Buďte štýloví - módne nohavice 2019!

Módne dámske nohavice - základná časť šatníka, nielen v roku 2019, ale aj mnoho desaťročí. Nohavice, džínsy, voľné nohavice - dáme ich na rôzne príležitosti a sú klasické, neformálne a dokonca slávnostné. Chápeme, čo je v moderných módnych trendoch.

Štýlové a krásne nohavice 2019

Zaujímavé : Čo nosiť nohavice s pruhmi: nápady, fotografie a tipy stylistov

Nohavice Palazzo

Inšpirované pyžamovým štýlom, nohavice palazzo nie sú vôbec doma. Naopak, v kombinéze alebo oddelene od celku, palazzo vyzerá slávnostne a elegantne. Vyberáme viac hustých tkanín pre neskorú jeseň, ľahšie a tečúce, napríklad z hodvábu - pre skoré.

Štýlový Palazzo

Nohavice Palazzo sú ideálne pre tých, ktorých nohy alebo stehná sú trochu plno-tečúce látky a voľné nosenie skryje nedostatky postavy a zvýrazní všetky silné stránky.

Ako často nosíte nohavice?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Výškové paláce tiež skryjú malé bruško. Tieto nohavice sú najlepšie kombinované s krátkou blúzkou s objemnými rukávmi. Pre športovejší a neformálnejší obraz sa hodí štýlová mikina alebo pletený sveter.

Skrátenénohavice

V sezóne 2019 prestali byť skrátené dámske nohavice módne. Fotografie ukazujú, že môžu byť akéhokoľvek strihu a farby - hlavná vec je, že sedia dobre a ich dĺžka dosahuje k členku.

Verzie skrátených nohavíc

Vyberáme klasické farby pre kancelárske a dôležité oficiálne stretnutia - biele, čierne, tmavo modré alebo béžové. Pre teplé dni sú však vhodné aj práškové farby - svetloružová, svetlá broskyňa.

Módne farby s orezanými nohavicami

Pre prechádzky, termíny a výlety do kaviarní si vyberte svetlé farby tak, aby plne vyhovovali trendom modernej módy. Nohavice môžu byť svetlé šarlátovej, oranžovej, žiarivej zelenej.

Skrátené nohavice v originálnych farbách

Pokúste sa vybrať farbu nohavíc podľa typu vašej farby. Horiace brunetky budú vyhovovať jasným farbám (červená, oranžová, svetlomodrá), svetlé blondínky budú mať niečo jemnejšie (béžové a akékoľvek nahé odtiene).

Zaujímavé : Dámske módne nohavice 2019: najnovšie trendy, fotografie

Nohavice s pruhmi

\ t

Keď sa prvýkrát dostali do módy, mnohí ich zamenili za tepláky - nie za najatraktívnejšiu povesť najaktuálnejšieho trendu v roku 2019. Avšak teraz, keď sa hviezdy Hollywoodu a Európy neustále objavujú na verejnosti v nohaviciach s pruhmi, ich sláva začala rýchlo rásť.

Nohavice s pruhmi na celebritách

Teraz sú pruhy znakom štýlu, nie športovej nálady! Rozlišovací prúžok, ktorý beží na stranudĺžka nohy môže byť akejkoľvek farby: červená s bielou, svetlo zelená s bielou, žltou a tak ďalej. Nohavice sú zvyčajne tmavé - buď čierne alebo modré.

Módne nohavice s pruhmi - nové 2019

Dámske nohavice s pruhmi, možno najviac módne v sezóne 2019 v športovom štýle. Na prezentovaných fotografiách môžete vidieť, že môžu mať rôzne farby a rôzne krajčírstvo: rozšírené, zúžené, skrátené alebo naopak predĺžené.

Štýly pre nohavice s pruhmi

Zaujímavé : S čím nosiť dámske nohavice v roku 2019: ako si vybrať topánky

Chinos

Odpoveď na otázku, čo sa dnes dá nazvať skutočne nohavicami, je nemožné nezastaviť sa na chinos. Toto je prvok oblečenia, v ktorom sa zrazia dva smery: klasické nohavice a pohodlie džínsov.


Voľne strihané alebo mierne zúžené chinos sú spravidla vyrobené z mäkkých a vysoko kvalitných tkanín, ktoré dokonale zapadajú do tela a neobmedzujú pohyb.

Štýlové a krásne chinos

Pomocou týchto nohavíc môžete vytvoriť striktné klasické aj romantické obrazy. Je to doslova oblečenie "a na sviatok, na svete", pretože v nich môžete vyzerať rovnako dobre v nočnom klube av dobrej kaviarni, a to ako v kancelárii, tak aj pri chôdzi so starými priateľmi.

Chinos - varianty štýlových záberov

Nohavice s potlačou

Zúžené alebo široké, skrátené alebo predĺžené - to je úplne nedôležité. Jesenné diktuje svoje vlastné pravidlá, a čo je najdôležitejšie: nohavice by mali byťjasná. Ideálnym riešením je vybrať si model s bohatou kvetinovou potlačou, napríklad v žltozelených alebo červenočiernych odtieňoch.

Varianty štýlových potlačených nohavíc

Geometrické vzory, farby zvierat, vzory abstrakcie a, samozrejme, už spomínané kvety zostávajú skutočnými výtlačkami. Nebojte sa experimentovať s obrázkom a kombinovať rôzne štýly v jednom luku - tieto nohavice budú vyzerať vhodne s pleteným sveter, a mikina z módnej neutrálnej farby, a čipkou blúzka.

Tlačené nohavice

S mužským charakterom

V osemdesiatych rokoch a potom v deväťdesiatych rokoch bolo módne obliekať sa ako muž - ženy tak vyhlásili svoju nezávislosť a rovnosť. Teraz sú prvky skrine, opakujúce sa pánske, pevne usadené v mnohých dámskych skrinkách. Nohavice-milenci - to je jeden z posledných módnych vŕzganie.

Priateľské nohavice

Je tiež zaujímavé, že tieto nohavice sa najlepšie kombinujú s veľmi ženskými prvkami oblečenia - napríklad čerpadlá s vysokými podpätkami, jemné krajkové blúzky, šatky a módne kabelky. Premyslený obraz s „mužskými“ chlapčenskými nohavicami bude paradoxne klásť dôraz na vašu krehkosť a ženskosť a spôsobí veľa zaujímavých a obdivných pohľadov.

Priateľské džínsy - príklady z celebrít

Zaujímavé : Priateľské džínsy: čo nosiť a fotky najlepších ženských snímok

Vysoký pás

Módne ukončenie nulových rokovsa vracia do ulíc miest a na pódiá najznámejších módnych domov. Vysoký pás je ideálnym riešením, ako ukázať každému tenký tábor, alebo naopak zamaskovať niektoré chyby v obraze (napríklad malé bruško).

High Waist je späť v móde

Vysokými pásmi môžu byť buď klasické nohavice (napr. Tmavo šedá vo veľkej bunke) alebo neformálne nohavice alebo nohavice. Skvelý nápad - nohavice, ktorých pás je zdobený a zvýraznený ešte viac, napríklad zaujímavé veľké gombíky, priťahujúce pozornosť, alebo pás zo zamatového saténu alebo kože.

Nohavice s pásom s vysokým pásom

Culls

Posledný trend, ktorý dnes zastavíme. Culottes pripomínajú sukňu, často skrátenú - to všetko vám umožňuje nosiť veľmi ženské topánky, napríklad otvorené sandále na platforme alebo topánky na vysokom podpätku. Avšak, na jeseň im môžete vyzdvihnúť a úspešné nafúknuté topánky.

Culottes

Vyberte materiál pre culottes podľa poveternostných podmienok. Modely tečúcich a vzdušných tkanín sú samozrejme najzaujímavejšie - to vám umožní vytvoriť svetlý vzhľad, zdôrazniť ženskosť a demonštrovať dokonalú chuť. Fotografia zobrazuje iba variácie takýchto obrazov, ale každá žena módy môže ľahko vytvoriť svoj vlastný luk.

Culottes obrázky z jesenných nohavíc

Takže sme prišli na to najhorúcejšie a modernétrendy v dámskych nohaviciach. Fotografie jasne ukazujú, že rok 2019 nás poteší nezvyčajnými tvarmi a farbami, ktoré sa naozaj líšia od predchádzajúcich ročných období. Zostáva len vyzbrojiť sa fantáziou a ukázať svoj individuálny štýl, berúc do úvahy všetky popísané módne trendy. A fotografie prezentované v článku vám určite pomôžu inšpirovať sa a vytvoriť si vlastný jedinečný obraz.


Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené31.8.2018Štítky: