Zrážky pre dlhé vlasy 2019: novinky

Sezóna 2019 už oznámila, že zrážky na dlhé vlasy budú najmodernejšie. Ak sa myšlienka zmeniť obraz už vkradla do vašej hlavy, musíte sa bez váhania rozhodnúť. Spolu s novým účesom vo vašom živote budú nové farby a emócie. A náš sprievodca trendovými účesmi vám pomôže pri výbere správnej možnosti pre tie najkrajšie zmeny.


Hlavné trendy

\ t
  • Sezóna 2019 nestaví na štýlový účes, ani na dokonalý stav vlasov. Dlhé vlasy sú krásnou ozdobou pre dievča, ale len ak sú jej vlasy hrubé a dobre upravené. Nezabudnite na to!
  • Ďalšia hlavica - maximálna prirodzenosť. V hlavných trendoch nenájdete komplexné účesy (aj keď existuje niekoľko výnimiek) a účesy. Módne dievča v tejto sezóne by malo vyzerať, akoby strávila viac ako pár minút na poplatkoch. Takýto efekt sa postará o úspešný účes, ktorý bude skvele vyzerať bez štýlu.

Objem a zdravý vzhľad vlasov sú hlavnými trendmi v roku 2019

.
V novej sezóne sa prirodzenosť niekedy zmení na ľahkú nedbanlivosť a nadmerné zjednodušenie, a to je veľmi cool! Môžete oklamať a urobiť trochu kreatívne neporiadok na hlave. Ako vidíte, v roku 2019 bude veľmi ľahké byť v trende.
  • Rôzne techniky farbenia, ktoré na dlhých vlasoch pôsobia obzvlášť impozantne, stále nestratia svoje vedúce postavenie. Iste, toto módne sfarbenie bude dokonalým doplnkom k akémukoľvek účesu azdôrazní jej krásu.

Bangs tiež zostáva v móde

Dlhé vlasy sú vždy krásne, ale určite potrebujú štýlový rám v podobe ostrihania. Je to ako rámec pre krásny obraz, ak chcete. Čítajte ďalej, aký bude trend v tejto sezóne!

Cascade

Kaskáda s istotou drží bar popularity už niekoľko sezón - a rok 2019 tiež nemôže robiť bez svojej aktívnej účasti. To je nesporný vodca medzi všetkými zrážkami, ktoré zvyšujú objem, takže kaskáda je tak miloval majitelia jemných vlasov.

Kaskáda

Je to tiež vynikajúca voľba pre dievčatá, ktoré sa nechcú rozlúčiť so svojou hlavnou hrdosťou - dĺžkou vlasov. Technika účesu neznamená skrátenie prameňa. Jeho hlavnou tromfovou kartou je tvorba hlasitosti, vrstvenia a štýlová dynamika.

Zaujímavé: účes Cascade pre krátke vlasy

Kaskáda na rovných vlasoch a účesoch

S kaskádou máte k dispozícii ženský a romantický obraz s očarujúcim šarmom. Ak duša vyžaduje také ľahké zmeny, všetko je vo vašich rukách - tento klasický účes bude určite v móde pre celú sezónu 2019 a dokonca plánuje zostať dlhšie.

Všetko je hladké

Ďalšou ideálnou možnosťou pre túto sezónu je rovnomerný strih vlasov ako na fotografii. Mušle rovnakej dĺžky budú môcť dovoliť len dievčatá, ktoré sa môžu pochváliť dokonalým stavom vlasov. Rozdelené konce a neživý vzhľad sú jednoducho neprijateľné!

Ideálne hladké konce

PoskytovanieAk dávate prednosť takejto štýlovej možnosti, pripravte sa na pravidelnú starostlivosť o vlasy, dokonca aj doma. Rôzne masky, balzamy a oleje zaručujú hodvábne a zdravé pramene. Perfektný strih zase zvýrazní vaše úsilie a dodá vlasom objem a hustotu.

Smooth Ends a Oblique Bangs

Zaujímavé! Ak chcete dať dotyk originality a avantgardizmu taký strih môže šikmý rany. Vytvoríte tak naozaj nezabudnuteľný obraz!

Asymetria

Zdá sa, že asymetria a rovnomerný strih vlasov - úplne odlišné účesy, ale v roku 2019 si vybrali obe možnosti ako svoje obľúbené. Takéto rôzne preferencie zaručujú, že každá žena módy bude schopná nájsť účes podľa vášho vkusu.

Asymetria na dlhých prameňoch môže pôsobiť zázraky s obrazom dievčaťa, čo ho robí jedinečným a nezabudnuteľným. S rôznymi dĺžkami vlasov v jednej zostrih sa určite nebudete prehliadať.

Asymetria

Pridaním asymetrie k metóde odstupňovania naraz prepojíte 2 trendy a vytvoríte módny účes. Skúsiť?

Ťažká asymetria

Patchworkový strih

Medzi ženskými módnymi účesmi pre dlhé vlasy bola tiež technika patchwork, ktorá vyzerá úžasne na hrubých vlasoch. Jej podstatou je viacvrstvové popruhy a kombinovanie niekoľkých dĺžok v jednom strihu.

Odstupňovanie účesu

Nechcete sa rozlúčiť s dlhými vlasmi, ale zároveň vás trápianeživý vzhľad a jemnosť? Potom promócie pryadok (ona patchwork technika) môže byť skutočná prvá pomoc pre vaše vlasy. Tento trik vráti krásu, dynamiku a objem prameňom a zároveň zmení váš obraz na trendy a trendy.

Zaujímavé: Námestie: foto

Promócia je tiež spásou pre kučeravé zámky, ktoré musia byť poslušnejšie.

Človek by nemal stratiť zo zreteľa zaujímavú „okrajovú“ techniku, ktorá zahŕňa česanie viacvrstvových prameňov po stranách vpredu. Urobíte tak svoju tvár otvorenejšou a obraz je prirodzený.

Pri rozhodovaní o odstupňovanej ostrihaní musíte byť pripravení na pravidelnú opravu v kaderníctve, ako aj na odstránenie rozštiepených končatín - s týmto účesom sú veľmi nápadné.

Malý rebrík

Hlavným kritériom pre krásu dlhých vlasov je hustota. Ak vás však príroda neodmenila takýmto bohatstvom, nie je to dôvod na to, aby ste si vybrali nožnice a rozhodli sa na krátku dĺžku. Naopak, je to dôvod, prečo sa trochu podvádzať a vybrať si vhodný účes, ktorý dodá objem a hustotu.

Rezanie rebríka

Taká čarovná palička v novej sezóne bude legendárnym rebríkom. Jej podstata spočíva v skrátení prameňov v oblasti korunky a ich postupnom predĺžení na špičkách. Môžete to urobiť bez rán alebo s akýmkoľvek druhom.

Možnosti pokládky pre rebrík

Fox chvost

Predstavujeme vám ešte jednu novinku a svet módnych účesov pre dlhé vlasy v roku 2019rok - líška chvost. Táto technika zahŕňa veľkolepý diamant rezané prameň.

Ak by ste chceli chodiť s vlasmi voľnými a predviesť svoju krásu všetkým, fox-tail účes je rozhodne vaša voľba.

Módny "Fox tail"

Ktoré ciele sa vám najviac páčia?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Oholená whisky

Dlhé pramene v kombinácii s oholenými chrámy - výber jasných a odvážnych módy. Ak vám predchádzajúce trendy zdajú príliš nudné, pozrite sa na túto výnimočnú možnosť. Byť v centre pozornosti nie je vôbec desivé, ale veľmi cool!

Oholené chrámy a dlhé vlasy

Aj v trende vlasové tetovanie, menovite holenie chrámov vo forme určitého vzoru s imitáciou tetovanie. S takýmto účesom si dievčatá zvyčajne čistia svoje vlasy na jednej strane, aby preukázali krásny vzor a vlasy dlhšie. Ale ak náhle potrebujete zamaskovať tento detail, môžete ho vždy zakryť vlasmi.

O tresku vloženom slovom

Bez ohľadu na účes, ktorý by ste uprednostnili, módne trendy v tejto sezóne ponúknu, aby ho doplnili štýlovými rany - tento detail je teraz na vrchole popularity.

  • Klasická verzia s romantickou náladou - rany, rozdelená na dve polovice pomocou centrálnejlúčenie. V trende budú dlhé možnosti, ktoré sa dostanú do ušného lalôčika.
  • Je ľahké vytvoriť prísny a tajomný obraz pomocou dokonale rovných rán na obočie - tiež sa nevzdáva svojich pozícií. Najmodernejšia možnosť bude stredne hrubá a bez objemu pri koreňoch.
  • Čo tak pridať vzhľad do svojho vzhľadu? Potom sa pozrite na mikročip - je to neuveriteľne dôležité v tejto sezóne. Ultrashort varianty dosahujú len stred čela. Táto technika dodá vášmu obrazu zvláštny šarm a detskú spontánnosť. Okrem toho organicky vyzerá s dlhými vlasmi.

Zaujímavé: Caret so šikmými rany

Rôzne varianty módnych rán

Venujte pozornosť! Rany krátkej dĺžky nevyhovujú dievčatám s štvorcovým alebo veľkým čelom. Radšej si vyberú dlhšiu možnosť.

Dlhé rany na oboch stranách a rebrík

  • Strihy s predĺženými rany rôznych druhov - absolútny hit sezóny. Dĺžka prameňa s touto možnosťou môže dosiahnuť ušného lalôčika, lícnych kostí alebo brady.
  • Trb s hrubým strihom alebo roztrhnutými hrotmi môže pridať k obrazu miernej nedbanlivosti, ktorá je v tejto sezóne vítaná.
  • Určite nemôžete pokaziť, ak uprednostňujete šikmé rany s jemne rozstrapkanými zámkami.

Jedným slovom, tresk môže byť prakticky akýkoľvek, pokiaľ je.

Bangs môže pôsobiť nielen ako módny doplnok k účesu, ale aj aby bol obraz sviežejší a mladší. onaskryje mimické vrásky na čele a výraznejšie výrazy tváre.

Štýlový štýl vo vlnách

Trendy 2019 vo svete módnych účesov pre dlhé vlasy inšpirujú najštýlovejšie zmeny. Dúfame, že každý čitateľ si našiel ideálnu variantu pre seba v našej zbierke fotografií. Prajeme Vám pozitívnu transformáciu a zaujímavú zmenu imidžu v novej sezóne!Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené12/28/2018Štítky: