Módne pruhované šaty - foto

Štýlové a originálne pruhované šaty, ktoré podľa fotografií a určujú módne trendy tejto sezóny, sa stali skutočným trendom roku 2019. Mnohé z týchto modelov boli prezentované na európskych týždňoch módy. Pozývame vás, aby ste sa zoznámili s najpopulárnejšími štýlmi tejto sezóny.

Toto leto prúžok v oblečení pokračuje vo svojom triumfálnom sprievode. Neuveriteľne štýlové a módne pruhované šaty, v roku 2019 sú prezentované na fotografii, nielen nové, ale aj najvýznamnejšie modely tejto sezóny.


"Námorník"

Tento názov bol udelený slávnej "vesta". Toto porovnanie s dobre známou časťou formy námorníkov je dané charakteristickým pásikom na tkanine. Šaty môžu byť vybavené a voľné, krátke a dlhé. Hlavná vec je horizontálny morský bar. Farbenie "námorníci" je len dva typy - čierne a biele alebo modré a biele.

Oblečenie pre voľný čas a pruhované večerné šaty

„Námorník s vreckami“

Modely pre dievčatá s veľkosťou plus, dizajnéri zdobení ďalšími detailmi. Novinkou v sezóne 2019 budú "vesty" s náplasťovými vreckami. Najčastejšie sú vrecká vyrobené z kože alebo jej náhrada. Kožené vložky často zdobia iné časti oblečenia - rukávy, zapínadlá, krk.

Zaujímavé: Elegantné šaty pre obézne ženy: nápady na obrazy k výročiu

Večerné modely pruhovaných šiat

Košele

\ t

Toto je najobľúbenejší model všetkých čias. Štýlové šaty - košele szvislé pruhy sa stali populárne vo vzdialených 60. rokoch minulého storočia. Autormi prvých modelov boli talianski dizajnéri. Teraz šaty košele šaty sú na vrchole popularity. Možno, že túto sezónu si budeme spomínať ako modely tohto konkrétneho štýlu. Oblečenie na košele je veľmi univerzálny kus oblečenia. Môže sa nosiť nielen ako samostatný prvok, ale aj ako jedna z vrstiev viacvrstvového oblečenia, ktoré budú milovať dievčatá s neštandardnými formami.

Veľkolepé šaty a pruhované šaty

Má váš šatník pruhované šaty?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Šaty v tvare písmena A

Ďalší model, ktorý zažíva znovuzrodenie. A-line šaty sú dosť voľné v tejto sezóne. Vertikálne pruhy na látke robia tento model žiadaným medzi dámami akejkoľvek stavby. Najčastejšie sú tieto šaty v tejto sezóne zdobené vyšívanou kvetinovou potlačou, alebo vyrobené v patchwork štýle.

Pruhované šaty s úplnou sukňou

Silueta empírového štýlu

Krása tohto modelu je, že môže veľmi jemne zdôrazniť ženské ramená a hrudník. Empírové šaty s vysokým pásom sú vhodné pre takmer každého. Na fotografii je prezentovaná v troch dĺžkach - mini, maxi, midi.

Zaujímavé: Šaty 2019: módne novinky a štýlové obrazy

Svetlé letné pruhované šaty

Čiernobiela a nielen

Kolekcie jaro-leto 2019, prezentované svetovými dizajnérmi na Fashion Weeks, pestovali biele pruhy v kombinácii s čiernou alebo modrou, dominantné v tejto sezóne. Neuveriteľne štýlové modely demonštrovaliChanel ;Valentino , Jonathan Simkhai, Sonia Rykiel,Lacoste , Gabriela Hearst. Ale skutočný štýl a šik prezentoval šokujúce módnych návrhárov reprezentujúcich Módne domyBalenciaga , Burberry;Christian Dior , Dolce & Gabbana,Givenchy ;Gucci.

Ich šaty vo viacfarebnom prúžku a dokonca aj najneobvyklejší strih spôsobili verejnosti nebývalú radosť. Ponúkame vám tiež obdivovať dizajnérske pruhované šaty, ktoré demonštrujú najmodernejšie trendy roku 2019 uvedené na fotografii nižšie.

Štýlové pruhované koktejlové šaty

Doplnky a obuv

\ t

Letné šaty v pruhoch sa dajú ľahko zmeniť z oblečenia na voľný čas na biznis s pomocou doplnkov. Takže elegantná spojka a štýlový kožený remienok vytvoria striktný obraz obchodnej dámy a farebná kabelka alebo ľahký batoh, naopak, je ideálnym lukom pre chôdzu.

Oblečenie pre voľný čas s asymetrickým lemom

Podľa rovnakého princípu by sa mali vybrať aj topánky. Pruhované šaty dokonale ladia s koženými sandálmi, drevákmi, športovými topánkami, ľahkými sandálkami.

Odizolované tkaniny v odevnom dizajne

umiestnenia a štruktúra pásom tkaniny hrať kľúčovúúlohu pri vytváraní odevov.

  1. Vertikálne pruhy vizuálne roztiahnu siluetu, tenkú.
  2. Horizontálne pruhy môžu pridať dodatočnú hlasitosť k číslu, len ak oblečenie nie je správne modelované. Dizajnéri sa už dlho naučili skrývať tie extra kilá pod vodorovným pruhom. Neobvyklý strih a samotný pás odvádzajú pozornosť od objemových foriem.

Veľkolepé šaty v páse lietajúcich tkanín

A napriek tomu by sa pri niektorých odtieňoch pri výbere oblečenia v páse mala venovať osobitná pozornosť. Okrem toho rozmanitosť prezentovaných fotografií šiat v páse pomôže nielen správne sa rozhodnúť, ale aj upozorniť na módne trendy z roku 2019. Ak je vaša postava dokonalá, môžete si bezpečne vybrať akýkoľvek model, ktorý sa vám páči.

Zaujímavé: Džínové šaty 2019: módne trendy a fotografie nových výrobkov

Dievčatá s objemovými tvarmi by však mali venovať pozornosť modelom v upokojujúcich farbách as pruhmi strednej šírky. Pre nich, rovnakí návrhári ponúkajú módne štýly šaty s kombinovanými pruhmi. Modely s horizontálnymi a vertikálnymi pruhmi nielen odvedú pozornosť od kíl, ale stanú sa aj hlavným motívom módneho obrazu.

Riadne prúžkované šaty plné

Pozrime sa oddelene na niektoré populárne modely, ktoré by sa mali vybrať podľa typu obrázku:

  1. Modely s rozšírenou sukňou sú vhodné pre mladé dievčatá s tenkým pásom.
  2. Oblečenie na košele skrýva takmer všetky chyby.Čísla.
  3. Krátke a široké modely by nemali vyberať tí, ktorých výška je pod priemerom.
  4. Dlhé šaty s pruhom s vôňou vyzerajú štýlovo na vysokých dievčatách.
  5. Nadrozmerné šaty vyrobené z viacfarebných pruhov dokonale vyhovujú ženám.
  6. Dlhé šaty vyrobené z vertikálnej pruhovanej tkaniny vizuálne predlžujú spodnú časť tela.
  7. Šikmé čiary okolo pása pomôžu upraviť postavu.

Pruhované pletené vzory

Pravdepodobne nie je slobodná žena, ktorá nemá šaty v šatníku. A to je celkom pochopiteľné. Takéto oblečenie je spojené s letom, morom, relaxáciou, a preto môže pridať romantiku a vytvoriť skvelú náladu.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané09/08/2018Štítky: