Trendy a módne trendy na jeseň av zime v roku 2019 (s fotografiami)

Pre niekoho je jeseň smutná doba a pre niektorých možnosť obnovenia a prípravy na najdôležitejšie sviatky - Nový rok a Vianoce. Módne trendy na jeseň-zima 2019 sú pozoruhodné širokou škálou štýlov, farieb a nových prvkov základnej každodennej skrine. Sezónne zbierky prezentované v módnych týždňoch od popredných svetových dizajnérov nepochybovali - farby a jasnejší obraz, tým lepšie.


Zdá sa, že všetky módne trendy na jeseň av zime v roku 2019 migrovali zo stredoveku. Elegantná a prísna gotika je zakomponovaná do zbierok vrchného ošatenia. A viktoriánska éra luxusnej dekorácie našla uplatnenie v svetroch a šatách, kostýmoch a oblečeniach na oslavu Nového roka. Pre tých, ktorí nie sú pripravení na takéto odvážne experimenty s novinkami súčasných módnych trendov zimy-2018, sa ozvú ozveny retro-štýlu zo 70. rokov minulého storočia. Doslova prenikajú do všetkých pletených zbierok, obchodných šiat, sukní a nohavíc. Flare a husté kostýmy, peplum basques a veľká kvetinová potlač, množstvo popruhov a pracky - to všetko dáva éru 70. rokov.

Pre tých módy, ktorí majú rozumný prístup k aktualizácii svojho sezónneho šatníka, sú dobré správy. Takmer všetky súčasné módne trendy v zimnom a jesennom období sú zastúpené v minuloročných zbierkach. Preto môžete bezpečne predať minuloročnú kolekciu z akéhokoľvek módneho domu a zakúpiť si značkové výrobky v modernom trende s výraznou zľavou, ktorá niekedy70%.

Pozrite sa na novinky a trendy jesennej a zimnej sezóny na fotografii a pokračujte v exkurzii do sveta krásy:

Dĺžka v časti módy na jeseň 2019

\ t

Dĺžka sukne, oblečenia, nohavíc, bundy, kabátu a plášťa je z hľadiska módy najdôležitejšou otázkou pre jeseň 2019, pretože práve tento faktor určuje modernosť luku. V trende demokratického a štýlového midi. Ak si vezmete sukňu alebo šaty, potom je povolená dĺžka až do stredu kolena alebo stredného lýtka. Dlhšie "na podlahu" šaty postupne ustupujú do dlane.

Aliexpress.com
Bqueen 2017 Nový Deep V Sexy Business Pantsuit Indikované [...]
4 636 rub.
- 15%
Aliexpress.com
Zimný kabát Uwback 2017 s kapucňou pre dievčenské kabáty ...
1 787trieť.1 519 rub.
aliexpress.com
2017 Harajuku dámska zimná vlnená bunda s dvojitým rukávom ...
3 308 rub.
​​

Ale nemali by ste ich brať príliš ďaleko, na jar sa vrátia na módne móla. Medzičasom stojí za to využiť príležitosť zdôrazniť štíhlosť nôh a vytvoriť dojem zvodnej neprístupnosti pomocou puritánskeho strihu a dĺžky sukne pre stred kolena alebo mierne pod ňou. Pozrite sa na fotografiu - ako vyzerá krásne a štýlové:

Rôzne módne domy sa snažia zdôrazniť svoj individuálny štýl. Takže, v súčasnej sezóne, Gucci je plne zameraná na pás, ponúka zdôrazniť a vyzdobiť to všetkými možnými spôsobmi. K tomu použite rôzne doplnky a efekt peplum. Lacoste však pozýva ženy, aby sa ponorili do sveta mäkkých a teplých, dobre zahalených tkanín.

Medzi štýlovými modelmi nohavíc si rastúca pozornosť dizajnérov zaslúži culottes. Líšia sa dĺžkou 7/8 a majú pomerne široký strih. To vám umožní kombinovať ich s poddetymi gamash alebo teplými pančuškami. To je dôležitý faktor v nadchádzajúcom chladnom období. Kratšia dĺžka v kombinácii s erupciou bude ostro módna. Ale medzi navrhovanými farbami je lepšie dávať prednosť čokoládovým a karamelovým odtieňom, dokonale kombinovaným s bielou, nahou a béžovou.

Väčšina módnych návrhárov má v srdci oblekov pre ženy napoly zabudnutú sukňu s dĺžkami do polovice lýtka. Vrch je prezentovaný buď prísnou srsťou, romantickou bundou s baskičtinou. Opakom je - zámerne "mužské" formy strihu s dĺžkou klasických rovných nohavíc uprostred päty.

Aktuálne štýly, farby a výtlačky

Vo väčšine predložených zbierok existujú dva výtlačky, ktoré priťahujú oko. Toto je demokratická bunka a hravý pás. Skutočné štýly používané v jeseni-zima v roku 2019 umožňujú rôzne kombinácie farieb v klietke a páse. Ale nepoužívajte pri tvorbe cibuleviac ako tri odtiene. Všetky farby a výtlačky si môžete pozrieť na fotografii nižšie:

V zbierke módneho domu Ralph Lauren sa úspešne zaviedla klietka do obchodných lukov. Všetky bundy, nohavice a košele sú vytvorené v rovnakom štýle. Niekoľko takýchto vecí pomôže vytvoriť plnohodnotný sezónny šatník pre obchodnú dámu. Max Mara vo svojom novom vývoji sa zameriava na rôzne vertikálne a horizontálne pruhy, vizuálne hrajúce s tvarom rezu. Táto potlač je vhodná pre kabáty a plášte, sukne a košele, striktné modely oblečenia.

Medzi trendmi v trende je vojenský, príležitostný a rad ďalších. Sú stelesnené vo vrstvách a plášťoch, objemných svetroch a pletených šatách, topánkach a doplnkoch.

Takéto teplé a nevyhnutné vrchné ošatenie

\ t

Móda pre jeseň-zima je predovšetkým teplý a potrebný vrchný odev. Taká rôznorodá a nezvyčajná, ako v nadchádzajúcej sezóne, je schopná vykopať aj skúseného módy. Preto sa pokúsime všetko vyriešiť. Najbežnejší kabát sa tak stáva najštýlovejším a najobľúbenejším kabátovým modelom. Tibi to vidí s červeným lemom a ďalšími módnymi domami s pridaním širokého koženého opasku.

Ermanno Scervino navrhol úplne nový smer - jedinečnú kombináciu snehovo bielych materiálov a kontrastnej chlpatej srsti, ktorá môže byť dokonca umelá. Ale je prezentovaný vo forme odmernej kapucne a manžiet na rukávoch. Takáto útulná srsť sa v zime zahreje a jej majiteľovi dodá výnimočné čaro.

Kožabundy, plášte a plášte nie sú len pre jesenné počasie, ale aj pre drsnú zimu. Bolo to pod týmto sloganom bola práca niektorých dizajnérov. V kurze bola koža rôzneho opaľovania. Pre zimné modely sa používa hustá a praktická zverina so špeciálnym povlakom. V ideálnom prípade sa kombinuje s mutónom a hrubou ovčou kožou. Ale pre jemné teľacie kože je vyzvaný, aby si vybrali kožušiny ozdobu z norky, broadtail, líška a striebornej líšky.

Je vhodnejšie vybrať tinsuleyt alebo akékoľvek iné syntetické plnivo ako ohrievací materiál. Je pohodlnejšie používať v zime. Každá kožušinová podšívka nie je vždy zárukou dodatočnej tepelnej izolácie, ale takmer vždy dodatočného objemu a váženia modelu. Je to potrebné v tom čase roka, keď už musíte používať príliš veľa oblečenia? Preto je najlepším riešením syntetický izolačný materiál. A tak si myslí, že prevažná väčšina dizajnérov top zimného oblečenia.

Vezmite prosím na vedomie, že koža na jeseň modely vrchného oblečenia zúfalo viac intenzívne farby a špeciálne efekty. Môže to byť lakovaný alebo lesklý povrch, hlavička. Z farieb v olova hnedé a Marsala. Na druhom mieste sú fialové a zelené odtiene. Zima sa ohromí množstvom svetlých tónov. Kožené spodné bundy mliečne a popol-šedá bude najviac módne a je to nepochybne.

Ďalší trend módu - 2018 - účinok mokrého povrchu. Tieto kožené kabáty budú navyšepopulárne budúcu jar. Preto kúpiť podobný model za rozumnú cenu, ak spadne, môžete teraz. "Mokrá" koža sa použije na šitie šiat, sukní a nohavíc. Kratšie bundy sú tiež bližšie k budúcej jari. Hlavné farby sú tu čierno-biele, medzi nimi môže byť pre zmenu znázornená celá paleta jemných pastelových odtieňov.

Ak budeme aj naďalej hovoriť o kožušine, potom je potrebné poznamenať tendenciu používať odnímateľné príslušenstvo. Môžu to byť objemné obojky z prírodnej líšky a farbené líšky, boas a štóly, kožušinové šatky a rukávy, tašky a palčiaky, legíny, ktoré sa nosia na vrchole vysokých zimných topánok. Michael Kors prezentoval vo svojej novej kolekcii umelé kožušiny s rôznymi odtlačkami a dizajnom.

Pri výbere klasického jesenného alebo zimného kabátu je najlepšie prijať nápady z novej kolekcie módneho domu Valentino. Hlavnými trendmi sú dĺžka, štíhlosť siluety a veľký odnímateľný kožušinový obojok. Primárne farby sú klasické biele, čierne, modré a hnedé. Roberto Cavalli dáva svojim fanúšikom možnosť kombinovať určitý pôvab a slobodu pohybu v top zimnom oblečení.

Medzi nadolitými kabátmi dominujú nadrozmerné modely. Asymetrický strih, podlhovastý lem, rezná sukňa a veľká kapucňa, podľa potreby, ktorá sa mení na golier - to všetko platí pre trendy zimy 2018.

Charakteristické črty módnych trendov jeseň-zima 2019 (s fotografiami)

Vyššie sú uvedené hlavné smery, ktoré pomôžu zostať štýlovými v každej situácii. Ale v zákulisí stále zostávajú "maličkosti", ktoré robia z každého luku moderné. Charakteristické črty módnych trendov sezóny jeseň-zima 2019 sú zakorenené v nepoznateľných prvkoch dekorácie a strihu. Pozrite si fotografie niektorých nových modelov:

Otvorená línia ramien s plytkým výstrihom je prvým rozlišovacím znakom. A druhá vychádza priamo z neho. To je potreba spojiť prísne večerné šaty s otvorenými ramenami s kožušinou mys alebo ukradnuté. Obraz je tajomný a určité množstvo puritánstva. Asymetria rezu sa postupne posunula od spodného okraja k pleciam a rukávom. Absencia jedného rukávu na šaty alebo sveter v súčasnej módnej sezóne nikoho neprekvapí. Ani bilaterálne otvorené plochy však nebudú nezvyčajné.

Účinok plisovania sa uplatňuje nielen pri šití sukní. Na jeseň, on bude pevne vstúpiť do ležérny vzhľad ako jabot na blúzky, av zime - vo forme ozdôb a prepadne v obchodných modelov oblečenia.

Ďalším trendom sezóny je množstvo brilantných prvkov. Flitre a kamienky, umelé kamene a korálky - to všetko sa bude používať veľmi veľkoryso. Alternatívou je kovová tkanina. Brilantný povrch je povolený pri prispôsobovaní obchodných nohavíc a sukní, bund a bund.
aliexpress.com
Bqueen 2017 Nový Deep V SexyOblek na nohavice na podnikanie ...
4 636 rub.
- 15%
aliexpress.com
Späť na jar 2017 kabát s kapucňou pre dievčatá kabáty dámske dlhé ...
1 787 . .
aliexpress.com
2017 Ženy Harajuku Kórejská zimná vlnená bunda Double Breasted Long Bod ...
3 308 tr.

Ak chcete vytvoriť obraz v modernom štýle, môžete použiť zlaté a strieborné šperky. Pre mladé dievčatá môžu byť veľké a chytľavé. A pre staršie ženy sa odporúča zvoliť eleganciu a vzdušnosť. Tenká zlatá retiazka s nenápadným príveskom zrakovo zníži vek o 10 rokov. Masívny a objemný hustý zlatý retiazka môže naopak zvýšiť vek o 10 rokov. Jedinými výnimkami sú ženy s dlhým a elegantným výstrihom. Mimochodom, dávajte pozor na množstvo "zlaté" a "strieborné" tkaniny v modeloch rôznych dizajnérov.

Okraj je stále žiadaný. Ale ona je už nahradená romantickými flounces, volánikmi a ozdobami guipure a čipky. Elegantná výšivka elegantne zdobí každú blúzku alebo šaty. Tiež pestré šnurovanie je veľmi módne, a to ako na topánky a na šaty, nohavice, sukne, korzety a kabáty.

V tomto okamihu dokončujeme módne trendy aTrendy sezóny jeseň-zima 2019, aj keď to bolo ďaleko od rozprávania o všetkom a nie tak podrobne, ako by sme chceli. Všetky ostatné relevantné tipy nájdete v iných materiáloch na mieste.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Vydané19.09.2018Štítky: