Zlaté náušnice 2019: módne novinky

Zlaté náušnice sú neotrasiteľné klasiky, ktoré v roku 2019 stále zostávajú módne a relevantné. Preto vedúci bižutérie neúnavne vytvárajú nové modely náušníc, medzi ktorými sú aj lakonické a skôr fantastické a dokonca futuristické predmety. A ak ste ešte nemali čas získať takéto atraktívne šperky, odporúčame vám, aby ste sa zoznámili s najnovšími trendmi v klenotníckej móde a dozvedeli sa z nášho článku o tom, aké náušnice budú v tejto sezóne najobľúbenejšie.


Zlato je iné: vyberte si kov

Zlaté náušnice sú nielen módne, ale aj veľmi krásne, pretože tieto veľmi jednoduché ozdoby ľahko zapadnú do každého luku, čo z neho robí elegantný a ženský. Z tohto dôvodu dnes mnoho známych značiek energicky prezentuje rôzne verzie náušníc z úplne odlišných zliatin zlata.

 • Žltá.Takéto náušnice možno nájsť len v klenotníctve, pretože sú vyrobené výlučne z drahých kovov. V podstate ide o malé výrobky s minimalistickým dizajnom, ako aj ozdobené polodrahokamami alebo drahými kameňmi. Masívne modely zlatých náušníc sú však už skôr raritou, pretože sú drahé.

Zaujímavé! Vedeli ste, že na výrobu náušníc sa používa zliatina žltého zlata so striebrom alebo meďou, pretože čisté zlato je veľmi mäkký kov av hotovom výrobku sa dá jednoducho deformovať?

 • Lekárske.Výrobky vyrobené zo zdravotníckeho zlata nemajú odlišný vzhľad ako náušnice vyrobené z drahých kovov. Ale ich cena je niekoľkokrát nižšia. Celým tajomstvom je zliatina, pretože mosadz sa používa ako základ pre výrobu lekárskeho zlata, ktoré pri správnom spracovaní začína svietiť. Rovnakým spôsobom, sú lacné náušnice vyrobené z bieleho lekárskeho zlata, len z titánovej zliatiny.

 • Čierna.Čierne zlaté náušnice sú novinkou sezóny, ktorá sa už stala hitom medzi modernými módy. A aj keď technológia získania tohto kovu je v špeciálnom spracovaní žlté zlato, ale nie všetky šperky domy sa môžu pochváliť také vynikajúce produkty.

Šperky, čierne zlato

Náušnice z 18 karátového čierneho zlata

Náušnice z čierneho zlata s prírodným kameňom

Zaujímavé:Módne prstene 2019

 • Kombinované.Okrem rôznych modelov náušníc z najkomplikovanejších foriem, klenotníci tiež „vykúzľujú“ nad samotnou zliatinou, kombinujúc niekoľko druhov zlata naraz. V dôsledku toho sa získajú veľmi originálne produkty, ktorých cena závisí výlučne od pomerov, v ktorých bol daný kov odobratý.

Kombinované zlaté a kubické zirkónové náušnice

Rozhodnutie o dizajne náušníc: módne trendy

Pre ženy, dnes existuje mnoho rôznych modelov zlaté náušnice, medzi ktorými modely uvedené nižšie sú považované za najviac módne v tejto sezóne.

 • Retro-themed.Skvelé doplnky vo forme tenkých kovových strapcov, prelamovaných kovaní a veľkých krúžkov sú späť v modernej móde. Je lepšie nosiť také veci s večernými šatami, ale ak si želáte, môžete ich úspešne zapadnúť do ležérneho vzhľadu.

Zlaté náušnice - Štúdie v štýle retro štýlu

Zaujímavé:Módne brošne 2019

 • Masívne.Objemné náušnice, ktoré dosahujú dĺžku do línie ramien, sú plnohodnotným trendom roku 2019. Pokiaľ ide o modely, môžu to byť buď prelamované varianty alebo bohato zdobené farebnými kameňmi alebo dokonca smaltované. Budú tu však hlavne obľúbené výrobky pozostávajúce z niekoľkých veľkých prvkov a masívnej spony vo forme spôn alebo anglického zámku.

Pevné zlaté náušnice Chic Alors Paris

Náušnice zo zlateho zlata s kryštálmi Swarovski

\ t

Dôležité! Stylisti odporúčajú, aby sa toto jarné zlaté šperky nosili trochu v cigánskom štýle, ktorý kombinuje masívne náušnice s rovnako objemnými zlatými náramkami.

 • S prírodnými motívmi.Krásne náušnice, ktoré majú tvar motýľov, vtákov, kvetov, vetvičiek a okvetných lístkov, boli neuveriteľne populárne už viac ako jednu sezónu, a to ako medzi dievčatami, tak u starších žien. Koniec koncov, akoprax ukazuje, že tieto doplnky pomáhajú vizuálne osviežiť a omladiť obraz. Všeobecne platí, že tieto výrobky majú minimalistický dizajn, a ako dekor iba šošovky, môže byť použitý malý rozptyl kameňov alebo perál.

 • V minimalistickom štýle.Ide o malé modely zlatých náušníc, ktoré nepreťažujú obraz a na ušiach vždy vyzerajú štýlovo a stručne. Tieto výrobky majú väčšinou jednoduchý a diskrétny dizajn, bez akejkoľvek ďalšej dekorácie.

 • Geometrické tvary.Ozdoby v tvare geometrických tvarov sú už dávno v móde. A to všetko preto, že okrúhle, trojuholníkové, obdĺžnikové, štvorcové a diamantové náušnice pomáhajú vytvoriť veľkolepú a sexy luku s ľahkými futuristickými poznámkami.

Náušnice so zlatou geometriou

 • S perlami.Zlaté náušnice zdobené perlami zostávajú v tejto sezóne módne. Môžu byť buď malé s jednou alebo dvoma perlami, alebo skôr masívne. Pre samotné perly nie sú žiadne špeciálne požiadavky, takže sú prípustné nielen klasické biele kamene, ale aj čierne perly rôznych tvarov a veľkostí.

Zlaté náušnice - trojuholník s perlami

 • Jednotný.Dlhé alebo veľmi masívne náušnice, zdobené zložitými výkovkami a rôznymi dekoratívnymi výplňami, sú dokonalým doplnkomvečerné oblečenie. V podstate sú takéto výrobky prezentované viac v podobe lustrov, ale môžete tiež nájsť manžety, rovnako ako objemné klince.

Zlatá manžeta

Skutočné modely

\ t

Okrem dizajnérskych prvkov by sa nemala venovať menšia pozornosť vzhľadu zlatých náušníc, pretože sa môžu líšiť tvarom, veľkosťou a typom zámku. Nižšie sme len priniesli hlavné modely a ilustračné foto príklady takýchto produktov.

 • Pozastavenie.Zlaté náušnice pozostávajúce z niekoľkých rôznych prvkov sa už nepovažujú za výlučne večerné doplnky a dnes sa úspešne hodia aj do každodenného alebo kancelárskeho luku. Hlavná vec je vybrať nie príliš objemné a objemné produkty s výstižným dizajnom.

 • Manžety.Zlaté náušnice, ktoré sú upevnené na ušiach v roku 2019, sú stále v trende. Módne budú ako jednoduché a konzervatívne výrobky vo forme vlákna z kameňov, vhodné pre ponožky pre každý deň, a skôr masívne možnosti, ktoré budú vrcholom večerného vzhľadu.

 • S francúzskym hradom.Charakteristickým znakom takýchto náušníc je slučkový zámok, ktorý sa vždy nachádza na spodnej strane výrobku, vďaka čomu nepoškodzujú lalok. Čo sa týka veľkosti, tieto náušnice môžu byť malé a skôr masívne. Ale dizajn je väčšinou minimalistický. Iba malé akcenty snúbencov alebodiamanty.


 • Obojstranné kolíky.Dámske náušnice, v ktorých sú dekoratívne prvky umiestnené na oboch stranách, sú originálnym doplnkom nielen pre každodenné, ale aj pre večerné. V podstate majú formu dvoch zlatých guličiek, ktoré sa nachádzajú na oboch stranách laloku. Ale môžete nájsť možnosti s perlami alebo drahými kameňmi.

 • S anglickým hradom.Náušnice, ktoré sa nosia na jednej strane na uchu a na druhej strane sa pripájajú k prvému závesu so špeciálnou sponou, sú veľmi pohodlné a praktické na nosenie. Preto stylisti považujú tieto modely za ideálne pre moderné ženy. Konštrukcia týchto náušníc môže byť úplne iná, od pomerne jednoduchých modelov až po vynikajúce výrobky s vložkou.

 • Karafiáty.Tieto náušnice sú v móde už dlho, ale v roku 2019 jednoducho ohromujú svojou rozmanitosťou a nezvyčajnými dizajnovými riešeniami. Okrem toho, že zmenili západku a urobili ju trvanlivejšou, doplnili tiež ozdobné náušnice s kameňmi, vložky z iných materiálov a dodali im úplne nové tvary.

Zaujímavé:Korálky 2019: trendy sezóny

 • Preťahovanie.Náušnice vo forme reťazí, ktoré sú ťahané cez uši, zaberajú vrcholy módnych trendov viac ako jednu sezónu. Okrem štandardných modelov, bez akejkoľvek výzdoby, dizajnéri tiež prezentovali produkty zdobené všetkými druhmiprívesky zo zlata alebo kameňov, ako aj rôzne spôsoby tkania.

Aký druh zlata si myslíte, že ženy majú radi viac?

Zobraziť výsledky

Nahrávam ...

Ako je vidieť na fotografii v článku, v roku 2019 budú klasické zlaté náušnice a avantgardné výrobky módne. A vďaka moderným technológiám, absolútne každá dievčina, bez ohľadu na jej materiálne bohatstvo, môže získať takéto moderné šperky.Materiál pripravený redaktormi outletvoderady.sk


Uverejnené28.2.2019Štítky: