stelesniť najodvážnejšie nápady. Vyberte si farbu celofánu alebo fólie podľa vašich predstáv - od svetlých perleťových odtieňov až po bohaté čerešne, modré, zelené, fialové a iné. V trende a kovové odtiene - striebro, zlato. Neobvyklý vzhľad manikúra s fragmentmi rôznych farieb.

Farba úlomkov musí byť riadne kombinovaná s hlavnou farbou nechtíka. Fóliu môžete vyzdvihnúť v tóne so základným odtieňom. Tmavé odtiene dodajú manikúru výraznosť. Pastel paleta bude robiť to ponuky, okrem toho, že vyzerá skvelé fragmenty nie v prísnej geometrii, ale v tvorivom chaose. Každá možnosť je zaujímavá svojím vlastným spôsobom na nechtoch.

Táto manikúra je kombinovaná s absolútne ľubovoľnou formou nechtovej platničky - mandľového tvaru, oválneho, mäkkého štvorca. Všetky sú v trende nail art v roku 2019. Pokiaľ ide o dĺžku, závisí od vašich preferencií a pozornostidizajnu.

Napriek tomu, že rozbité sklo vyžaduje väčšiu plochu nechtovej platničky, tento dizajn sa pekne hodí na krátke nechty. Hra s geometriou umožní trochu úzky a ťahať dĺžku nechtu. Krátka dĺžka je navyše dokonale doplnená minimalistickými kresbami v holografickom štýle.

Na dlhých nechtoch môžete vytvoriť množstvo efektných vzorov a prvkov fólie. Majitelia takýchto nechtíkavcov majú viac variácií v používaní sofistikovaných techník a vytváraní zložitých vzorov.

S týmto dizajnom môžete ozdobiť niekoľko prstov, zakryť všetky nechtíky alebo ich skombinovať s inou technikou. Napríklad francúzska, mesačná manikúra. Nižšie sa dozviete viac o najviac trendových možnostiach v tejto verzii.

Manikúra používajúca techniku ​​„rozbitého skla“ je vhodná pre každú príležitosť - každodenné nosenie alebo slávnostné príležitosti. Hra farieb v tomto dizajne nenechá prsty bez pozornosti!

Technika realizácie

Je vytvorený veľmi jednoducho aj pre začiatočníkov v oblasti umenia nail. Ak sa chcete naučiť, ako robiť manikúru s rozbitým sklom doma, pozrite sa na proces s fotografiou.

Na jeho vytvorenie budete potrebovať kúsky holografického celofánu alebo farebnej fólie, ako aj štandardnú sadu na prácu s gélovým leštidlom - základom, vrchom, gélovým leštením požadovaného odtieňa, pinzetou alebo bodkami.

Idea! Sľuda z kvetinových kytíc bude na zdobenie v takejto technike v poriadkučokoládové obaly alebo darčekové balenia.

Dajte fólii alebo celofánu požadovaný tvar vopred a premyslite si kresbu. Strely môžu byť usporiadané chaoticky alebo môžu tvoriť špecifický vzor.

 • Pripravte nechtovú platňu na prácu vyleštením mazivom.
 • Prstene zakryte základňou a vysušte vo svietidle.
 • Použite zvolený odtieň gélu. Jeho farba sa objaví medzi našimi „malými okuliarmi“. Môžete použiť transparentné, ak nechcete ponechať priestor medzi fragmentmi. Vysušte vo svietidle, ale nie až do konca.

 • Na mierne nesušenom laku pomocou pinziet umiestnime pripravené kusy v správnom poradí. Jemne a bez zhonu. Na nich zostanú medzery. Ak použijeme "fragmenty" rôznych odtieňov, potom ich môžeme uložiť do súvislého vzoru.

 • Vrchná časť sa prekryje, polymerizuje sa v lampe a potom sa ako obvykle odstráni vrstva lepidla.

Trochu úsilia a štýlová manikúra je pripravená! Príprava „kusov skla“ trvá viac času, rovnaká technika je podobná obvyklej aplikácii gélového laku a dekoratívnych prvkov.

Môžete si tiež kúpiť holografický film alebo hotové nálepky na manikúru s rozbitým sklom. V roku 2019 ich nájdete takmer v každom špecializovanom obchode alebo na internete.

Módne trendy

Jasný a trblietavý dizajn fragmentácie možno vykonať v rôznych variantoch. Zvážte tie najobľúbenejšie:

 • Geometrické modelypatria medzi najaktuálnejšie trendy .Zvyčajne kryjú dosku klinca úplne. Špeciálne úcty fragmenty rôznych veľkostí a tvarov, ale rovnakej farby. Podobne ako puzzle pridávajú jeden výkres, ale medzi nimi sú medzery.

Štýlová manikúra

Zaujímavé: Manikúra s geometrickým vzorom

Tvar trojuholníka sa najčastejšie používa pri konštrukcii fragmentácie. Módna manikúra s rozbitým sklom aktívne víta striktnú geometriu a futuristický dizajn.

 • Manikúra s rozbitým sklom na čiernom pozadívyzerá veľmi expresívne a pripomína efekt zafarbeného skla. Môžete použiť aj iné odtiene tmavej farby. Po úplnom vyplnení čierneho pozadia získate ohromujúci efekt optickej ilúzie.

Zaujímavé: Čierna manikúra pre tých najmodernejších!

Life hacking - iskra dizajnu skla je vylepšená na matnom povrchu.

 • Lunárna manikúra s rozbitým sklom.Úsmev linka v tejto verzii nie je úplne normálne, ale trendy sú vítané. Na počesť diery je trojuholníkový. Zvyšok nechtíka môže byť pokrytý monochromatickým základným lakom, alebo tiež rozložený kusmi skla - ale tak, aby boli farby kontrastné.

Ako voľba - v zásade, nenanášajte cez otvor a zvyšok klinca prikryte štiepkou.

 • Francúzska technológia fragmentácie.Špička nechtíka je vyložená lesklekusov. Môže byť vyrobený v klasickom štýle tvaru klinca a môže byť vytvorený vo viac originálnej verzii.

Môžete si vyrobiť trojuholníkovú bundu, obzvlášť štýlovú pre štvorcové klince. Ďalšou štýlovou možnosťou je urobiť skosenie v jednom smere na špičke klinca.

Zaujímavé: Francúzska manikúra so vzorom

Neštandardná „zubová“ francúzska manikúra sa objavila v nových novinkách nail art - kombinácia niekoľkých trojuholníkov so špicatým koncom dole.

 • Samostatné prvky umiestnené na základnom laku . Klinec nie je úplne vyplnený, ale len vo forme určitého čísla. Môže to byť geometria, srdce, čokoľvek. Pre pohodlie musíte predregistrovať obrys zvoleného vzoru.

Jedným zo štýlových dizajnov je umiestniť trojuholník na klinec a tiež trojuholník na ďalšom prste, ale v opačnom smere. Fashionistas sa tiež aktívne uchyľujú k vytváraniu živočíšnych postáv pomocou geometrických línií. Použite diamanty, štvorce, experimentovanie s farbami a veľkosťou.

 • Manikúra so zlomeným sklom a kamienkami.Kusy lesklej fólie sú dokonale kombinované s inými dekoratívnymi prvkami. Obzvlášť obľúbené sú kamene nepravidelného tvaru. Je len dôležité, aby ste nezabudli na zmiernenie účinku "lesku" na nechty.

Slávnostná verzia manikúry

Dôležité!Na konečný náter naneste kamienky a nie na vrstvufólie alebo celofánu. Ak chcete opraviť, môžete ísť s tenkou kefou okolo drahokamu a znova ho vysušte v lampe.

Už ste urobili návrh rozbitého skla?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Pri výbere fotografií na našich stránkach sa môžete naučiť veľa nápadov na takúto manikúru a úspešne ju skombinovať s inými technikmi. Napriek tomu, že táto konštrukcia nie je nová, manikúra s rozbitým sklom zostáva na vrchole najoriginálnejších a najrelevantnejších možností pre vaše nechty!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené04.02.2019Štítky: