Jednoduchá manikúra 2019: trendy

Manikúra v roku 2019 podľa posledných trendov nie je vôbec povinná byť príliš prepracovaná a komplikovaná, pretože aj ten najjednoduchší dizajn so správnym dizajnom môže vyzerať štýlovo a pôsobivo. A tak, aby ste to mohli vidieť sami, priniesli sme v článku niekoľko originálnych myšlienok takejto manikúry, ktorú si aj začiatočník môže ľahko vytvoriť.


Nezabudnite na trendy!

Jemná manikúra s jednoduchým a výstižným dizajnom - jedná sa o dlhoročnú klasiku, ktorá sa ľahko hodí do akéhokoľvek štýlu oblečenia a čo najlepšie zdôrazňuje krásu ženských rúk. Preto majstri nail art vytvorili mnoho originálnych dizajnov, navrhnutých v minimalistickom štýle, z ktorých najvýznamnejšie z tejto sezóny budú nasledujúce možnosti.

 • Pastelové farby . Ľahká manikúra, zdobená v jemnom pastelovom alebo nahom rozsahu - to je skutočný trend v roku 2019. Okrem skutočnosti, že svetlé palety sú pomerne univerzálne, môžu byť tiež použité ako základ pre vytváranie rôznych návrhov akejkoľvek zložitosti. Okrem toho, vhodné pastel manikúra pre ponožky v každom ročnom období.

Jednoduchá, ale štýlová manikúra

 • Pruhované. Ďalší hit sezóny, ktorý tiež dobre zapadá do minimalistického dizajnu nechtíkavcov, pretože aj jeden pásik môže byť jasným vrcholom celej manikúry. Tento dekor môže byť umiestnený vo vertikálnej aj horizontálnej polohe. Ale pokiaľ ide o paletu, pás môže byť nakreslenýpigment je o niekoľko odtieňov tmavší od základne alebo je úplne kontrastný, napríklad čierny, zlatý alebo strieborný.

Dôležité! Manikúra so zvislými pruhmi je ideálnym riešením pre majiteľov krátkych nechtov, pretože tento dekor pomáha vizuálne predĺžiť nechtovú platňu.

 • S dôrazom na jeden prst . Manikúra, v ktorej sa celý vrchol dizajnu zameriava priamo na jeden prst na niekoľko sezón v rade, nestráca svoj význam. Ozdobte ho väčšinou jednoduché vzory, kamienky, piesok alebo vývar. Ale môžete stretnúť a zjednodušiť možnosti, v ktorých je klinec pokrytý kontrastným lakom. Týmto spôsobom sa rozlišuje prstenec, stredný alebo malý prst.

 • S kameňmi.Trblietavé kamienky môžu byť prítomné v jednoduchom dizajne manikúry, čím sa robí krásnejším a chytľavejším. Napríklad, kamienky môžu byť rozložené vo forme jednotlivých akcentov na každom klinec na základni alebo vybrať len jeden prst s jednoduchým vzorom. Kreatívny človek môže položiť z farebných kameňov celý vzor v tvare srdca, trojuholníka alebo motýľa.

 • S jiskrami.Glitter rozptyl môže byť tiež dobrým doplnkom k minimálnemu dizajnu. Ney vyhradzuje len jeden alebo dva klince. To môže byť buď jednoduchý monochromatický povlak, alebo vo forme vzorov alebo vzorov. Ale najobľúbenejšie v tejto sezóne bude páčiťGradient verzia manikúry, v ktorej je zadok nechtík zdobený flitrami, a základ je pokrytý farebným pigmentom s lesklým alebo matným vrchom.

Pôvodné myšlienky jednoduchej manikúry

Okrem toho, že dizajn nechtov v minimalistickom štýle je v roku 2019 považovaný za jeden z najmodernejších, takáto manikúra je tiež veľmi jednoduchá v dizajne, pretože každá dievčina si ju dokáže vyrobiť sama. Nižšie uvádzame len niekoľko takýchto príkladov.

 • Francúzština.Toto je klasika žánru, ktorú možno ľahko transformovať, ak k veci pristupujete kreatívne. Napríklad zóna „úsmevu“ sa dá rozlíšiť kontrastnými čiarami rôznych šírok, teda údajne načrtávajúcimi jej okraj a ponechané vo vnútri transparentné alebo naladené na základňu. Ďalšou originálnou možnosťou je urobiť francúzsku manikúru technikou negatívnych priestorov a nechať necht nechtový, zatiaľ čo základňa musí byť nevyhnutne potiahnutá farebným lakom.

Zaujímavé: francúzština s obrázkom 2019: foto

 • Minimalistická geometria.Dizajn s výkresmi vo forme geometrických prvkov je dnes považovaný za jeden z najmodernejších. V tomto ohľade majstri nechtov navrhli použitie geometrického umenia v jednoduchej manikúre. Okrem pásov rôznej dĺžky a šírky sú povolené aj rôzne obrázky, ako aj ich jednoduché kombinácie.

Dôležité! Origami manikúra bola novinkou sezóny. Jeho hlavnou črtou sú kresby vytvorené zgeometrické tvary vo forme obrazov zvierat alebo jednoduchá abstrakcia.

 • Kvet.Manikúra, zdobená púčikmi alebo celými kyticami kvetov, listov alebo vetvičiek, bude obzvlášť dôležitá v nadchádzajúcom jari. Je lepšie navrhnúť takýto dizajn v jednej palete farieb alebo v odtieňoch čo možno najbližšie. Kvety by mali byť umiestnené na jeden alebo dva nechty, ale nič viac.

 • S jednoduchými výkresmi.Nazývajú sa aj mikro-kresby, pretože takéto diela sú malé. Preto s kontrastnými bodkami a pruhmi, ako aj s jednoduchými vzormi vykonávanými vami, môžete ozdobiť celú ruku. Výsledkom je veľmi neobvyklý a veľkolepý dizajn.

 • Jemný gradient.Obdivovatelia jemnej a jednoduchej manikúry budú určite ako móda v roku 2019 používať dekoratívne nátery vo forme gradientu. V podstate ide o kombináciu niekoľkých podobných odtieňov, ktoré tvoria prechod farieb. Môže byť umiestnená vertikálne aj horizontálne pozdĺž nechtovej platne. Hlavnou vecou je zastierať okraje štetcom tak, aby neboli viditeľné, a prechod je tak hladký, ako je to v príkladoch fotografií uvedených vo výbere.

Zaujímavé: Manikúra s prechodom farieb

 • Monochromatický.Monotónny dizajn nechtov sa v žiadnom prípade nevzdáva svojich pozícií.Už niekoľko rokov zostáva relevantný. Vďaka veľkému množstvu dekoratívnych náterov s vysokou pigmentáciou je výsledkom veľmi ľahká a nenápadná manikúra.

Dôležité! Matný vrch vám pomôže diverzifikovať monofónny dizajn a urobiť z neho viac originálu, ktorý dodáva nechtovej textúre príjemnú zamatovú textúru.

Zaujímavé: Manikúra mládeže 2019

 • S nápismi.Dizajn manikúry s rôznymi nápismi, náborovými sloganmi alebo názvami popredných značiek sa už dlho drží na vrchole módnych trendov v oblasti nechtov. Väčšinou si vyberajú jeden prst, ale môžete tiež nájsť možnosti, v ktorých sú prvky nápisu umiestnené na viacerých prstoch naraz, čím sa vytvorí celé slovo alebo veta. Takéto kresby sa aplikujú štetcom. Začiatočníci môžu využiť hotové samolepky, ktoré sa nelíšia od namaľovaných nápisov.

 • Polka Dot.Túto manikúru však možno ľahko vykonať doma pomocou jednoduchých improvizovaných prostriedkov. Človek má len vziať ihlu, špáradlo alebo ceruzku a miesto farebné bodky na povrchu nechtu s ich pomocou. Pokiaľ ide o predmet, môžu to byť jednoduché jednoduché akcenty alebo celé bitmapy.

Aký dizajn by ste chceli zopakovať?

Zobraziť výsledky

Načítava sa ...

Hlavným trendom roku 2019 je prirodzenosť a stručnosť, ktorú majstri umeleckých majstrov zahrnuli do dizajnu manikúry. Skutočne, ako je možné vidieť na fotografických príkladoch v článku, jednoduchý a jednoduchý dizajn nie je horší ako u chytľavejších možností s objemovým dekorom a zložitými kombináciami techník.Materiál pripravený redaktormi stránky outletvoderady.sk


Uverejnené18.2.2019Štítky: