Manikúra hnedá so zlatom

Hnedá manikúra sa dokonale kombinuje so zlatým dekorom, vďaka ktorému môžete nielen získať skutočne luxusný dizajn, ale aj viac textúr. A aby ste o tom mohli byť presvedčení, priniesli sme v článku niekoľko originálnych nápadov na zdobenie hnedej manikúry so zlatým „vrcholom“.


Ktoré odtiene hnedej sú najlepšie kombinované so zlatým dekorom

Napriek tomu, že hnedá je dokonalá so zlatou farbou, napriek tomu sme identifikovali niekoľko odtieňov, ktoré v duete s kovovým povlakom vytvárajú neprekonateľnú manikúru.

 • Čokoláda.Luxusný tieň, ktorý už sám vyzerá dosť bohatý, takže zlato by tu malo byť prítomné v minimálnom množstve. Výber jedného prsta s monochromatickým povlakom napodobňujúcim kovový povrch fóliou alebo vzormi pomôže nielen urobiť manikúru neobvyklejšou, ale aj trochu rozriediť tmavú základňu so zlatými zvýrazneniami.

 • Béžová.Je to krásna a zároveň nositeľná farba, ktorá je ideálna pre každodennú aj večernú manikúru. Okrem toho, na základe toho, môžete experimentovať a používať niekoľko typov dekoratívnych prvkov zlaté farby naraz, napríklad fólie a kamienky.

 • Káva.Ďalšia bohatá farba, ktorá na nechtoch vyzerá sebestačne, dokonca aj v jednofarebnom prevedení. Preto je v tomto prípade lepšie vybrať zlato.iba jedna alebo dve dosky, ktoré boli predtým natreté svetlom, napríklad béžová.

 • Meď.Pomerne jasný odtieň hnedej farby, ktorý dokonale ladí so zlatými kamienkami alebo iskrami, čím vytvára krásny manikúrový dizajn aj na krátkych nechtoch.

Zaujímavé : Foto čiernej manikúry so zlatom

Vyberáme pozlacovanie

Aj keď je dnes sortiment ozdôb na zlaté nechty dosť rozsiahly, majstri najčastejšie používajú tieto nástroje na zdobenie manikúry v odtieňoch hnedej.

 • Lucky.V závislosti od konzistencie a požadovaného efektu môžu byť laky trblietavé (s malými zlatými postriekaniami), trblietavé (s veľkými glitrami), ako aj simulujúce lesklý metalizovaný povrch. Môžete si vybrať úplne s jedným nechtom, alebo môžete jednoducho urobiť malé akcenty na vrchole pevnej hnedej podložky.

Dôležité! Významnou nevýhodou lesklých a trblietavých lakov je to, že nenaplňujú vrstvu klinca s bahnom zlatými časticami, čím na ňom zostávajú priehľadné plochy.


Páči sa vám kombinácia hnedej a zlatej manikúry?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...
 • Flitrea kamifubuki. Tento dekor môže byť vyplnený ako súčasť nechtovej platne vo forme dier, rôznych ozdôb, dekorov alebo jednoduchých vzorov a kompletne vytvoriť monochromatický povlak.

 • Utrite . Okrem klasických perleťových variantov sa teraz prezentujú aj povlaky, ktoré sa nechajú nechať nechať nechtík, ako svetlý zrkadlový lesk so zlatými odtieňmi a vytvárajú efekt plnohodnotného metalizovaného povrchu.

 • Fólia.Ďalšia výzdoba, ktorá napriek svojej jednoduchosti umožňuje vytvoriť na vrchole farebného základu mnoho neobvyklých vzorov. To môže byť reshooted, nakrájame na kúsky rôznych veľkostí, a potom lepené v požadovanom poradí na nechty, ako v príkladoch fotografií prezentovaných v článku.

Pôvodné myšlienky hnedej manikúry so zlatým dekorom

V dizajne nechtov je kombinácia hnedej a zlatej farby považovaná za najvýraznejšiu, ktorú možno použiť aj v rôznych technikách nechtového umenia. Príklady takéhoto nechtového dizajnu sme viedli nižšie.

 • Francúzština.Klasická verzia, ktorá sa dnes môže považovať za základ pre vytvorenie súboru návrhov. Najobľúbenejším z nich je maľovaný zlatý „úsmev“ nad lesklým alebo matným hnedým podkladom. Súčasne môže byť okraj servisného plášťa umiestnený, ako na vrchu, tak aj v obrátenom tvare, načrtnutom zónu mesiaca. Ďalšou myšlienkou je experimentovať so samotnou formou."Úsmev". Môže byť rovný, skosený alebo v tvare V.

 • Pruhované.Jeden z najrelevantnejších variantov manikúry je dnes považovaný za hnedý dizajn so zlatými pruhmi rôznych šírok a dĺžok. Môžu byť umiestnené ako v strede nechtovej platne, tak pozdĺž okrajov alebo dokonca diagonálne.

 • „Mačacie oko“ . Vrcholom tohto dizajnu je vytvoriť pomocou špeciálneho magnetu na vrchole hnedej monochromatickej základne zlatých vrcholov, ktoré môžu byť umiestnené na povrchu nechtíka v rôznych smeroch. A aby sa manikúra ako celok ukázala byť ešte originálnejšia, môže byť doplnená o malé akcenty vo forme kamienkov alebo dokonca matný povrch.

Dôležité! Manikúra „mačacie oko“ vyzerá krásne len na dlhých nechtoch, ale na krátku dobu je lepšie to nerobiť, pretože takýto dizajn vizuálne skracuje dosku ešte viac.

 • Gradient.Krásny ombre úsek môže byť v kombinácii hnedo-zlatý. To môže byť buď kombinácia dvoch farebných lakov s pernatým okrajom, alebo trblietky a kamifubuki rozložené na hnedom podklade, ktorý v dôsledku rozdielnej hustoty aplikácie vytvára zvláštny gradientový ťah.

Zaujímavé : Manikúra v hnedých tónoch

 • Mramor.Módna imitácia povrchu v nadchádzajúcom roku 2019mramor môže byť vydaný v hnedej a zlatej farbe. Na monofónny podklad s lesklým alebo matným povrchom je potrebné nakresliť zlaté žily. Týmto spôsobom môžete urobiť niekoľko nechtov naraz, zatiaľ čo zvyšok by mal byť natretý jednofarebným lakom.

 • S obrázkami.Nad hnedou základňou sa bohužiaľ nedá urobiť komplexná maľba, avšak zlaté vzory a monogramy v tomto prípade nebudú vyzerať menej chytľavo. Takúto dekoráciu je možné vytvoriť buď pomocou lakov alebo odlievacou fóliou, alebo jednoducho pomocou hotových samolepiek.

 • S kamienkami.V hnedej a zlatej manikúre by mala byť prítomnosť týchto farebných kamienkov minimálna, aby nedošlo k preťaženiu celkového dizajnu. To môže byť, ako malé kontrastné akcenty, a jednoduchý rozptyl zlatých kamienkov cez hnedý základ.

Kombinácia hnedej a zlatej farby v dizajne manikúry vždy vyzerala draho a pôsobivo, ako je vidieť na fotografii prezentovanej v našej zbierke nápadov. Hlavná vec tu nie je preháňať s dekorom, pretože takýto „duet“ je sám o sebe sebestačný a nevyžaduje žiadne ďalšie akcenty.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené31.12.2018Štítky: